Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ja tej gry nie kupię na premierę, nie dam im zarobić. Z drugiej ręki wezmę. 70$ za apdejt huda i ikon w menu. Miarka się przebrała. Mogą mydlić oczy dodawaniem grainingu, flatspotów, nawet przebudowanego trybu kariery, ale po tylu latach stagnacji graficznej, nie da się już na to patrzeć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A niektórzy fifę kupują co roku :) a widzę że to tu dość podobnie wygląda :) 

 

aaa teraz patrzę że to EA :) no to czyli wszystko jasne :) 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tomek1623 napisał:

Dobra, ja tej gry nie kupię na premierę, nie dam im zarobić. Z drugiej ręki wezmę. 70$ za apdejt huda i ikon w menu. Miarka się przebrała. Mogą mydlić oczy dodawaniem grainingu, flatspotów, nawet przebudowanego trybu kariery, ale po tylu latach stagnacji graficznej, nie da się już na to patrzeć.

Próbowałem zrobić flatspot ale się nie da :D chyba że moja kiera sie trzesie tak jakby one byly od poczatku ;)

Pamiętam jak jakiś czas temu w AMS2 grałem i wrzuciłem jakiś config który trochę zwiększa odczucia jak zrobisz sobie flat spot. To jak zblokowałem koła to były takie dragnia na kierownicy że nie dało się jeździć :E gdyby tutaj to dali to by każdy z abs-em jeździl bo bez niego aż tak dużo sie nie traci.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo w LMU jest, jak złapiesz flatspot to na domyślnych ustawieniach nie da się praktycznie jechać przy wysokich prędkościach, trzepie równo :szczerbaty:

Do F1 to chyba najlepiej zmodowana AC1 wypada, tym bardziej że implementacja VR jest świetna i nawet LFM wspiera od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomek1623 napisał:

Dobra, ja tej gry nie kupię na premierę, nie dam im zarobić. Z drugiej ręki wezmę. 70$ za apdejt huda i ikon w menu. Miarka się przebrała. Mogą mydlić oczy dodawaniem grainingu, flatspotów, nawet przebudowanego trybu kariery, ale po tylu latach stagnacji graficznej, nie da się już na to patrzeć.

Ja też nie kupię. Ogólnie bardzo lubię F1, przez lata śledziłem więc i gierki mnie jarały. Natomiast od 2-3 lat już nie oglądam wyścigów praktycznie. Wkrętka osłabła, więc nieaktualne składy zespołów nie będą mnie raziły, zostaję przy wersji 23. Liczyłem na zmianę silnika, odświeżenie gameplayu. Jeśli tego nie ma to podziękuję.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 24 nie ma zmiany składów, a czesc nowych malowan pojawia sie w 23 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taka zbieranina z twittera XD

 

-F1 24 Beta is the biggest piece of dog shit, same game as 23 with a worse handling model, worse braking model, goofy aah throttle model. Only positive is Engine braking and ERS Modes. This games the proper downfall of F1 games

-After multiple reports, F1 24 Beta tester have claimed that this years game is undriveable and potencially the worst they ever touched. from 18 reports we got, ALL 18 were negative

-NEW: Engine Braking New hud New home screen. Another sh*t game

-Diff now has new values and there is a new option called engine braking, also there are multiple ERS modes to set up. Flat spots & Blistering are in the game.

F1 24 beta is the worst thing I've ever fucking played in my life...and tbf its worse then f1 22 and I hated that shit game...cba might not even bother buying it

Edytowane przez Tomek1623
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Dominix1910 napisał:

w 24 nie ma zmiany składów, a czesc nowych malowan pojawia sie w 23 ;)

No nawet nie wiem czy jakieś roszady w zespołach się poczyniły 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. Zamiast zmienić silnik, odświeżyć graficznie, jeszcze zdynamizować gameplay to dodają fanzone i wołają 400 zł. Brakuje mi nadal zbliżenia audio wizualnego ku temu, co widać w tv. Ta gra od kilku lat to jest praktycznie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer bieda, chwalą się rzeczami które powinny być zrobione parę lat temu. Podtrzymuję, nie dam im zarobić pierwszy raz od 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zbiorę do kupy co ciekawsze

- Nowy tryb kariery, można grać sobą, jednym z kierowców ze stawki, lub ikonami z przeszłości.

- W końcu nowe Spa, Silverstone, odświeżone Lusail i Jeddah

- Realne głosy kierowców zabrane z F1 TV, komunikaty radiowe, pewnie w jakiejś okrojonej formie, ale spoko.

- Nowe transmisje przed wyścigiem, masa nowych animacji.

Modele 3d już trochę przestarzałe w tym silniku, mimo że nowe.

GLdYsO_WkAAS__S?format=jpg&name=4096x409

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za słabo ja przeceniają, bym ją kupi od złodziei z EA. Chociaż jeśli sprzedaż ciągle im siada, to może 24 wezmę? Z poprzednich mam 2010, 2012, 2016, 2019 i 2022... z czego ta ostatnia to ponoć kupa, a przedostatnia najlepsza? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2022 najgorsza po 2014, 2019 było spoko, sporo nowości pod każdym względem F1 24 uratować może tylko kompletnie nowy tryb kariery, o którym już we czwartek.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie o silniku Ego w F1.

Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny ds. F1 24.

Ego jest używany od 15 lat, i zmienia się znacząco co roku (XD) w tym roku zostanie usprawniony o  dynamic diffuse global illumination (DDGI) dla oświetlenia, pod względem graficznym wygląda że to będzie jedyna zmiana.

W przeszłości zdecydowana większość gier od Codemasters śmigało na silniku EGO, w tej chwile jest on stosowany jedynie w serii F1, wszystko to po przejęciu przez EA. Lee uważa to za zaletę ponieważ zespół zna ten silnik na wylot ponieważ sami go stworzyli. "Mamy całkowitą elastyczność, aby zrobić z nim, co chcemy. Nie sądzę, że bylibyśmy w stanie tak łatwo wprowadzić ogromne zmiany w fizyce, gdyby nie nasza technologia."

Zapytany, czy team odpowiedzialny za F1 rozważyłby pójście drogą ludzi od WRC i przejście na Unreal Engine, Mather odpowiedział: nie ma żadnego wymogu ani potrzeby, abyśmy wykonywali ten ruch. Nie dałoby nam to żadnych  większych korzyści w serii F1. W EA WRC oczywistym powodem była potrzeba generowania długich OS-ów,  i unreal engine daje taką możliwość, w F1 tego nie potrzebujemy.

Wybiegając w przyszłość silnika EGO „Będziemy go nadal budować i rozwijać” – podkreśla Mather.

 

Dziękuje, tyle w temacie obiecanek zmian, przez te same osoby przez ostatnie 2 lata.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA WRC podobno nie takie złe, król  jest jeden iRACING 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Zas napisał:

Za słabo ja przeceniają, bym ją kupi od złodziei z EA. Chociaż jeśli sprzedaż ciągle im siada, to może 24 wezmę? Z poprzednich mam 2010, 2012, 2016, 2019 i 2022... z czego ta ostatnia to ponoć kupa, a przedostatnia najlepsza? 

Grałem w 19 i to była bardzo udana odsłona. Swoją drogą mam edycję 23 i wizualnie względem 19 nie widzę dużych zmian. W 22 nie grałem, ale była podobno zupełnie nieudana. Najnowszej edycji nie kupię 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy pokaz gameplayu.... Tak spier... hud'a seria jeszcze nie widziała. Co za kretyni tam pracują.

k4AVIzk.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krople deszczu dalej mają nic do tego że jedziesz 300km/h :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Youtubery dostali dostęp do wersji przedpremierowej , i embargo zeszło dopiero co. Ale opinie zbiera ten tytuł od tych co zęby zjedli na serii :E Dramat, co mnie poniekąd cieszy, i było do przewidzenia.

GOMjGhvW0AAOXMh?format=jpg&name=360x360

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...