Skocz do zawartości
skunRace

Commandos: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Commandos: Origins

Tytułu w sumie nie trzeba przedstawiać, ileż to godzin się spędziło w pierwszej części robiąc te same misje w kółko. Premiera podobno zaplanowana na ten rok. Tematu na forum nie znalazłem, więc zakładam, jak jednak jest to niech ktoś sklei tematy.

"Commandos: Origins jest czwartą (nie licząc spin-offów i remasterów) główną produkcją spod szyldu Commandos. Tytuł został opracowany przez zespół Claymore Game Studios, zaś jego wydaniem zajęła się firma Kalypso Media. Podobnie jak trzy pierwsze części serii, opisywana pozycja jest taktyczną grą strategiczną.

Commandos: Origins przenosi nas w czasy II wojny światowej. Jak sugeruje tytuł, produkcja pozwala nam zobaczyć na własne oczy początki działalności grupy tytułowych komandosów. Jack „Zielony Beret” O’Hara, Thomas „Saper” Hancock, Francis T. „Snajper” Woolridge, Samuel „Kierowca” Brooklyn, James „Płetwonurek” Blackwood i Rene „Szpieg” Duchamp łączą siły, by wspólnie stawiać czoła Niemcom i ich sojusznikom w różnych zakątkach świata."

Źródło: Gry-online

https://www.gry-online.pl/gry/commandos-origins/z45ee5

screen01.png

screen02.png

screen03.png

screen04.png

https://www.commandos-game.com/en-us/

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailery nie wyglądają źle, chociaż martwi, że ciągle nie pokazują żadnej rozgrywki.

Dostał ktoś z Was już dostęp do bety? W zaproszeniu pisali o tym, że potwierdzenia roześlą na dniach, a tutaj cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dudzio08 mnie jakoś umknęło, że wychodzą nowe Commandosy, przez przypadek wczoraj napotkałem takiego newsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, zapowiedzieli je dobrych kilka lat temu (w 2018), a potem zapanowałą cisza... aż do października 2023 ;) 

Wiadomo, że fabuła w takich grach nie jest najważniejsza, ale marzy mi się, żeby podczas pisania scenariusza inspirowali się naszym rodzimym War Mongrels. Tam przedstawiona historia byla, jak na grę, naprawdę dojrzała, momentami wręcz przytłaczajaca i no i oryginalna - w końcu ile można wycinać Niemców po norweskich fiordach, północnej Afryce i plaży Omaha :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dudzio napisał:

w końcu ile można wycinać Niemców po norweskich fiordach, północnej Afryce i plaży Omaha :P 

Do końca życia i jeszcze dłużej :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawa sprawa, grafika nie wygląda jakoś oszałamiająco a gra nie będzie wydana na XONE S|X?

Szkoda, że tą serią nie zajęło się studio Mimimi Games. Desperados i Shadow Tactics wyszło im wyśmienicie.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Do końca życia i jeszcze dłużej :) 

Może i tak, ale mi jakoś przyjemniej robiło się to po raz pierwszy na mapach w Białymstoku, na przedmieściach Wilna, Warszawie podczas powstania itp. ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2024 o 10:22, zakk87 napisał:

Szkoda, że tą serią nie zajęło się studio Mimimi Games. Desperados i Shadow Tactics wyszło im wyśmienicie.

To samo sobie pomyślałem jak zobaczyłem info o nowym Commandosach, ale może nie wyjdzie źle ;)

W dniu 19.03.2024 o 08:08, Dudzio napisał:

Wiadomo, że fabuła w takich grach nie jest najważniejsza, ale marzy mi się, żeby podczas pisania scenariusza inspirowali się naszym rodzimym War Mongrels. Tam przedstawiona historia byla, jak na grę, naprawdę dojrzała, momentami wręcz przytłaczajaca i no i oryginalna - w końcu ile można wycinać Niemców po norweskich fiordach, północnej Afryce i plaży Omaha :P 

Jak ten czas leci, mam War Mongrels na liście "kupy wstydu" i musze koniecznie obadać kiedyś, patrzę teraz, że to już 2,5 roku temu wyszło, a mam wrażenie jakby premiera była jesienią zeszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2024 o 22:23, skunRace napisał:

Jak ten czas leci, mam War Mongrels na liście "kupy wstydu" i musze koniecznie obadać kiedyś, patrzę teraz, że to już 2,5 roku temu wyszło, a mam wrażenie jakby premiera była jesienią zeszłego roku.

No to najwyższa pora, jak dla mnie gra jest niemal-perfekcyjna. Dałbym jej 9/10, a grałem we wszystko commandosopodobne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...