Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż się męczę w Fc 24 w lidze elitarnej, aby trafić Kyliana Mbappé. Tyle grindowania i wciąż nic. Nie przepadam za Squad Building Challenge, ale to chyba jedyny pewny sposób, aby zagrać gwiazdą Królewskich. Mam już praktycznie cały skład po 99 włącznie z bramkarzem, a nie wydałem ani złotówki. Pod koniec życia gry kasa leci dużo szybciej i na koncie uzbierałem prawie dwa miliony monet. Komputer mam od jakiegoś czasu w salonie i wifi strasznie laguje. Mecze rozgrywam z pingiem na poziomie 48 ms, do tego coś dziwnego dzieje się podczas gry z graczami z Xboxa mianowicie pierwsza połowa meczu chodzi płynnie, wygrywam sobie spokojnie z 4-0 po czym, zaczyna się druga połowa gra, chodzi jakby w 20 klatach na sekundę i przewaga zostaje zniwelowana, albo przegrywam, bo zawodnicy praktycznie stoją jak słupy soli. Jestem ciekaw jak serwery, będą działać w FC25, ponieważ Fc24 to jest loteria. Jeden mecz masełko, kolejny jakbym grał na marsie takie opóźnienia. Dodatkowo martwi mnie ten cały season pass, aby nie było perfidnego pay to win, szczególnie w lidze elitarnej oraz mistrzostwach Fut. Jak ktoś już gra w nową grę Kanadyjczyków to bardzo proszę podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ronaldo864 Tez grałem ostatnie 3 tygodnie od zera. Bo początek gry jeszcze na konsoli grałem. Więc musiałem na nowo robić skład. Bez sensu takie granie, w 3 tygodnie prawie każdy 99 w składzie. Z paczek ciągle 90-99. No ale trzeba było zagrać żeby mieć dużo paczek na start w 25 🤣🤣

Nikt nie gra, bo Ultimate startuje w piątek za tydzień. A zwykła wersja tydzień później. YouTuberzy mają dostęp w najbliższą środę dostać jedynie. 

Edytowane przez PiPoLiNiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, pograłem 2 mecze : ) wziąłem EA Play podstawowy by 10 godzin pograć - wiem, że to mało i zobaczymy co zepsują paczami październikowymi, ale:

  • Odnoszę wrażenie, że trochę FC 25 jest dla Fify, czym Black Ops 6 jest dla COD-a. Szybciej, sprawniej, ale też kolorowo i nowocześnie.
  • Gameplay nie jest taki zły, oczywiście poziom Legendarny i suwaczki, by z jednej strony AI grało do przodu i chciało walczyć, a z drugiej - by aż tak superowo im nie szło.
  • Od groma różnych ustawień co do AI, skryptów - z jednej strony przeraża ilość tego badziewia, z drugiej - dobrze, że te wszystkie gówna można poobniżać/powyłączać. Jakieś automatyczne to tamto sramto... masakra.
  • Zagrałem PSV - Heerenveen to ledwo 3:2, gdzie Heerenveen to słabiak na maksa, a potem Lech - Atletico Madryt, to 3:3, ale ciekawe, czy to będzie zasadą, bo: grając lepszym, pierwsza połowa słabsza; grając słabszym - pierwsza połowa lepsza, także zobaczymy dalej.
  • Te pseudo filmiki przed meczem itd. pewnie się znudzą, ale na początek miło to wygląda.
  • Fajnie, że poukładali ciut inaczej suwaczki. Menusy ogólnie na odwal i in minus IMO, ale no ilość opcji spora.
  • MINUS (chyba): czy faktycznie nie idzie edytować pozycji tak, że biorę na dzień dobry np. 3-5-2 i potem skrzydłowych sobie pach cofam ciut albo na boki? Bo X na padzie (gram na PC ale na padzie ; ) mi nie działa, a powinien przenosić pozycję ludzika... trochę masakra, no ale przyzwyczaję się chyba, choć ja miałem w głowie takie fajne moje ustawienie (mniej więcej 3-2-4-1)

Ogólnie trzeba pograć, popatrzeć jakie tupety się dzieją na dłuższą metę i zobaczymy co schrzanią na jesieni paczami : )

Ale nie jest źle, nie ma takiego masła NHL-owego, widać, że ludziki biegają. Jest sporo skryptowania, dużo wychodzenia do podań (wielbiciele ligi angielskiej będą w siódmym niebie), bramkarz bardzo dużo odbija piłek, ale no zobaczymy, zobaczymy. Nie ma tragedii. Jest pewien specyficzny sposób grania, ale ma to jakiś tam charakter, bo FC 24 to był syf bez charakteru i bez przekazu. Mniej kobiet na obrazkach też in plus, bo miałem dość tego w Fifie 23 - choć no co mecz, to sędzie muszą być, OMG...

A i śmiech, bo kibice Lecha - azjaci jacyś, bambusy... śmiesznie to wygląda, niestety tego nie poprawili (pewnie przez poprawność polityczną).

 

EDIT:

Na PC w wersji EA Play nie ma polskiego komentarza mimo wybrania polskiego języka w instalacji...

Mimo instalacji PL, domyślnie miałem angielski komentarz, hmmm

a w angielskim jednym z komentatorów jest kobieta... OMG... ciekawe w której telewizji brytyjskiej kobieta komentuje mecze live.

EDIT 2: Strasznie kolorowa ta gra, masakra.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pograłem, trzy problemy:

1. Stara śpiewka: jak się gra wgra, tak trudna będzie gra... raz grasz ten sam mecz: 3:0 gładko, wgrywasz jeszcze raz: 0:2 i męczarnie... widać, że na chama skryptoza pracuje. Że na chama gówno nagle się staje Barceloną i mimo suwaczków, biegają 30% szybciej niż ja, a rzeczywiście zespół właśnie 30% gorszy.

2. Znowu czasem, gdy AI dojdzie do wniosku, że masz teraz nie podać (np. przy wychodzeniu na sam na sam), to nie zadziała przycisk podania na dobieg "bo nie" i koniec - i wtedy się robi spalony, no bo wciskasz drugi raz, ale już wtedy atakujący jest na spalonym.

3. Problem z obroną z Fify 21: jak gnój wychodzi sam na sam, to obrona nie może się zdecydować który gościu ma do niego biec i przełączasz, przełączasz, a on przełącza źle (wybieranie klasyczne przełączania) - w ten sposób wariuje obrona i nie dobiega nikt, bo jak przełączysz i oczekujesz, że ten z dołu będzie biegł, to on przełącza na górę i wtedy dajesz wajchę w górę i ludzik idzie jeszcze bardziej w górę, odbiegając od atakującego.

Także niestety... gówno.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi Powiem Ci, że kupiłem EA Play, żeby przetestować tę edycję, ale... skończyło się tym, że pobrałem Upadły Zakon i BF 2042 😁 Mam teraz po góra 3 h dziennie na granie, nie będę tego tracił na ten półprodukt elektroników. Już poprzednie edycje wystarczająco mnie irytowały. Może jak będzie w abonamencie lub po stówce na przecenie to przytulę. 300 zł plus nigdy za FIFĘ nie dam

Edytowane przez Sawyer1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup grę w standardowej edycji zagraj za tydzień. Kup abonament graj tydzień prędzej. Ci to w EA mają głowę na karku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sawyer1916 no właśnie pierwsze 3-4 mecze były obiecujące, ale potem wrzuciłem mini turniej i zaczęły się cyrki... te 3 punkty wyżej, bolączka najgorszych Fif... kurczę, bo momenty są niezłe, ale no niestety... może jak odepną AI sraj za kilka miesięcy to będzie lepiej. No i ciekawe co zepsują w październiku paczem jesiennym heh.

@AndrzejTrg hehe i dobrze, można przetestować : ) 24,99 i wsio jasne heh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem za 4 zibla na konsoli, zostalo mi 6 minut do wykorzystania  :szczerbaty: Jednak dla mnie to było za mało czasu :szczerbaty: Nie wiem czy kupie.. od 2018 chyba kupowałem wszystkie jak leci, a tutaj tym razem mocniej sie zastanawiam. Przede wszystkim brakuje mi tego że nie mogę przestawiać piłkarzy po murawie jak chce w składzie, są sztywno przypisani do pozycji i żeby każdy z piłkarzy grał na swojej pozycji przypisanej to np musze odpalić formację...którą niekoniecznie chce grać. Przeciez to jest słabe i to jest krok w tył imo, można niby ustalić zachowania pilkarzy no ale nie wiem, czy ktoś to ogarnął lepiej? Zawsze muszą kombinować robiąc krok w tył, a poźniej po 2,3 latach dodają funkcję jako nowość.. ja prd.  Zagrałem ok 10 meczów Chelsea w karierze, no ale oni to akurat ostatnio są lekko upośledzeni niestety:szczerbaty: ( chociaż na razie jest jakieś światełko w tunelu patrząć na początek sezonu) Gra w obronie oczywiście masakra, ale może też ja nie potragie grać, ogólnie jak co rok trzeba się przyzwyczaić..ale w tym przypadku liczę że patch po premierze może poprawić grę a nie odwrotnie jak co rok...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestawiłem z Legendarnego na Klasę Światową... bieda zespół już nie zamienia się w Barcę, ale... pograłem równolegle w Fifę 23 i szczerze, to nie jestem w 100% przekonany która giera jest lepsza.

Śmieszy mnie to poruszanie koszulek ; ) wygląda jakby tłuszcz bebechów tak latały...

Zostało mniej niż 2h, jeszcze pogram.

Potem włączyłem 20tkę z 'moimi ustawieniami' i no fajnie się gra kurczę : )

FC EA 25 kupię chyba, ale nie za 200+PLN... może pogram w Fifę 23 jeszcze? Nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób, żeby do kupić na Steam, ale nie w najwyższej na świecie cenie?

Normalny kluczyk, a nie jakieś konta dziwaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tylko gifty https://gg.deals/game/ea-sports-fc-25/

Na steama nie ma kluczy, sporo gier, które mają własne launchery nie są zbytnio dostępne w formie kluczy na steama. Na cdkeys jak widzę było po 251zł nawet na steama, ale wszystko się wyprzedało.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, że ma to taką cenę.

Ale tak się kończy to nosze Polskie:

"Nie stać Cię to nie kupuj"

"Nie jęcz, że nie ma języka Polskiego... powinieneś znać Angielski" (to już w kontekście braku lokalizacji w najdroższych na świecie grach).

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza w temacie. albo mi sie wydaje albo teraz dopiero deszcz wplywa na zachowanie pilki. graficznie lepiej na plus, dodane RTAO i wersja pc wkoncu sie tnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na trialu 4h sezony na manualu. Bez rewelacji ale ja okazjonalnie pykam, wiec zostane na 24 bo futy omijam szerokim lukiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej sie gra

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...