Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opium24

paintball kozacka zajawka!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

hej. wlasnie sobie wstalem jestem caly posiniaczony.a to dlatego ze wczoraj bylem na paintball-u mowie wam naprawde kozacka zabawa uklada sie rozne scenariusze strategie i gra jest naprawde super!!!

 

gral ktos z was? jak wrazrnia? dlamnie bomba!!!!! jak ktos bedzie chcial dam namiar tam gdzie ja bylem i moze razem pobiegamy? dlamnie bomba w przyszlym tyg znow jade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chcialem zagrac ale cena mnie odstraszyla. Niestety nie stac mnie na taka zabawe :(. A z wielka checia bym zagral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom raz byłem i zabawa jest przednia na takich wypadach ze znajomymi. Nie mam własnego sprzętu a wypożyczanie troche kosztuje więc narazie sie nie wybieram, ale kiedyś jeszcze napewno. No i te siniaki, wiem że na drugi dzień po wypadzie leżałem cały obolały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Cena i gdzie......??!

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ASG, tańsze a i broń wygląda jak prawdziwa.

 

Poprawione.

 

[Edytowane: 25/6/2004 przez Bono[uG]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100zl. moge sie zdecydowac powyzej juz podziekuje :](no moze niecale 100zl :P)

 

Popraw linka powinien taki byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie za 100 zeta to sie nagracie jak dzicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

cennik jest mniejwiecej taki:

 

1.wariant 100 kul -45zl

2.wariant 200 kul -60z

3. 300kul -75zl

4. 400kul -90zl

 

 

i tak warianty sa do 800 kul po 15zl wiecej za kazdy nastepny

 

powiedzmy wybieracie wariant 300kul

 

za 75 zl dostajecie - marker,maske,300kul,mundur i na gre!!!!!

 

ja tez myslalem ze to kosztuje niewaidomo ile i jakie bylo moje zdziwienie jak wyciagnal mnie kumpel mowil ze za 100 zeta to sobie pogram za wsie czasy!!!!

no i sie sprawdzilo

 

poszukam ich strony netowej i jak znajde to wkleje

 

 

 

juz mam

 

http://www.paintball.com.pl/content.php?li...ta/paintaball_i

 

[Edytowane: 25/6/2004 przez opium24]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalem ze to kosztuje niewaidomo ile i jakie bylo moje zdziwienie jak wyciagnal mnie kumpel mowil ze za 100 zeta to sobie pogram za wsie czasy!!!!

no i sie sprawdzilo

 

Jak ostatnio chcialem isc na Paintball to bylem jeszcze w Liceum i wtedy to byly praktycznie poczatki takiej zabawy i kosztowalo to troche za duzo jak na moja kieszen :]

 

 

[Edytowane: 25/6/2004 przez molek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje napewno wyciagne na to kumpli :)

Jak ktos jest zainteresowany z Poznania to polecam -> http://www.paintball-fort8.com.pl/

Za 50zł - nieograniczony czas na polu, półautomat Spyder, maska Scott, kombinezon i 100 kulek/ kazda nastepna kulka 30gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ASG, tańsze a i broń wygląda jak prawdziwa.

Ale zabawa gorsza :/

 

A w wakacje musze gdzieś z kumplami sie wybrać postrzelac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak poza tym...

Zamiast strzelać na paintaballu osobiście wolę sie wybrać na strzelnice i powalić z czegos mocnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole pojechać z kolesiem (on jest skinem) na zgrupowanie jakiejśtam jego partii i ponapieprzać z kałacha :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i tak poza tym...

Zamiast strzelać na paintaballu osobiście wolę sie wybrać na strzelnice i powalić z czegos mocnego :)

Nom na strzelnicy też się można odstresować, tylko ja akurat nie mam takowej nigdzie w pobliżu więc musiałbym w innych miastach szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i tak poza tym...

Zamiast strzelać na paintaballu osobiście wolę sie wybrać na strzelnice i powalić z czegos mocnego :)

Nom na strzelnicy też się można odstresować, tylko ja akurat nie mam takowej nigdzie w pobliżu więc musiałbym w innych miastach szukać

Własnie w mojej okolicy zamknęli zarąbistą strzelnice... :( (aaa... TT z 52 roku była zajebista - ogień leciał jak z polcyjnego Mosberga, a rak trzeba było szukać na suficie po strzale :D)...

Chociaz znając mnie z kumplami to gdybyśmy się dorwali do markerów to byśmy zrobili sobie Omahę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może ASG, tańsze a i broń wygląda jak prawdziwa.

Ale zabawa gorsza :/

Czemu gorsza?

 

Chociaz znając mnie z kumplami to gdybyśmy się dorwali do markerów to byśmy zrobili sobie Omahę

W 3mieście zrobili sobie rocznicową strzelankę. Linka do topic'a nie dam bo i tak trzeba się logować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu gorsza?

Bo kulki z farba są strasznie małe, bo nie pękają z reguły przy uderzeniu, bo predkość wylotowa klki to ok 90m/s a kulka jest kilka razy miejsza i ciągnie jak cholera jak sie oberwie, bo trzeba naciagac po kazdym strzale sprezynke (nie mowie, o pistoletach na green gas, bo one maja predkosc wylotowa mniejsza o jeszcze jakies 15m/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wakacje napewno wyciagne na to kumpli :)

Jak ktos jest zainteresowany z Poznania to polecam -> http://www.paintball-fort8.com.pl/

Za 50zł - nieograniczony czas na polu, półautomat Spyder, maska Scott, kombinezon i 100 kulek/ kazda nastepna kulka 30gr.

 

 

 

hehe to nawet nie przypuszczalem ze w stolicy bedzie taniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assmaster:

A markera nie trzeba przeładować przed każdym strzałem? :>

I czemu uwzględniłeś tylko sprężynki, są jeszcze elektryki.

Gaziaki są mocniejsze od krótkich sprężyn.

Bo kulek z farbą się nie używa, tylko plastikowych. Oprócz nie pękania potrafią także rozwalić się w lufie. A tak wogule to po co komu farba?

Mam wrażenie, że kulka w painball'u ma większą energię i powinno mocniej boleć jak się nią oberwie. W końcu te siniaki z nikąd się nie biorą. Jedyne ślady trwalsze niż zaczerwienienie skóry miałem jak dostałem kulką na gołą skórę z niedużej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się wybiorę w wakacje,bo mi smaka narobiliście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Assmaster:

A markera nie trzeba przeładować przed każdym strzałem? :> 

I czemu uwzględniłeś tylko sprężynki, są jeszcze elektryki.

Gaziaki są mocniejsze od krótkich sprężyn.

Bo kulek z farbą się nie używa, tylko plastikowych. Oprócz nie pękania potrafią także rozwalić się w lufie. A tak wogule to po co komu farba?

Mam wrażenie, że kulka w painball'u ma większą energię i powinno mocniej boleć jak się nią oberwie. W końcu te siniaki z nikąd się nie biorą. Jedyne ślady trwalsze niż zaczerwienienie skóry miałem jak dostałem kulką na gołą skórę z niedużej odległości.

Półautomatyczne markery się przeładowują same :)

Elektryków nigdzie nie wypozyczysz, a kosztuja po 150zł.

Gaziaki sa mocniejsze od pistoletów za 7zł na odpuście.

A co do kulek z farbą - własnie o to chodzi, że z farbą zabawa najlepsza, no bo przecież w panitballu też można grac gumowymi/ołowianymi kulami (ale wtedy to już PAINball :P).

A kulka z Paintballa jest większa i cięższa i przez to lata wolniej, ale siła uderzenia tez jest większa (z tym, że rozkłada się na większej powierzchni). A kulka z ASg prócz siniaka potrfai się przebić przez skórę i to cholernie boli...

 

 

Chyba się wybiorę w wakacje,bo mi smaka narobiliście 

Weź mnie ze sobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie ze sobą

Liczyłam na to,że to Ty coś zaproponujesz i mnie weźmiesz.... :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos wie gdzie w Krakowie mozna sie pobawic w Paintball??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos wie gdzie w Krakowie mozna sie pobawic w Paintball??

Na rynku ;)

Załatw soie markery i wal po ludziach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos wie gdzie w Krakowie mozna sie pobawic w Paintball??

Na rynku ;)

Załatw soie markery i wal po ludziach :P

Albo wersja hardcore i strzelanie do strózów miejskich lub policjantów tylko jak trafisz takiego to spier*** ile sił w nogach bo oni już nie mają kulek z farbą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...