Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

h8r

Zdjęcie dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Loner, wrzuta jak zwykle świetna. No może poza Evo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, widzę, że najnowsza Solka od Klema Custom Garage już śmiga po sieci :thumbup:

 

522392_10150902299960789_175836540788_9757253_282695173_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe CRcośtam jest paskudne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowe CRcośtam jest paskudne :(

 

Ohydne i paskudne :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku nie jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chrząszczy nie truje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chrząszczy nie truje...

Bezel i tak kocha, bo H :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie odpustowo i za przeproszeniem mało męsko wygląda ta Del Solka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie odpustowo i za przeproszeniem mało męsko wygląda ta Del Solka

A to dobrze, że mało męsko - autem śmiga dziewczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To jest bardzo zły pomysł. Codziennie miałbyś na drogach kolejny zestaw kierowców, którzy po raz pierwszy wyjeżdżają na drogi mając zero doświadczenia i wiedzy na poziomie elementarnej.  Nie wiem, jaka jest ogólna sprawność kierowców w USA i w jakim stopniu mogą się uczyć pod okiem np. rodzica, ale wiem jak wygląda sprawa w innym kraju z takimi zasadami - UK. W tym kraju możesz wsiąść za kółko bez zdania jakichkolwiek egzaminów, testów. Warunki są następujące: musisz mieć prawo jazdy "tymczasowe" (dostaje się je po prostu o nie aplikując), musisz być ubezpieczony i w aucie musi być osoba w odpowiednim wieku i z odpowiednio długim okresem posiadania już prawdziwego prawa jazdy. Nie wiem na ile to wpływa na "skilla" kierowców już z tym prawdziwym prawem jazdy (które w pewnym momencie musisz wyrobić, czyli zdać już klasyczne egzaminy teorii i praktyki), ale ogólnie oceniam brytyjskich kierowców na jednych z najgorszych na świecie (tj. na podstawie moich doświadczeń) pod względem wyobraźni, umiejętności.  Do pewnego momentu byli najgorsi, ale teraz w moim rankingu wysunął się inny kraj na prowadzenie: Indie. I to jest nawiązanie do pomysłu jazdy bez nauki: skutkuje to czystym hardkorem na drogach. Na szczęście hindusi jeszcze nie wpadli masowo na pomysł, że można swoje kompleksy leczyć poprzez głośne i szybkie jazdy wokół komina. Jak to do nich dotrze, szybko skontrują przyrost naturalny  
    • Chce uruchomić sobie zdalny dostęp do panelu routera przez internet.  W zakładce zarządzanie mam opcje zdalny dostęp. Włączam ją, i moge ustawić: Port HTTPS: wpisać dowolny ale z góry ustawiony jest 443 Mam podany adres internetowy https//…………..:443 Moge też wybrać dostęp z każdego urządzenia albo wybranego i podać adres IP tego wybrańca.    Wszystko ustawiam, wyłączam WiFi i łącze się z siecią komórkową, wpisuję adres internetowy z portem https i nie mam dostępu. Gdzie robię błąd? Może muszę zmienić port na inny a nie zostać przy domyślnym 443? Jak to uruchomić ?
    • Nie jest najlepsza. Returnal jest lepszy.
    • No właśnie, o co tu chodzi
    • Zgubiło drogę i jednocześnie wydało Astro Bota, który jest esencją tego czym powinny być gry na konsole. Coś tu nie gra, przecież Astro Bot nie powstał przez przypadek  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...