Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Karetka-przyjedzie-ale-za-pieniadze-Padla-nowa-propozycja-ws-pogotowia-ratunkowego,259678,1.html

Płać składkę ale i tak będziesz musiał zapłacić ponownie

Policja i inne służby będą z tego zwolnione a do każdego bezdomnego menela wzywają pogotowie żeby im nikt nie zarzucił że umarł przez nich a po wypiciu dynaturatu jest duże prawdopodobieństwo zgonu , więc bezdomni i tak nie zapłacą ale przerzucimy te koszty na normalne pracujące Polaki i Polaków, no pomysły idealne mają 

A co z imigrantami jak ten obywatel Zimbabwe?

Oni też nie zapłacą, rozumiem że w razie wojny Polacy w Kamasze a imigranci do domów do ich żon matek i córek no pomysły idealne

https://kresy.pl/wydarzenia/kilkunastu-w-ciagu-doby-tysiace-nielegalnych-imigrantow-z-granicy-trafily-do-polskiego-szpitala/

https://www.salon24.pl/newsroom/1327049,obcokrajowiec-lezy-dwa-lata-w-spiaczce-stal-sie-nielegalnym-imigrantem

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, galakty napisał:

Wyzyskiwanie imigrantów? A przed czym uciekają? Wojną? Dlaczego sami mężczyźni, a nie kobiety i dzieci?

Nie znam sprawy, ale podobno ci imigranci żyli w jakiś barakach jak w obozach koncentracyjnych. To nie chodzi nawet o wyzyskiwanie, że mieli mało płacone lub w ogóle tylko tam były jakieś dantejskie sceny.

Zarządzali nimi Koreańczycy, ale to nie tłumaczy, że polskie władze się na to zgadzały. Tam byli bici, popychani - jak ktoś zachorował to musiał płacić. To tylko jakby uciekali przed wojną albo kobiety i dzieci to byś się przejął, a tak to masz wywalone?

https://uwaga.tvn.pl/reportaze/wyzysk-i-skandaliczne-warunki-zakwaterowania-relacje-osob-pracujacych-przy-budowie-wartej-25-mld-inwestycji-orlenu-st7905932

  • Confused 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Keken napisał:

Czyli jak zwykle przyszedł jakiś prawicowy troll i wciska ściemę.

Tak popartą przepisami, które dostarczają sami obrońcy UE  :szczerbaty:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Keken napisał:

Czyli jak zwykle przyszedł jakiś prawicowy troll i wciska ściemę.

Rosja działa.

5 minut temu, voltq napisał:

https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Karetka-przyjedzie-ale-za-pieniadze-Padla-nowa-propozycja-ws-pogotowia-ratunkowego,259678,1.html

Płać składkę ale i tak będziesz musiał zapłacić ponownie

Policja i inne służby będą z tego zwolnione a do każdego bezdomnego menela wzywają pogotowie żeby im nikt nie zarzucił że umarł przez nich a po wypiciu dynaturatu jest duże prawdopodobieństwo zgonu , więc bezdomni i tak nie zapłacą ale przerzucimy te koszty na normalne pracujące Polaki i Polaków, no pomysły idealne mają 

Przecież uzasadnienie masz już w 1 akapicie. Ty chociaż czytasz, co wklejasz?

A może inaczej - zdałeś w ogóle maturę? Tam jest coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamiyan

Też mam takie wrażenie ale chyba adresaci nie ci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamiyan aż trzy konta na forum potrzebujesz?

Jak nie macie argumentów to winna jest Rosja 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

@Kamiyan aż trzy konta na forum potrzebujesz?

Jak nie macie argumentów to winna jest Rosja 

Jakie znowu konta? Tłumaczyłem już tu chyba kiedyś, że mam jedno konto.

No tak, tak, wcale przez ostatnie 2 strony nie był tu wklejany fejk. Wojna hybrydowa nadal trwa, a jeden szpieg wrócił nawet na Białoruś.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kamiyan napisał:

To twój ideał? Wyzyskiwanie imigrantów?

Tak. Wolę pracowitych ludzi którzy zgodzili się pracować za minimalne stawki niż imgrantów, bez wykształcenia, chcących łatwej kasy z socjalu oraz z dużymi skłonnościami do przestępstw: zaczynając od rabunków a kończąc na gwałtach i morderstwach.

Teraz to się nazywa rasizm. Kiedyś to się nazywał rozsądek

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubeł zimnej wody dla wszystkich PiS-owców oraz Konfederatów. Trzeba przypominać na każdym kroku, kto zaczął tą całą zabawę z imigrantami jak i ich podrzucaniem na naszą granicę. Rosja, Białoruś z Baćką oraz PiS. Tusk i reszta najmniej winni są tej całej sytuacji i najlepiej w tym temacie, PiS-owcy oraz Konfiarze powinni się nie odzywać, bo piszą takie bzdury, że szkoda gadać.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Kubeł zimnej wody dla wszystkich PiS-owców oraz Konfederatów.

Którzy posłowie Konfederacji byli za sprowadzaniem imigrantów/otwieraniem granic? Ew. w której minucie filmu który zalinkowałeś jest o tym mowa?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, FataIity napisał:

Teraz to się nazywa rasizm. Kiedyś to się nazywał rozsądek

No nie do końca rozsądek, bo obecnie nie ma możliwości utrzymania państw zachodnich bez imigrantów. Dzieci nie ma i nie będzie, takie są fakty.

W tej chwili powinniśmy dążyć do jak najlepszej selekcji. I też nie kupuję tego, że to sam socjaliści, mordercy bla bla bla.

Kurde, przecież bez Ukraińców i ciapaków, to nie miałby kto nawet jeździć Uberem po miastach.

Edytowane przez Kamiyan
  • Confused 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Kamiyan napisał:

Rosja działa.

Przecież uzasadnienie masz już w 1 akapicie. Ty chociaż czytasz, co wklejasz?

A może inaczej - zdałeś w ogóle maturę? Tam jest coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem.

Tak przeczytałem ze zrozumieniem , podtrzymuje to co napisałem , podaj mi konkrety co jest złego w tym co napisałem ? 

@kamiyan6 @Kamiyan2 @Kamiyan , naliczyłem co najmniej 3 konta , masz ich wiecej?

@Spl97 Nie rozumiesz że im więcej będziecie kłamali i oczerniali bezpodstawnie konfederacje bez konkretnych argumentów , to konfederacji będzie coraz bardziej rosło poparcie

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Tak przeczytałem ze zrozumieniem , podtrzymuje to co napisałem , podaj mi konkrety co jest złego w tym co napisałem ? 

Z wklejonego artykułu wynika, że w Łodzi jakieś 60% wezwań karetki jest nieuzasadnionych, co blokuje te karetki przed jeżdżeniem do najbardziej potrzebujących.

No i wyraźnie jest zaznaczone zdanie eksperta, że taka opłata mogłaby pomóc rozwiązać ten problem, pewnie przez to, że ludzie nie wzywaliby karetki do byle czego.

Co jeszcze mam ci wytłumaczyć? Bo ewidentnie masz problem z interpretowaniem treści, które sam wklejasz.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamiyan napisał:

No nie do końca rozsądek, bo obecnie nie ma możliwości utrzymania państw zachodnich bez imigrantów. Dzieci nie ma i nie będzie, takie są fakty.

I dlatego trzeba ściągać imigrantów którym trzeba płacić socjal żeby chcieli siedzieć w kraju? Narobią dzieci które będą pracować, czy raczej pójdą w ślady rodziców?

Mamy idealne przykłady co się dzieje po kilku pokoleniach na zachodzie, ale tu dalej ślepa wiara że imigranci odbudują polskie PKB... Tak samo jak Ukraińcy mieli odbudować i pracować, a tu tylko socjal socjal i coraz większe uprawnienia.

2 minuty temu, Kamiyan napisał:

eksperta

Wiechowicza? :szczerbaty:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kamiyan nie musisz mi tłumaczyć oczywistych rzeczy , akurat mam znajomych którzy jezdzą na karetce i najbardziej pochłaniają pieniądze i ich wkurw.... nie wyjazdy do starych babci i dziadków nawet bezpodstawne , tylko wyjazdy do bezdomnych meneli i imigrantów których jest większość , trzeba zmienić prawo , masz obowiązek noszenia przy sobie dowodu ubezpieczenia , dodatkowo nie masz ubezpieczenia nie należy ci się pomoc i koniec

I już nagle znajda się pieniądze i motywacja dla pracownikow

Dodatkowo nie porównuj imigrantów z Białorusi i Ukrainy , bo pracowałem z takimi i również z imigrantami z Bangladeszu i Turkmenistanu , szef tych pierwszych chwalił i zatrzymał , a tych z bangladeszu i turkeminstau wywalił bo to kompletni debile którzy nie nadają się w większości do normalnej pracy

Edytowane przez voltq
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, galakty napisał:

I dlatego trzeba ściągać imigrantów którym trzeba płacić socjal żeby chcieli siedzieć w kraju? Narobią dzieci które będą pracować, czy raczej pójdą w ślady rodziców?

Nie wiem, co trzeba. Gdyby ktoś znał proste rozwiązania trudnych problemów, to na pewno już dawno by je wprowadził.

Nas obecnie trochę uratowali Ukraińcy.

4 minuty temu, galakty napisał:

Wiechowicza? :szczerbaty:

Nie wiem, kogo. Zacytowałem tylko wklejony artykuł.

1 minutę temu, voltq napisał:

Wyjazdy do bezdomnych meneli i imigrantów których jest większość

Nie chce mi się wierzyć, że to jakaś większa ilość, a co dopiero większość.

Podaj dane, to zobaczymy.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kamiyan tym się różnimy ze ty masz wiedze zza monitora i telewizora , a ja mam wiedze praktyczna od osób które pracują w danym zawodzie

Mam napisać do kolegi ktory jeździ na karetce i zrobić screena jak to potwierdza? bo jak inaczej mam pozyskac te dane? co ja GUS jestem ?

Edytowane przez voltq
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamiyan napisał:

Nas obecnie trochę uratowali Ukraińcy.

Masz na myśli wzrost kosztów najmu i stabilizację cen nieruchomości na wyższym poziomie (np. w Niemczech nawet była korekta ... ale nie w PL). Oczywiście nie przeczę, że programy typu "kredyt 2%" miały ogromny wpływ na ceny nieruchomości.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, skypan napisał:

Dlaczego jako osoba pracująca mam jeszcze prosić się państwa o zasiłki, talony by zrównać się z najeźdźcami do ich poziomu życia ? Pracujący/emeryt ma gonić nierobów prosząc państwo o miskę ryżu ?

Czy ja gdzieś napisałem że wprowadzanie takich zapomóg w ogóle mądre lub głupie jest? Nie. Napisałem wyłącznie że bzdurą jest powielanie fałszywych informacji o zrównywaniu wysokości zasiłków w całej UE. To co uważam w ogóle o tych zasiłkach to całkiem inna sprawa. No ale teraz próbujesz po prostu obracać kota ogonem. 

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwię się, że jeszcze nikt nie popatrzył na to szerzej i nie wysnuł argumentu, że PIS był po to aby uwalić w Polsce dzietność a KO przyszło po to aby w miejsce brakujących dzieci nawpuszczać imigrantów :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam u Konfiarzy, który czytają kilka słów prawdy ze strony innych wielki ból zada :E. Słychać wycie? Znakomicie. To nie są kłamstwa, co czysta prawda nt. opinii jaką ma Konfederacja wśród innych ludzi, którzy nie popierają Konfederacji.

Do Konfiarzy: Brawo, popierajcie dalej prorosyjskie guano, dajcie w przyszłości im porządzić i w podskokach wrócicie do tego "zła" za jaki uważacie PiS oraz KO bądź do "bandy czworga" :E. Konfa zrobi z Polski jesień średniowiecza, gdzie: a) Polska za ich rządów wyjdzie z UE oraz NATO i wepchnie się całym ciałem w kacapski but, z którego możemy już nigdy nie wyjść w przeciwieństwie do 1989r. b) Będzie pierwszą partią, która zabierze wszystkim socjale, jakie są obecnie. Oni to zrobią, jeszcze niedawno PiS-iory często i gęsto straszyli, że jak Tusk wróci do władzy, to wszystkim zabierze, nie dość, że nie zabrał ludziom, co mają, to jeszcze podwyższył i nie planują wszelkich represji w postaci zabierania ludziom socjali.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Spl97 mają to trzecie miejsce więc się wożą :) Przed wyborami byli jakby spokojniejsi, a teraz... Paniee - jak oni by wygrali to dopiero byłby zamordyzm bo niby wolnościowcy, ale tak naprawdę fanatycy... :) Nie daj Panie Boże, żeby oni kiedykolwiek mieli zdolność koalicyjną. Od paru lat powtarzam, że to większe zagrożenie niż PiS. Ostrzegałem 8 lat temu przed PiS. Teraz ostrzegam przed nimi. Choć trudno sobie wyobrazić jeszcze większe zło niż zrobił PiS, ale tak - to jest możliwe przez konfę...

Edytowane przez hubio
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, LeBomB napisał:

Czy ja gdzieś napisałem że wprowadzanie takich zapomóg w ogóle mądre lub głupie jest? Nie. Napisałem wyłącznie że bzdurą jest powielanie fałszywych informacji o zrównywaniu wysokości zasiłków w całej UE. To co uważam w ogóle o tych zasiłkach to całkiem inna sprawa. No ale teraz próbujesz po prostu obracać kota ogonem. 

Wskaż mi w mojej wypowiedzi gdzie odwróciłem kota ogonem ? Gdzie zmieniłem zdanie ? Od początku mam jasne stanowisko w sprawie najeźdźców. Sam dostarczyłeś "dokumenty" gdzie tylko potwierdziły moje wątpliwości odnośnie proponowanych przepisów i regulacji. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa nigdy nie była u władzy, ale już wiadomo co się stanie jak dostanie kilka punktów procentowych więcej, Polska upadnie XDDD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hubio napisał:

 Przed wyborami byli jakby spokojniejsi, a teraz... 

Oni w większej ilości się uaktywnili jeszcze przed wyborami, jak zaczęła się następna runda walki z imigrantami przekraczającymi polską granicę z Białorusią z lewarkami, dzięki którym mogą przejść przez ten płot podstawiony za PiS-u i nastąpiła śmierć młodego żołnierza, któremu w pełni należy szacunek od nas, w przeciwieństwie do tych uaktywnionych Konfiarzy w necie.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...