Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

[

 

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pewnie Kaczyński się zakradł i coś poprzestawiał xD W którym momencie zakłócało też innym bo Duda, Hołownia mówili raczej normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie beka. Dobrze tam w KO wiedza, ze ludzie im w ogóle nie ufają xD Inaczej by się z tego nie wybronił XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, voltq napisał:

@Spl97 nie jestem elektoratem PiSu ale jeżeli w drugiej turze będzie kandydat Koalicji Obywatelskiej vs PiS to zagłosuje na kandydata PiS żeby koalicja obywatelska nie miała swojego prezydenta i premiera , tak samo zrobiłem w poprzednich wyborach tylko odwrotnie głosując na Trzaskowskiego żeby PiS nie miał prezydenta i premiera

 

Całkowicie się nie zgadzam. Prezydent PiS, to brak rozliczeń obecnej władzy i sygnał dla polityków, że bez względu na to jaki wał odwalą, to i tak docelowo wszystko będzie w porządku.

 

Co do CPK (odnośnie powyższych dyskusji), każdemu z nas wystarczyłaby Skoda Citigo, jednak z wielu powodów celujemy w fajniejsze auta prawda? Nie wiem czy CPK będzie gospodarne czy nie (chociaż głosów na tak dla CPK jest zbyt wiele aby to zignorować) ale ja chcę mieć coś fajnego, użytecznego, szybkiego i wydajnego. Co do tych szprych, obecna kolej poza dużymi miastami to jedna wielka kaszana. Aby ktoś małomiasteczkowy jak ja mógł sobie pojechać koleją, musi najpierw zrobić od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów autem/autobusem, aby móc sobie wsiąść do pociągu byle jakiego. Jeśli ludzie mają się przesiadać na transportu publiczny w celu ochrony planety, to ten musi być wydajny i szybki również poza dużymi aglomeracjami. Niech PO tnie wydatki socjalne jak nie ma na CPK kasy, ale port i elektrownie atomowe mają być.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak tak, jąkanie się to też problemy techniczne :szczerbaty: napruty w 3 baty jak typowy platformers w rządzie i jeszcze próba obrony innymi filmami, innych osób, które tym bardziej potwierdzają że było pite :D 

Jeśli to problemy techniczne to dlaczego mówił, że "mało tego natychmiast udałem się na komendę Policji, gdzie zbadano mnie alkomatem. Wynik = 0,0." - chyba, że po każdym publicznym wystąpieniu to normalna procedura i każdy jedzie na komendę na badanie alkomatem XD

Edytowane przez FataIity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczipować jak był covid wszystkich się nie udało to będą teraz próbować wciskać bransoletki niczym krowom znaczniki do uszu twierdząc że to dla naszego dobra. Mowa tu jest co prawda że na początek wcisną to kierowcom zawodwym żeby monitorowały ich stan zdrowia i wrazie zagrożenia żeby bransoletka zgłasza gdzie trzeba ale później i reszcie. Tą Unie to już całkiem powaliło.

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-nowy-pomysl-na-kontrolowanie-kierowcow-beda-jezdzic-w-opaska,nId,7471108

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ghostdog napisał:

Po wejściu do UE ludzie liczyli na duży zastrzyk gotówki i skok cywilizacyjny, dlatego hasła wolnorynkowe miały branie.  Podobnie jak upadła komuna i ludzie liczyli na zagraniczny kapitał. Wtedy masa młodych ludzi szła na badziewny kierunek tj. marketing i zarządzanie. Każdy chciał być menadżerem, wiadomo jak to się skończyło. Po wejściu do UE Polska się zmieniła, natomiast nie każdy radzi sobie dobrze.

To były momenty przełomowe i nie wiadomo kiedy nastąpiłby kolejny przełomowy czas dla tego kraju, a szczególnie dla zamieszkujących ten kraj Polek i Polaków. Może z chwilą, gdy w polityce już nie będzie ani Kaczyńskiego, jak i również Tuska i nastąpi reset polityczny czy może gdy kacapy zdecydują się na ten kraj najechać?

2 godziny temu, hubio napisał:

Co do wejścia Polski do UE to jak dla mnie pierwszym i mega odczuwalnym był nagły, niemal skokowy spadek bezrobocia... Momentalnie w ciągu kilku miesięcy spadło o 10%. Mnóstwo ludzi wyjechało i zaczęło zarabiać niezłą kasę.

Kurde, ale przypominałeś. Chyba o tym nie pisałem, ale jak wywołałeś to do tablicy, to napiszę co mógł zrobić mój stary tak między 15 a 20 lat temu, a ostatecznie tego nie zrobił i skutkiem tego jest to, że nie mieszkam gdzie indziej niż mogło tak być. Właśnie te ponad 15 lat temu mój stary miał ofertę bodajże ze Szwecji bądź z Norwegii do pracy (nie pamiętam szczegółów tak dokładnie), przeliczając pieniądze na złotówki, jakie miałby zarobić, zarobiłby solidnie w porównaniu do tego co miał w Polsce, gdzie praca była po kilka zł/h, a perspektyw zmiany pracy w okolicy ówcześnie praktycznie zerowe, gdyż wtedy, nawet jeśli zmieniłby robotę, tak, że miałby więcej km do pracy, to nawet jeśli miałby zarobić więcej, to właśnie to, co więcej zarobiłby wydałby na paliwo. Dlaczego się nie zdecydował? Przeważyły dwa czynniki, pierwszy to rodzina, mówił później, że gdyby nie miał rodziny, to pojechałby tam i najprawdopodobniej do kraju nie wróciłby na stałe, a drugim czynnikiem było to, że jak w firmie, w której wtedy pracował się dowiedzieli, że mój stary chce tam odejść, to zatrzymali jego dając bardzo dużą podwyżkę na ówczesne warunki. Do dnia dzisiejszego mój stary trochę żałuje po latach, że nie odważył się na ten krok, gdyby tak zrobił wtedy, to byłoby tak, że po pewnym czasie reszta mojej rodziny włącznie ze mną byłaby ściągnięta przez starego i nie byłoby mnie już w tym kraju i nie musiałbym obserwować tego cyrku.

44 minuty temu, Suchy211 napisał:

Całkowicie się nie zgadzam. Prezydent PiS, to brak rozliczeń obecnej władzy i sygnał dla polityków, że bez względu na to jaki wał odwalą, to i tak docelowo wszystko będzie w porządku.

Dokładnie, dlatego należy zrobić w przyszłorocznych wyborach tak, żeby kandydat z PiS-u nie wygrał tych wyborów. Powinno to dotrzeć do każdego i każdy to musi zapamiętać.

Godzinę temu, Fikołek napisał:

 

Co do dzisiejszego, to nie wiem kto od organizatora był odpowiedzialny za nagłośnienie oraz sprzęt, ale za to jaką odwalono manianę, powinien za to zwyczajnie beknąć. PiS-iory oraz Konfederaci jak zwykle wymądrzają się :E. Gdyby ich spotkało to samo, to też tak głupio się wypowiadali?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sabaru napisał:

Zaczipować jak był covid wszystkich się nie udało to będą teraz próbować wciskać bransoletki niczym krowom znaczniki do uszu twierdząc że to dla naszego dobra. Mowa tu jest co prawda że na początek wcisną to kierowcom zawodwym żeby monitorowały ich stan zdrowia i wrazie zagrożenia żeby bransoletka zgłasza gdzie trzeba ale później i reszcie. Tą Unie to już całkiem powaliło.

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-nowy-pomysl-na-kontrolowanie-kierowcow-beda-jezdzic-w-opaska,nId,7471108

Ale co, to ty nie wiesz co będzie? Już spieszę wytłumaczyć. Opaski te wyeliminują sporo kierowców zawodowych z samej UE, ale z braku kierowców skończy się to tak, że imigranci nie będą musieli ich stosować (lub całe firmy transportowe spoza Unii) i w ten sposób problem zostanie rozwiązany metodą zamiatania pod dywan. Dokładnie tak samo jak z zielonym ładem w rolnictwie. Europejscy rolnicy będą musieli spełnić wymogi tasie siakie i owakie, a produkty rolne z importu będą wchodzić w najlepsze bez konieczności spełnienia tych wymagań przez  producentów spoza Unii, dokładnie tak jak to się dzieje teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Spl97 napisał:

PiS-iory oraz Konfederaci jak zwykle wymądrzają się :E. Gdyby ich spotkało to samo, to też tak głupio się wypowiadali?

Normalka, "kwiat inteligencji, rycerstwo narodu" szczeka, nic nowego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem, że obaj Panowie wystąpią wspólnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny z chorobą filipińską xd

Edytowane przez pepe06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście był pijany to wśród niego są sami debile. Można było wymyślić milion wymówek by do tego wystąpienia nie doszło i rozeszło by się po kościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był pijany, po tym wszystkim co dzisiaj się odwaliło dał się zbadać dla pewności alkomatem, który pokazał 0 promili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie był narąbany, Kierwiński po prostu zawsze mówi powoli i charakterystycznie do tego pogłos i chyba filtr pogłosu go wycinał stąd taki efekt, widać po ustach że mówi płynnie, gdy przemawiał Chołownia i mówił powoli też był ten efekt, ale mniejszy. Transmitowała to tvp3, to bym się nie zdziwił jak jakiś pisowski kret tam podkręcał filtry, na pewno ci od dzwięku wiedzą jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e2d5412b47656e9dcb5b2dee342855a0d95515ed

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ćwik w tym przypadku miał rację, Konfederaci nie potrafią pracować i myśleć głową.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba celowo chcą przegrać wybory do PE i prezydenckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

KwHZ8pw.png

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sabaru napisał:

Zaczipować jak był covid wszystkich się nie udało to będą teraz próbować wciskać bransoletki niczym krowom [...]

No nie da się już żyć, na każdym kroku ta kontrola ómysłu. Na domiar złego co co nie utracili do końca godności luckiej nosząc maseczki chirurgiczne teraz ją utracą nosząc bransoletki. Depopulacja wolnych ludzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyloncz Tv wloncz myslenie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne, że szwedzkie państwo nie chce dalej utrzymywać kogoś kto w Szwecji nie pracował. Mam nadzieję, że polskie państwo w jakiś podobny sposób poradzi sobie z Ukraińcami, którzy po przepracowaniu tu dowolnego okresu nabyli prawo do polskiej emerytury minimalnej. Jak znikną z planszy, będzie to łatwiejsze. Jak nie znikną będzie wymagało więcej wysiłku, ale przekonany jestem, że do tego czasu polski system emerytalny będzie w sytuacji bez wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...