Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DeFik

Dlaczego nie warto kupować w Agito.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro jest właścicielem Agito.

Tylko to nie Allegro dało...a Agito. Nie mieszałbym ich do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedynie pokazuje, jaki marazm decyzyjny panuje w trzewiach takiego kolosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy/okoliczności oceniałem negatywnie. Zacytuj mnie, gdzie twierdziłem, że nie. Nie opatrywałem jednak tego infantylnym komentarzem "A to Polska właśnie...".

Doszukujesz się na siłę w mojej wypowiedzi treści do których możesz się doczepić, a których tam nie ma. Próbujesz kreować rzeczywistość. Mierzi mnie takie zachowanie.

 

Agito to nie Polska.

 

Ty to jesteś jednak udany :E

 

Jak już tworzysz pompatyczne hasła i wymyślanie bajek a'la "spin-bielas-doktor" czyli tworzysz całkowicie inny przekaz niż miał na myśli adwersarz to na miły Bóg chociaż nie myl firm...

 

Czyli AB(...) a to Polska własnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia w składaniu reklamacji w agito ale wydaje mi się, że sklep sprzedał mojego mejla :E

Po kupieniu u nich obudowy fractal design dostaję teraz ich newsletter (od fd)a nie przypominam sobie żebym na coś się zgadzał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sklepie czekanie 2x20 minut na połączenie z konsultantem jest standardem? Na maile odpisują w minimum 24h, dodzwonić też się nie można. Porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sklepie czekanie 2x20 minut na połączenie z konsultantem jest standardem? Na maile odpisują w minimum 24h, dodzwonić też się nie można. Porażka

Zraziłem się do Agito,nie mogłem się do nich wogóle dodzwonić,oddałem im zasilacz bo coś w nim stukało(zwrot w ciągu 10 dni),na pieniądze czekam prawie miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo, nikt nie odbiera tam telefonów, na maile też nie dostaje odpowiedzi.

Obsługa posprzedażna w tym sklepie to jest jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku stycznia odsyłałem do nich odtwarzacz MP3 na gwarancji i nie było żadnego problemu.

Zrobiłem formularz reklamacyjny jak było na stronie, następnego dnia dostałem odpowiedź a niej RMA oraz instrukcję jak i gdzie wysłać. Po 3 tygodniach od wysłania do domu zawitał kurier z nowym odtwarzaczem. Jak dla mnie bez zarzutu a może miałem szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie z pamięciami parę lat temu tak miałem...bezproblemowa reklamacja.Kupiłem u nich towar na kwotę chyba ponad 5000zł i do tej pory pomijając problem z pamięciami to nie mam uwag...a może i telewizor u nich zakupię niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne reklamacje w tym sklepie odbywają się bezproblemowo, jednak nie w przypadku gdy popełnią jakiś błąd i później nie chcą wziąć za niego odpowiedzialności.

Po wielu telefonach i mailach udało mi się ustalić, że wysłali do mnie paczkę gwarancyjną na błędny adres (adres, na który zamówiłem coś ponad 6 lat temu - nieaktualny od ponad 5 lat). Aktualny adres został wpisany w zamówieniu na stronie, w danych konta na stronie oraz z tego też adresu została nadana przesyłka reklamacyjna. Co im się ubzdurało, że wysłali na stary? Nie wiem. Od tej pory nieustannie trwa "odbijanie piłeczki". Ja swoje, oni swoje (np. w rozmowie telefonicznej ustalamy, że faktycznie adres wysyłki jest błędny, po czym w odpowiedzi mailowej dostaję odpowiedź, że jednak wszystko jest OK). Po ostatniej rozmowie mam jeszcze jakąś nadzieję, że kiedyś dostanę swoją płytę główną z powrotem. Podobno sprawa zostanie przekazana kierownictwu i to oni zdecydują co dalej robić. Jaki będzie rozwój sprawy, z pewnością napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego posta. Płyty w dalszym ciągu nie otrzymałem. Chyba muszę z tą sprawą pójść do UOKiK. Podsumowując, nie polecam tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...