Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo było z PS4 Pro - od któregoś momentu wszystkie musiały być zgodne.
 

Najważniejszy by dali pełną moc od razu nawet dla gier które nie wspierają bo wtedy wszystko co ma dynamiczną rozdzielczość albo spadki fpsów dostanie lekki upgrade bez czekania na patche.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko czekać na premierę i ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że do Pro także będą chcieli patche za 10$? :E  Już nie mogę się doczekać tych remasterów TLOU i GTA V na Pro. :E 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Już nie mogę się doczekać tych remasterów TLOU i GTA V na Pro. :E 

GTA V chodzi  na PS5 w natywnym 4k+60fps. Więc po co robić remaster na PS5 Pro? :E 8k? :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać lepsze RT (w perf mode nie istnieje) czy coś, wyciągniecie dodatkowej kasy od klientów za to samo wcale nie jest takie trudne, jak widać po niektórych tytułach.:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niepotrzebne było wydanie PS5 slim trochę strzał w stopę , lepiej mogli zostawić normalne ps5 i wydać droższe PRO , ktoś chce więcej klatek i lepsza rozdziale to dokłada do PS5 PRO

na ps5 pro wyjdzie rdr 2 remaster ;D

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze PS5 w tej najnowszej rewizji to mniejsze koszta produkcji dla Sony. Więc z ich perspektywy to ma sens :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Slim" mniejszy, ale nadal biorący ~200W, więc hmm... Ciekawe ile taka proteza będzie wyciskać :E.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie mogę znaleźć wątku. Jaki zasilacz awaryjny do ps5 i pc będzie odpowiedni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile W pobiera PC? Jak długo chcesz podtrzymywać zasilanie? Czy potrzymywane mają być oba urządzenia jednocześnie? Jaki masz na to budżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kris194 napisał:

Ile W pobiera PC? Jak długo chcesz podtrzymywać zasilanie? Czy potrzymywane mają być oba urządzenia jednocześnie? Jaki masz na to budżet?

Wiem, że potrzebuję co najmniej 1100va, podtrzymywane jednocześnie, ale nie oba na pełnym obciążeniu, czas - zależy, nie musi być długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adam89pl napisał:

czas - zależy, nie musi być długo

Ale od czego czas zależy. Od naszego widzimisię czy od Twoich wymagań.

Chcesz porady to podaj jakie masz wymagania.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awaryjny-ups-sinus-pieca-pompy-12v-500w-6837920479

Ja mam coś takiego i każdemu będę polecać. Dokładasz akumulator jaki chcesz i trzyma tak długo jak chcesz. Porządny i sprawdzony sprzęt, a nie jak te upsy za dwie stówy który pociągnie może 3 minuty, bateria to szajs i zaraz będzie i tak trzymać połowę tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden problem z takimi urządzeniami, zamiast jednego masz dwa. Gdzieś w serwerowni to nie ma z reguły żadnego znaczenia za to w domu może być już trochę gorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, to je "minus", że nie każdy chce mieć w pokoju takie coś co wygląda jak bomba, ale zawsze można wrzucić w jakąś skrzynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 25.04.2024 o 09:10, Adam89pl napisał:

Wiem, że potrzebuję co najmniej 1100va, podtrzymywane jednocześnie

Ja mam polecany: CyberPower UPS CP1500EPFCLCD - cichy, mały, mało bierze prądu ok. 6 W. Niedawno pojawiła się nowa wersja (nie sposób znaleźć test). Ważne, że ma prawdziwy sinus. 1500 dlatego, że tam siedzą 2 aku 9 Ah więc dłużej trzyma (kilkanaście minut grania na konsoli i z godzinę na www).

Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

https://allegro.pl/oferta/zasilacz-awaryjny-ups-sinus-pieca-pompy-12v-500w-6837920479

Ja mam coś takiego i każdemu będę polecać. Dokładasz akumulator jaki chcesz i trzyma tak długo jak chcesz.

A ile bierze prądu? 😁40 W? Ogólnie to ja tu pierwszy pisałem o tych do pieców gazowych, znacznie lepiej wypadają za-tech (ogólnie nieprzyjemny kontakt, nie zdecydowałem się, także przez to: https://forum.pclab.pl/topic/1200073-akumulator-bezobs%C5%82ugowy-a-wydzielanie-wodoru/).

53 minuty temu, Kris194 napisał:

Jest jeden problem z takimi urządzeniami, zamiast jednego masz dwa.

A nawet 3, bo to wielkie krowy, szczególnie jeszcze paskudny aku, a chciałoby się te 100-120 Ah. Tu jest luksus, burzę sobie olewamy, UPS odłączyć z prądu i starcza na bardzo długo grania (nie to co mój 18 Ah).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sino napisał:

 Ogólnie to ja tu pierwszy pisałem o tych do pieców gazowych,

Brawo Ty. Proszę 0076150_link-gold-cup.jpeg

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dostęp do nowych danych z przecieku od Insomniac. Tym razem dotyczą wszystkich gier wydanych cyfrowo przez Sony (PS Store) do czerwca 2023 roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez RT mogło by pociągnąć 4k 60 fps z przycięciem pewnych detali plus fsr ale że będą pchać wszędzie RT to znów będzie 1080p 30 fps skalowane 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Telewizor Sony QD-OLED XR-55A95L ma specjalne tryby pod PS5, w tym tryby obrazu, jest:

Gra standardowy

Gra RTS

Gra FPS

Pierwszy tryb jest ciemny i taki trochę wyprany z kolorów, drugi ma więcej kolorów ale jest chyba jeszcze ciemniejszy a ten trzeci to taki odpowiednik trybu dynamicznego - da się to jakość obejść i skorzystać z tych trybów wyświetlania, które są dla oglądania tv?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...