Skocz do zawartości
Stjepan

Offtopic o grach

Rekomendowane odpowiedzi

RTX 2080 w 1080p przy GI medium nawet 80 fps robi!

 

Nie umiem tylko się zdecydować czy bardziej mi oczy krwawią od 1080p na 32" czy od 40 klatek.

 

1080p wygląda słabo nawet w tak starej grze to fakt.

 

U mnie w 1080p i GI medium to fps lata tak 65-80.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś lewa opcja działająca przypadkiem, żeby mówić o czymś nieoficjalnym. Nawet możesz dokupić DLC korzystając z abonamentu. Teraz na PC w gamepassie też jest kilka gier nie robionych przez Microsoft, więc jakaś oferta jest. Chyba, że twórcy Hello Nieghbor albo We happy few należą teraz do MS, nie wiem. I nadal nie wiem co ma oficjalność wydzielenia usługi dla PC do faktu, że w gry MS można zagrać w ten sposób od dawna, a Azgan tu wpadł z olśnieniem, że teraz będzie mógł zagrać w gry Microsoftu taniej w abonamencie :E

 

Nie interesuje mnie marketingowe podłoże, ale fakt, że w przypadku ostatnich gier MS to nie jest żadna nowość.

Ja się odnoszę tylko do tego, że Ty tak naprawdę nie bardzo wiesz, jak ta usługa działa i wygląda. Choćby kwestia liczby gier, których rzeczywiście jest ponad 100, co możesz sobie sprawdzić przez sklep Microsoftu, o ile masz abonament (na Twoim koncie są wyświetlane wszystkie gry). Wspominałeś o XPA i zapędzaniu się przez Azgana, a wyżej Ci wytłumaczyłem, że XPA nie ma żadnego znaczenia i on może oczekiwać ponad 100 gier też w pecetowej wersji abo.

To nie jest samo poszerzenie listy gier o innych wydawców - to jest po prostu jej start na PC ogólnie. I teraz jest nieoficjalnie, co nie znaczy, że to jakiś problem. Niemniej, oferta na PC jest żadna, więc to nie była pełnoprawna usługa jak w wersji konsolowej, by mówić tak jak Ty, że nic się nie zmieniło i o samą nazwę chodzi. I to nie jest samo marketingowe podłoże, ale również techniczne, co też wyżej wytłumaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś lewa opcja działająca przypadkiem, żeby mówić o czymś nieoficjalnym. Nawet możesz dokupić DLC korzystając z abonamentu. Teraz na PC w gamepassie też jest kilka gier nie robionych przez Microsoft, więc jakaś oferta jest. Chyba, że twórcy Hello Nieghbor albo We happy few należą teraz do MS, nie wiem. I nadal nie wiem co ma oficjalność wydzielenia usługi dla PC do faktu, że w gry MS można zagrać w ten sposób od dawna, a Azgan tu wpadł z olśnieniem, że teraz będzie mógł zagrać w gry Microsoftu taniej w abonamencie :E

 

Nie interesuje mnie marketingowe podłoże, ale fakt, że w przypadku ostatnich gier MS to nie jest żadna nowość.

Przeciez sam korzystam z game passa na pc i raptem jest kilka gier w ktore mozesz zagrac na pc, oficjalna wersja na PC bedzie miala ponad 100 gier wiec Ty serio nie widzisz roznicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dokładnie o tym pisałem i wcześniej zaznaczałem, że teraz jest bieda :E Wiem, że ogólnie w passie jest dużo gier całościowo - pisałem, że obecnie jest tylko garstka gier na PC, Ba, sam dawałem linka do biblioteki gier w gamepassie :E

W sumie nie mamy pewności, że po "oficjalnej premierze" cała oferta z xboxa trafi od razu na PC.

 

I konkretnie w przypadku gier robionych przez MS o których pisałem wiele się nie zmieni, zagrałem w Gersy 4 i śmiesznych piratów w abonamencie rok temu i będę to mógł zrobić tak samo jak już usługa będzie "oficjalna". Dojdą do tego w dużej ilości inne gry, o czym pisałem zarówno ja, jak i ty, więc w sumie nie wiem w czym masz problem.

 

Może to wytłuszczę jeszcze raz - pisałem, że w przypadku gier Microsoftu ta usługa nic nie zmieni. Nie pisałem, że to ogólnie nie jest nowość i w samej usłudze nic nowego nie będzie...

Edytowane przez Mackay22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind dobrze pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate III na Stadii właśnie zapowiedzieli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate III na Stadii właśnie zapowiedzieli xD

I co normalnej wersji na PC nie będzie :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrasz na PC... To nie będzie przecież ex...

 

9,99 dolara miesięcznie za dostęp. No i właśnie zapowiedzieli Destiny 2 na Stadie, więc pewnie wszystko z wersją darmową się potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba :D sam już nie wiem ile lat czekałem na ten trailer/zapowiedź :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy drogo. Każdy growy abonament tyle kosztuje. Można też kupować gry bez wymogu posiadania subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba :D sam już nie wiem ile lat czekałem na ten trailer/zapowiedź :D

Nie tylko Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dwa dziś zrobiłem.

 

I same "krapy" a tu perełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego zwiastuna wiadomo na pewno, że w BG3 będzie chodziło o illithidów, więc może być fajnie, bo to łatwi przeciwnicy nie byli (szczególnie, gdy się nie zdjęło kilku na buta z ukrycia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I same "krapy" a tu perełka

Co kto lubi, ja w żadnego BG nie grałem także nie nazwał bym tego perełką, a tym bardziej, że pokazali tylko jakiś CGI teaser. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polski rynek cena max 9,99zł.

 

A 60$ za wypożyczenie jednej gry na STEAM nie jest drogie? Też powinno być 60 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zakładam bo dalej nie ma.

 

 

Na polski rynek cena max 9,99zł.

Skończ trollować, bo gniję przy tych Twoich teoriach. Możesz określić, więcej niż jednym zdaniem, jak za 10 zł miesięcznie chcesz mieć dostęp do wszystkich gier w usłudze, żeby firmom, które je udostępniają się to opłacało, a Google jeszcze coś na tym zarabiał? Widziałeś Netfliksa za 10 zł w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety Warhammer: Chaosbane okazał się crapem, więc w Darksidersów w takiej konwencji z chęcią zagram.

O ile ta gra też nie okaże się crapem. :E Konwencja również mi pasuje, nie mam nic przeciwko spin offom.

Skończ trollować, bo gniję przy tych Twoich teoriach.

Nie żebym zachęcał, ale może jakiś banik? :E Praktycznie w każdym wątku ten sam, bezwartościowy spam.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś Netfliksa za 10 zł w Polsce?

Masz Amazona za 12 zł . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadź się do Indii będziesz miał taniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadź się do Indii będziesz miał taniej :E

 

Po co on mieszka w "Rosji" i tam kupuje gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale w Indiach jest za 13.

Widzę żadko wpadasz do tego działu i nie wiesz o co halo.

Dla większości wydanie 50zł na grę to spory problem a co dopiero płacenie co miesiąc 40zł.

po pierwsze to "rzadko"

po drugie idź do pracy, jeżeli kupno gry za 50zł Cię przerasta. Kasy Ci wtedy wystarczy i na Netflixa, i na gry i na frytki do tego.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego zwiastuna wiadomo na pewno, że w BG3 będzie chodziło o illithidów, więc może być fajnie, bo to łatwi przeciwnicy nie byli (szczególnie, gdy się nie zdjęło kilku na buta z ukrycia).

Był taki moment w kanałach pod dzielnicą świątyń chyba (coś tam pobocznego), że te bolki cały czas mi składały ekipę. Takie salki okrągłe z drzwiami. Ale sposób się znalazł - ładowało się im w ukryciu z różdżki trutkę, potem firebolla i zamykało na szybko drzwi :E. Potem full buff przed drzwiami i wjazd na pełnej całą drużyna :Up_to_s:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...