Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Występuje w trzech modelach (SLEH-00030, SLEH-00031, SCEH-0004), ale z tego co wiem, to różnią się one po prostu wyglądem (oraz tym, kto je produkuje). Funkcjonalność pozostaje dalej taka sama w każdym egzemplarzu. Kwestia tylko tego, jaki kolor Ci pasuje ;) Ja mam pierwszy model kamerki i to ciągle jest fajna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorem.

 

Srebrna to taka wersja "Slim". Kwestia jak pisałem aby dobrać to sobie kolorystycznie do konsoli i to tyle w sumie. Choć nikomu nikt nie zabroni wybrać srebrnej do czarnej konsoli i odwrotnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odkurzę sprzęty i zrobię sobie kolejny maraton serii Metal Gear Solid, który przy obecnym tempie zajmie mi dużoo czasu.

Jakoś większość innych gier mnie nie porywa, a skoro i tak poświęcam ostatnio mało czasu na nie to niech będą chociaż moimi ulubionymi :P.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Ps 3 teraz w Risen 2: Mroczne Wody a co najważniejsze na Ps 3 gra się świetnie.Pad od Ps 3 jest wygodny w użytkowaniu.Jak wróciłem do Ps 5 to marzy mi się zakup Ps 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie normalnie zalogowac sie do ps store przez Chrome ? Na kazdej innej przegladarce nie ma problemu a na Chrome wywala mi "Nie można nawiązać połączenia z serwerem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj. Końcówka jak jakiś God of War, włoski też zmienione :E Ogólnie patrząc na to z którego roku pochodzi wideo, to wygląda to zjadliwie. Powróciła nawet zabawa czasem.

 

Ja bym z chęcią zobaczył nowego, next-genowego Księcia Persji. Coś tam Ubi bada temat. Najpierw zapowiedzieli The Dagger of Time, czyli tę pierdołę na gogle VR, potem były jakieś ploty o nowej, "prawdziwej" odsłonie. Ostatnio zarejestrowali przecież stosowną domenę. Fajnie, jakby wrócił Jordan Mechner, czyli ojciec serii. W Piaski Czasu grało się wyśmienicie, potem bez niego kolejne części nie robiły na mnie już takiego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przygarnąłbym nawet solidny remaster Piasków Czasu i właściwie całej trylogii. Pierwsza część zdecydowanie najlepsza, doskonałe wspomnienia. Mimo wszystko doceniam dość odważny krok w przypadku Warrior Within, pamiętam burzliwą dyskusję jaka miała miejsce głównie po premierze. Trzecia część nadal stała na przyzwoitym poziomie. Cel-shadingowa odsłona, o jeszcze bardziej spolaryzowanych opiniach, również przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta seria była/jest spoko i w moich oczach poniżej pewnego poziomu nigdy nie zeszła. Nawet odsłony na przenośne konsole potrafiły się wybronić, choć wybitne nigdy nie były.

 

Jeśli mam czekać na cokolwiek od Ubi, to jest to właśnie nowy Książę. No, i kolejne Just Dance :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi aktywnie poszukuje gier na PS1 :E Wystawiłem Resident Evil 1 na OLX i w parę godzin miałem 92 wyświetlenia telefonu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jaka cena? Ciężko było dostać?

Oglądają się ludzie za retro. Wszystko wraca. Tak rzuciłem okiem na zestawy ps2 i niektóre za taką kasę poszły, że już wiem że wartość moich konsol wzrosła :E. 

Oczywiście tak tylko dla mojej informacji, bo nie zamierzam się pozbywać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 00:50, Gonzo3211 napisał:

Z ciekawości jaka cena? Ciężko było dostać?

40 zł, a i tak czekają aż cena spadnie :E . Akurat pozbywam się impulsywnie zakupionych gratów. Ta gra akurat jest łatwo dostępna.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w Worms na PSC? Naszło mnie na wykorzystanie tego emulatorka do wspólnej gry w robaki, gdziekolwiek pójdę :E 
Pytam się, bo nie chcę babrać się z wgrywaniem tego, jeśli będzie ledwo działać.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem już co prawda w topicu o ps5, ale tam zaraz zginie w zalewie spamu. Tu ogólny działy offtopu o ps.

Trzeba przyznać że niesamowita robota jak na emulator robiony przez zapaleńców, nie mających (raczej) takich zasobów jak sony. Na miejscu Jima Ryana już bym leciał z workiem kasy do nich :E 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jacyś zapaleni fani ogarniają lepiej emulację niż taki gigant Sony?  Świetnie to wygląda! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaycob napisał:

Czyli jacyś zapaleni fani ogarniają lepiej emulację niż taki gigant Sony?  Świetnie to wygląda! 

W każdą jedną grę z tego filmiku bym zagrał w takiej jakości. Aż odpalę chyba killzonea na ps3, a emulator poczeka na nowego lapka, ale to jest masakra. Skomplikowana archi ogarnięta, że mucha nie siada, a sony się tym wykręcało. Zoptymalizowane z palcem w nosie by poszło na ps5, ale lepiej kroić kotlety po 350... 

W tej gen jak na razie to zanosi się że miejsce xboxa one "tv tv" z poprzedniej, zajmuje ps5... Kompletnie nic co by przyciągneło do konsoli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

W każdą jedną grę z tego filmiku bym zagrał w takiej jakości. Aż odpalę chyba killzonea na ps3, a emulator poczeka na nowego lapka, ale to jest masakra. Skomplikowana archi ogarnięta, że mucha nie siada, a sony się tym wykręcało. Zoptymalizowane z palcem w nosie by poszło na ps5, ale lepiej kroić kotlety po 350... 

W tej gen jak na razie to zanosi się że miejsce xboxa one "tv tv" z poprzedniej, zajmuje ps5... Kompletnie nic co by przyciągneło do konsoli.

Ale macie problemy. Może jeszcze emulator z nesa ma być? Z jednej sgrony "dlaczego exy ps5 też dla ps4" a potem "kufa dawać emulację aż do psx!". O uj wam chodzi ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakich problemów pijesz i o uj tobie chodzi. Ja akurat jestem zadowolony z exów z ps5 na ps4, tylko ci którzy muszą przekonywać cały internet i chyba głównie siebie co do kupna, co chwila spamują jakie to wszystko jest be, a ps5 cacy, i wszystko mniam mniam, mlask, mlask, choć nie ma nic do zaoferowania.

We wstecznej choćby to, że wszystko co dotychczas kupiłeś na pss od psx do ps3, teraz możesz sobie wsadzić w dupę, bo jeśli nie trzymasz jeszcze ps3, to nie masz na czym tego odpalić, ale to na pewno oczywiście żaden problem dla fanboi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...