Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dominix1910 napisał:

 

jest sezon dla tych co maja wiecej czasu, jest eternal dla tych co go nie maja.

Czyli twoim zdaniem nie opłaca się grać sezonu jak się czasu nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady. Sezon trwa aż 3 msc. Nawet grając kilka godzin w tyg. dobije się do 100 lev i zobaczy się większość zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dobicie do 100 lvl to prościzna, to nie premiera gdzie zrobienie jednej postaci wymagało jakieś 4x więcej czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, joloxx9 napisał:

Czyli twoim zdaniem nie opłaca się grać sezonu jak się czasu nie ma?

Ja ustawiam sobie taki cel ze sezon mi wystarczy. Dodatkowo w D3 gralem zawsze sezony jak je wprowadzili, czy gralem je tydzien czy 2 miesiace, zawsze gralem sezon. Dla mnie brak czasu to nie jest powod zeby nie grac sezonu, ale dla kogos moze byc i wtedy moze grac eternal z powodu jak podalem wczesniej, jesli ustawisz sobie tak poprzeczke ze zawsze tego nie osciagniesz w sezonie to jaki jest cel?

Ktos kto gra eternal ci powie ze nie ma sensu, ktos kto gra tylko sezony ci powie ze jest sens. To juz 4 sezon, jesli grasz od premiery, mniej wiecej wiesz co jestes w stanie zrobic w sezonie. Jesli zagrasz i na koniec sezonu stwierdzisz ze to sie nie oplaca, to  bedziesz kontynuowal na eternal i sezony odpuscisz.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem sezonu żadnego, bo były jakieś eventy jak world bossy i musiałbym wchodzić na nie specjalnie i dziwn dopasowywać . Nie wiem jak to teraz wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, co by nie mówić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nie grałem sezonu żadnego, bo były jakieś eventy jak world bossy i musiałbym wchodzić na nie specjalnie i dziwn dopasowywać . Nie wiem jak to teraz wygląda?

Worldbossy sa dalej, sa ewenty ktore sie pojawiaja co jakis czas, world bossy co kilka godzin, inne wczesniej.

nie musisz ich robic, bez tego tez sie obejdzie. Ale jesli akurat grasz i worldboss bedzie, na mapie w grze pokazuje ile czasu do spawnu, to warto zrobic ale bez tego sie obejdzie.

Jesli sezonu nie grales, to zagraj ten i zobaczysz czy czas jaki masz, jest wystarczajacy, jesli nie, to mozesz kontynuowac na eternal i sezony odpuscic. Moze kedys bedzie jak w D3 ze po 5h grania masz max level i pelny set i cisniesz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, ja odpuszczam. 

Pierdylion legend wypada. Duza czas gry to przegladanie legend a nie granie same w sobie. 

Itemki nie sa jasne. Jaki bonus do czego nie wytlumaczone.

Nie dziwne ze kilkukrotnie wiecej graczy gra w Diablo 3 niz w D4

Diablo 3 Live Player Count 2024- How Many People Are Playing Now? (playercounter.com)

Diablo® IV Steam Charts · SteamDB

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TheMr. napisał:


 

W dalszym ciągu jest to najlepszy HnS.

Chyba dla Ciebie :).  Wystarczy spojrzeć na oceny na Steam albo w innych źródłach. Ta gra umrze jeszcze w tym roku. Daje jej max rok lub półtora po premierze. 

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToCav napisał:

Chyba dla Ciebie :).  Wystarczy spojrzeć na oceny na Steam albo w innych źródłach. Ta gra umrze jeszcze w tym roku. Daje jej max rok lub półtora po premierze. 

A skończy się tak jak WoW gdzie "podobno" ta gra umiera od premiery WotLK czyli od 2008 roku 🙄

9043e3d6483e099be6552ca678e86e40.jpg

 

A co do samego sezonu to niestety Blizzard popada w ekstrema. Wcześniej leveling dłużył się strasznie bo od 50 levelu robiło się zawsze to samo a teraz przesadzili w drugą stronę i jest zdecydowanie za szybko i wygląda to jak D3 gdzie gra zaczyna się na maks levelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Dobra, ja odpuszczam. 

Pierdylion legend wypada. Duza czas gry to przegladanie legend a nie granie same w sobie. 

Itemki nie sa jasne. Jaki bonus do czego nie wytlumaczone.

Nie dziwne ze kilkukrotnie wiecej graczy gra w Diablo 3 niz w D4

Diablo 3 Live Player Count 2024- How Many People Are Playing Now? (playercounter.com)

Diablo® IV Steam Charts · SteamDB

Legendy warte są te co mają greater affix, resztę na przemiał albo sprzedaż. Więc tak dużo ich nie leci. Jaki bonus do czego? Co jest nie wytłumaczone?  Itemy są mega uproszczone jeśli chodzi o statystki bo masz ich 3, reszte dodajesz sam. Masz poradniki, jak potrafisz je czytać to wiesz co ci potrzebne pod build I tyle.  Jak nie to problem leży nie w grze ;)

Więcej ludzi gra w d3?

https://activeplayer.io/diablo-4/

To i tak nie jest dobre źródło ale daje jakiś wgląd 

Porównujesz do steam gdzie większość ma grę na bnecie. Większych głupot jakie napisałes dzisiaj nie czytałem. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na staty gier acti nie patrzy się na steam, tam są jakieś ochłapy. Samego coda aktywnych użytkowników miesięcznie łącznie potrafi być to 100mln graczy :D w. Diablo tez gra miliony a na steam to jakiś promil. 

Edytowane przez Phoenix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemy się cięzko przegląda? Teraz to jest bajecznie proste, chłop chyba nie widział co było do tej pory XD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Asag napisał:

A co do samego sezonu to niestety Blizzard popada w ekstrema. Wcześniej leveling dłużył się strasznie bo od 50 levelu robiło się zawsze to samo a teraz przesadzili w drugą stronę i jest zdecydowanie za szybko i wygląda to jak D3 gdzie gra zaczyna się na maks levelu. 

No blizzard słucha społeczności graczy, gracze ewidentnie lubią szybki leveling jak w d3, to że itemy wypadają często gęsto, ubery to już nie ubery bo każdy praktycznie je może mieć itp.

Jest bardo dużo głosów na reddit czy u mnie w klanie, ze tak powinna wyglądać gra od 1 sezonu:)
Blizzard chciał coś nowego jednak przekombinowali zwłaszcza z itemizacją, za bardzo poszli w stronę mmo a nie H&S, dobrze wg mnie że słuchają graczy.

Mnie  jakoś nie wciągnął bardzo ten sezon póki co, może przez to, że akurat konstrukty czy wampiry dużo wnosiły i było ciekawie, a teraz w sumie nowego kontentu nie ma - nie czuje się że to jest nowy sezon

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się jak na Eternal, tylko że przyjemniej ale racja, brakuje jakieś zawartości. 

Z drugiej strony do kolejnego sezonu 3 miesiące, więc pewnie jedną postać zrobię na 100 lvl i jakieś wyzwania porobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wrobel_krk napisał:

Mnie  jakoś nie wciągnął bardzo ten sezon póki co, może przez to, że akurat konstrukty czy wampiry dużo wnosiły i było ciekawie, a teraz w sumie nowego kontentu nie ma - nie czuje się że to jest nowy sezon

A mi się tam podoba, że nie ma żadnego motywu.  Zero biegania za fabułą.  Łatwiej i szybciej będzie można wejść nową postacią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi tez nie przeszkadza brak "sezonu" bo poprawili wiele podstawowych rzeczy, teraz maja dobra baze na kolejne sezony.

Czarka pod frozen orba jest mega przyjemna. wbiłem juz 81lev ale jeszcze sporo żeby optymalnie sie ubrac.

Mimo ze legend leci, to glownie te z grater afix sa warte uwagi, a do tego golda nie ma tak duzo a upgrade kosztuje, wiec nie mozna sobie co chwile czegos ulepszac bo golda wydaje sie latwo. Enchanting jest lepszy i latwiejszy, ale z braku golda nie mozna sobie co chwile przerabiac statow.

Wiec trzeba troche farmic zeby sie ubrac.

 

r/diablo4 - Perfect tal rasha ring dropped at level 75

 ktos niezle trafil :E

Dzisiaj wszedl pierwszy hotfix, tu jeszcze lista innych rzeczy ktore maja byc naprawione: Season 4 Issue Tracking - PC General Discussion - Diablo IV Forums (blizzard.com)

Edytowane przez Dominix1910
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kosmetykę dodali:

 

Diablo-IV-20240517193051.jpg

 

Diablo 4: Dzieci kwiaty. :E

8 godzin temu, Dominix1910 napisał:

Enchanting jest lepszy i latwiejszy, ale z braku golda nie mozna sobie co chwile przerabiac statow.

Mam to samo. W poprzednim sezonie nie brakowało golda, bo szepty szybko się robiło w tych strefach, a tutaj, dużo wolniej idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no strasznie pedalska w tym sezonie ; D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, wrobel_krk napisał:

No blizzard słucha społeczności graczy, gracze ewidentnie lubią szybki leveling jak w d3, to że itemy wypadają często gęsto, ubery to już nie ubery bo każdy praktycznie je może mieć itp.

To jest dramat. Pograłem wczoraj 1,5 h i miałem odblokowane wszystkie skille i byłem cały ubrany w legendy. Dzięki, wystarczy mi inflacja w prawdziwym życiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Necro minion to jakiś żart, 57 level na T4 (mogłem szybciej) i boss ubity w 1 sekundę XDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...