Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
W dniu 7.05.2024 o 16:16, slafec napisał:

Też czekałem na The Evil Within 3 :( 

Jeszcze nie tak dawno temu zapewniali, że Hi Fi Rush to dla nich sukces. Microsoft Pleased With Hi-Fi Rush Success, Plans To Reinvest In Tango Gameworks

Żeby było jeszcze ciekawiej Shinji MIkami kilka miesięcy temu (po odejściu już z Tango) napisał coś takiego 

3h1ZmuE.jpeg

A Psycho Break to jest japoński tytuł Evil Within

Żeby było jeszcze ciekawiej post szybko zniknął :E  

https://www.ppe.pl/news/342253/alan-wake-2-byl-inspirowany-grami-tango-gameworks-remedy-okazuje-wsparcie-deweloperom.html

Etap Alanem w hotelu bardzo przypominał mi Evil Within to się czuło

cEGLkgC.jpeg

Tutaj brakowało tylko żeby wyskoczył Stefano

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shinji Mikami powinien zebrać ekipę i utworzyć nowe studio, które by się zabrało za TEW.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kris194 Na początku sporo graczy było pozytywnie nastawionych do tych przejęć. MS dawał kasę, a Phil zapewniał, że nie będą zbytnio ingerowali w nowe studia. Przez chwilę wydawało się, że Hi Fi Rush jest tego najlepszym przykładem. No ale cóż, ostatecznie wyszło jak wyszło :E

Ciekawe jak oni teraz chcą odbudować swój wizerunek. 

@frog67 Byłoby miło, gdyby to IP nie utonęło razem ze studiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Shinji Mikami powinien zebrać ekipę i utworzyć nowe studio, które by się zabrało za TEW.:D

No chyba nie, bo sam Mikami powiedział niedawno, że jednym z powodów jego odejścia z Tango Gameworks była właśnie chęć uwolnienia się od gatunku survival horror :E

Cięcia i restrukturyzacja są po części zrozumiałe, szczególnie w przypadku takiego molocha pod względem posiadanych ekip oraz marek, jakim stał się niedawno Microsoft. Ale na Boga, dlaczego akurat Tango :E Przecież to był (niestety) świetny team, a Hi-Fi Rush było gierką dopracowaną w najmniejszym wręcz aspekcie, to był taki fajny powiew świeżości i nostalgii zarazem (przynajmniej dla mnie). Do tego teraz, kiedy tytuł ten ląduje na innych platformach... No super.

Domyślam się, że osoby z TG zostaną pewnie w większości wchłonięte przez inne studia MS, ale sam fakt pozostawia niesmak. Jeśli tak do tego podchodzą, to takie 343 Industries już dawno powinni ukatrupić.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E <- najlepszy komentarz do Spencera i spółki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat hifi było spoko ale jakoś nie urwało. Natomiast ghostwire już jak najbardziej mi podpasował. 

Z tym 343 to w zasadzie to nie wiadomo czy to w ogóle jeszcze istnieje, bo większość ludzi tam i tak zatrudniali na czasowych kontraktach, a po tej kaszance z ostatnim halo to sporo osób wyleciało.

W przypadku arkane to zamiast uzasadnienia do wypowiedzenia powinni wręczać kopie redfalla.

Tak czy inaczej xbox pięknie szoruje ryjem po dnie. Za marketingowca to mógłby u nich robić żul spod biedronki i pewnie lepiej by sobie poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
46 minut temu, lpcl napisał:

Akurat hifi było spoko ale jakoś nie urwało. Natomiast ghostwire już jak najbardziej mi podpasował. 

U mnie na odwrót. Ghostwire, mimo że przeszedłem to szybko mi się znudził. Klimat fajny, ale gameplay szybko powtarzalny, a walka zbyt łatwa.

 

To co następne? Ninja Theory pewnie wyleci po premierze HB2.

4 minuty temu, Kris194 napisał:

Z tym padem to się wbili w timing. Jeszcze ten napis: "'Feel the Burn". :E

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj wpis ich byłego pracownika. Zakup acti gwoździem do trumny xboxa.

PW1veHM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie, wywiady miały być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2024 o 12:14, michaelius33 napisał:

Jak dla mnie to Microsoft przygotowuje sobie plan wyjście z twarzą z rynku hardware. Soft zaczną wydawać na wszystkie platformy by hajs się zgadzał, a w robienie konsol wrobią Asusa itp firmy.

Ale konsole Sony/MS sprzedawane są na minimalnej marży lub ze stratą więc siłą rzeczy konsola partnerska będzie musiała być droższa bo wątpię by MS odpalił im działkę ze sprzedaży softu i gamepassa. Tylko co wtedy z własnym xboxem? Jak zostanie na rynku to będzie konkurował i zjadał sprzedaż partnerskich konsol będąc tańszym, więc nie widzę by ktokolwiek chciał wejść w taki biznes bez jakiejś gwarancji.

Więc najprościej by było przekazać produkcję innym od nowej generacji a jak projekt padnie to na luzie można go zwinąć albo uwolnić obraz Xbox OS by fani konsoli mogli sobie zainstalować na pc i tam ogrywać stare gry z klocka.

@azgan po prostu Spencer przerumakował z Activsion, póki wydawał drobne po kilka miliardów i robił dobre prezentacje jak to game pass to netflix rynku gier i liczy na kilkaset milionów subskrypcji w przyszłości to nikogo to nie obchodziło póki cyfra się zgadzała na koniec kwartału. A jak wywalił 69 mld i wciągnął firmę w duże procesy sądowe to ktoś się zainteresował , policzył i zobaczył, że to się w ogóle nie spina z rzeczywistością :E

 

Miałem nosa wtedy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lpcl napisał:

W przypadku arkane to zamiast uzasadnienia do wypowiedzenia powinni wręczać kopie redfalla.

Z tym, że to też nie do końca wina samych pracowników. Podobno były naciski z góry, od Zenimax, na gry usługi. Teraz chcieli wrócić do swoich korzeni tj. nowej części Dishonored..

Zresztą oceny graczy/krytyków nie mają żadnego znaczenia. Bo gdyby tak było, to po ostatniej porażce CoD: Modern Warfare III (Metacritic - ocena od krytyków 56/100, od graczy 2/10) już dawno zamknęliby niektóre studia Activision.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest - niby to studio przedstawia projekt gry, ale przecież w tym studiach nie pracują idioci, wiedzą jakie jest nastawienie szefów i na co mają szansę dostać  fundusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale GP miał być lekiem na całe zło i pozwalać na większą swobodę dla twórców.

Samo to, że zaraz po zamknięciu Tango Gameworks, Matt Booty jest w stanie wypowiadać się, że potrzebują mniejszych gier, które dadzą im prestiż i nagrody jest żałosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę promka na GP dla nowych na PC za 4zł. :E Już widzę tę sprzedaż HB2. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, slafec napisał:

 

Zresztą oceny graczy/krytyków nie mają żadnego znaczenia. Bo gdyby tak było, to po ostatniej porażce CoD: Modern Warfare III (Metacritic - ocena od krytyków 56/100, od graczy 2/10) już dawno zamknęliby niektóre studia Activision.

Oceny ocenami ale kasa z coda leci.

Tam booty to może sobie pisać ale jak zarząd i akcjonariusze teraz chcą zarabiać gruby hajs na tych 70 mlrd to nie ma zmiłuj.

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak. Jak mam wydać ponad 200zł za grę, a 40zł na PC za GP to jasne, że wybiorę tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót po latach do pc minimo wysokich kosztów hardware to była jedna z moich lepszych decyzji. Dzięki microsoft, że mnie w tym utwierdziłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy odpowiedź na pytanie dlaczego zamknęli Tango Gameworks :E

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne korpo pierdzielenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No taki bełkot że ręce opadają, byli na musiku żeby zamknąć jakieś studia to zabrali się akurat nie za tych co trzeba, bo takie 343 to od dawna nic dobrego nie zrobili.

Tango mogło mieć tylko wysokie koszty produkcji bo studio w Japonii i pewno TYM  w pierwszej kolejności się sugerowali.

Capcom niech się lepiej zapiera nogami i rękami aby nie dać się wykupić bo plotki chodzą od dawna.

A podobno zamknęli po tym jak zarówno Tango jak i Arkane Austin zgłosili się do Micfosoftu z prośbą o więcej pracowników bo potrzebni do nowych projektów :E 

Ps. Odprawa jaką dostał Boby Kottick za odejście z Acti-Blizz mogła zapewnić Tango i Arkane Austin funkcjonowanie na ponad 17 lat!

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...