Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, sideband napisał:

To nie jest największy problem tej karty:szczerbaty:

Ona dostała nie jednego strzała 🤣

Dokładnie na innych zdjęciach widać , że nie miała za lekko. Pewnie większość padów na pamięci pozrywana . Dobra na dawcę , ale gdzie dorwać sprawne pcb 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do ludzia z 4000. Włączcie niskie ograniczenie FPS w CP2077 z aktywnym framegen (do 30 fps sumarycznie, czli 15 bazowych + 15 framegen) i nagrajcie filmik z przechwytywaniem ekranu jak przechodzicie przed latarnią w prawo / lewo / prawo / lewo  - ważne aby był duży kontrast między obiektem a tłem, jak na tym skrinie:

291642569-00fcf9d8-91db-4b9d-b135-302d634ae6cc.png?jwt=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.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.WrMJOCcYjVTL1Bhokcxi-31OX3mZ1RvZXmi6WSt0GrE

Chcę zobaczyć jak wyglądają artefakty w tym scenariuszu. 

Najlepiej bez DLSS i Raytacingu, zwykły raster żeby nie było dodatkowego ghostingu z upscalera dlss.

Edytowane przez cichy45
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, peterchen86 napisał:

Już się wyprzedały.

Ja i tak byłem w szoku, że tak długo były dostępne. Świetna cena, dobry model (sam mam 80tke FE) jak ktoś polował to może złapał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alyjen napisał:

Ja i tak byłem w szoku, że tak długo były dostępne. Świetna cena, dobry model (sam mam 80tke FE) jak ktoś polował to może złapał :)

Świetna cena, to by była w okolicy 5.5k za 4090 i 3k za 4080.👍 

Edytowane przez @lek
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie w kwestii nagrywania rozgrywki w GeForce Experience.

Chciałem sobie nagrać wydajność mojego PC w Forza Horizon 5 i jak tylko wcisnę Alt+F9 czyli nagrywanie, to zaczyna się ciąć dźwięk.

Kwestia babola u mnie czy coś nie tak z tym softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie na bieżąco sprawdzam ceny kart RTX 4080 i wszystko stoi w miejscu. Czy oni wiedza coś czego my nie wiemy, może ceny nowych kart zaczną sie od 6k wzwyż i dlatego nie spadają ceny "zwykłych" kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, MarcoSimone napisał:

Panowie, mam pytanie w kwestii nagrywania rozgrywki w GeForce Experience.

Chciałem sobie nagrać wydajność mojego PC w Forza Horizon 5 i jak tylko wcisnę Alt+F9 czyli nagrywanie, to zaczyna się ciąć dźwięk.

Kwestia babola u mnie czy coś nie tak z tym softem?

Już dłuższy czas nic nie nagrywałem. Ale tak to zawsze korzystałem właśnie z tego softu do nagrywania i nigdy nie miałem problemów. Można sobie dowolnie ustawić jakość nagrania i do tego bardzo mało obciąża sprzęt.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie gdzie jest haczyk ? Bardzo mocno podejrzane te ogłoszenia pachnące skamem na kilometr z tego co widzę to już jakiś czas są te ogłoszenia dodane i jakoś dziwnym trafem nikt nie skorzystał z takich okazji ;) ?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/zotac-geforce-rtx-4090-gaming-trinity-oc-24gb-gddr6x-CID99-IDVXrvX.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-karta-geforce-rtx-4090-oc-edition-24-gb-CID99-IDV6QA4.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Alyjen napisał:

Ja i tak byłem w szoku, że tak długo były dostępne. Świetna cena, dobry model (sam mam 80tke FE) jak ktoś polował to może złapał :)

Jakbym nie miał już RTX 4080 to może bym ją kupił :) 4080 jeszcze jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@katalonczykfcb Jedno konto roczne, drugie trzyletnie. Brak ocen, brak telefonu w jednym z nich, brak wysyłki olx.
                               Brak real foto w jednym ogłoszeniu, w drugim real foto tylko pudełka które samo w sobie wygląda jak fejk (lata pracowałem w poligrafii i jakoś zalatuje atrapą).
                              No ale najłatwiej zrobić łatwą kasę na ludziach, którzy chcą zrobić łatwą kasę i jakiś jeleń pewnie zaryzykuje... Wyjdzie seria RTX 5xxx to te 4090 pewnie będą warte tyle co teraz 3090 czyli między 2000zł, a 3000zł sporo wersji do wyboru na rynku wtórnym.
                             Jak ktoś na premierę dał te 12k czy 14k może czuć się zawiedziony, stąd nie dziwota, że entuzjaści bardziej celują w xx80 jak xx90
                              

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, @lek napisał:

Tak sobie na bieżąco sprawdzam ceny kart RTX 4080 i wszystko stoi w miejscu. Czy oni wiedza coś czego my nie wiemy, może ceny nowych kart zaczną sie od 6k wzwyż i dlatego nie spadają ceny "zwykłych" kart?

4080 i 70 Ti mają wstrzymana produkcję. Teoretycznie w lutym już ich nie powinno być na rynku, stad ceny sa jakie są. Ja cały czas obstawiam ze Superki będą znacznie droższe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, @lek napisał:

Tak sobie na bieżąco sprawdzam ceny kart RTX 4080 i wszystko stoi w miejscu. Czy oni wiedza coś czego my nie wiemy, może ceny nowych kart zaczną sie od 6k wzwyż i dlatego nie spadają ceny "zwykłych" kart?

A dlaczego maja ceny spadac jak produkcja skonczona?? Predzej beda rosnac jak beda ostatki sztuk i bedzie luka przed pojawieniem sie superek gdzie w xkom juz brakuje wielu modeli kart i nowych dostaw nie bedzie. ceny Superewk stawiam ze beda takie same jak na premiere czyli wystartuja wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że opłaca się zmienić PNY Verto Triple Fan RTX 4080 na RTX 4080 FE za 5999 zł? 

Edytowane przez peterchen86
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekonomicznie na pewno nie. 

Mam ta PNY 4080 i spisuje się świetnie, chociaż ja mam open case a karta siedzi wertykalnie na riserze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wersje slim jak się sprawują w kwestii temperatur? Bo się boje czy to nie będzie gorsze od Ventusa który ostatnio w podobnej cenie był xD

https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-msi-gaming-geforce-rtx-4070-ti-gaming-slim-12g-771374#comments

Dobra, wziąłem... całość wyszła 2990 pln 
61fZzPI.png

Miałem czekać na SUPER, ale teraz to poczekam na 5070 😆

Edytowane przez calvex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2023 o 17:30, katalonczykfcb napisał:

Jak myślicie gdzie jest haczyk ? Bardzo mocno podejrzane te ogłoszenia pachnące skamem na kilometr z tego co widzę to już jakiś czas są te ogłoszenia dodane i jakoś dziwnym trafem nikt nie skorzystał z takich okazji ;) ?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/zotac-geforce-rtx-4090-gaming-trinity-oc-24gb-gddr6x-CID99-IDVXrvX.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

https://www.olx.pl/d/oferta/nowa-karta-geforce-rtx-4090-oc-edition-24-gb-CID99-IDV6QA4.html

Bier wspomożesz jakiego Mykole albo innego Sergieja im teraz bardzo potrzeba pieniędzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Art385 napisał:

Bier wspomożesz jakiego Mykole albo innego Sergieja im teraz bardzo potrzeba pieniędzy :E

Idź bronić swojej TVPis, a nie tutaj wylewasz polityczne żale.

1 godzinę temu, King Arthas napisał:

X-kom już dawno przestał być atrakcyjny z cenami kart, niech sobie je trzymają na magazynach.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2023 o 17:30, katalonczykfcb napisał:

Jak myślicie gdzie jest haczyk ? Bardzo mocno podejrzane te ogłoszenia pachnące skamem na kilometr z tego co widzę to już jakiś czas są te ogłoszenia dodane i jakoś dziwnym trafem nikt nie skorzystał z takich okazji ;) ?

Pierwsze podstawowe pytanie. Jaki dokument zakupu? Priv czy firma. To może być zakup... na firmę z fv na nip. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Pierwsze podstawowe pytanie. Jaki dokument zakupu? Priv czy firma. To może być zakup... na firmę z fv na nip. 

Zobaczcie jego opinie i będzie wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie wziąć już teraz RTXa 4070 w cyberpunkowej cenie (czyli 2077 zł), ale z drugiej strony za nieco ponad dwa tygodnie premiera Superek. 

Jak żyć panie premierze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...