Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kadajo napisał:

Ok jakiś tam koleś coś pisze o magazynach ale jego legitnosc uznaje taka sam jak pisanie na stronie sklepu albo tutaj na forum. No już możemy zakończyć ta dyskusje

Gość ma status "OCUK Staff" na forum sklepu OCUK. Więc jego legitność jest co najmniej taka, jak Twój status "moderator" na forum laba. :E

 

Edytowane przez someI
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lukadd napisał:

Ta tak jak i Ty trzymałeś 3060Ti i nie dotrzymałeś :E

No ja miałem dotrzymać ale dziecko mi się urodziło i kasiora była potrzebna.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jerryyy napisał:

Nie no niech sobie kupują tylko dla mnie rtx 3090 to już potwór a co dopiero 4090 i jaki w tym sens przechodzić ale to wiadomo każdy ma swoje pasje :)

Dla mnie też, w końcu mam RTX 3070 :E Inna rzecz, czy kupujący naprawdę tego potrzebują, w co mocno wątpię. Bez monitora 4K do tego RTX-a 4090 w ogóle bym nie podchodził, bo wszystko niżej są w stanie napędzić tańsze karcioszki.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są świry, które 4090 do FullHD kupują? :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Kadajo nie znasz Gibbo? :E  Przecież to właściciel czy tam jeden z współwłaścicieli tego sklepu i forum z UK. Nie raz już w sprawach GPU był na naszym forum cytowany i linkowany. On przy każdej premierze wrzuca dane i informuję o stanach itd.

Teraz już znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dzb napisał:

Ciekawe czy są świry, które 4090 do FullHD kupują? :D 

Założę się, że są. Są pewnie nawet tacy, którzy swoją przygodę z "graniem" na tej karcie zakończą na odpaleniu 3DMarka xD

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hubio napisał:

No ja miałem dotrzymać ale dziecko mi się urodziło i kasiora była potrzebna.... ?

Tak szybko? Ledwie jakoś miesiąc temu czy dwa pisałeś w wątku towarzyskim, że jesteś singlem :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lpcl napisał:

W zasadzie to prośbą do userów aby przyznali ci rację bo będziesz tu spamował ciągle to samo jak w temacie o wojnie.

Nikt mi nie musi nic przyznawać bo samo życie mi przyzna rację albo nie już niebawem. I nie wiem czy nostradamus czy nie, ale sporo ludzi pisało jeszcze w wakacje, że GPU będą nie wiadomo jak tanieć wiec ja byłem raczej odosobniony. A co do tematu wojny to wyraziłem swoje zdanie kilka dni temu i tyle, a wcześniej to tam się udzielałem w lutym więc nie widzę tu żadnego spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Tak szybko? Ledwie jakoś miesiąc temu czy dwa pisałeś w wątku towarzyskim, że jesteś singlem :E

Kukuł. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Tak szybko? Ledwie jakoś miesiąc temu czy dwa pisałeś w wątku towarzyskim, że jesteś singlem :E

No dobra rozszyfrowałeś mnie... ?? Może zakończmy ten off odnośnie mojej osoby bo naprawdę będzie spam... Ale fajnie, że zbierasz i pamiętasz tak dużo informacji o mnie... ❤️

Edytowane przez hubio
  • Haha 4
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lukadd napisał:

Kadajo nie znasz Gibbo? :E  Przecież to właściciel czy tam jeden z współwłaścicieli tego sklepu i forum z UK. Nie raz już w sprawach GPU był na naszym forum cytowany i linkowany. On przy każdej premierze wrzuca dane i informuję o stanach itd.

Konkretnie rzecz biorąc to kierownik sprzedaży sklepu Overclockers.co.uk. Więc bardziej pewnego źródła co do stanów magazynowych nie można mieć. Poza oczywiście zatrudnieniem się w tym sklepie. 

  • Thanks 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hubio napisał:

No dobra rozszyfrowałeś mnie... ?? Może zakończmy ten off odnośnie mojej osoby bo naprawdę będzie spam... Ale fajnie, że zbierasz i pamiętasz tak dużo informacji o mnie... ❤️

Nie no po prostu czytałem tamten wątek i nawet w nim co nie co pisałem, a to nie było tak dawno temu :E Już myślałem, że jakaś cie po prostu na alimenty wzięła :E 

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proshopie jest już nowa cena na Asusa tuf 4090 bo wcześniej chyba było ok 10k :

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/ASUS-GeForce-RTX-4090-TUF-OC-24GB-GDDR6X-RAM-Karta-graficzna/3106486

11499zł

po 25.10 ma być dostawa i jest tylko przycisk powiadom o dostępności

Na Allegro jedna sztuka za 13500zł:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-rtx-4090-asus-tuf-gaming-oc-24gb-12733851193

Ten model mi się najbardziej podoba z dostępnych

Edytowane przez hubio
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlindObserver napisał:

Musiałbyś znaleźć kogoś, kto chce kupić taki sprzęt za takie pieniądze. Imho powodzenia. To nie jest konsola za 2k, tylko produkt dla wąskiego grona klientów, który srają pieniędzmi. Nie masz górników, więc tym bardziej znalezienie kogoś będzie trudne. Desperaci pewnie dadzą 12k, ale reszta będzie miała wylane i poczeka.

W przeciwnym razie już by klikali dziś za 10K.
Ile jest nas tutaj takich - jak ja, co zerkają ($ czekał w portfelu), ale... nawet nie podeszli do plebiscytu klików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

... Putina.

Skalpuje RTX 4090 aby finansować wojnę? This is a plot twist ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hubio napisał:

W proshopie jest już nowa cena na Ausa tuf 4090 bo wcześniej chyba było ok 10k :

Za dyszkę była wersja bez oc. 11,5 to ta sama cena z godziny 15'tej. 

  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Zhao napisał:

Ty  też chcesz zmienić? ;)

Już przeliczył, że trochę się przytnie na weselu i na 90kę styknie ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany mogę komuś odstąpić jedno z zamówień: Zotac GeForce RTX 4090 OC ( Jeszcze nie opłacone więc można sobie wszystko podmienić ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ile jest nas tutaj takich - jak ja, co zerkają ($ czekał w portfelu), ale... nawet nie podeszli do plebiscytu klików.

Dla mnie takie polowanie to upokarzajace jest. Po 11tys za jakies pazdzierzowe wersje i mam jeszcze siedziec i klikac czy jest czy nie ma? :E No fajny sprzet, ale juz wole sobie obnizyc detale i grac na tym co mam niz robic z siebie wariata.

Jeszcze polowa tych AiB jest gorsza niz FE, a FE ofc Nvidia olała kompletnie u nas.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-KOM:

"Dzień dobry,

spakowaliśmy Twoje zamówienie i czekamy, aż odbierze je od nas kurier UPS.
Wystawiliśmy również fakturę do Twojego zamówienia."
 
Shiieeettttttt, tyle penendzy wydałem na zabawkę. Liczyłem że jak zawsze anulują, a tu masz ...
Co teraz ? Jak żyć ?
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, hubio napisał:

No dobra rozszyfrowałeś mnie... ?? Może zakończmy ten off odnośnie mojej osoby bo naprawdę będzie spam... Ale fajnie, że zbierasz i pamiętasz tak dużo informacji o mnie... ❤️

Panowie piszecie do siebie w wątku towarzyskim...? ?

  • Haha 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lukadd napisał:

Tak szybko? Ledwie jakoś miesiąc temu czy dwa pisałeś w wątku towarzyskim, że jesteś singlem :E

Jaki związek ma bycie singlem i wyprodukowanie dziecka?
To są dwa różne tematy ;)

 

8 minut temu, beenzoo napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany mogę komuś odstąpić jedno z zamówień: Zotac GeForce RTX 4090 OC ( Jeszcze nie opłacone więc można sobie wszystko podmienić ) 

I to jest gość! ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, IceMan75 napisał:

X-KOM:

"Dzień dobry,

spakowaliśmy Twoje zamówienie i czekamy, aż odbierze je od nas kurier UPS.
Wystawiliśmy również fakturę do Twojego zamówienia."
 
Shiieeettttttt, tyle penendzy wydałem na zabawkę. Liczyłem że jak zawsze anulują, a tu masz ...
Co teraz ? Jak żyć ?

Wow :luxhello: ! Przesiadłeś się z 3080Ti na 4090 ? Ja też mam 3080Ti. Koniecznie podziel się z nami jak potestujesz czy rzeczywiście jest tak duży wzrost wydajności. A jaki model i za ile dokładnie kupiłeś ? Tak czy inaczej gratulacje ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, IceMan75 napisał:

X-KOM:

"Dzień dobry,

spakowaliśmy Twoje zamówienie i czekamy, aż odbierze je od nas kurier UPS.
Wystawiliśmy również fakturę do Twojego zamówienia."
 
Shiieeettttttt, tyle penendzy wydałem na zabawkę. Liczyłem że jak zawsze anulują, a tu masz ...
Co teraz ? Jak żyć ?

Co wziąłeś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...