Skocz do zawartości
Jaycob

Assassin’s Creed Shadows

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można to było tak spierdzielić? Ubi pod wypływem tego wszystkiego co się dzieje teraz na świecie(blm, body positive itp itd), chciał wyjść na przeciw, i zrobił to co wielu wydawało się strzałem w 10, ale poszedł o krok za daleko. I jak mówisz, pozbyli by się cernego tanka, zostawili by dziewczynę i podobno gdyby nie "problemy techniczne" śmiało by mogła być premiera, ale nie, dwie postacie się przyjęły i musi teraz tak być... ale że druga postać wyjęta dosłownie z tyłka :E to stało się co się stało.

Ja się Origins jarałem, jak wychodziła Odyseja byłem zachwycony bo jednak grecja mity/bogowie, jak zrobią to jak origins to będzie super. A co zrobili? Powiększyli mapę, i Grecji było tyle ile kot napłakał... Valhala byłem jakoś w trakcie oglądania Wikingów, i nawet podeszło, tylko zaś ten świat duży, a tak naprawdę pusty. Mirage czym mi spasował, to mapą i jej "wielkością" oczywiście nie był to zapowiadany powrót do korzeni jak sobie wyobrażałem, ale jednak coś z tego było i była dla mnie na pewno lepsza część niż dwie poprzednie. Jeszcze na początku roku, z chęcią bym pograł w Shadowsa, i szczerze waliłoby mnie to że jest tam cerny, bo i tak grałbym nim jakby mnie gra do tego zmusiła( tanków czy jak go nazwać w tej grze, to nigdzie nie trawiłem) o ile by to nie było 50% , fabuła to wiadomo po nich że trzeba byłoby skipować cutscenki, ale za sam gameplej i Japonię kupiłbym, ale że ciemne dusze wkroczyły do mego świata, to olewam, może kiedyś jak nie będzie w co grać to się kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, no nikt się nie spodziewał....

Klasyka:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, vonszpon napisał:

Jeszcze się okaże że to co było żartem z mojej strony może stać się prawdą i faktycznie Tencent pójdzie na zakup 😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Monetization Director" już płacze, że gracze nie ludzie, to wilki są 🤣:

Po raz enty, goście z UBI nie mają sobie nic do zarzucenia, wszystkiemu winni są po prostu gracze. Ten kabaret przestaje być już śmieszny.

Edytowane przez Ryszawy
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LGBTQQTIP2SAA - nie ogarniam już tego współczesnego świata... 🤣

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ryszawy napisał:

LGBTQQTIP2SAA - ...

Na "oko" to wygląda jak jakaś najnowsza technika upscalingu, ale ja też już przestaję ogarniać. :szczerbaty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu co z grubsza tego materiału nie dziwię się że gry czy filmy są jakie są.

58 minut temu, Ryszawy napisał:

LGBTQQTIP2SAA - nie ogarniam już tego współczesnego świata... 🤣

żałuje że sprawdziłem Google co to jest.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za drama, dżizas. :E To jest lepsze od większości kabaretów, dajcie więcej. Zakładając, just for fun, że te informacje są w jakiejś części prawdziwe, to co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Zatrudnieni na etatach devi zakładają jakieś kółka różańcowe, a najważniejsza robota leci przez outsourcing? Czyste złoto. 😆 Tak już chyba nikt nad niczym nie panuje. 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sabaru napisał:

Po obejrzeniu co z grubsza tego materiału nie dziwię się że gry czy filmy są jakie są.

żałuje że sprawdziłem Google co to jest.

Odważny jesteś :D mi przez chwilę przeszło przez myśl, ale się nie odważyłem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ryszawy napisał:

LGBTQQTIP2SAA - nie ogarniam już tego współczesnego świata... 🤣

Już chyba czują że im w przyszłości liter w alfabecie zabraknie to cyfry zaczynają dodawać :szczerbaty:

7 godzin temu, Kandelabros napisał:

Na "oko" to wygląda jak jakaś najnowsza technika upscalingu, ale ja też już przestaję ogarniać. :szczerbaty:

Będzie skalować białego na inny kolor skory, hetero na homo (chociaż dwie ładne babki zabawiają ce się ze sobą to spoko są :szczerbaty:), faceta na babe, babe na faceta, itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ryszawy napisał:

 

Tencent - going to buy them for 10 cents? Yeah, exactly.  :E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cały ten shitstorm wokół Ubisoftu z ostatnich miesięcy był zwyczajną ustawką, żeby sprzedać za bezcen kolejną firmę Chińczykom. Współczesna Europa w pigułce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że UBI tak specjalnie, aby taniej się sprzedać klepie te słabe/przeciętne gry, których gracze mają coraz bardziej dość i już nie chcą ich kupować? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Dlatego ja o nich pisze RTVAGD :E 

Ja LPG. :E 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcRsj-ybiMFmRz8n8pbYYmS

:szczerbaty:

mb70J0Hfb9.png

Edytowane przez Kelam
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten guillemot to musi mieć łeb na karku. Teraz sprzeda firmę za bezcen i będzie biedakiem. Genialny plan.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma na wahaniach kursów i samym przejęciu zarobić, ten zarobi. Czy to będzie Guillemot czy ktoś inny, tego my szaraki i tak się nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe też, że jest pionkiem w rękach masonów. Raczej się tego też nie dowiemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2024 o 23:47, vonszpon napisał:

A co ja mówiłem z azganem?

W dniu 25.09.2024 o 23:09, Kris194 napisał:

Nikt normalny ich nie kupi ale Tencent zapewne sobie ostrzy zęby na przejęcie ;)

 

W dniu 28.09.2024 o 19:02, azgan napisał:

Microsoft albo Tencent pewnie szukają już drobnych w portfelu 🙃😉

Pozwól doprowadzić firmę do ruiny a potem przejmij ją za grosze :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wahoo napisał:

Czyli cały ten shitstorm wokół Ubisoftu z ostatnich miesięcy był zwyczajną ustawką, żeby sprzedać za bezcen kolejną firmę Chińczykom. Współczesna Europa w pigułce.

Ostatnich miesięcy? To trwa od przeszło dekady. Najlepsze jest to, że Tencent nawet nic nie musiał robić, sami weszli na kurs kolizyjny z ziemią już wiele lat temu, jeszcze jak było ryzyko przejęcia ich przez Vivendi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...