Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Warto poprzednią część Ratchet & Clank Quest for Booty ? Za 28zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..jak lubisz platformery,czemu nie :) No i cena taż w miare OK.Tylko nastaw się na długość rozgrywki.Z tego co czytałem to przeciętny gracz przejdzie gierke w mniej niż 3 godziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto poprzednią część Ratchet & Clank Quest for Booty ? Za 28zł..

Są do tej gry trofea w jakimś patchu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są do tej gry trofea w jakimś patchu ?

Nie. Tylko nowy Ratchet & Clank Future: A Crack In Time posiada trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto poprzednią część Ratchet & Clank Quest for Booty ? Za 28zł..

Panowie, niedlugo bedziecie pytac czy sie oplaca brac za darmo. Przeciez to smieszna kwota, co najwyzej czysta plyte BD bys za to kupil. Jak lubisz Ratcheta to must have, jak nie to nie kupuj. Ja bede sprzedawal Tools of Destruction bo mnie to nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto poprzednią część Ratchet & Clank Quest for Booty ? Za 28zł..

 

Warto, dla mnie najlepsza seria platformówkowa na ps3 (bo są inne? uncharted czy infamous nie uznaje za prawdziwe platformówki). Gra jest mega miodna, zawiera udany miks platformowania i strzelania i świetny humor (akurat w QFB troche go mniej niż zazwyczaj w serii). a jak już się zarazisz się klimatem serii, to będziesz chiał kupić tools of destraction, które oferuje już kilkadziesiąt godzin rozrywki, a kupisz pewnie za jakieś 60 zł :] Z tym że właśnie QFB to kontynuacja historii z TOD, więc grając nie będziesz za bardzo wiedział co się dzieje, ale to nie przeszkadza się dobrze bawić (ja też najpierw grałem w QFB, a później dopiero TOD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto poprzednią część Ratchet & Clank Quest for Booty ? Za 28zł..

Warto i to jeszcze jak, a pewnie skonczy sie tak ze jeszcze Tools of Destruction kupisz :E

 

Są do tej gry trofea w jakimś patchu ?

Nie

 

Ad.a

-Gran Turismo 5 Prologue

- Fifa 09 /10

- PES 08/09/10

- Army of Two

- MotorStorm Pacific Rift

Ad.b

- Killzone 2

- Uncharted 1 & 2

- Heavanly Sword

- GTA 4

Ad.c

- NFS Shift

- fify i pes

- killzone 2

- gta 4

 

i wiele innych fajnych

 

Od kiedy w Uncharted 1 gra sie po sieci?

Edytowane przez Xain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką proponujecie w miarę tanią grę żeby się przekonać do Demon's Souls. Nie jestem fanem RPG a ta gra mnie zaciekawiła i nie chcę wydawać na nią teraz 200zł żeby ją później odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką proponujecie w miarę tanią grę żeby się przekonać do Demon's Souls. Nie jestem fanem RPG a ta gra mnie zaciekawiła i nie chcę wydawać na nią teraz 200zł żeby ją później odstawić.

 

Demon's souls nie ma odpowiednika :E Ta gra jest trudna, dla hardcore'owców, jeśli lubisz kombinować, ginąć wiele razy aby nauczyć się jak coś przejść itd, to możę ci się spodobać. A jak nie jesteś pewien, to poczekaj aż sprowadzą ją do Europy (kiedyś), wtedy powinna być znacznie tańsza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj kupiłem ps2 z tym, że bez gier i tu rodzi się pytanie jakie gierki na początek ? Lubię platformówki, jakąś piłke no i coś na dwóch graczy, ale proszę podać również gry z innych kategorii. Na razie chcę kupić:

- crash nitro cart

- władca pierścieni - dwie wieże lub powrót króla

 

Proszę podać jeszcze ze 3-4 tytuły warte zakupu. Dzięki z góry :)

Edit: co sądzicie o Fight Night Round 3 ?

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj kupiłem ps2 z tym, że bez gier i tu rodzi się pytanie jakie gierki na początek ? Lubię platformówki, jakąś piłke no i coś na dwóch graczy, ale proszę podać również gry z innych kategorii. Na razie chcę kupić:

- crash nitro cart

- władca pierścieni - dwie wieże lub powrót króla

 

Proszę podać jeszcze ze 3-4 tytuły warte zakupu. Dzięki z góry :)

Edit: co sądzicie o Fight Night Round 3 ?

jak lubisz platformowki do przede wszystkim Crash Bandicoot, Ratchet and Clank a powazniejsze to Metal Gear Solid :)

Gran Turismo 4, Tekken i Pro Evolution Soccer tez przetestuj z innej beczki. Biblioteka gier jest przeogromna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- władca pierścieni - dwie wieże lub powrót króla

 

Kup obie, tanie są a dają masę zabawy (moim zdaniem pozycje obowiązkowe dla fanów Władcy Pierścieni ;) )

 

Do tego KONIECZNIE God of War i God of War II, Killzone i Gran Turismo 4.

 

Z wyżej wymienionych Powrót Króla, Killzone i GT4 umożliwiają grę dla dwóch graczy .

 

Do tego na pewno Soul Calibur III (ja grałem tylko w II, teraz przymierzam się do kupna IV na PS3 - naprawdę świetna seria bijatyk).

 

Polecę też WRC 3 albo 4 (czwóreczka wydaje się trudniejsza) - doskonałe "rajdówki" że tak powiem ;)

 

No to chyba tyle póki co ;)

 

P.S. - jeśli rozpoczynasz przygodę z PS2, to wiedz że świetnych gier jest tyle że nie wiadomo od czego zacząć :szczerbaty:

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapomnieliście o świetnym Jak & Dexter. Jedna z lepszych gier na czarnulę :) Do tego Black i Shadow of the Collosus. I Ico, ale to gra dość specyficzna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black zawsze chodziło mi po głowie, jednak nigdy się do jej zakupu nie zebrałem. W ogóle moje PS2 było przeze mnie porzucone (rok temu zaliczyło spektakularny powrót do łask, przy okazji God of War II by później dalej pogrążyć się w zadumie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj kupiłem ps2 z tym, że bez gier i tu rodzi się pytanie jakie gierki na początek ? Lubię platformówki, jakąś piłke no i coś na dwóch graczy, ale proszę podać również gry z innych kategorii. Na razie chcę kupić:

- crash nitro cart

- władca pierścieni - dwie wieże lub powrót króla

 

Proszę podać jeszcze ze 3-4 tytuły warte zakupu. Dzięki z góry :)

Edit: co sądzicie o Fight Night Round 3 ?

Koledzy poprzednicy już wszystko powiedzieli( :E ),ale dodam swoje trzy grosze :)

 

Mordobicia.Oczywiśćie Tekken 5 i Soul Calibur III.W trybie awaryjnym Tekken 4.Z gier akcji mogę jeszcze polecić Devil May Cry 3(choć poziom trudności może zniechęcać,ale to jedna z lepszych gier na PS2).Jeśli chodzi o samochodówki,to oprócz GT4 warto wspomnieć jeszcze o serii Burnout(Burnout Revenge czy Burnout 3: Takedown).Świetne zręcznościówki.No i jeszcze takie perełki jak Okami,Resident Evil 4,The Gateway(coś w stylu GTA),serai SSX(z naciskiem na część trzecią),Final Fantasy X/XII jeśli lubisz RPG/jRPG.No i na koniec dwie gry,które są w mojej ścisłej czołwóce najlepszych gier na PS2.Mowa oczywiście o ICO i Shadow of the Colossus.Ale ostrzegam.Jak już ktoś wspomniał,nie każdemu mogą się takie klimaty spodobać i warto przed zakupem poczytać recki czy pooglądać gameplaye na YT.Choćby dlatego,że gierki do najtańszych nie należą i ktoś będzie sobie potem pluł w brode,że kasa poszła w błoto.Nowych już nie idzie dostać,a cena używek oscyluje w przdziale 100-150zł(chyba,że znajdą się jakieś rodzynki,które przeleżały w magazynie nówki w folii,ale ich cena oczywiśćie automatycznie idzie w góre).

Edytowane przez kris16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. - jeśli rozpoczynasz przygodę z PS2, to wiedz że świetnych gier jest tyle że nie wiadomo od czego zacząć :szczerbaty:

 

Właśnie dlatego napisałem :E

 

Ok, dzięki wielkie już wiem co kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym poziomem trudności DMC3? Toż to ino parodia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy jest takim hardkorem ja Ty :E:P

Nie trzeba być hardkorem no i ja nim napewno nie jestem... nie potrafię zrobić plastikowych pięści w Rag Doll KungFu w większości konkurencji, a w jednej nawet srebra :( (nie chodzi o trophy, tylko o wynagrodzenia za challange)

 

 

Panowie zachęćcie mnie do Ferrari Challange na PS3 - zastanawiam się czy wziąć od SeN'a (mam nadzieję, że zdąrzę się zdecydować zanim mi sprzed nosa poleci :E)

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Ojciec Chrzestny 2 PL dzialaja trofea ? - w ogole fajna giera? bo tanio mozna kupic a ogolnie lubie TPP / TPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w Ojciec Chrzestny 2 PL dzialaja trofea ? - w ogole fajna giera? bo tanio mozna kupic a ogolnie lubie TPP / TPS

 

I kto tu jest trophy whore? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I kto tu jest trophy whore? :E

:) ale ja nie szukam latwej zdobyczy tylko lubie miec w historii w co pykalem. W polskiej wersji na pewno dziala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...