Skocz do zawartości
qjin

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Empik fail- Freedom zamówione , okazało się ze maja zbyt mało sztuk i będzie we WTOREK :thumbdown: + Nigdzie w salonach nie mają Freedom bo na cały PL dostali... 50 szt na ps3 :lol2: , kuriozum. Nigdy więcej empiku. :mad2:

 

Ja tam ufam tylko Empikowi w przypadku EK - gdy sklep Gram.pl wycofał pre ordery na edycję codex Brotherhood to dostałem tę edycję tylko w Empiku i mam nadzieję, że z trójką będzie podobnie, choć pewnie gry nie będzie 23 listopada, a dopiero 26 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie kup batmana a potem zabierz za assasyn creeda 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosnicy AC, wejdzcie na kanal rocka ;)

Oglądam wlasnie i kusi mnie bardzo zebym kupil Assasina na PS3 , ale musze byc wytrwaly i czekam na PC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wlasnie i kusi mnie bardzo zebym kupil Assasina na PS3 , ale musze byc wytrwaly i czekam na PC :E

 

Wytrwaly na tyle zeby nie oglądac odcinkow. tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosnicy AC, wejdzcie na kanal rocka ;)

Na kanał tego *****(wstawić jakiś wulg :E ), chyba żartujesz...

Piszą coś ciekawego gracze o multi? W recenzjach pojawiają się tylko wzmianki że jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą coś ciekawego gracze o multi? W recenzjach pojawiają się tylko wzmianki że jest.

Pewnie nie zmieniło się za wiele od poprzedniej części. Ogólnie multi w tej serii ma potencjał, jest na pewno dość oryginalne, ale ostatecznie po kilku godzinach zabawy człowiek nie ma za bardzo ochoty do niego wracać. Przynajmniej w moim wypadku, choć równocześnie znam ludzi, którzy do dziś pykają. Zawsze to jakaś odmiana od sieciowych strzelanek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanał tego *****(wstawić jakiś wulg :E ), chyba żartujesz...

Piszą coś ciekawego gracze o multi? W recenzjach pojawiają się tylko wzmianki że jest.

Wlasnie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skończyłem przed chwilą AC: Rev.., piękna historia z tym Ezio, jak dla mnie cała seria 10/10, mysle ze 3 rowniez utrzyma poziom, czas bedzie się dłużył do premiery na PC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja czekam na tę "trójkę" na PC, ale nie wiem czy czasem ta historia Connora nie będzie mi obojętna...Zbyt mocno zżyłem się z Ezio (jestem tym z tzw. fanatyków serii z rodziną Auditore, nie przyjmującą raczej jakiejkolwiek krytyki jeśli chodzi o te 3 części z nimi związane), by teraz wciągać się w jakiegoś indianina z tomahawkiem [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Neo + , PSX Extreme dobre noty, bodajże 8+/10 i 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman

 

Byo? :E

Wcześniej zrobiła Skyrima, teraz AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiedzieć jakaś osoba, która grała już w to na konsoli, czy Connor ma dyspozycji swe ukryte ostrza, tak jak to było w poprzednich częściach, czy też lata z tą siekierką? [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

 

Krotka pilka :) Czy warto inwestowac kase i czas w serie AC? Lubie gry adventure ale nie lubie "skradania sie" , atm gram w AC 3 na vicie i mi sie dosyc podoba. Czy przygode trzeba zaczac od 1 czy mozna od 2 ?

Prosze o obiektywne opinie i czy fabula jest super ? Mam juz dosyc grania w fpsy dla " fabuly" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka :) Czy warto inwestowac kase i czas w serie AC? Lubie gry adventure ale nie lubie "skradania sie" , atm gram w AC 3 na vicie i mi sie dosyc podoba. Czy przygode trzeba zaczac od 1 czy mozna od 2 ?

Prosze o obiektywne opinie i czy fabula jest super ? Mam juz dosyc grania w fpsy dla " fabuly" :)

Skradania za dużo w tej serii nie ma, choć czasem jest wymagane. Zwłaszcza do pełnej synchronizacji. Przygodę najlepiej zacząć od pierwszej części, bo fabularnie gry są ze sobą powiązane. Sama fabuła jest bardzo dobra - dużo nawiązań do wydarzeń i postaci historycznych, dość ciekawe zadania. Oczywiście mówiąc ogólnie, bo ciężko opisać w kilku słowach 5 gier. :) Moim zdaniem warto.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto? Co to za pytanie? Jako fanatyk serii powiadam - ABSOLUTNY MUSSSS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim też. a przez kilka lat byłem nastawiony do serii totalnie na nie, widząc rozgrywkę i skakanie po dachach i stumetrowych wieżach katedr... :E

 

Choc pamiętajmy, ze I trzeba trochę przemęczyć (dobra fabułą, kapitalny setting, niezły klimat i mocno średni gameplay - generalnie jednak i tak IMHO warto, zwłaszcza zę w promocjach można dostać juz za grosze, wtedy nie warto się zastanawiać), a Revelations zdaniem wielu zaznajomionych to już kicha i mrożony, kilka razy odgrzewany kotlet śmierdzący knurem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Revelations jest swietne;> pieknie zakonczona historia Ezio ahh

Edytowane przez Decus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duza jeat roznica miedzy wersja AC 2 + dodatkowe od tej na pc? bo mam AC 2 + Rwvelations na x'a od paru miesiecy i nie moge sie zabrac za to:| (wszystko przez GOW). Pytam o roznice bo 1 przeszedlem na pececie, w 2 i reszte bym pogral na x'ie no i 3 znow wrocilbym na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze nie zabrał się za serię Assassin's Creed to będzie miał ku temu świetną okazję (zwłaszcza fla grających na PC).

30 listopada ukaże się Antologia Assassin's Creed w skład której wejdą wszystkie 5 części z UWAGA! wszystkimi DLC. Dokładnie tak! Nawet AC3 będzie zawierał Season Pass, który udostępni wszytskie DLC do nowej części. Dodatkowo w pacze będzie 5 litografii - po jednej na każdą część. A to wszystko w cenie 249 zł na PC :thumbup: (wersje konsolowe nie będą już tak tanie - 599 zł) - i jest to już oficjalnie potwierdzone przez Ubi Polska :)

Edytowane przez JohnyWol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie nie fair, ze tyle ludzi nagle zaopatrzylo sie w narzędzia do nagrywania z konsol, i nagrywają i streamują tego AC wszędzie. A ja z ciężkim sercem to omijam, bo na PC nie wyszło, a konsoli nie mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego bati, cierpliwość to jedna z największych cnót ;) w końcu i na PC-ty zawita...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Byo? :E

Wcześniej zrobiła Skyrima, teraz AC.

Nie było ale już jest :) Świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...