Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

https://www.polon.pl/news/bialoruskie-sluzby-ucza-migrantow-jak-atakowac-polakow-wideo/

https://www.tysol.pl/a122823-w-prokuraturze-bodnara-powstal-specjalny-zespol-w-celu-scigania-zolnierzy-szokujace-doniesienia

https://www.rp.pl/kraj/art39110811-filmowcy-wawrzyka-i-wielka-afera-wizowa-w-msz-osmiornica-pis

Koalicja Obywatelska i Lewica działa na rękę Białorusi i Rosji podobnie jak wcześniej Pis , pytanie czy jest to działanie nieumyślne z głupoty jak posłanka żukowska czy umyślne jak wawrzyk sprzedając wizy

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77cb11760b77ed07a8b4958e002a1b79ec2e8ccd

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

Niewykluczone, że w taki sposób w wyborach, nawet tych sprzed kilku lat podbijali wynik dla PiS-u.

To pokazuje tylko jak głupi jest przeciętny wyborca. Wincyj plakatów= lepszy kandydat xD To dotyczy każdej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Keken napisał:

77cb11760b77ed07a8b4958e002a1b79ec2e8ccd

Wiadomo dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda, że sprawa się zaczęła od jakiejś wojny na forach 😄 (z gazeta.pl)

Cytat

Zaczęło się od jakże banalnego wydarzenia, czyli sporu o to, kto ma rację na specjalistycznym forum internetowym. W tym przypadku poszło o przyczyny wybuchu wojny na Pacyfiku pomiędzy USA i Japonią w 1941 roku. Dr Piegzik jest z wykształcenia prawnikiem i wykłada prawo rodzinne na Uniwersytecie Napier w Edynburgu, jednak hobbystycznie interesuje się tym konfliktem. Zna język japoński i podkreśla, że bada oryginalne japońskie dokumenty. Wydał kilka specjalistycznych książek na ten temat w Polsce. Kiedy więc Bartosiak zarzucił mu braki w wiedzy, wywiązał się zaogniony spór. Skłoniło to dr Piegzika do uważniejszego przyjrzenia się rozdziałowi książki "Pacyfik i Eurazja. O wojnie", w którym jego oponent opisywał genezę wojny na Pacyfiku. I stwierdził, że w jego ocenie jest on w znacznej mierze plagiatem anglojęzycznych analiz, głównie amerykańskich think-tanków. Do tego ma być pełen błędów, jeśli chodzi o odpowiednie cytowanie i oznaczanie wykorzystania nie swojej wiedzy.

 

Edytowane przez Boldwyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, FranzMakamele napisał:

To pokazuje tylko jak głupi jest przeciętny wyborca. Wincyj plakatów= lepszy kandydat xD To dotyczy każdej partii.

Przeciętny wyborca jest jeszcze głupszy - głosuje na jedynkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tę decyzję w sprawie pana Bartosiaka. Był to ewidentny plagiat, a wiem co piszę, bo w tworzeniu niejednej pracy miałem swój udział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Camis napisał:

Biden już nie ogarnia totalnie...

To już wygląda jak fejk, po prostu nie mam siły wierzyć że to jest na serio xD

Najlepsze i tak są przeróbki jak wali bąka na kucaka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spl97 jakieś konkrety sam głosowałem na konfederacje i chciałbym wiedzieć którzy posłowie odmówili zrzeknięcia się immunitetu , podałeś liczbę mnogą  , tylko mi Brauna nie podawaj bo o nim wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

dopuszczenie/narzucanie aborcji jest przykładem narzucania obowiązującego prawa wybiórczo niezgodnie z konstytucja i pogwałcenie prawa jednostki

Ja nic nie pisałem o aborcji podczas tej wymiany zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Camis napisał:

Sawicki ostro jedzie po koalicji, mówi o sabotażu i że rozmawiał już z ABW.

 

 

Każdy się domyślał ale żeby poseł partii u władzy o tym mówił publicznie to jestem w głębokim szoku.

Z problemem tej skali ABW z pewnością sobie nie poradzi ale i tak brawa dla tego pana, zapamiętam te nazwisko i wynagrodzę przy wyborach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, galakty napisał:

To już wygląda jak fejk

To nie fejk. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adashi napisał:

Czekałem na tę decyzję w sprawie pana Bartosiaka. Był to ewidentny plagiat, a wiem co piszę, bo w tworzeniu niejednej pracy miałem swój udział.

Pytanie jest, kiedy on uzyskał tytuł doktora? Jeśli w czasach, kiedy już zaczął działać JSA, to jak to coś mogło przejść bez zastrzeżeń przez JSA? Do JSA są przepychane wszystkie prace dyplomowe przed faktyczną ich obroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Keken napisał:

77cb11760b77ed07a8b4958e002a1b79ec2e8ccd

"W latach 2013–2015 był ekspertem oraz członkiem rady fundacji Narodowe Centrum Studiów Strategicznych"

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jacek_Bartosiak

"Narodowe Centrum Studiów Strategicznych – fundacja zarejestrowana 19 marca 2013 r. przez Tomasza Szatkowskiego i Jacka Kotasa[1]."

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Narodowe_Centrum_Studiów_Strategicznych

Tak, tego samego Szatkowskiego, na którego coś mają służby i nigdy nie powinien zostać ambasadorem RP przy NATO.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wierny-zolnierz-antoniego-macierewicza-kim-jest-tomasz-szatkowski-polski-ambasador/xn3kz0b

Cóż za szok, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu Macierewicza :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Pytanie jest, kiedy on uzyskał tytuł doktora?

QrlSUYh.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze w czasach, kiedy JSA nie było. JSA wprowadzono do obsługi na uczelniach w 2018 lub 2019 roku, aż takich szczegółów nie pamiętam. Natomiast pewnie musieli całkiem niedawno sprawdzić, co kombinował Bartosiak, dzięki czemu miał tytuł doktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Szambo napisał:

A tak swoją drogą mówimy tu o dyrektywie Unijnej dotyczącej wyznaczania pensji minimalnej...a macie świadomość tego jak w ogóle w krajach UE liczy się średnią krajową?

No bo u nas Średnia Krajowa jest sporo zawyżona, bo to właściwie Średnia Krajowa z wyłączaniem firm płacących głównie minimalną krajową.

A moim zdaniem średnia krajowa jest zaniżona, bo większość osób, które przekraczają drugi próg podatkowy ucieka na udawane b2b jednej faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Był temat o tych 16 latkach co zakatowali Marcina i zniknął?.

 

Cytat

Po zakatowaniu Marcina chłystki pękały z dumy. Wiadomość od jednego z nich zatrważa

Trzech młodocianych bandytów, którzy zakatowali 9 czerwca 28-letniego Marcina z Jastrzębia-Zdroju, nie zachowywało się po zbrodni tak, jakby dręczyły ich wyrzuty sumienia. Przeciwnie, do znajomych 16-latków docierały komunikaty świadczące o totalnym braku autorefleksji i poczucia winy u sprawców zbrodni. Jedna z takich wiadomości nie pozostała w zamkniętej grupie adresatów. Krąży w sieci. Jest jednocześnie dowodem na zwyrodnienie nadawcy i swoistym aktem oskarżenia wobec tych, którzy odpowiadają za tragedię.

oQgK7bk.png

W sieci krąży przerażająca wiadomość, którą jeden ze sprawców brutalnego skatowania Marcina z Jastrzębia-Zdroju miał rozesłać kolegom tuż po zdarzeniu. "Właśnie zmasakrowaliśmy typa… Koleś rozj….y". W ostatniej części wiadomości sprawca obnaża, czym motywowana była zbrodnia. Chodziło o — jak mówią w młodzieżowym slangu — "fejm", czyli sławę. Wygląda zatem na to, że trzej sprawcy, którzy chwalili się, że roztrzaskali człowiekowi głowę, zrobili to dla... zabawy i sławy. Ich ofiara zmarła w szpitalu 12 czerwca. Marcin miał niebawem się żenić. Był młody, pracowity (pracował w służbie więziennej w randze kaprala) i oddany sportowej pasji (był piłkarzem KS Spójni Landek).

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/przerazajaca-wiadomosc-od-sprawcy-skatowania-28-latka-w-sosnowcu/k988mpw?utm_source=wykop.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2

Edytowane przez Camis
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Camis napisał:

Sawicki ostro jedzie po koalicji, mówi o sabotażu i że rozmawiał już z ABW.

Jak ja słyszę, że za coś miał się brać pisowski Orlen to się jedynie zastanawiam ile tam kasy miało pójść pod stołem :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napierała i Wolski dziś :pijacy:

 

28fa66705ed615de78b2f8afc4a66a4e5eb4e4d2

 

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Camis napisał:

Był temat o tych 16 latkach co zakatowali Marcina i zniknął?.

Został  połączony z offem politycznym - tylko nikt tego nie zauważył  ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Camis napisał:

Napierała i Wolski dziś :pijacy:

Ktoś temu Panu powinien powiedzieć, że takie metody nie zadziałają. Wyborcy PSL to mimo wszystko nie pisowski beton. Do roboty panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...