Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kamiyan napisał:

IMG_20200806_231500.jpg?width=960&height

Ten też mógłby już sobie darować. Jak startowało maxtv, sam mówił że różni się od reszty mediów tym że nie wydaje swojej subiektywnej opinii na koniec niusa, pół roku później było już inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można z tym lgbt się bić? Na TVP teraz jada się wzajemnie, bo laski przyszły w tęczę ubrane, a chwilę potem jakiś typ nawija o katolickiej polityce i zakazie aborcji. Typ ma taki ryj że od razu by dostał twarzowe. :E

Hahahaha, jakie oburzenie prowadzącego za to że zwrócono uwagę na fakt iż prezydent to świeckie stanowisko i nie powinien składać kwiatów pod pomnikiem Chrystusa (prawda, potwierdza to katol, podobne mam zdanie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec padło pytanie dlaczego SN nie uwzględnił protestu w sprawie stronniczości TVP. Prowadzący stwierdził że "sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą". Śmieją się z wszystkich, jawnie, na żywo i bez żadnego zażenowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek prezesem ponownie. Nawet się nie kryją, że chodzi tylko o stołki. T K M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

Wiesz że kamery laserowe są do mierzenia? Po drugie, gdzie jest moment uderzenia w ścianę? Nie ma grama pyłu od wejścia pocisku w ścianę, od razu sam wybuch. A trzecie, są nagrania na których nie widać pocisku i nagle wlatuje do sieci taki gniot? To nie WTC i samolot w Pentagonie, tam są kontrowersje, tu nie widzę żadnych. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

Że masz czelność wklejać tak perfidnego fejkura :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KomputerowyLew napisał:

Widzieliście to nagranie z kamery laserowej ?

https://gloria.tv/post/KVhQuYKxbt6Z4CXfGskPvxajU

Tu wyraźnie widać, że uderza jakiś pocisk i wtedy następuje eksplozja.

 

No i mamy gościa co fake newsy podrzuca... To jest właśnie idealny dowód jak ciasne umysły można łatwo zmanipulować, każdą głupotę im wcisnąć a oni to potem dalej powielają. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona w ogóle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho w Warszawie po 21:00 LGBT zaczęło chyba podejście drugie dzisiejszego dnia, pełno policji.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale dziś mi Klarenbach zaimponował, mądre i dobitne słowa - Jak policja będzie się cackać z LGBT to niedługo wejdą im na głowę, naplują w twarz a opozycja powie "nic się nie stało", mają lać armatkami i pałami równo wszystkich a tęcza to nie immunitet "tych nie wolno". 

Było to poruszane, to nikt tego nie rozumiał z obrońców RGB.

49 minut temu, KomputerowyLew napisał:

Czyli co, ten pocisk to fotomontaż ? Komu by zależało żeby w takie rzeczy się bawić ?

Dla hajsu, to samo co fejkniusy. Nie mówię o politycznych ale np o śmierci jakiegoś sławnego aktora. Strona nasrana reklamami a kliknięcia się zliczają :)

14 minut temu, crush napisał:

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Za robienie sztucznego tłoku i wzajemne się obmacywanie :E no przecież proste że nie za bycie tęczowym, a za robienie burd i awantur. Do tego ten ruch dąży, tak samo jak w dalszym ciągu narodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, crush napisał:

A za co to pałowanie ma być konkretnie? 

Za jajco ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Klakier1984 napisał:

Za jajco ;)

Profilaktycznie powiadasz? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem, a tak w ogóle to dość tych świństw, niedługo  z tęczą będzie jak z Małyszem swego czasu- z lodówki mi wyskoczy.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli klasycznie pedały do szafy bo tfu i ja patrzeć na tych zboczeńców nie chcę. 

Narodowcy oraz prawicowcy tworzą fikcyjnych wrogów w tych swoich maluteńkich móżdżkach i na tym opierają się ich burdy o nic. 

Ale zapomniałem, że przecież nie ma problemu bo użytkownicy tutaj widzieli kiedyś parę gejów i butelki w ich stronę nie leciały. :lol2:

 

A wyskoczy, wyskoczy bo kraje zachodnie się liberalizują i nasz kurwidołek to prędzej czy później czeka. :D

 

Ale dodam przy tym jedno. Tak. Każda osoba która rzuca butelkami czy kamieniami w policję powinna dostać pałą przez łeb. 

 

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crush, pamiętaj jedno - prawda zawsze leży gdzieś po środku. Jak się przechylisz w jedną stronę zbyt mocno to się wywrócisz. Narodowcom, katolik, czy liberałom dasz za duże pole do popisu to będzie akcja jak w USA. Sam mówiłeś że już w korpo muszą być homo% na pokładzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crush napisał:

A wyskoczy, wyskoczy bo kraje zachodnie się liberalizują i nasz kurwidołek to prędzej czy później czeka. :D

Takie USA jest de facto na krawędzi wojny domowej - to ja dziękuję za taką liberalizację i wysiadam. Naszego kurwidołka to nie czeka - wystarczy popatrzeć jakie poparcie ma lewica (światopoglądowa, nie gospodarcza - ta ostatnio to wygrała wybory z rzędu ;) ). Bliżej nam mentalnie do Węgrów niż do Czechów, nie bez przyczyny nasza historia wygląda jak wygląda. Koleś napadł na furgonetkę i poturbował kierowcę? Do tego dalej bawi się w jakiś wandalizm (wieszanie flag na pomnikach)? Idzie siedzieć. Jasny sygnał, że tęcza nie da ci immunitetu w imię błędnie pojmowanej tolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, panzar01 napisał:

Crush, pamiętaj jedno - prawda zawsze leży gdzieś po środku. Jak się przechylisz w jedną stronę zbyt mocno to się wywrócisz. Narodowcom, katolik, czy liberałom dasz za duże pole do popisu to będzie akcja jak w USA. Sam mówiłeś że już w korpo muszą być homo% na pokładzie.

Tylko Ty cały czas operujesz w strefie gdybania. A to wygląda mniej więcej tak:

Skrajny liberalizm --------- USA ------------ Centrum ------- PL ------------ Skrajna prawica

Jest jeszcze kupa miejsca do przesuwania się zanim się zapędzimy.

43 minuty temu, mazurxiii napisał:

Takie USA jest de facto na krawędzi wojny domowej - to ja dziękuję za taką liberalizację i wysiadam. Naszego kurwidołka to nie czeka - wystarczy popatrzeć jakie poparcie ma lewica (światopoglądowa, nie gospodarcza - ta ostatnio to wygrała wybory z rzędu ;) ). Bliżej nam mentalnie do Węgrów niż do Czechów, nie bez przyczyny nasza historia wygląda jak wygląda. Koleś napadł na furgonetkę i poturbował kierowcę? Do tego dalej bawi się w jakiś wandalizm (wieszanie flag na pomnikach)? Idzie siedzieć. Jasny sygnał, że tęcza nie da ci immunitetu w imię błędnie pojmowanej tolerancji.

I za poturbowanie powinien odpowiedzieć.
Samochód? Szczerze mówiąc? Szkoda, że nie bardziej. Jakby to stało w szczerym polu to powinno pójść z dymem. Bo to jest nowożytna wersja swastyki na kółkach, tudzież plakatu propagandowego Stalina.

42 minuty temu, RyszardGTS napisał:

O matuchno jakie to dobre :D

LGBT samozaoranie level over 9000 :rotfl: 

Z policją to głupota i owszem.

Ze słowem "pedał"? Poszukaj sobie jak funkcjonuje słowo "nigger". W obu przypadkach wolałbym żeby to całkiem zanikło ale nie dziwi mnie próba przysposobienia. Trzeba odbierać zabawki przygłupom.

Edytowane przez crush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

Z policją to głupota i owszem.

Chyba się trochę zagalopowali, za dużo CNN. Niestety wszędzie było widać próbe importowania tego trendu anty policyjnego z USA. Nawet do krajów które mają generalnie mało problemów z policją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, chartkor napisał:

Chyba się trochę zagalopowali, za dużo CNN. Niestety wszędzie było widać próbe importowania tego trendu anty policyjnego z USA. Nawet do krajów które mają generalnie mało problemów z policją. 

I ten trend mnie trochę martwi. Bo szczeniacka, czy to punk'owa czy później bardziej dresowa bierna niechęć do władzy którą miała maaasa nastolatków na świecie (i to nie koniecznie z patologii) teraz przeradza się w aktywną. I do tego w wielu przypadkach dorosłą, przynajmniej wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Jest jeszcze kupa miejsca do przesuwania się zanim się zapędzimy.

Wolę dmuchać na zimne.

Szkoda mi też samej tęczy. Jedyne z czym mi się obecnie kojarzy to właśnie z pedałami. Chore. Ostatnio przy okazji walki lgbt z Dudą widziałem takie zdjęcie. 

image.jpeg.e2037ef3677c9720a4195849a5e6fafd.jpeg 

Obraża mnie to. Polska nie jest krajem lgbt. Nie jest i oby nigdy nie była. RP to wolny kraj i nie miałbym problemu gdyby trzymali sobie samą tęczę. Stawianie tęczy obok flagi mojego narodu obraża mnie i masę innych ludzi.

Albo to.

https://noizz.pl/lgbt/100latpolsko-tecza-nie-obraza-godlo-polski-na-tle-flagi-lgbt-na-marszu-rownosci/mmc5kyv.amp

Od takich samych gówienek zaczynała się ta,  pożal się boże, "rewolucja" w innych, tych bardziej "rozwiniętych" krajach. Sam wiesz jak się to skończyło. Dla przypomnienia, flaga Polski jako symbol narodowy, nie powinna być profanowana. Kodeks karny o tym mówi. 

Sam Duda mnie też obraża, bo dojechał do władzy na ich grzbiecie, a protestami złożonymi do SN wytarte zostały partyjne dupska... Może przyjdzie dzień w którym będzie mi dane naszczać na Kaczyńskiego. Najlepiej na środku ulicy przed wiejską 1. Tak jak on to teraz robi na cały nasz kraj, z resztą swojej świty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pierwsze slysze by ktos pod granit musial miec meble przystosowane pod granit,Kumpel zakupil kuchnie w ikea ma na nich granit.Co cie obchodzi ciecie to robia od tego fachowcy co maja maszyny do tego, granit dobrze wykonany z warstwa ochronna nie chlonie zadnych plam i ne trzeba go  impregnowac , zostawisz wino rozlane i nic go nie ruszy. Na zewnatrz mam blat z granitu od 7 lat nic go nie rusza,deszcz ,snieg, jedzenie na nim. Ani jednej plamki. Cena faktycznie za dobrze wykonany trzeba dobrze zaplacic.
    • Jak ty chcesz komfortowo grac z i5 4 gen 4/4 i 8gb ramu w multi bf'a?  ta gra siedzi mega mocno na cpu-ram i choćbyś tam wsadził najmocniejszą kartę na świecie nie będzie żadnej różnicy. Czeka cię zmiana platformy niestety.
    • Co do WF'u to moim zdaniem nie da się zrobić tak by był on ukierunkowany na dane zainteresowania, predyspozycje bo to wymagało by wydzielenia go z planu lekcji. Co też musiało by się wiązać z redukcją godzin z innych przedmiotów by takie zajęcia wcisnąć w plan dnia. Bo w 45 minut nie da się za wiele zrobić dlatego takie zajęcia musiałyby trwać chociaż 1,5 godziny i odbywać się 2-3 razy w tygodniu po lekcjach. Dopiero wtedy można by mówić o zajęciach z poprawnie wykonaną rozgrzewką i resztą ćwiczeń przygotowujących do danej dyscypliny. 
    • Zamówiłem ostatecznie Ryzena 5700x. Jutro ma przyjść, pozostanie go zamontować Tak jak pisałem, w przyszłym roku może wymienię zasilacz i kartę graficzną na coś pokroju 7800 XT lub odpowiednik zielonych.   Dzięki wsyzstkim za pomoc
    • Właśnie rozgrywka w bf1 jest straszna. Gra się zacina jakbym grał na 20fps ciągle są spadki do poniżej 10fps. Działo się tak na poprzedniej karcie r7 370 i na obecnej gtx 1650. Reszta sprzętu to i5 4460 8 GB ram goodram 8gb ram hyperx  ga-h81m-s1 SilentiumPC Elementum E2 SI 450W Dysk KIOXIA Exceria 480GB SSD Mam 10gb wolnego miejsca na partycji z dyskiem. Czy powinienem zwiększyć miejsce na partycji?  Procesor cały czas mam na 100% w bf1. Ani karta ani cpu się nie przegrzewa.  Przed zmianą karty też był taki problem z spadkami tylko mam wrażenie że o mniejszym nasileniu że dało się grać w ogóle. Może to wina sterowników  Do nowej karty mam najnowsze. Od poprzedniej odinstalowałam w panelu sterowania. Potem przeczytałem że trzeba jakimś specjalnym programem to go pobrałem i jeszcze raz nim usunąłem po wcześniejszym odinstalowaniu z panelu sterowania.  Czego to może być wina? Karta raczej chyba jest sprawna bo w programach do testowania ma tyle punktów ile być powinno. Chociaż ten film co leci podczas testu tak jakby laguje czasem. Nie wiek czy to normalne czy nie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...