Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie klub z Ntej ligi a Polonia Warszawa, klub ze wspaniała przeszłością, ale rozumiem co taki pisowiec może wiedzieć o historii.

 

Możesz jakoś uargumentować zarzucenie mi bycia pisowcem? Czy to tylko mechanizm obronny z twojej strony by odrzucić fakty o korupcji i przewałach.

 

PS. Polonia gra w III lidze.

 

A co do dalszego ciągu bełkotu o pisie i redystrybucji.

 

 

Redystrybucja pis'u rozumiem że sfinansowana z pieniędzy wielkiego kapitału? A Amerykańskie korporacje jak Uber opodatkowane?

Antypisowcy to totalniacka sekta bazującą na frustracji a nie na argumentach.

Korwina można podepchnąć pod doktrynaliste ale na pewno nie jako zacietrzewionego sekciarza. Kultywuje leseferyzm w zasadzie więc siłą rzeczy jest na płaszczyźnie gospodarczej przeciwny partiom postulującym redystrybucje. Czy to PO czy PIS czy SLD, w/e.

 

Prawda w oczy kole. Ponadto, chciałem zaznaczyć, że jak podaje fakty a nie opinie więc tym bardziej nie rozumiem twoich prób upolityczniania. Tzn rozumiem ale nie widze nigdzie podłoża merytorycznego. Zwykłe projekcje.

 

Wylatujesz z jakimś pisem gdzie nie ma to w ogóle związku z omawianym tematem czyli linią kooperacji Balcerowicza i Zandberga.

 

Mało logiki w twoich postach. Za dużo frustracji.

 

e: dół

 

Chętnie bym odpisał, jak bym widział cokolwiek merytorycznego.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakoś uargumentować zarzucenie mi bycia pisowcem? Czy to tylko mechanizm obronny z twojej strony by odrzucić fakty o korupcji i przewałach.

 

PS. Polonia gra w III lidze.

 

A co do dalszego ciągu bełkotu o pisie i redystrybucji.

 

Prawda w oczy kole. Ponadto, chciałem zaznaczyć, że jak podaje fakty a nie opinie więc tym bardziej nie rozumiem twoich prób upolityczniania. Tzn rozumiem ale nie widze nigdzie podłoża merytorycznego. Zwykłe projekcje.

 

Wylatujesz z jakimś pisem gdzie nie ma to w ogóle związku z omawianym tematem czyli linią kooperacji Balcerowicza i Zandberga.

 

Mało logiki w twoich postach. Za dużo frustracji.

 

No pisanie o sekcie anty pisowskiej jest bardzo merytoryczne w ogóle nie przypomina propagandy rodem z tvpis.

Dlaczego piszesz o tylko o Zandberg'u on nie obiecuje mniej niż PIS. Napisz coś o Jarosławie, A nie wypada źle pisać o swoich.

Twoje merytoryczne argumenty to np. podawanie inflacji według GUS 2% buhahahahh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U niego PiS nigdy nie ma żadnego związku z żadnym tematem. I on pitoli o sekciarstwie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w PiSie chodzi o ideę?

Oczywiście. I o miłość bliźniego.

 

Michał Wróblewski @wroblewski_m

 

"Fakty" TVN: Zbigniew Ziobro zażądał stanowiska wicepremiera i dodatkowego ministerstwa. To warunek poparcia dla rządu PMM

:whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakoś uargumentować zarzucenie mi bycia pisowcem? Czy to tylko mechanizm obronny z twojej strony by odrzucić fakty o korupcji i przewałach.

Tak szczerze to masz jakiś mocny problem z oceną własnej osoby. Używasz najbardziej wulgarnego języka rodem od Sakiewicza, próbujesz wyszperać cokolwiek na przeciwników PiS choćby na poziomie lokalnym (pomijam prawdziwość twych twierdzeń), a jednocześnie nieustannie piszesz jak to inni próbują emocjonalnie rozbudzić dyskusje.

 

 

A co do Syrii, wydaje mi się że po tym jak z nieznanych mi powodów Trump wykonał nagły zwrot i Kurdów porzucił to i Turcja i Assad/Rosja po prostu próbują jak najszybciej wyszarpać jak najwięcej z pozostawionej pustki politycznej. Nie sądzę aby któraś ze stron chciała wywołać większy konflikt, po prostu dopóki ta druga go nie weźmie indie w nim nie okopie to próbują brać ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będą śmieszne 4 lata. Miałem nadzieję, na więcej śmiechu i rozpi... ale Korwin z Jachira muszą wystarczyć.

 

"Korwin-Mikke o wyborcach PiS: Nazywanie idiotów idiotami jest rzeczą głęboko słuszną #wieszwięcej"

 

https://www.tvp.info/44860567/korwinmikke-o-wyborcach-pis-nazywanie-idiotow-idiotami-jest-rzecza-gleboko-sluszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Balcerowicza z Zoidbergiem. Przecież na tym polega właśnie ten neoliberalny "konsensus" obecnie panujący.

Lewica ma redystrybucja za pieniądze robola a nie wielkiego kapitału. Wielki kapitał ma raje podatkowe do których wywozi pieniążki. Dogadują się świetnie. Wszakże tu chodzi tylko o władze i koryto a nie idee. Nie bez kozery powstało pojęcie lewicy kawiorowej. Byle do koryta.

Prawda w oczy kole. Ponadto, chciałem zaznaczyć, że jak podaje fakty a nie opinie więc tym bardziej nie rozumiem twoich prób upolityczniania. Tzn rozumiem ale nie widze nigdzie podłoża merytorycznego. Zwykłe projekcje.

 

Wylatujesz z jakimś pisem gdzie nie ma to w ogóle związku z omawianym tematem czyli linią kooperacji Balcerowicza i Zandberga.

 

Mało logiki w twoich postach. Za dużo frustracji.

To było akurat merytoryczne pytanie. Czy PiS redystrybucje głównie pieniądze roboli w ramach neoliberalnego konsensusu (robol aby zarobić 3000 zł musi wypracować 5000 zł z czego 2000 zł oddaje państwu) czy jednak opodatkował amerykańskie korporacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście co Stonoga dziś zrobił? Było kilka filmików, których nie będę tutaj wrzucał, bo nawet nie wiem czy mogę, ale groził Ziobrze i jego żonie, za prześladowanie jego rodziny. Podobno chodzi o nierozliczenie się ze skarbówką z pieniędzy zarobionych kiedyś na akcjach (po pół miliona złotych żona i syn szczerbaty.gif). Rzekomo się rozliczyli, a ze skarbówki i tak wysyłają im wezwania. Ten człowiek już coraz bardziej odpływa. Pewnie jutro go znów zamkną.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście co Stonoga dziś zrobił? Było kilka filmików, których nie będę tutaj wrzucał, bo nawet nie wiem czy mogę, ale groził Ziobrze i jego żonie, za prześladowanie jego rodziny. Podobno chodzi o nierozliczenie się ze skarbówką z pieniędzy zarobionych kiedyś na akcjach (po pół miliona złotych żona i syn szczerbaty.gif). Rzekomo się rozliczyli, a ze skarbówki i tak wysyłają im wezwania. Ten człowiek już coraz bardziej odpływa. Pewnie jutro go znów zamkną.

 

Już wrzocono film na forum :) Dziwne, że z jutuba nie poleciał. Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprosili dzisiaj do Bosaka do tvpis (minęła 20)

Fajnie ich tam poustawiał. Polecam materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

TVP już na youtube ten materiał zablokował. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprosili dzisiaj do Bosaka do tvpis (minęła 20)

Fajnie ich tam poustawiał. Polecam materiał.

Bosak i Mentzen nadają się do mediów idealnie. Powinni być pokazywani w telewizji jak najwięcej, zamiast Korwina, który z czasem gada coraz więcej głupot. Szkoda, że Mentzen się nie dostał.

 

TVP już na youtube ten materiał zablokował. :E

A jest gdzieś już na stronie TVP wrzucone? Nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzieś już na stronie TVP wrzucone? Nie mogę znaleźć.

Niby materiał jest, ale jak się klika to nie wchodzi. Może jutro bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, miałem łzy w oczach, po prostu piękne.

"Tate/Tateł..." :E

Modele samochodów rodem z Test Drive 6.

Fruwający Korwin jako PiotruśPan/Dzwoneczek.

No i magiczna szafa KLIK, piękne po prostu piękne. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się w UE krzyczy o równości, wolności, krytykuje się hejt, przemoc itp., a ja się pytam, czy nikt nie zapomniał o zwierzętach? https://www.o2.pl/artykul/malpy-krzyczace-z-bolu-szokujace-nagrania-z-laboratorium-w-niemczech-obiegly-swiat-6435395918034561a

Nóż się kieszeni otwiera, zasrani hitlerowcy powinni mieć dym z tego powodu, za takie rzeczy powinno się wprowadzać sankcje. Wszyscy pracownicy tego Auschwitz dla zwierząt laboratorium powinni siedzieć do końca życia. Dla przykładu. Jak ludzie mają się szanować, jak są tacy zwyrodniali.

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III linia metra w Warszawie ma planowany przebieg nie tam gdzie gdzie już są wielkie osiedla tylko tam gdzie dopiero będą się mocno rozbudowywać czy powstawać. Aka PO robi lodową prace, developerom. By żyło się lepiej.

A jakby już te osiedla powstały bez tej 3 linii metra z korkami na 2 godziny, to będziesz krzyczał dlaczego miasto nie pomyślało o transporcie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='16 Październik 2019 - 08:26' timestamp='1571210801' post='15664039']

A jakby już te osiedla powstały bez tej 3 linii metra z korkami na 2 godziny, to będziesz krzyczał dlaczego miasto nie pomyślało o transporcie :rotfl:

Poza tym prowadzenie linii metra pod istniejącym osiedlem jest dużo trudniejsze/droższe niż w miejscach gdzie nie ma wysokiej i ciężkiej zabudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amber Gold. Sąd ogłosił kary dla twórców piramidy finansowej

 

Po blisko 5 miesiącach gdański sąd kończy odczytywać wyrok w sprawie małżeństwa P., które zostało już w maju uznane winnym oszustwa. Sąd skazał Marcina P. na 15 lat więzienia, a jego żonę Katarzynę P. na 12 lat i 6 miesięcy więzienia.

 

 

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wyjdzie bo od 2012 (7 lat) gnije w areszcie.

Zresztą to chyba dopiero I instancja.

 

A co metra to w ogóle nie wiadomo jak z tym będzie. Mamy mniej środków z UE z powodu Brexitu i zerowej pozycji we wspólnocie. Do tego PiS ograbił samorządy na potężne kwoty które rozdał jako prezent od rządu.

 

Pewnie powstanie, ale będzie trudno.

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wyjdzie bo od 2012 (7 lat) gnije w areszcie.

Zresztą to chyba dopiero I instancja.

 

No z matematyki wynika, ze w 2027 jesli nic sie nie zmieni do tego czasu. ;) Mnie zastanawia co innego:

 

1. " Marcin P. ma zapłacić 159 tys. zł grzywny, a Katarzyna P. 30 tys. Oboje nie będą mogli prowadzić działalności gospodarczej przez 10 lat. Sąd zobowiązał skazanych do naprawiania szkody, czyli zwrotu pieniędzy

 

poszkodowanym.

 

Rozumiem, ze papier wszystko przyjmie i rozumiem tez ten wyrok, ale skad oni wezma taka kase? ;)

 

2. Co sie stalo z pieniedzmi ulokowanymi przez ludzi w tym szemranym biznesie? Czy oni ja mowiac potocznie po prostu przejedli, przehulali? Czy komus

 

z poszkodowanych zostaly zwroconew jakiekolwiek pieniadze?

 

... Mamy mniej środków z UE z powodu Brexitu i zerowej pozycji we wspólnocie. ...

 

Juz dawno temu bylo mowione, ze po 2020 r. kroplowka finansowa z UE bedzie po prostu mniejsza, chyba nawet sporo mniejsza.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się w UE krzyczy o równości, wolności, krytykuje się hejt, przemoc itp., a ja się pytam, czy nikt nie zapomniał o zwierzętach? https://www.o2.pl/artykul/malpy-krzyczace-z-bolu-szokujace-nagrania-z-laboratorium-w-niemczech-obiegly-swiat-6435395918034561a

Nóż się kieszeni otwiera, zasrani hitlerowcy powinni mieć dym z tego powodu, za takie rzeczy powinno się wprowadzać sankcje. Wszyscy pracownicy tego Auschwitz dla zwierząt laboratorium powinni siedzieć do końca życia. Dla przykładu. Jak ludzie mają się szanować, jak są tacy zwyrodniali.

 

W każdym laboratorium jest dokładnie to samo, jedynie różne są gatunki zwierząt. To przykra sprawa, ale jak inaczej uzyskiwać leki, szczepionki czy sposoby leczenia chorób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...