Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Jaycob napisał:

O kurde nieco grubsza sprawa z tym Podsiadło

Gdzie on dokładnie jest?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Redzi nie potrafią zrobić gry bez błędów XD

Misja poboczna, idziesz do babki w aucie, która każe się schować (położyć) żeby przeciwnik nie zobaczył. Wszystko super, tylko wrogowie strzelają do niej zanim jeszcze wsiądziesz do auta, potem rozmowa o zleceniu, a przeciwnicy dalej strzelają do auta i do niej XDDDD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, galakty napisał:

Jednak Redzi nie potrafią zrobić gry bez błędów XD

Tylko Redzi? Mało kto potrafi.:E

I tak w jakim stanie wyszło DLC, a podstawka to jest bardzo duży postęp. Na Steamie 88% pozytywów. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi save przetrzeć szmatą. 54 lata... musi być zakurzony.

Zauważyłem,  że tak sie dzieje po odpaleniu gry ze skrótu  / ikony. Crash... odpalony z gog, wywala te 54 lata, robi synchro, ale idzie. Z lunchera idzie, z ikony crash 10/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie do tego obecny rok 2023 i macie 2077 wg mnie celowe tak na premierę

Edytowane przez Black_Tiger
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twitcha:

Cytat

Wystąpił błąd

Drop nie został odebrany.

Przeciążone serwery czy co? Żeby nie było, ja nawet ich nie oglądam, tylko lecą te streamy w tle z mute. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi stream'ami tutaj mod na wszystkie dropy wymagany Cyber Engine

lub konsola i wpisujecie wybrane

Game.AddToInventory("Items.Preset_Ashura_Twitch", 1)
Game.AddToInventory("Items.Twitch_Drop_Pants", 1)
Game.AddToInventory("Items.Twitch_Drop_Vest", 1)
Game.AddToInventory("Items.Twitch_Drop_Boots", 1)
Game.AddToInventory("Items.Twitch_Drop_Specs", 1)

Extra Weapon that will drop on Twitch soon

Game.AddToInventory("Items.Preset_Warden_Amazon", 1) : Chesapeake
Game.AddToInventory("Items.Preset_Nekomata_Amazon", 1) : Fox Hound
Game.AddToInventory("Items.Preset_Kyubi_Amazon", 1) : Chinook
Game.AddToInventory("Items.Preset_Grit_Amazon", 1) : Grit
Game.AddToInventory("Items.Preset_Crusher_Amazon", 1) :Redbone
Game.AddToInventory("Items.Preset_Ajax_Amazon", 1) : Pit Bull

For GOG Witcher stuff

Game.AddToInventory("Items.Preset_Ticon_Gwent", 1)
Game.AddToInventory("Items.Preset_Sword_Witcher", 1)

 

Edytowane przez Black_Tiger
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero pograłem dziś, musiałem na drugim systemie odpalić gre bo mi zamarzała przy ekranach ładowania albo w ekwipunku. 

Kolejny babol nie poprawiony od początku, to po godzinie z kawałkiem, podczas gry z RT, zapycha pamięć karty pod korek i gra zwalnia o połowę. Po restarcie trzyma ładnie te 8.5- 9GB. 

Ostatecznie gram z RT ultra + DLSS zrównoważony, klatki się zgadzają, a że jestem ślepy to mydła nie widzę :D

Jutro ręcznie poprawie w ustawieniach odległość rysowania bo mega mnie irytuje to pojawianie się obiektów w "ostatniej chwili".

Fabuła wciąga więc na razie jest git. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

I tez śpiewa ? 

A dla mnie liczy się to
Liczy się to, co masz Ty
Nieważne z prądem czy pod
Ja pójdę, gdzie pójdziesz Ty

🤣

Można go ubić? :hmm:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, T0TEK napisał:

Kolejny babol nie poprawiony od początku, to po godzinie z kawałkiem, podczas gry z RT, zapycha pamięć karty pod korek i gra zwalnia o połowę.

Masz wersję 10GB tego RTX 3080?

Edytowane przez Kyle_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ditmd napisał:

Można go ubić? :hmm:

można

Wskoczyłem na tą piramidę. :E 

doHD6F.png

 

 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

Tak sobie jeżdżę i nagle do mnie dotarło ze deszcz pada :E

8fa6e02b1c012137f9066a984240924e.png

80 stopni nieźle tam procka przycisnęło 😲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Skitter napisał:

80 stopni nieźle tam procka przycisnęło 😲

No nie jest to wina obciążenia CPU, skoro niby grzeje na 75,4W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spike był po prostu. Widać go nawet na frametime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Reddzik napisał:

Odważnie, prosiłbym o opinie jak działa i wygląda- możesz podrzucić screeny, Raczej zagram na PC, ale może i w innym terminie ograłbym na konsoli, bo też się fajnie gra.

Minusy

Na PS5 są czasami spadki FPS odczuwalne na telewizorze z VRR więc musi być poniżej 50 , tak około 15-20% czasu gry ich doświadczałem.

Wciąż za dużo lootu , powinni to zmienić, szczególnie w trakcie wykonywania misji wybija z rytmu

kereznikov nie działa na bronie miotane i bronie białe jak katana 

Nie można ukończyć jednego zbugowanego questa pobocznego drzwi są zamknięte i nie można otworzyć 

W zadaniu ręką rękę myje podczas rozmowy z mr hands urywa dialogi coś jest zbugowane 

Usunęli perka-atut który automatycznie rozmontowywał rupiecie ( te wartościowe zostawały) , teraz jest to bardzo uciążliwe i czasochłonne bo wszczepy i bronie upgrsdujemy tymi częściami, powinni dodać jeszcze możliwość automatycznego rozmontowywania broni/ubrań kolorami od 1 do 4 bo tak naprawdę tylko legendarne-ikonicznene od 5 są grywalne potem

Teraz nie można już kupić w sklepie części zwykłych zielonych legendarnych itd potrzebnych do upgradu wszczepów i bronii ( jak ktoś nie grinduje będzie to dla niego uciążliwe)

W zrzutach miały być drzazgi powiększające limit wszczepów zrobiłem takich kilka i ani razu mi to nie wypadło ,  może bug ? wypadają za to drzazgi powiększające statystki solo netrunner itd oraz udźwig

Źle rozdysponowane wszczepy np dwa sloty na ręce w builidzie pod katanę są bezużyteczne tak samo jeden slot w korze mózgowej , a np w w szkielecie czy skórze są tylko 3 sloty a dobrych wszczepów jest z 6 , pewnie e innych buildsch jest podobnie 

I powinni zwiększyć czas lub dodać jakiegoś perka który permanentnie da nam bonusy z mieszkania bo powracanie non stop żeby napić się kawy wsiąść prysznic i się przespać jest uciążliwe 

Z plusów

Poziom trudności wzrósł w porównaniu do poprzednich patchów 

Misje wzmożoną aktywność przestępczą 

Wątek główny lepszy niż podstawka przynajmniej na początku 

Możliwość rozmowy z panami Judy riverem i kerrym o sytuacji w dogtown , nie wiem tylko dlaczego takemury nie dodali

Twarze postaci są bardzo realistycznie jak na konsolę 

Muzyka ale to cdpr robi genialnie już od Wiedźmin 2

To tak na szybko

W tej chwili uważam że na tle gier które ostatnio wyszły dodatek do cyberpunka jest warty wydania 100 zl

Edytowane przez voltq
  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie jakość CP77.  Granie w drewniane Starfield, a granie w CP77 to jest kosmiczna różnica.

Jest sobie misja na imprezie. Można iść prosto do celu, a można (lekki spoiler bez wiekszych szczegółów i nic o fabule) 

 

Oblecieć salę, wysłuchać dialogów, spotkać kilka ważnych postaci ze świata gry z którymi mieliśmy kontakt i zagadać, popić alkohol od barmanów i kelnerek co uruchomi  i komentarze i obecność Silverhanda, obejrzeć sobie zajebisty pokaz dla gości i posłuchać muzyki, postać na balkonie i popatrzeć na miasto a w tym wszystkim mocne zwroty akcji fabuły i oryginalna misja grania na emocjach ważnych postaci. Tak to się robi

9e063def8ad17715.png

5f9ea6cb9bff357d.png

9fa9abc82a9b9efb.png

c95772d19ef11772.png

b998c2fd969e07a1.png

 

Jak się grało w drewno Starfield, a potem wsiada takie coś to jest to kosmiczna różnica jakości. 

Edytowane przez MT®©™
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT Psycho

photomode-28092023-040747.png

RT PT

photomode-28092023-040708.png

RT Psycho

photomode-28092023-041934.png

RT PT

photomode-28092023-041850.png

RT Psycho

photomode-28092023-042528.png

RT PT

photomode-28092023-042618.png

RT PT Tryb Rekonstrukcji Promieni Światła DLSS

photomode-28092023-042650.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wyłączyłem w cholerę ten RR, za bardzo mnie kują w oczy te twarze. Szkoda tylko że FPS spad sporo w dół i teraz mam często poniżej 60kl/s no i grafa wtedy dostaje bardziej po dupie bierze średnio z 40W więcej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w czasie deszczu macie poszarpane krawędzie na obiektach? Gram na dlss quality i fg,  1440p, obraz jak żyleta, ale gdy pada deszcz obraz wygląda jakby był renderowany  w 900p. Tyle rzeczy zepsuli z tym patchem że szok. Na wersji 1.6 pamiętam że w deszczu obraz był tak samo ostry.

Edytowane przez tomekpcl
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus na pewno misje poboczne dla tego handsa. Lepsze niż w tego typu zadania w podstawie tj. idź i zabij lub ukradnij. Tutaj jest jakieś tło fabularne, na końcu najczęściej jakiś twist, opcja do wyboru ścieżki itp. Po skończeniu sf strzelanie na padzie imo jest tutaj gorsze. Główny wątek (pomijam już tą zrzynkę fabularną z ucieczki z ny) na razie taki sobie tj. nie jest źle ale imo za dużo tutaj call of duty. Jeśli ktoś nigdy nie grał w tego typu gry to może i jest wow ale jakoś te skrypty mnie nie ruszają, na razie jestem po chimerze i robię poboczne bo mam więcej zabawy ale tak samo miałem w podstawie, bo jak dla mnie to najlepsze co w jest w tej grze, dlatego, że akurat mogę te misje robić jak chcę tj. skradać się albo na jana a nie narzucone z góry pif paf i skypt, repeat. A i fajne te tony śmieci tj. czapek, kurtek i gaci powtykanych wszędzie, normalnie dodatkowo możnaby dodać np. prowadzenie lumpeksu albo jakiegoś perka w tym stylu. 

Edytowane przez lpcl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gret napisał:

Ja u siebie wyłączyłem w cholerę ten RR, za bardzo mnie kują w oczy te twarze. Szkoda tylko że FPS spad sporo w dół i teraz mam często poniżej 60kl/s no i grafa wtedy dostaje bardziej po dupie bierze średnio z 40W więcej. 

Ja w ogóle wyłączyłem PT, nie wygląda to na tyle lepiej (ma spore minusy) żeby tracić tyle wydajności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...