Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

U mnie jest wysokie zużycie CPU(Stock+UV) ale póki co nie dostaje zadyszki i nie mam spadków FPS...ale póki co jestem na początku gry...i mam jednak RTX a zatem gram z FG

Edytowane przez Killer85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Chodzi Koledze o to, że tę grę można przejść w gumiakach albo klapkach trzaskając przeciwnikiem po pyskach patykiem albo z liścia. 😜
A Wy elaboraty "co można", albo co w grze jest "piękne". 😂

To jest cale zwienczenie tego co chcialem przekazac, brawo! :D

44 minuty temu, tgolik napisał:

Być może  @Phoenix. jest hardkorowym graczem, który radzi sobie z grami From Software.

Nie mieszajmy do tego ich gier bo nie lubie tych gier i uwazam ze sa dla mnie za trudne i zbyt irytujace :D No ale kolega @*** ChOpLaCz *** w 100% wyczerpal to to chcialem przekazac, a grac niech sobie gra swoim stylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na ten przykład lubię jeździć autami w tej grze. I po przegraniu 200 h tylko raz użyłem szybkiej podróży, żeby zobaczyć jak działa 🙂 Swoją drogą przeglądam te mody na realizm i jak dla mnie sprawiają, że gra jest "płaska". Nie mógłbym tak grać. Niby ulepszone, ale to jednak oryginalny artyzm sprawia, że chce się grać.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ja mogę godzinami snuć się bez celu "na kuniu" w RDR2 (piękne!), podczas, gdy wielu innych, odbiło się zupełnie od tej gry z odruchem wymiotnym.

Polac mu burbonu, przedwczoraj 2h polowalem w rdr2🤣

45 minut temu, Necronom napisał:

Ja na ten przykład lubię jeździć autami w tej grze. I po przegraniu 200 h tylko raz użyłem szybkiej podróży, żeby zobaczyć jak działa 🙂 

Nie uzywanie aut w CP2077 odbieralo do tej pory szanse na sluchanie swietnej muzyki, wielka strata moim zdaniem. Ile to razy juz po dojechaniu do celu robilem kolejna rundke do okola zeby sie kawalek skonczyl.

Dopiero ostatni patch to zmienil wprowadzajac tego playera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Necronom napisał:

Swoją drogą przeglądam te mody (...)

A ja, modując wszystko co ma zera i jedynki (!) :), wczoraj łaskawie odkryłem, że na NEXUSie są... PAKIETY tematyczne! :)
I można np. zainstalować sobie cały pakiet tematyczny modów pt. XYZ i Vortex siorbie 150 modów z paczki jednego autora. Zajefajne. 
Ale naklikać to się trzeba.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was natknął się na temat jak zejść ze skalowaniem <50% w dynamicznym dlss? Można ustawić dolną granicę na dowolną wartość np 40% edytując plik z opcjami CP2077, ale jeśli dlss w grze zejdzie <50% to freezuje obraz i są artefakty. Powinno to IMO działać, bo przecież ultra performance to skalowanie z <50%.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.02.2024 o 07:57, *** ChOpLaCz *** napisał:

Przecież to oczywiste, że tak się da, że to po to są warianty, bouildy...

Ja tam próbowałem chyba z 15 różnych buildów, a potem i tak wracałem do podstaw - czyli hakowanie + szatkowanie/ucinanie głów/odstrzeliwanie ich. Jest coś pięknego w tym, że jeszcze zanim wejdziesz do magazynu pełnego oprychów, robisz pstryk a kolesie już tracą połowę punktów życia; albo że stoisz sobie na chodniku, przejmujesz kontrolę nad samochodami i po kilku minutach masz tony trupów na chodnikach, policjantów biegających za własnymi samochodami i totalną panikę na ulicach :D 

CP2077 to naprawdę dobra odskocznia po ciężkim dniu pracy, szczególnie jeśli musisz się wyżyć. 

• Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

CP2077 to naprawdę dobra odskocznia po ciężkim dniu pracy, szczególnie jeśli musisz się wyżyć. 

Każdego bawi coś innego u mnie lepiej sprawdza się do tego Tekken 8 😉😊

Japońskie gry w tym roku 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, azgan napisał:

Japońskie gry w tym roku 💪

A no. Nadal męczę Personę 3, a w kolejce już czeka Granblue Relink. Co potem, to nawet nie śmiem planować, bo miałem dokończyć BG3 i jakoś się nie zanosi bym na to znalazł czas... 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cichy45, właśnie DLSS tylko w trybie Ultra performance pozwala na skalowanie poniżej 50%.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.02.2024 o 08:57, *** ChOpLaCz *** napisał:

Odnoszę wrażenie, że wszyscy nie chcecie usłyszeć, co chce @Phoenix.  powiedzieć.
Przecież to oczywiste, że tak się da, że to po to są warianty, bouildy...

Koledze chodzi o to, że tę grę można przejść w gumiakach albo klapkach trzaskając przeciwników po pyskach patykiem, albo z liścia. 😜
A Wy elaboraty "co można", albo co w grze jest "piękne". 😂

w klapkach?  w dzisiejszych czasach to się z jednym kojarzy. se lece , se lece , se lece w klapkach najka:)  przesyłam wyłącznie dla zaprzestania grania,  powrotu do rzeczywistości..i dalej grania:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.02.2024 o 11:35, Necronom napisał:

Ja na ten przykład lubię jeździć autami w tej grze. I po przegraniu 200 h tylko raz użyłem szybkiej podróży, żeby zobaczyć jak działa 🙂 Swoją drogą przeglądam te mody na realizm i jak dla mnie sprawiają, że gra jest "płaska". Nie mógłbym tak grać. Niby ulepszone, ale to jednak oryginalny artyzm sprawia, że chce się grać.

Ja też nie używałem szybkiej podróży już od czasu wiedźmina 3 w cp podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znowu nie lubię jeździć model jazdy taki se do tego tłoczno na drodze wole szybką podróż. Przechodzę trzeci raz podstawkę i drugi raz Widmo wolności teraz mam profil netrunner i set Silverhanda pistolety urywanie głów największą frajde to daje przyznaje, moment i całe gangi rozwalone, mająć wymaksowanego netrunnera nawet broni nie trzeba używać . Musze wszystkie zakończenia spróbować a to granie na kilka miesięcy. Za pierwszym razem wybrałem Silverhand i Roque a we Widmo Reeda. Najlepsza gra jaka wyszła  po niej ciężko mi sie gra w coś innego po prostu tutaj fabuła że aż zżywa sie człowiek z postaciami prawie jak w realnym świecie. Dla mnie Cyberpunk dużo lepszy niż Wiedźmin  wole takie klimaty niż magie, krasnoludy, elfy, potwory etc                                    

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Coś pięknego 

Edytowane przez Gloin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyliście, że po aktualizacji i instalu DLC - jak się jest jeszcze na wczeeeesnym etpaie (daleko do DLC) - i przechadzacie się po NightCity, to w niektórych miejscach (jakaś buda, to gdzieś z okna) można natrafić na ten wątek melodyczny (!) z "kultowego" rautu / show z Phantom Liberty?! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawili dławienie CPU. Już nie mam ścinek na początku gry po odpaleniu. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z wydajnością na Intelu? Wzrosła, czy bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie jest tak samo. 

W 2.11 wprowadzili opcję wybór auto/Pcore.  Tyle że u mnie na auto gra przez 2-3 minuty dostawała czkawki, a tryb Pcore nie był totalnie do użycia. 

Jak widziałem jakieś porównania na YT to tryb auto był ciut wydajniejszy ~ 1-2 % od trybu Pcore. Silnik gry dobrze radzi sobie z Pcore + Ecore. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak. Wydajność się nie zmieniła. W najnowszej wersji 2.12 ustawienie Prioretyzacja P-Cores ma taki sam efekt jak wyłączenie w ustawieniach UEFI rdzeni E, czyli gra działa tylko na rdzeniach P.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja niby waży 8gb, a na steam ściąga mi 77gb wtf?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Wiktoro198 napisał:

Aktualizacja niby waży 8gb, a na steam ściąga mi 77gb wtf?

mi ściągał 15 GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale ta gra jest piękna w patch tracingu w 4k na OLED ale mam 25-30 fps wtedy jak na konsoli

podpowie ktos jakie mody warto do aktualnej wersji cyberpunka zainstalowac?

Edytowane przez voltq
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi