Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jak już ktoś kiedyś powiedział, chcecie nocne mapy grajcie w Insurgency.

 

Biegnąc lasem właściwie nie potrzebujesz celownika nokto, chyba że ktoś będzie kampił 500m dalej. W punktach i dookoła jest za jasno jak na ilość źródeł światła i jednocześnie są miejsca gdzie nieuzasadnienie przechodzi to w całkowitą ciemność (przy puncie D zejście schodami w podziemie jest odkryte więc światło powinno tam padać a jest pełna ciemność w tym rogu).

 

Jest ciemniej niż Teheran, ale szału imo nie ma. Zrozumiałbym takie kolory na miejskich mapach, ale zavod jest w lesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche nie czaje tego gadania ze ludziom dalej zajasno, moze byc i ciemno jak na drugiej stronie ksiezyca i tak to nic nie da bo caly armor jezdzi z termowizja wiec generalnie nocne mapy to maja sens jak nie ma pojazdow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens NOCNYCH map skoro jest na nich JASNO, zabija to całą ideę nocnych map :heu:

 

Implikacje, że nie ma serwerów "infantry" :heu: Boże święty, jak chcecie grać w dzień i widzieć wszystko to grajcie w normalne mapy.

 

Jak komuś coś o DLc wyskakuje to musi "kupić" to DLC - https://www.origin.com/en-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-night-operations

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens nocnych map skoro wszyscy co na nich graja podkrecaja sobie jasnosc na monitorach? to ze ty siedzisz w noktowizorze przed kompem i udajesz nejwi foke nie znaczy ze reszta tak robi;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w ogóle w tą mapę czy tak sobie dumasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Battlefield 4 - Nocne Operacje

Musisz pobrać i zainstalować ten dodatek.

 

Klikam w otwórz w Origin - przechodzi do dodatków a tam go nie ma - więc gdzie on jest ? mam wykupioną usługę Premium

 

EDIT:

 

Pulipt wyjaśnił co trzeba zrobić ;)

Edytowane przez Vamos_BLAUGRANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno stoi w opisie, że to tylko Premium, czyli dodatki bez podstawki. Nawet gdyby cena uwzględniała podstawkę, nadal niezbyt atrakcyjna oferta.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując wersję premium otrzymuję też podstawkę plus dodatki czy same dodatki ?

Np. tutaj http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=5824

 

Dostaniesz same dodatki aby mieć podstawkę + dodatki musisz kupić Premium Edition. Akurat jest promocja na Origin:

 

https://www.origin.com/en-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/base-game/premium-edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu Edycja Premium była na Originie za 75 zł. Mimo wszystko lepsza taka oferta niż płacić 150 zł tylko za dodatki.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na originie można normalnie przelewem płacić czy jakieś kwiatki trzeba odstawiać i przez pay pale i inne cuda trzeba płacić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

grałem własnie runde na nocnej mapie, pierwsza rzecz która denerwuje to pojazdy maja oświetlenie z przodu którego nie można wyłączyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim patchu coś skopali i teraz gra wywala mi błąd o braku pliku msvcp120.dll. Reinstalacja Visual C++ nie pomaga, plik w systemie jest a błąd występuje podczas uruchamiania Orgina oraz podczas uruchamiania gry... Efekt jest taki że w grze mam potworne pingi (300-400+) oraz zrywanie połączenia z serwerami.

 

Ma ktoś jeszcze ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem własnie runde na nocnej mapie, pierwsza rzecz która denerwuje to pojazdy maja oświetlenie z przodu którego nie można wyłączyć!

 

no wlasnie na ktoryms trailerze bylo pokazane jak nagle czolg zapalil swiatla, wiec moze jednak jakos sie da? chyba ze zrobili to dla kinematografi growej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cholerę po tej aktualizacji nie mogę dołączyć do żadnego serwera ciągle wyskakuje ,,poczekaj aż gra się zakończy''mimo że mam premkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Warto też dodać że poza nocnymi mapami gra dostała kolejnego patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też dodać że poza nocnymi mapami gra dostała kolejnego patcha

 

To jest więcej niż jedna mapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest więcej niż jedna mapa?

A wszedłeś w link który podał Thorns?? Mi wczoraj ściągnęło dwa pliki 800mb patch i drugie 800mb dlc z mapą, więc polecam wejść w link i poczytać co się zmieniło oprócz dodania mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikam w otwórz w Origin - przechodzi do dodatków a tam go nie ma - więc gdzie on jest ? mam wykupioną usługę Premium

 

EDIT:

 

Pulipt wyjaśnił co trzeba zrobić ;)

 

Mozesz rozwinąć myś z tym pulpitem?

Mam dokladnie ten sam komunikat pod win_10 ale nie wiem co z tym zrobić?

 

Wczoraj mi pobrał patcha i chyba cos jeszcze, ale dodatku nie widzi. Mam tylko komunikat: "Musisz pobrać i zainstalować ten dodatek".

 

Edit2: ok dalem w Origin szczególy gry i dopiero tam info i możliwość pobrania dodatku

Edytowane przez bAterion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest więcej niż jedna mapa?

Ogólnie to maja być więcej nocnych + ta od "społeczności".

 

 

LOL

 

:E Jak zwykle. Dodadzą coś nowego i spierniczą coś co działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to maja być więcej nocnych + ta od "społeczności".

 

 

LOL

 

:E Jak zwykle. Dodadzą coś nowego i spierniczą coś co działało.

Nie odpowiedziałes na jego pytanie :P

 

Tak, jest tylko jedna mapa, kolejne w ich tempie za rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszedłeś w link który podał Thorns?? Mi wczoraj ściągnęło dwa pliki 800mb patch i drugie 800mb dlc z mapą, więc polecam wejść w link i poczytać co się zmieniło oprócz dodania mapki

 

nie wchodzilem bo z jego wypowiedzi wynika ze jest kilka map, w kazdym razie wiecej niz jedna.

a jest tylko jedna i to tyle.

co do tej nocnej to cala magia sie konczy kiedy wejdzie typ albo kilku z gamma na 100000 i graja wtedy jak predator.

ktos juz na reddicie o tym wspomnial ze zrobil 110:17 fragow.

przypomina mi sie bf3 na poczatku z noktowizja/termowizja ktora miala zasieg na cala mape, chowales sie w krzakach i wszystko sciagales bo miales to jak na dloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze bardziej się sknociło jak próbuje odpalić grę nawet kampanię to wyskakuje

qJ6sXG0.png

Edytowane przez berger6630

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...