Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się znowu zrypało z trafianiem, znowu się mega opóźnienia :? było dobrze to to rozwalili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupie angielską wersję językową, to jest potem w menu możliwość zmiany języka?

 

EDIT: Już wiem co i jak. :D

Edytowane przez Kedos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ma ktoś info o jakieś nadchodzącej promocji dla Premium ?

na g2a cały czas cena 50 $ :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ma ktoś info o jakieś nadchodzącej promocji dla Premium ?

na g2a cały czas cena 50 $ :kwasny:

Sprawdzaj regularnie na Origin tydzień albo dwa temu była za 50 zł.W najbliższym czasie będzie pewnie następna obniżka bo za chwilę wychodzi Battlefront.Możesz tez spróbowac za pomocą VPN albo wytczki Hola na meksykańskim Origin ale nie wiem jaka tam jest obecnie cena ja kupowałem tak zaraz po premierze i nie było żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ma ktoś info o jakieś nadchodzącej promocji dla Premium ?

na g2a cały czas cena 50 $ :kwasny:

Zamiast się bawić VPNami poczekaj parę dni to wyjdą nowe promocje i zakupisz bez zbędnych ceregieli premium. Paczaj regularnie w Origina to coś wyhaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to już jakiegoś BF5 zapowiadają robią z tej marki jakiś syf bf3 pownien byl byc dopracowany na 100% i teraz dopiero mogli by myslec o czymś nowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 jest już jak dla mnie martwy pod względem aktualizacji, niech lepiej przyłatają jeszcze aktualnego BF4 zanim wypuszczą 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w BF3 za dużo cziterów mam jeszcze kilka ulubionych serwerów ale czasami jest masakra.... a w BF4 ciesze się że w końcu do podstawy dali serwery 60Hz, 120Hz i 144Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w BF4 ciesze się że w końcu do podstawy dali serwery 60Hz, 120Hz i 144Hz

Jakaś nowość widzę. Jak to wygląda? Idzie powpisywać odpowiednue filtry w wyszukiwarce serwerów?

 

Edycja: dobra mam. 144hz prawie nie ma, ale sporo jest 120hz, zobaczymy jak to wygląda w praniu.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery 144Hz są maksymalnie na 5vs5 lub 8vs8 dlatego jest mało serwerów i przeważnie pełne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w CTE słyszałem że dodali mapkę Noshahr Canals w trybie TDM jakieś opinie? Podobno Dice wprowadził trochę zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Noshahr Canals tylko oddzielona część z DV:

 

 

Gracze z ADHD powrócą!

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy nie ciągło grać TDM na tej mapie, a pamiętam, że było sporo serwerów tylko z kanałami noshahr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Noshahr Canals tylko oddzielona część z DV:

 

 

Gracze z ADHD powrócą!

 

:E

Z jednej strony fajna odmiana po ciągłym łażeniu po flagach i niszczeniu M-COMów a z drugiej strony będzie tępa nawalanka a'la CoD....statsiarze będą w niebowzięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ok 6 miesiacach odpalilem znowu bfa, standardowo sobie pozmienialem klawisze itp, w koncu "net_grapha" mozna z opcji wlaczyc, pokazywalo mi update 30hz, to jest standard rozumiem czy to sie da jeszcze jakos zwiekszyc, byla jakas opcja kiedys czy to wygladanie sieciowe czy zwiekszenie tego ale za cholere nie moglem sie tego doszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, pograłem na serwerze 120hz :D kulki wchodzą aż miło na normalu, jakbym grał na hardcore, super się gra mało takich serwerów a interesowały mnie co najmniej na 32 graczy, na 60hz nie grałem ale myślę, że też będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ok 6 miesiacach odpalilem znowu bfa, standardowo sobie pozmienialem klawisze itp, w koncu "net_grapha" mozna z opcji wlaczyc, pokazywalo mi update 30hz, to jest standard rozumiem czy to sie da jeszcze jakos zwiekszyc, byla jakas opcja kiedys czy to wygladanie sieciowe czy zwiekszenie tego ale za cholere nie moglem sie tego doszukac.

 

Możesz "zwiększyć" wchodząc na serwer z wyższym tickrate. Od niedawna można wykupić te z 60. Serwerów z TR powyżej 60 jeszcze nie widziałem (po za tymi testowymi od DICE).

 

Edit. W przeglądarce serwerów już są i te ze 120.

Edytowane przez tomas13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz "zwiększyć" wchodząc na serwer z wyższym tickrate. Od niedawna można wykupić te z 60. Serwerów z TR powyżej 60 jeszcze nie widziałem (po za tymi testowymi od DICE).

 

Edit. W przeglądarce serwerów już są i te ze 120.

 

Chodzi mi o moje ustawienia, w sensie ustawienie klienta ma max 30hz? Serwery to widzę że są 60-120.

Teraz części opcji sieciowych nie widzę w menu które jeszcze były 6miesiecy temu :D ewentualnie jakieś komendy do poprawy ustawień sieciowych. Trochę jestem w plecy z bf-em a trochę się zmieniło i się pewnie zmieni jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była w menu opcja, która pozwalała zmniejszyć TR poniżej 30hz jeśli gra nie wyrabiała po stronie klienta. Ale teraz też już jej nie widzę. Z resztą po którymś z patchow była ustawiona domyślnie na max. Widocznie ją wywalili zupełnie.

Edytowane przez tomas13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak serwer będzie miał ustawiony 60Hz, to mój monitor nie wyświetli więcej niż 60klatek, mimo wysokiej ilości FPS (monitor 144Hz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60hz monitora to nie 60hz w grze, chodzi o odświeżanie danych sieciowych a nie obrazów na ekranie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60hz monitora to nie 60hz w grze, chodzi o odświeżanie danych sieciowych a nie obrazów na ekranie :)

Ale te 60fpsów trzeba mieć inaczej to nie ma sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...