Skocz do zawartości
Gość kieros

Nielegalni imigranci i uchodźcy w UE temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2024 o 17:48, kubikolos napisał:

Poświęciła życie syna bo leciała przemycać ludzi tak jak jej ulubieni politycy powiedzieli, przykre

Przewozila ale ukraincow po ataku kacapow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, z tym że nie z ukrainy do polski tylko z polski do niemiec i nie ukraińców tylko arabów :lol2::lol2::lol2:

To że się jeszcze podłączyła pod wojnę ukrainy niczego tu nie zmienia, jej media społecznościowe czy wypisywanie opłaconych tekstów o otwartości bardzo źle się zestarzały.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy: Nie żyje 20-latek polskiego pochodzenia. "System osiągnął granice" - Wydarzenia w INTERIA.PL

Do ataku doszło 23 czerwca. W nocy z soboty na niedzielę, około godz. 1:30, Phillipos Tsanis wracał z dwoma kolegami z przyjęcia na zakończenie szkoły swojej młodszej siostry. Gdy młodzi ludzie przechodzili przez park sąsiadujący z Pałacem Cesarskim, w którym odbywała się uroczystość, zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn.  

Według niemieckiego dziennika "Bild" głównym podejrzanym w sprawie jest 18-letni obywatel Syrii, znany policji z wcześniej popełnianych przestępstw. Podejrzany przebywa obecnie w areszcie. Miejscowa prokuratura zarzuca mu nieumyślne spowodowanie śmierci z ciężkim uszkodzeniem ciała.

Głos w sprawie ataku zabrał również burmistrz Bad Oeynhausen Lars Bokenkroger. - To, czego obecnie oczekuje się od gmin w Niemczech, jest już nie do przyjęcia - powiedział urzędnik. - Nasz system osiągnął swoje granice, jeśli chodzi o integrację. Jeśli będziemy mieli szkoły, w których 90 proc. dzieci to dzieci migrantów, to trudno będzie tam promować integrację. To już tak nie będzie działać - mówił Bokenkroger.

Ochojskiej to powinni przesłać. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/20-latek-skatowany-w-niemczech-sprawca-w-rekach-policji-7044016134962016a

Tylko jest jedno pytanie: czy skatował bo był imigrantem czy skatował bo był 18 letnim rozwydrzonym i zdemoralizowanym przestępcą? Kluczowe zdanie: "był znany policji".. Czekali aż kogoś zabije? No to zabił...

Tacy 15-20 latkowie są najgorsi bo nie przewidują konsekwencji, najczęściej pijani lub zaćpani. Zakała społeczeństwa. Są tak głupi, że nie ogarniają, że sobie zniszczą życie więc zabijają, gwałcą i kradną.

Ile takich tragedii ma miejsce w Polsce, że "znany policji" znęca się nad rodziną i jak stanie się tragedia to wszyscy się zastanawiają dlaczego. Tym nie mniej ja u siebie jakiś gangów 8 osobowych to nie widziałem, przynajmniej u siebie w mieście, ale też nie poruszam się po niebezpiecznych dzielnicach. Więc duże pytanie czy to kwestia imigrantów czy kwestia po prostu nieudolności systemu wymiaru sprawiedliwości.

Edytowane przez hubio
  • Confused 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie starajmy się obarczać winą imigrantów, to są kluczowe pytania do postawienia :lol2:

PS. Pamiętajmy że takie tragedie i mordercy są też w Polsce.

 

 

To jest pierwsze co myśli uśmiechnięty troll czytając o skatowanym Polaku przez syryjczyka. Brak mi słów.

  • Confused 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, hubio napisał:

Tylko jest jedno pytanie: czy skatował bo był imigrantem czy skatował bo był 18 letnim rozwydrzonym i zdemoralizowanym przestępcą? Kluczowe zdanie: "był znany policji".. Czekali aż kogoś zabije?

To co powiedział burmistrz jest odpowiedzią na Twoje pytanie - oni tam muszą być wręcz zalani tymi migrantami, skoro mówi o szkołach, gdzie 90% dzieci to dzieci migrantów. Przecież to jest desperackie wołanie o pomoc, co oni jeszcze mogą zrobić ? Chyba jedyne co im pozostało to się stamtąd wynieść, dla własnego bezpieczeństwa. To pokazuje skalę problemu, i że lokalne władze nie są sobie w stanie z tym poradzić. I czemu info o czymś takim znowu wypływa z tygodniowym opóźnieniem ?... 

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze... Jak w 90% w szkole gdzie są natywni obywatele - w takim miasteczku doszło by to takiej tragedii to na co by miano zgonić? Przecież takie napady przez dzieci 15-18 lat są ciągle. Ile w Polsce gdzie nie ma żadnych imigrantów. Na tej podstawie należałoby wyciągnąć tezę, że wszyscy Polacy to przestępcy? A sięgnijmy do statystyk z tego miasteczka z lat 80tych czy 90tych XXw kiedy nie było imigrantów czy nie zdarzyła się podobna tragedia? Sięgnijmy - ok, a potem obwiniajmy za wszelkie zło imigrantów.

To nie problem imigrantów tylko tego co pisałem wyżej, że wymiar sprawiedliwości sobie słabo radzi z jakimiś gangami czy to we Francji czy Niemczech. Wszystko jedno czy imigranci czy nie. A tym bardziej dziwne bo wiadomo, że imigrantów nie stać na adwokatów itd więc policja nie wiem dlaczego się z nimi cacka... Zaostrzyć prawo. Za przysłowiowe wyrzucenie papierka do więzienia. Zrobić zaostrzone więzienia, a nie sanatoria dla przestępców tego typu. Robić deportacje it itd. To kwestia idiotycznej polityki kryminalnej w tych krajach. Na szczęście nie nasz problem. U nas na forum to chyba dotyka wyłącznie naszych imigrantów mieszających po za Polską i forumowych trolli bo nas to nie dotyczy i nie obchodzi.

Jak w Polsce zaczną się tworzyć jakieś gangi imigrantów to wierzcie mi - będę pierwszym, który będzie krzyczał o zrobieniu z nimi raz dwa porządku. Oczywiście z przestępcami.

A w sensie prawnym - czy Syryjczycy czy Polacy to tacy sami imigranci w Niemczech. Więc można powiedzieć jedni imigranci napadli na innych... W Polsce nie mamy takich problemów.

Edytowane przez hubio
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

 skoro mówi o szkołach, gdzie 90% dzieci to dzieci migrantów.

Dokładnie nie śledziłem tego przypadku, ale w tym newsie on nie mówi że mają szkoły gdzie mają 90% imigrantów tylko jeśli będziemy mieli szkoły z 90% imigrantów to będzie kaplica.
Obecnie zaznacza, że ich system osiągnął granice. Nie wiadomo ile te granice u nich wynoszą 30%-40-50% to już byłaby pewnie gruba granica.

Ogólnie jest to małe miasto trochę ponad 50k mieszkańców. I takie niektóre miasta mają duży problem w Niemczech bo ktoś z góry z rządu mimo protestów mieszkańców/lokalnych władz przesadził i relokował im za dużo procentowo uchodźców.

Ogólnie każdy uchodźca który się nie integruje i sprawia nawet relatywnie małe problemy z prawem typu, kradzieże, czy nawet po prostu zwykłe bójki powinien być z automatu deportowany, aby odsiewać ziarno od plew na najwcześniejszym etapie :E

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

aby odsiewać ziarno od plew na najwcześniejszym etapie :E

Proszę bardzo, oto bezpłatna informacja jak filtrować najwcześniejszy etap:

- starasz się o przekroczenie granicy składając wniosek o azyl/wizę etc.
lub
- starasz się o przekroczenie granicy za pomocą przemytników lub innych kanałów przerzutowych.

 

Tak naprawdę wszystko jest już jasne od samego początku z jakimi ludźmi mamy do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy sprowadzać więcej tych odpadów ludzkich. W końcu przecież trafimy na tych dobrych!

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PiVoSH92 napisał:

Proszę bardzo, oto bezpłatna informacja jak filtrować najwcześniejszy etap:

- starasz się o przekroczenie granicy składając wniosek o azyl/wizę etc.
lub
- starasz się o przekroczenie granicy za pomocą przemytników lub innych kanałów przerzutowych.

 

Tak naprawdę wszystko jest już jasne od samego początku z jakimi ludźmi mamy do czynienia.

Trochę nie adekwatna rada do obecnych realiów gdzie już od ładnych lat w Europie po wojnie w Syrii jest ich miliony, cała masa w Niemczech i dostali zgody na czasowy pobyt. Tutaj tak jak napisałem odsyłać za najmniejsze wykroczenia i tych co się nie chcą dalej intergrować.

Bo ci nowo napływający to już Niemcy trochę zmądrzeli, wprowadzili kontrole na granicach z Polską, Austrią, Szwajcarią, Czechami i zaczynają ich zawracać. No, ale problem dalej jest w skali Europy, bo dalej wracają do innych krajów EU, które dalej coś muszą z nimi zrobić.

A z jakimi ludźmi mamy do czynienia nie zawsze wiadomo od samego początku. Część z nich to normalni ludzie, którzy tak jak kiedyś Polacy za komuny uciekali z kraju na wszelakie sposoby szukać lepszego życia za granicami. Wiem, że tutaj niektórym nie wejdzie do głowy :E Ale część z tych np. Syryjczyków co przybyła już lata temu do Niemiec, skończyła kursy niemieckiego, zrobiła szkoły związane z zawodem, po to aby znaleźć dobrą pracę, zintegrowała się i obecnie najzwyczajniej w świecie pracują i normalnie żyją. Sam znam takich i im jest głupio za ich rodaków, źle się z tym czują, że część z nich odwala taką manianę gdy dostała szansę na normalne życie i ją głupio marnuje, przy okazji przyklejając łatkę bydła tym normalnym.

Jak ktoś ma już trochę lat na karku to powinien też pamiętać jak było w latach 80 czy 90. Jakie opinie nasz naród wyrobił sobie w tamtych latach w np. Niemczech, za pośrednictwem tylko części tych idiotów, którzy jeździli tam kraść, robić zadymy i lewe interesy itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, lukadd napisał:

Dokładnie nie śledziłem tego przypadku, ale w tym newsie on nie mówi że mają szkoły gdzie mają 90% imigrantów tylko jeśli będziemy mieli szkoły z 90% imigrantów to będzie kaplica.
Obecnie zaznacza, że ich system osiągnął granice. Nie wiadomo ile te granice u nich wynoszą 30%-40-50% to już byłaby pewnie gruba granica.

Jeśli burmistrz rzuca takimi danymi, to raczej nie bierze ich z powietrza i nie rzuca nimi pod publiczkę. Możliwe, że ma już pod ręką twarde dane, które sugerują właśnie takie liczby w jakimś tam długofalowym scenariuszu, o ile nie zostaną odgórnie podjęte konkretne i stanowcze decyzje. A ile wynoszą ich granice to wie właśnie ten konkretny pan, a my takich danych nigdy nie ujrzymy (takie dane puszczone publicznie mogłyby doprowadzić do wzmożenia niepokojów społecznych).

44 minuty temu, lukadd napisał:

Ogólnie każdy uchodźca który się nie integruje i sprawia nawet relatywnie małe problemy z prawem typu, kradzieże, czy nawet po prostu zwykłe bójki powinien być z automatu deportowany, aby odsiewać ziarno od plew na najwcześniejszym etapie :E

Powinien, ale nie jest. Każdy wie, że to całe odsyłanie zwyczajnie nie działa. W ogóle nic w temacie całej tej migracji, relokacji, integracji itd nie działa - i to w zasadzie od samego początku. Tam będzie musiało chyba dojść do jakiejś ogromnej, masowej tragedii, żeby w końcu ludzie na górze to zrozumieli, bo tutaj pewnie znowu za parę dni będzie już "fachowa" ekspertyza że kolejny psychiczny im się trafił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jeśli burmistrz rzuca takimi danymi, to raczej nie bierze ich z powietrza i nie rzuca nimi pod publiczkę. Możliwe, że ma już pod ręką twarde dane, które sugerują właśnie takie liczby w jakimś tam długofalowym scenariuszu

Szczerze to niezależnie z której strony politycznej jeśli chodzi o takie wypowiedzi, szczególnie wyrwane z kontekstu i dalej cytowane w kolejnych mediach to podchodzę z mega przymrużeniem oka.

Zerknąłem w google i na marzec 2024 w tym mieście mieli ~1900 uchodźców, z czego ponad 800 pochodziła z Ukrainy. Do tego wtedy jeszcze mieli 166 miejsc wolnych dla uchodźców w ośrodkach/mieszkaniach socjalnych.

https://www.nw.de/lokal/kreis_minden_luebbecke/bad_oeynhausen/23806348_In-der-Stadt-Bad-Oeynhausen-gibt-es-noch-166-freie-Plaetze-fuer-Fluechtlinge.html

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukadd napisał:

Zerknąłem w google i na marzec 2024 w tym mieście mieli ~1900 uchodźców, z czego ponad 800 pochodziła z Ukrainy. Do tego wtedy jeszcze mieli 166 miejsc wolnych dla uchodźców w ośrodkach/mieszkaniach socjalnych.

Burmistrz Bad Oeynhausen, Lars Bökenkröger (CDU), określił nastroje po śmiertelnym ataku w jego mieście jako "agresywne i gorące". W wywiadzie dla WDR mówił o wielkiej emocjonalności na ten temat. "I to jest oczywiście zrozumiałe. Ale granice są często przekraczane. Oczywiście, jest to natychmiast politycznie instrumentalizowane, bez znajomości tła". "Ale musimy też rozmawiać otwarcie" – powiedział Bökenkröger. "Oczywiście, czy istnieje związek między migracją a przestępczością. Przypadków jest już mnóstwo, a to już wierzchołek góry lodowej. Dlatego nie może być żadnego zakazu, aby tacy młodzi ludzie mogli i musieli być deportowani".

Skoro jest tak źle przy raptem 1900 uchodźcach, to wolę nie myśleć co się dzieje w miejscach gdzie jest ich znacznie więcej.

A żeby było weselej:

Niemcy. Zbudują ośrodek deportacyjny dla migrantów tuż przy granicy z Polską? "Paranoja" (gazeta.pl)

Ponad 48 tys. odrzuconych azylantów czeka w Niemczech na "natychmiastową deportację". W praktyce – często latami. Przyspieszyć procedurę mają tzw. centra wyjazdowe. Jedno z nich powstać może w brandenburskim Kuestrin–Kietz. Mieszkańcy protestują i liczą na wsparcie polskich sąsiadów.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Skoro jest tak źle przy raptem 1900 uchodźcach, to wolę nie myśleć co się dzieje w miejscach gdzie jest ich znacznie więcej.

Sam mieszkasz w UK więc powinieneś wiedzieć, że tutaj nie ma żadnej dokładnej reguły gdzie i jak co się dzieje. Wcześniej w tym mieście było raczej spokojnie, przynajmniej nic nie było głośno słychać w mediach, ani google nic nie wypluwa. A ośrodki/mieszkania dla uchodźców mają tam od lat.

10 minut temu, Element Wojny napisał:

Ponad 48 tys. odrzuconych azylantów czeka w Niemczech na "natychmiastową deportację". W praktyce – często latami. Przyspieszyć procedurę mają tzw. centra wyjazdowe. Jedno z nich powstać może w brandenburskim Kuestrin–Kietz. Mieszkańcy protestują i liczą na wsparcie polskich sąsiadów.

A z tym to ja już kiedyś wspominałem jest problem i w końcu powinno skończyć się patyczkowanie, prawa człowieka to jedno, ale bez przesady, aby trzymać przestępców pod parasolem. Dogadać się z krajami z Afryki sypnąć jakąś kasę za każdą odsyłaną sztukę w trybie natychmiastowym i na pewno wyjdziemy na tym lepiej niż procedury trwające miesiącami, a czasem i latami :E

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Sam mieszkasz w UK więc powinieneś wiedzieć, że tutaj nie ma żadnej dokładnej reguły gdzie i jak co się dzieje. Wcześniej w tym mieście było raczej spokojnie, przynajmniej nic nie było głośno słychać w mediach, ani google nic nie wypluwa. A ośrodki/mieszkania dla uchodźców mają tam od lat.

U nas jest więcej problemów z "miejscowymi" niż uchodźcami. To Ci "rodowici" Anglicy, z działa pradziada, gówniarstwo w wieku 10-20 lat, to jest obecnie największy koszmar tego kraju. Beneficiarze, nożownicy, totalne menele wychowane bardziej przez ulicę niż przez pijanego ojca czy pukającą się z kim popadnie matkę. Koszmar, na każdym poziomie. Znam też wiele osób z Indii, Pakistanu czy Egiptu, urodzonych w UK z rodziców emigrantów, ale to są w przeważającej większości ludzie którzy studiują i pracują, często bardzo ambitni, otwarci i dość trzeźwo podchodzący do życia, operujący językiem angielskim na znacznie lepszym poziomie niż "miejscowi". Ale to nie są migranci o których tutaj piszemy - Ci którzy przypływają łódkami, nie chcą się uczyć języka, nie chcą pracować, nie chcą się integrować. Miałem niedawno kłótnię z kimś z mojej rodziny, kto twierdził że owi migranci niczym się nie różnią od tych brytyjskich "ciapatych", jak on to ich nazywa. Nic bardziej mylnego kolego. Oczywiście zawsze zdarzają się przypadki totalnie powalonych typów, ale nie będę ukrywał że gdy w mnie w miejscowej gazecie co tydzień publikują wizerunki skazanych na kary więzienia (u nas po skazaniu można zgodnie z prawem upubliczniać wizerunki skazanych), to gdybym miał to wrzucić procentowo, z pamięci - dałbym 60% na białych (głównie Anglicy), z 30% na czarnych (ok. połowa to Anglicy), i może te finałowe 10% na tych w typie "migranta". 

2 godziny temu, lukadd napisał:

A z tym to ja już kiedyś wspominałem jest problem i w końcu powinno skończyć się patyczkowanie, prawa człowieka to jedno, ale bez przesady, aby trzymać przestępców pod parasolem. Dogadać się z krajami z Afryki sypnąć jakąś kasę za każdą odsyłaną sztukę w trybie natychmiastowym i na pewno wyjdziemy na tym lepiej niż procedury trwające miesiącami, a czasem i latami :E

Australia sobie z tym poradziła, wystarczy wziąć z nich przykład. 

Jak rozwiązać kryzys migracyjny w Europie? Przykładem może być Australia - Świat - PR24.PL (polskieradio24.pl)

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Element Wojny napisał:

Ale to nie są migranci o których tutaj piszemy - Ci którzy przypływają łódkami, nie chcą się uczyć języka, nie chcą pracować, nie chcą się integrować. Miałem niedawno kłótnię z kimś z mojej rodziny, kto twierdził że owi migranci niczym się nie różnią od tych brytyjskich "ciapatych", jak on to ich nazywa. Nic bardziej mylnego kolego.

Ci co przypływają łódkami też są różni. Moja żona w Niemczech robiła kursy językowe B1 i później B2 itd. następnie szkoła w DE bo chciała się przekwalifikować z księgowości na logistykę i mieć niemiecki papier dla większych możliwości rozwoju zawodowego.

Wyobraź sobie, że tam byli ludzie też z Syrii/Indii czy Iranu itd. którzy w pocie czoła się przedostali tymi "łódkami" do lepszego świata  i się uczyli, zrobili szkołę, praktyki, nauczyli się języka, na zakończenie szkoły zdali egzamin przed komisją który tutaj dla wielu zawodów jest wymagany i poszli do pracy. Uciekli z swoich krajów ze względu na prześladowania, ciężkie warunki życiowe, chcieli zmiany, do tego dążyli i i osiągnęli cel.
Ja się nauczyłem jednego, że nie można wrzucać ludzi jak leci do jednego wora.

 

Ale ogólnie ten cały temat to jest temat rzeka :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni wcale nie chcieli lepszego życia! To tylko przykrywka, oni przyjechali rabować i gwałcić lewaku!

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukadd napisał:

Ja się nauczyłem jednego, że nie można wrzucać ludzi jak leci do jednego wora.

Oczywiście że nie można - problem polega na tym, że kryzys migracyjny wybuchł 9 lat temu, a do dziś nikomu z osób decyzyjnych, ekspertów czy specjalistów nie udało się oddzielić tych, którym warto i należy pomóc od tych, których natychmiastowo powinno się odesłać. Przykład tego migranta co zabił teraz tego chłopaka w Niemczech - 18 lat, dobrze znany policji - jakim więc cudem ten koleś, skoro już od dawna wiedziano że to jest typ przestępczy, typ który tylko rokuje na wyrok, z którego totalnie nic nie będzie, nie został odesłany i musiał zabić młodego chłopaka, którego nawet nie znał a który po prostu świętował sukces swojej siostry, żeby w końcu ktoś się tym zajął ? 

Ludzie są już tym tematem zmęczeni, ludzie chcą wyjść z domu na spacer i czuć się w miarę bezpiecznie, nie chcą mieć tego co się teraz dzieje w Niemczech czy innych zachodnich krajach, a o czym ciągle informują media. I ja się im wcale nie dziwię, a będzie tylko gorzej. Merkel, Macron, cała ta unijna śmietanka wrzuciła nas wszystkich na minę - oni odejdą, na jakimś etapie poumierają, ale ta mina w końcu wybuchnie, i ja mam nadzieję być z rodziną jak najdalej od epicentrum, gdy do tego dojdzie. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była wola, problem deportacji nie wydaje się trudny do rozwiązania. Czekamy na wyniki drugiej tury francuskich wyborów. Wprawdzie wygląda na to, że w UK podjęto próbę i to się nie udało, ale Francja ma poważniejsze kłopoty z migrantami niż UK to i motywację mogą mieć wyższą.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK wybory za chwilę i już wiadomo że rządzący je przewalą totalnie, ale problem w tym że nie ma kogo wybrać, nie ma żadnej sensownej alternatywy. Do czego to doszło, żeby w 66 milionowym kraju nie można było znaleźć jakichś 100-200 normalnych, poukładanych osób, które chciałyby coś zrobić z sensem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...