Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Ad.1 Nie

Ad.2 Nie

Ad.3 Uścisk dłoni prezesa.

 

To co w tej grze do ku**y nędzy można robić?

 

Ad.1 Nie

Ad.2 Nie

Ad.3 Uścisk dłoni prezesa.

 

To co w tej grze do ku**y nędzy można robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w tej grze do ku**y nędzy można robić?

No to co ku**a wolno jak nic nie wolno? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pistolecik na wode i strzelanie do kwiatków, nowy statek i znowu pistolecik na wode i znowu strzelanie do kwiatków, nowa planeta i znowu strzelanie do kwiatków, no gra jest co najwyżej dobra dla Miszora żeby sobie pograł kiedy Rock robi jajecznicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To co w tej grze do ku**y nędzy można robić?

 

 

To samo pytanie sobie zadaje gdy pomyśle o league of legends czy world of warcraft albo diablo 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Czy w grze można w jakiś sposób niszczyć powierzchnię, np. formować ją tzn. taki minecraft ale napierd****ać laserem?

 

 

Chyba się da - na yt widziałem filmik, na którym ktoś miał dodatek do lasera w postaci granatnika, którego pociski robiły dziury w ziemi. Ale to wszystko, niby można by tym jakieś tunele drążyć etc., ale to raczej ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pytanie sobie zadaje gdy pomyśle o league of legends czy world of warcraft albo diablo 3

 

Hołli fakink szit, twoim zdaniem w wymienionych przez Ciebie grach nie ma co robić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy można dodać (znaleźć) sloty do statku czy tylko kupując nowy....do kombinezonu bez problemu,mam już 35 ale do statku nie znalazłem nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hołli fakink szit, twoim zdaniem w wymienionych przez Ciebie grach nie ma co robić???

 

W każdej grze jest co robić.. Gorzej z powtarzalnością i wtórnością :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tym genialnym tweecie. KLIK Koniecznie oglądać z dźwiękiem :D

 

Trafił ktoś z was na planetę jak z tego wczesnego trailera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Coś jest w tym genialnym tweecie. KLIK Koniecznie oglądać z dźwiękiem :D

 

Trafił ktoś z was na planetę jak z tego wczesnego trailera ??

 

haha no niestety ponoć nie ma takich planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj na tubce jak wygląda end game czyli dotarcie do centrum galaktyki no i cóż.... ręce mi opadły.

 

 

EDIT:

 

Na reddicie pojawił się bardzo ciekawy artykuł poruszający kwestię tego co otrzymaliśmy w No man's sky jako gotowy finalny produkt oraz rzeczy które były zapowiedziane i pokazywane jako zaimplementowane w grze ale finalnie się w niej nie znalazły.

 

Słowo Downgrade osiągnęło właśnie nowy poziom.

 

 

KLIK

 

Generalnie żenada, otrzymaliśmy w zasadzie zupełnie inną grę, pozbawioną wielu zasadniczych funkcji, przykrytą jedynie podobnymi teksturkami. Wiedziałem że to wyglądało zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja jeszcze dzis dam szansę NMS ale raczej to już wątpliwe że mnie będzie nadal wciągać.

 

@Zyga101 --> słabiutki end game? :) ale nie pisz szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo Downgrade osiągnęło właśnie nowy poziom.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem udziału w dyskusji ale chyba to odpowiedni czas. Ja to Wam się dziwie że się napaliliście na indyka w którym lata się stateczkiem i zbiera surowce. Really?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to mało naprawdę świetnych indyków?

Zapowiadało się po stokroć lepiej niż wyszło.

 

A że przedwczesne i przesadne napalanie się generalnie, czy to na indyka w którym lata się stateczkiem i zbiera surowce, czy na AAA w którym się biega i strzela chłopaczkiem jest głupotą... to osobna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A bo to mało naprawdę świetnych indyków?

Zapowiadało się po stokroć lepiej niż wyszło.

 

A że przedwczesne i przesadne napalanie się generalnie, czy to na indyka w którym lata się stateczkiem i zbiera surowce, czy na AAA w którym się biega i strzela chłopaczkiem jest głupotą... to osobna kwestia.

 

Albo lata się po komnatach i bezsensownie wymachuje bronią białą lub wali magia w co popadnie (czyli Diablo 3). :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo lata się po komnatach i bezsensownie wymachuje bronią białą lub wali magia w co popadnie (czyli Diablo 3). :>

Chłopaczek się odnosił do ogółu - Crysis, Mass Effect, Hitman, co tam chcesz, a nie do Uncharted. :terefere::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Cóż skończyłem z No Man`s Sky. Nie dałem rady ukończyć fabuły. Przez pierwsze 20 godzin. Gra naprawdę dawała popalić i to mocno pozytywnie. Wciągała i chciało się jeszcze zwiedzać. Niestety czar gry zaczął powoli zanikać gdy zacząłem zwiedzać coraz to kolejne układy z planetami. Ogromna wada gry to wtórność i tak naprawdę nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Z początku wykonywanie tych samych rzeczy jest przyjemne no ale ile można. Fabuła niby jakaś jest ale strasznie marna i bez serca.

 

Przez pierwsze 20 godzin oceniłbym grę na mocnę 7.5/10. Ale dalej było dużo gorzej i miałem jej po prostu dość.. Dlatego definitywnie oceniam ją na mocną 5/10. Średniak.. Gdyby grę dali do PS+ to by to wszystko inaczej wyglądało. Można Polatać, pozwiedzać i poodkrywać. Ale płacić tyle hajsu? Masakra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kolejny przykład na to, że te całe generowanie proceduralne w obecnej formie to sobie można wsadzić.

Nawet 50 czy 100 ręcznie wyrzeźbionych planet najprawdopodobniej wypadłoby o wiele ciekawiej niż pierdyliard oferowany tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ta gra to kolejny przykład na to, że te całe generowanie proceduralne w obecnej formie to sobie można wsadzić.

Nawet 50 czy 100 ręcznie wyrzeźbionych planet najprawdopodobniej wypadłoby o wiele ciekawiej niż pierdyliard oferowany tutaj.

 

Jop identycznie mówiłem to znajomemu. Mogli lepiej dopracować 30,50 lub 100 planet.. Eh no nic zrobili bo chcieli się pochwalić tym mechanizmem generowania światów. Mnie to nie zachwyciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generowanie światów przez algorytm nie jest nowym wynalazkiem, ale marketingowa papka jak zwykle zadziałała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na torrentach zajmuje niecałe 2gb. To chyba wszystko niej mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Oj Trump ma srake i to potęzną.        
    • Czy ja wiem, przejrzałem kilka testów i trójka jest o kilka stopni lepsza od dwójki.
    • Kabel możesz odsprzedać i głupio by było ograniczać się do wyboru karty, tylko przez posiadany kabel. Nawet jak już nie chcesz przejściówki to wiedz, że nie ma się czego bać, sam ja i kilkadziesiąt osób które znam tak jadą od premiery tych kart, chyba, że chodzi Ci o estetykę. Ta karta ma tak niski pobó, że przy normalnym połączeniu kabli nic sie nie stanie.  Jeśli chodzi o Twoje wcześniejsze pytanie, to na Twoim miejscu i do Twojego grania w 1080p kupiłbym 4070 Super zwłacza, że obecną kartę można jeszcze jakoś nieźle sprzedać. Prawdopodobnie ta karta bez problemu wystarczy Ci do serii RTX6000, a jak zależy Ci na sprzedaży obecnej, to bierz pod uwagę, że Twoja karta chodzi już w okolicach mojej 2070 Super. Sprzedałem ją w październiku zeszłego roku bez problemu za 1100zł z tym, że to był Gaming X Trio. Karty pokroju 5070 nie zdziwiłbym się, że będą na późną wiosnę 2025, wiem, że dużo grasz, więc 4070S do Twojej rozdziałki będzie nawet na wyrost już nie mówiąc o "wspomagaczasz". Zrobisz jak uważasz. Jeśli obecnej coś brakuje to kupuj, jeśli nie to czekaj, pytałeś co sądzicie to dałem znać od siebie
    • Wiem że będę teraz brzmiał jak stary pierdziel ale: (Aha włączyłem sobie nastrojową muzyczkę Blade Runner Vangelis) przejdźmy do meritum. Czasy 386, AMD było tańsze od Intela. Czasy 486 tak samo, taki AMD 486DX4/100 którego miałem dobijał do Pentium 60 wydajnością. Czasy Pentium Pentium II, były sobie K6, K6-2 i K6-III procki na jeden socket, tzw. super-socket 7 tańsze od Pentiuma. Athlon 1Ghz na Slot A pierwszy przekroczył granicę 1Ghz, to każdy wie.   Athlon XP miażdżył pierwsze i kolejne Pentium 4 do wyjścia Pentium D. Był taki wynalazek jak Athlon FX mało kto pamięta dobry jedno rdzeniowy proc. Potem kolejno były czasy Athlonów 64 X2 do czasu wyjścia Core 2 Duo spoko procki. Z Core 2 Duo i Quad AMD nie miało jak konkurować dopiero jak rzuciło Phenomy na stół, sam miałem i jakoś dawał radę. Potem mroczne wieki AMD czyli era FX, ale uwaga dzisiaj się da FX-8300 grać w CP 2077.   No i dzisiejsza era, fajna konkurencja, niebiescy zakopali się w wyżyłowaniu procków by tylko być na piedestale wydajności. Ale AMD zawsze było tańsze, a czy wydajniejsze to było różnie, wiem życie piszę różne scenariusze, mam nadzieję że te nowe Zenki nie mylić z Martyniukiem dowiozą i pokażą wnukom Pentium 4 gdzie ich miejsce.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...