Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja koniecznie odświeżę sobie jedynkę przed premierą part II. Jedna z nielicznych gier na ps4 pro co działa w natywnym 4k. A w 1800p leci w odblokowanych klatkach, bardzo często trzymając 60fps. No i ma HDR. Więc fajny remaster.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba! Bez pudełka nie ma podjary. ;-E

Niestety doczekałem czasu preorderów i wersji elektronicznych. Psują rynek. :-(

Sarkazm mode: ON czy OFF? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja koniecznie odświeżę sobie jedynkę przed premierą part II. Jedna z nielicznych gier na ps4 pro co działa w natywnym 4k. A w 1800p leci w odblokowanych klatkach, bardzo często trzymając 60fps. No i ma HDR. Więc fajny remaster.

 

Wiem wiem, ja remaster przechodziłem jak się tylko pojawił na ps4 :D. Spora różnica względem wersji z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wychodzi na to że jednak pyknę w tą jedynkę. Będzie to pewien problem gdyż jestem zwolennikiem PC a konsol nie posiadam ale dla chcącego. ;-)

Zresztą jeśli nie pyknę w pierwszą to do kolejnej nie podejdę. :-P

 

Sarkazm mode: ON czy OFF? ;)

 

Żaden sarkazm. Jestem już dinozaurem. Dla mnie gry w pudełkach to masa przemiłych wspomnień.

Podobnie jak nie lubię książek w wersji elektronicznej tak grę czy też nośnik i opakowanie lubię po obłapiać ;-D

 

Także spokojna Twoja rozczochrana. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi smaka i właśnie zaczynam grać w part I :) Tylko zastanawiam się czy grać w natywnym 4k z wysoką jakością cieni w 30 fps, czy w 1800p 60 fps z normalnym cieniami. W wtorek odbieram nowego Switcha i mam masę zaległości do nadrobienia wiec akurat do dwójki mi czas zejdzie :)

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Narobiliście mi smaka i właśnie zaczynam grać w part I :) Tylko zastanawiam się czy grać w natywnym 4k z wysoką jakością cieni w 30 fps, czy w 1800p 60 fps z normalnym cieniami.

 

Połowę gry zagraj w 4k, drugą część w fullHD :) i sprawa rozwiązana.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie historia jest świetna w jedynce i na pewno warto sobie ją odświeżyć przed dwójką gdzie na pewno będą różne nawiązania do przeszłości.

 

Ja będę grał raczej w 1800p@60fps, przycięte cienie przeżyję, ale okazjonalnie włączę i 4k@30.

 

Ja też zaraz rozpoczynam ściąganie TloU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę gry zagraj w 4k, drugą część w fullHD :) i sprawa rozwiązana.

Nie w FullHD tylko w 1800p, Fullhd to 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem ps4 i okazuję się, że miałem zainstalowane TloU :D, tylko jakiś mały patch dociągnęło.

 

W natywnym 4k to odpalę na pewno sam początek, aby podziwiać graficzkę, a później jak już będzie więcej strzelania to 1800p.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź drugi raz AC:O druga postacią, zapewne będziesz się lepiej bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz z tą śmiercią bohaterów w każdej grze?

Nie musisz się zmuszać i marnować czas na tak słabą grę, zobaczysz na youtubie czy umrze czy nie.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No tak.. w Tlou 1 nie było teleportacji, dlatego mu się gra nie podoba :D:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Według nowych źródeł - NPC`y mają być dopracowane .. SI ma stać na wysokim poziomie w Tlou 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teren gry ma być 50% większy od 1.

I dobrze. Jedynka trochę była za mała, ale za duży świat jest też w takiej grze niepotrzebny.

 

Jestem ciekaw jak będzie z płynnościa na starym dobrym facie. RDR2 wysoko postawiło poprzeczkę z grafiką w grach na konsolach.

O ile grałeś z odpowiedniej odległości i nie widziałeś tego mydła okropnego, tekstury też bardzo średnie. Generalnie na X-ie dopiero to wygląda jak trzeba i tam faktycznie jest efekt wow zwłaszcza z HDR-em, ale nawet na Pro było średnio. Dla mnie U4 i GoW były ładniejsze, zwłaszcza GoW gdzie grafika była ostra jak żyleta (kosztem małych lokacji i małego draw distance).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały spam się zrobił w wątku o TLoU 1 więc przenoszę tutaj.

 

Analiza od DF

 

https://www.youtube.com/watch?v=-qmp8JMoBB4

 

Gra na pokazach działała tylko w 1440p i 30fps na PS4 pro. Ogólnie graficznie w wysokiej jakości materiale i tak jest bardzo ładnie, ale opadu szczeny raczej nie będzie po topowych grach, które już widzieliśmy w tej generacji, zapowiada się, że takie RDR 2 dalej będzie mogło się pochwalić największą ilością dopracowanych detali w grach tej generacji.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo czy będzie świat otwarty tak jak w np: Days Gone czyli po skończeniu gry można jeszcze sobie chodzić i zbierać walczyć itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Lokacje będą bardziej rozległe, ale to nie będzie otwarty świat. Całe szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"I'm gonna find, and I'm gonna kill every last one of them" :E

 

Nie wiem, ale kojarzy mi się to z ostatnimi assassinami

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały spam się zrobił w wątku o TLoU 1 więc przenoszę tutaj.

 

Analiza od DF

 

https://www.youtube.com/watch?v=-qmp8JMoBB4

 

Gra na pokazach działała tylko w 1440p i 30fps na PS4 pro. Ogólnie graficznie w wysokiej jakości materiale i tak jest bardzo ładnie, ale opadu szczeny raczej nie będzie po topowych grach, które już widzieliśmy w tej generacji, zapowiada się, że takie RDR 2 dalej będzie mogło się pochwalić największą ilością dopracowanych detali w grach tej generacji.

 

Nawet DF mówi na tym filmiku o Remaster Part II w domyśle na PS5 :E

 

1440p na PS4PRO to i tak znacznie lepiej od mydła w FullHD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będą kupować PS4 dla tej gry (co zresztą Ty sam zrobisz :)). Też bym mi się nie chciało czekać nie wiadomo ile czasu na remaster jak nawet nie wiemy kiedy PS5 wyjdzie.

Azgan, możesz za 1199 zł kupić prosiaka nówkę - właśnie jest promocja, pospiesz się bo ludzie wykupują jak świeże bułeczki.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem już, że nie kupuje "tableta" ani go nie wypożyczam i Part II będę ogrywać już na PS5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie długo poczekasz i będziesz się ślinił w tym wątku w przerwach od grania w cody, asassiny, ubiszroty, gry od EA i tym podobne badziewia na swoim Rydwanie :D. Tymczasem gry na tym "tablecie" jakością zjadają bez popitki ten multiszrot co ostatnio wychodzi.

Baa, nawet taki Switch zjada jakością gier na śniadanie te wszystkie gry na PC.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz się ślinił w tym wątku

Z pewnością :P

 

Destiny też miałeś nie kupować :lol2:

Za kolekcjonerki a Ty dalej swoje. Płyta Ci się zacieła czy nie ogarniasz tematu mimo że było wytłumaczon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...