Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko będzie wytrzymać z tolu II do PS5. W tym czasie będzie mnustwo dyskusji, niechcianych spoilerów na które trafisz, dużo rekomendacji na swoim strumieniu youtube będziesz dostawał, - generalnie kolorowo nie będzie :E

Ja już się lutego nie mogę doczekać a ty na PS5 będziesz czekał a później remastered... masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam przejdę na PS4 a później pewnie zakupie remaster na PS5 :D. Nie wytrzymałbym oczekując na PS5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry i tak wyglądają już ładnie, więc nie wiem czy jest duży sens w czekaniu na PS5. Shadow of The Collosus był remasterowany 2 razy to co, ktoś miałby czekać 2 generacje na najlepszą wersję :E ? Ja nawet ukończyłem Bayonetta na PS3, a ponoć chodzi tam jak ruski traktor :lol2: .

Chciałem czekać na PS5, ale wcześniejsza premiera Death Stranding mnie złamała. Na Nier Automate czekałem aż kupię sensowną kartę graficzną..., skończyło się wyszukaniem spoilerów w sieci z braku cierpliwości. Teraz mam podejście, na byle czym, byle jak najlepiej oddało wizję autorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co czekać, trzeba się rozkoszować chwilą gdy ta gra będzie na topie obecnej generacji. Jak wyjdzie PS 5 to będziemy myśleć o GTA VI, HZD 2 i innych grach przygotowywanych z myślą o nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta na 29 maja... Sprzedaje konsole zagram na ps5..

 

Nie wiem po co oni oglaszali premierę kilka tygodni temu na luty.. chyba żeby tylko podk.. ic ludzi..

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta na 29 maja... Sprzedaje konsole zagram na ps5..

 

Nie wiem po co oni oglaszali premierę kilka tygodni temu na luty.. chyba żeby tylko podk.. ic ludzi..

Gra ma niedoróbki i tyle, widać było niewielkie na gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Czasami może wyjść tak, że wersja na PS5 sprzeda się lepiej niż ta na PS4, wydają tą grę dosłownie na ostatni dzwonek, raz, że przed samymi wakacjami a dwa, że już grubo po zapowiedzi PS5.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem:

 

https://blog.us.playstation.com/2019/10/24/the-last-of-us-part-ii-comes-to-ps4-in-may/

 

Nie rozumiem tylko po co kilka tygodni temu wyskakiwali z datą premiery i pompowali balonik. Nagle po miesiącu się zorientowali, że jednak się nie wyrobią? :hmm: No nic, osobiście mi to nie robi jakoś.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w takim razie wiele osob poczeka i ogra juz na ps5 (ja raczej tak zrobie, na wiosne i lato i tak nie chce mi sie zbytnio grac na konsoli).

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się jak z GTA V gdzie nowa generacja przyniosła znacznie większe dochody pomimo znacznie mniejszej bazy użytkowników :E Ja spokojnie poczekam na wersję na PS5. Swoją drogą Ghost of Tsushima też ponoć miało zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku i niby wewnętrznie zostało przesunięte na drugą połowę. Jak tak dalej pójdzie to skończy jako tytuł startowy na PS5. Tytuły cross-genowe tylko przed premierą brzmią dobrze, po premierze się okazuje, że w sumie stara wersja chodzi jak crap i podobnie wygląda w porównaniu do wersji na nowe konsole.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co oni oglaszali premierę kilka tygodni temu na luty.. chyba żeby tylko podk.. ic ludzi..

 

Chyba ich pozwę i będę się domagał odszkodowania za straty moralne. Info o obsuwie wywołało u mnie chroniczny wkurvikus pospolitus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem:

 

https://blog.us.playstation.com/2019/10/24/the-last-of-us-part-ii-comes-to-ps4-in-may/

 

Nie rozumiem tylko po co kilka tygodni temu wyskakiwali z datą premiery i pompowali balonik. Nagle po miesiącu się zorientowali, że jednak się nie wyrobią? :hmm: No nic, osobiście mi to nie robi jakoś.

 

Może to jest reakcja na brak multi? Mówili że dodadzą kilka miesięcy po premierze, może jednak zrobią to od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć, aby akurat z tego powodu specjalnie przekładali premierę. Tym bardziej jak poszło jasne info wcześniej, że tryb multi ma się pojawić w jakiejś tam formie w bliżej nieokreślonym czasie po premierze "dwójki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jest reakcja na brak multi? Mówili że dodadzą kilka miesięcy po premierze, może jednak zrobią to od razu?

Raczej najzwyczajniejsza w świecie obsuwa, żeby doszlifować produkt, nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dostała kategorię wiekową M,czyli będą cycki :thumbup:

Wole te prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra dostała kategorię wiekową M,czyli będą cycki :thumbup:

 

Może będą to męskie cycki? I co wtedy :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że Joel jest gejem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że Joel jest gejem :E

 

Przecież on miał żonę....... nawet wspominał Ellie o żonie Jak podróżowali w 1 części.. Akurat mało opowiadał ale dał sporo do zrozumienia.

 

Ale to było twoim marzeniem by on taki był, co? :E Żartuje oczywiście..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na końcu wielka orgia dla odbudowy świata.

 

Geje są teraz passé. Jakiś third gender albo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się zmieniają.

 

To akurat jeszcze o niczym nie przesądza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on miał żonę....... nawet wspominał Ellie o żonie Jak podróżowali w 1 części.. Akurat mało opowiadał ale dał sporo do zrozumienia.

 

Ale to było twoim marzeniem by on taki był, co? :E Żartuje oczywiście..

Ale też swojego czasu zadawał się z Billem, a jak wiadomo ten drugi ma ciągotki do gołych panów :E Kto wie co tam się działo za kulisami, może dowiemy się więcej w part II.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale też swojego czasu zadawał się z Billem, a jak wiadomo ten drugi ma ciągotki do gołych panów :E Kto wie co tam się działo za kulisami, może dowiemy się więcej w part II.

 

Zadawał się = kolegował , przyjaźnił , to zupełnie co innego.l

 

A tak szczerze podejrzewam, że Joel zginie w Drugiej odsłonie albo odejdzie żegnając się z Ellie.. i w 3 raczej na bank go juz nie będzie.. a szkoda by jeśli tak będzie, bo fajny tworzą duet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że Joel jest gejem :E

 

Fabuła w stylu "trudne sprawy" :lol2:

 

To że będzie wątek "les" było widać już w trailerach ale "ślimaczenie" się dwóch młodych "cycatek" łatwiej znieść i jest przyjemniejsze dla oka ;)

 

Wątek gejowski raczej pewny,taka moda teraz.

Możesz być pewien że sprzeda się znacznie lepiej od jedynki :D

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A może tu chodzi o pokazywanie gołych cyków u zainfekowanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...