Skocz do zawartości
azgan

Battlefield 2042 PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co z tego wyjdzie

Ma być FTP co dla mnie nie jest najlepszym pomysłem. No ale jak za darmo to się sprawdzi - kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy od CoD Mobile + typy od chińskiego Tencentu = sraczka taka sama jak WW 3 swego czasu, szkoda czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ze to pogromca coda 🤣  Już tyle tych gier miało być pogromcami coda i bfa, a do dziś żadna się nie wybiła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny luk + jakis power up rodem z crysisa. :heu: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF mi się zepsuł z dnia na dzień.  Odpalę mecz, mija 1-2-3 minuty i komp freezuje.  

Inne gierki działają dobrze, naprawa gry, sterowniki, nic nie dały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MT®©™ napisał:

BF mi się zepsuł z dnia na dzień

Spróbuj przed włączeniem BFa wyłączyć wszystkie możliwe programy działające w tle/trayu w tym antywirusa i firewalla, rivetunner itp programy szczególnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, pobawiłem się w takie szybkie próby i nic się nie zmieniło. Usunąłem grę, pliki po niej, rejestr i dane, zainstalowałem drugi raz na drugim dysku i teraz to już wcale się nie odpala. Pojawi się wstępny ekran ładowania i wraca do pulpitu :D  

I to tak z niczego. Wczoraj wyłączasz git gut jest, dziś gra umarła :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mailem tak czasem. Próbuj do skutku. Za którymś razem odpali.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem drugi raz na i wybrałem angielski i działa, ale gra nadal ścina cały komputer po kilku minutach. 

Coś mi to wygląda podejrzanie i zaraz wrzucę jakiś programik do męczenia GPU i CPU i przetestuje stabilność. 

 

EDIT:

BF działa ok gry gram w FHD. Wystarczy przełączyć na 1440P i jest zgon PC.   Stało się to z dnia na dzień i dodam, że ja w 1440P mam już 200 godzin w tej grze  :E 

Edytowane przez MT®©™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To BF ujawniał u mnie zawsze niestabilność. Wróć do stocka i odpal gierkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego się boję bo u mnie też, a ja ani nie podkręcałem karty ani CPU i ciekawe czy mi karta wysiadki nie robi :P  

No ale to tylko przy BF taka akcja. Inne gierki co mam śmigają.    No nic, nie będę spamował. Będzie mi się chciało to rozwiążę problem i dam znać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to gówno potrafi sypać się przy starcie jak domek z kart Bóg wie czemu. To co tu napisałeś o tym odpalaniu gry i nagłym jej wyłączaniu ciągnie się chyba od premiery.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2023 o 14:14, MT®©™ napisał:

BF mi się zepsuł z dnia na dzień.  Odpalę mecz, mija 1-2-3 minuty i komp freezuje.   Inne gierki działają dobrze, naprawa gry, sterowniki, nic nie dały.

 

W dniu 22.08.2023 o 20:53, MT®©™ napisał:

BF działa ok gry gram w FHD. Wystarczy przełączyć na 1440P i jest zgon PC.   Stało się to z dnia na dzień i dodam, że ja w 1440P mam już 200 godzin w tej grze  :E 

 

W dniu 22.08.2023 o 22:35, MT®©™ napisał:

No ale to tylko przy BF taka akcja. Inne gierki co mam śmigają.    No nic, nie będę spamował. Będzie mi się chciało to rozwiążę problem i dam znać. 

 

 

Winnym był zasilacz, który wymiękał podczas ciężkiego obciążenia. Seasonic S12G odszedł w wieku 10 lat [*]. Umierał około dwóch tygodni, aż padł całkowicie aż bezpiecznik w domu wywaliło. Całe szczęście w nieszczęściu, że komputer pozostał w pełni zdrowy. 

 

Po raz kolejny mam potwierdzenie, że BF2042 jest naprawdę świetny do testowania stabilności.   Gdy szukałem która cześć mi się w kompie psuje i ładowałem programami  ciężkie obciążenie na wszystkie komponenty oddzielnie, a potem jednocześnie to nie mogłem BSODa wywalić, a BF na full detalach robił to 1 minutę, czasem nawet mniej.  Ale co ciekawe  tylko w 1440P. W FHD komp działał bez problemu. Przełaczałem na 1440P i BSOD odrazu albo za moment.

 

 

Tak więc zwracam honor grze, to nie wina gry ani devsów ( tym razem :E ) 

 

 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie czasem odpalic,tylko nie rozumiem czemu tak czesto w druzynach sa wrzucane boty. Czyzby ta gra nie byla tak popularna jak bf5? w tej drugiej serwery czesto sa pelne i trzeba czekac,a tu gra sie z botami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu nie przypadło do gustu futurystyczne podejście chyba :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, a taki z siebie zadowolony byłem... Do momentu w ktorym złapałem ze polowa przeciwnej drużyny to boty :E

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie tryby gracie? Ja podbój na 64 osoby w 95% przypadków i w 95% teamy są pełne ludzi. 

Crossplay włączony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MT®©™ napisał:

A jakie tryby gracie? Ja podbój na 64 osoby w 95% przypadków i w 95% teamy są pełne ludzi. 

Crossplay włączony? 

Crosspaly włącz ( - on), bo jeśli nie,  będziesz miał często / cały czas za przeciwników AI. Na początku tak grałem, bo nie chciałem grać z konsolowcami ale po czasie zauważyłem, że bez nich ta gra jest martwa(AI). 

Edytowane przez chreasy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej się Wam zdarza, że gra raz na jakiś losowy czas nie chce się odpalić i po prostu się zamyka na starcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie cieszy , na  kilkanaście rozgrywek  ( jakieś10 godzin ) miałem możliwość zauważyć jak Anticheat wywala  cheaterów , goście mieli wysokie KD przy niskim nalocie godzin , kilka osób okrzyknęło że coś  jest nie tak   ,cyk po kilku minutach gościa brak .

W dniu 9.09.2023 o 15:54, caleb59 napisał:

Dalej się Wam zdarza, że gra raz na jakiś losowy czas nie chce się odpalić i po prostu się zamyka na starcie?

Tak  , prawie  połowa uruchomień tak się u mnie kończy , zakładam że to  AntiCheat  jest przewrażliwiony 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.09.2023 o 15:54, caleb59 napisał:

Dalej się Wam zdarza, że gra raz na jakiś losowy czas nie chce się odpalić i po prostu się zamyka na starcie?

Nie bo gry nie odpalam 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...