Skocz do zawartości
marjanoos

GTA VI / Grand Theft Auto VI

Rekomendowane odpowiedzi

@duniekNie no. San Andreas przynajmniej warto nadrobić. Moje ulubione gta. Carl smoluszek, ale jest tak napisany, że nie da się go nie lubić. Ciekawe story, dobre gangsta, zmiany miejscówek. Na siłce można nawet przypakować:szczerbaty:.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumiem tego waszego narzekania. Tak wyglądają współczesne czasy, sami pewnie łazicie z telefonami 20 cm od twarzy przez większość czasu na zewnątrz, a tutaj narzekacie na grę i twerkujące laski na dachach samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak już jestem dziadem starym, nie moje klimaty. 

Patrzę trochę na to jak na nowe NFSy, które z czasem całkiem zmieniły klimat i target.  

Meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez ditmd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kelam napisał:

@duniekNie no. San Andreas przynajmniej warto nadrobić. Moje ulubione gta. Carl smoluszek, ale jest tak napisany, że nie da się go nie lubić. Ciekawe story, dobre gangsta, zmiany miejscówek. Na siłce można nawet przypakować:szczerbaty:.

widzialem jak brat grał, troche mnie przytloczyl ogrom opcji wlasnie ktore wg mnie byly troche bezsensu -jakies ubrania/fryzury/silownie itp - chociaz moze kiedys

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenie jak przejdę... W trailerze tylko dają zajawkę. Na fabułę jak i piaskownice zawszę mniej lub bardziej można chyba u nich liczyć.

Jeszcze ponad rok czekania a z obsuwą to jeszcze pewnie i więcej :E

I oczywiście pecety dodatkowe 2 lata :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to kto ma DeLoreana?

delorean-time-travel.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2025 być może kwiecień tak jak GTA IV, ale wątpię, zważywszy na to, że jeśli wersje Pro konsol ukażą się w 4 kwartale 2024 to pewnie R* będzie chciało jeszcze zoptymalizować dobrze pod te konsole, więc przynajmniej do września 2025 może wypuszczą. W sumie VC, SA i V były w 4 kwartale wypuszczane więc tym bardziej prawdopodobne.

Tak samo jak premiera na PC, która tradycyjnie jak to R* będzie 1-2 lata po premierze konsolowej. Także ja się jeszcze nie muszę spieszyć ze zmianą PC choć by się przydała. Ale założyłem sobie, że ze względu na ceny pc i ilość gier, które mnie jeszcze interesują bo we wszystko nie gram, to obecnie bardziej opyla mi się granie na PS5, a PC zmienię jedynie dla GTA VI, bo nie wyobrażam sobie grać w GTA na konsoli. A cały fan na PC to też mody. Plus to, że lamie na padzie w strzelanki więc tym bardziej takiej gry nie chciałbym ogrywać na konsoli.

A co do grafiki to spokojnie, odpalcie sobie pierwszy trailer do GTA V i zobaczcie ile się od tamtego czasu zmieniło. Sądzę, że oni jeszcze z tego wycisną ile się da, no przynajmniej na PC :E, może być powtórka z rozrywki jak na PS3 GTAV chodziło w 720p i 30fps(realnie chyba nawet w 20), to PS5 będzie 1080p i 30fps a jak chcesz więcej to kup PRO:szczerbaty:

U mnie już za rogiem 29 lat i w sumie mógłbym się nazwać boomerem bo sam już nie kumam pewnych nowych slangów, rzeczy i aplikacji obecnej młodzieży. Ale mi to nie przeszkadza żeby zagrać w grę w której mogę robić dużo, dużo różnych rzeczy, po prostu nie będę na pewne rzeczy zwracał uwagi, a jak jakiś gówniarz z telefonem będzie nagrywał o mnie tiktoka na ulicy...hymm, to w końcu GTA odpali mi się Trevor mode, może go zastrzelę albo sadystycznie rozjadę samochodem:szczerbaty:. Nie jestem rasistą ani homofobem, totalnie nic mi do tego, a duża ilość czarnoskórych...USA to przecież nie tylko biali więc tak już jest, więc nie kumam o co wam chodzi. Takie miasto i może po prostu rzeczywiście w Miami mieszka więcej czarnoskórych. To tak jakby akcja gry była w meksyku i wszyscy byli zdziwieni, kurde czemu tam tyle tych meksykanów lata po ulicy:E

BTW od dzisiaj witaminki, dieta, sport...jakoś trzeba dożyć do 2026:E

 

Edytowane przez Gronek31
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gronek31Też tego nie kumam, ludzie z Miami są w szoku jak ten trailer przedstawia i realistycznie odzwierciedla atmosferę ich miasta, a tutaj ludzie piszą o Saints Row, TikToku i braku klimatu. Nie wspominając już o tym że Floryda ma reputację jednego z najbardziej pomerdanych stanów w USA, gdzie tego typu f$%kery jak na trailerze jest czymś normalnym.

Ocean Drive

urnpublicidap.org98aa9ae4763f64f844909e3

miami-beach-florida-ocean-drive-schwarze

Edytowane przez ditmd
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer w porządku, do piątki też nie rzucał na kolana. Czy to moje klimaty? Nie do końca. Mimo wszystko nadal GTA, premiera kolejnej części zawsze będzie wydarzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, nie najgorzej to wygląda, byle wiosna 2025. Ciekawe jak będzie wyglądać cała mapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na porządny bug w matrixie i przyspieszoną premiere :Ebtw ktoś dobry komentarz napisał że trailer wygląda jak skrót wydarzeń z ostatniego tygodnia z USA :E

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pominąć te dopieszczone cut-scenki to wygląda to miejscami jak GTA V 1.5

 

05f373005ab46363ca67ea740221ff9f596c832e

025737fcce0ea74bbe1a07d079973ee37d0c6eb3

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się na razie podniecać na PC i tak pewnie ją zobaczymy w 2026 lub 27 więc jeszcze sporo czekania. Najlepiej zapomnieć to szybciej zleci.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po gta 4, 5 i przede wszystkim RdR 2 nie mam wątpliwości co do tego, że 6 będzie grą przełomową i wyznaczającą nowe standardy. 2025 premiera, na pc pewnie w 2026 jest trochę czekania, dobrze że przynajmniej odpuścili PS4 i Xbox one😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sideband napisał:

Wielkie zdziwienie, że nowe GTA nie pasują dziadkom :E

Mi pasi :D GTA to GTA 

5 godzin temu, frog67 napisał:

Za moich czasów GTA to było GTA a nie lans i tańce i folowersi :E 

Czasy się zmieniają ;)

5 godzin temu, Little Sun napisał:

Patrzę trochę na to jak na nowe NFSy

Mi się tylko chyba NFS Porsche na PSX podobał, resztą to kiła i mogiła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, frog67 napisał:

R* to szczyt formy miał chyba przy RDR2 

albo po prostu jak ktoś chce poważniejsze klimaty to niech czeka na RDR3 a dla młodzieży będzie GTA VI  - ale to brzmi :E 

Trailer fajny, ale... wygląda to jak DLC do GTAV z nowymi teksturami.
Każda kolejna część trochę miała odskocznię pod względem wastwy fabuły, wyglądu itd. a tutaj mamy pierwszy raz ciąg dalszy tego samego GTA V -> GTA VI.
Jedyny mam zarzut że trailer "nie rzucił na kolana" patrząc że czekaliśmy aż 10 lat na trailer nowego GTA.
Jak w każde GTA zagram w dniu premiery, ale nie smak pozostaje - że ciągną dalej tasiemca GTA V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, tomekpcl napisał:

na pc pewnie w 2026 jest trochę czekania,

Nie wszyscy mogą mieć tyle czasu :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na V czekałem, i aż kupiłem xboxa aby ograć na premierę, teraz nawet trailera nie oglądnąłem jeszcze, całkowite 0 hajpu :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość detali niszczy nawet ns tym materiale. Rockstar nigdy nie pokazywal bajek w trailerach z mega downgradem, wiec nalezy sie spodziewac takiej jakosci. Na 100 w 30 klatkach na konsole

Przykro ze pc w dupie ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer. Mają jeszcze dwa lata szlifowania gry, to jest sporo czasu i sporo może się zmienić. Na plus powrót vice city. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...