Skocz do zawartości
azgan

Senua's Saga Hellblade 2 - PC, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

No ale właśnie, spłycasz to co w tej grze jest najważniejsze do postaci "nic więcej", ewidentnie to nie gra dla ciebie i szukasz argumentów, aby to udowodnić. Po co ?
I nie równie dobrze nie możesz zobaczyć filmu, bo gra to nie film, już pomijam fakt ze ktoś chce zagrać w HL II, a nie "zobaczyć film".

Ale domyślam się ze dla beki to wszytko trochę piszesz. ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, MroczneWidmo napisał:

No ale kurde, to jak to nie jest imponujące (choćby te modele postaci) to co jest? :D Co jest w waszej opinii "wow" bo ja się już gubię : )

Czy jednak zbliżanie się do fotorealizmu jednak nie pasuje i to jest problemem? 

Jak to wtedy pisałem to na podstawie analizy jakiegoś trailera, na którym nie było zbyt dużo pokazane. Na temat jakości grafiki w finalnym produkcie nie wypowiadałem się jeszcze bo na razie nie grałem, bo gra czeka w kolejce w tej chwili. A ty wysuwasz swoje wnioski na opinii sprzed 2 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie napisałeś, że o analizę trailera Ci chodzi bo wczoraj DF wypuściło analizę finalnego produktu : ) Więc może lepiej precyzuj myśli 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej patrz na daty postów na które się powołujesz bo mój post był z 11 kwietnia. Może to gra wg Ciebie miała premierę 11 kwietnia, ale to chyba w innej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
48 minut temu, kadajo napisał:

ewidentnie to nie gra dla ciebie i szukasz argumentów, aby to udowodnić. Po co ?

Jak to po co? A po co znafcy robili to w temacie suicide squad. 😅

I żeby była jasność ja nie mówię, że wszyscy tak odklejeni tu są. Bo jest sporo osób, które nie kieruje się tymi bzdurami wyżej jak oceny czy ilość graczy. Ale jest też elyta z Azganem na czele gdzie przy każdej kolejnej grze przeczą sami sobie. 🤦‍♂️

Edytowane przez Userkamil
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lpcl napisał:

To może lepiej patrz na daty postów na które się powołujesz bo mój post był z 11 kwietnia. Może to gra wg Ciebie miała premierę 11 kwietnia, ale to chyba w innej rzeczywistości.

Hmm, nie wiem jak to się stało :D Serio, nie wiem czy mi się przełączyły jakoś strony ale miałem wrażenie, że czytam aktualne posty 😅

Bardzo przepraszam, nie było w tym zlej woli

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil się tak jarał Gotham Knight a miasto tam jest tak puste taka wydmuszka że napiszę w jego stylu - jakbym chciał chodzić po nudnym pustym mieście to bym pojechał do Choroszczy 😄

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba za bardzo sensu rozwodzić się nt. tego osobnika, bo koleś gryzie po kostkach userów, którzy mają na niego wywalone i go zblokowali, ciągle piszę to samo tj. że inni się powołują na metę czy liczbę grających kiedy sam robi to samo a potem piszę, że on tego nie robi itp. itd. Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bbandi napisał:

Choroszczy

No to będzie Was 2 z @kadajo. Ale, że mi też by się przydało, to w sumie dołączę 😎

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lpcl napisał:

inni się powołują na metę czy liczbę grających kiedy sam robi to samo a potem piszę, że on tego nie robi

Daj jeden cytat gdzie ja kiedykolwiek powołałem się na recenzje czy inne bzdury. 😅 Znajdziesz sporo gdzie pisałem, że od zawsze mam to w tyłku. 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Userkamil napisał:

Jak to po co? A po co znafcy robili to w temacie suicide squad. 😅

 Gra usługa, której elementy tego gatunku gier były wykonane w dużej części po prostu słabo. Sam Blind, który spędził z tą grą sporo czasu, dodatkowo napisał recenzję tej gry dla KŚ jeszcze ekstra wypunktował Ci na forum co w tej grze nie leży w jej głównym core, gry usługi i dla czego nie przyciągnie fanów tego gatunku gier :E

Miał 100% racji. Inni też mieli w większości widząc oczywiste problemy z elementami tej gry i w jaki gatunek gier ona celuje.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak recenzje od graczy (steam) na które się wcześniej powoływaliście w tej konkretnej grze były blisko 90% pozytywne i już Wam do narracji nie pasowały. 😅

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Userkamil napisał:

Daj jeden cytat gdzie ja kiedykolwiek powołałem się na recenzje czy inne bzdury. 😅 Znajdziesz sporo gdzie pisałem, że od zawsze mam to w tyłku. 🤷

Userkamil

I to wszystko opinie ludzi co grę widzieli ma YT 🤷 Ci co zakupili na steamie zdanie mają odmienne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz teraz coś z kontekstu niestety. Powoływanie się na recenzje z mojej strony ma tylko na celu pokazanie hipokryzji osób, które się nimi kierują/używają w zależności jaką narracje obierają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudne to nie było i to pierwszy z brzegu cytat, a tam co drugi twój wpis tak wyglądał.

I to taka z tobą rozmowa, powoływanie się na recenzje to nie powoływanie, no bo nie. Dobra kończę dyskusje z tobą bo to nie ma sensu.

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu jest identyczna sytuacja. Gra sie słabo sprzedała i praktycznie nikt w to nie gra. Za to recenzje od osób co kupiły są pozytywne. 
Tam był gniot a tu GOTY 😅

Nic nie skończysz gwarantuje, że dalej będziesz pisał bo psycha już dawno siadła. ;)

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ty tak twierdzisz, robiąc jakieś projekcje i latając z cieczką, że ci gierkę obrazili i ty to wiesz, że to hipokryci byli, dobra skończ już te wysrywy. Eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No widzisz a nie mówiłem. 😅
Ja idę tylko Waszym rozumowaniem. Jeżeli wcześniej gra się nie sprzedała i gra w to raptem 3K w peku ale recenzje od graczy ma bardzo dobre to jest to gniot. I tutaj jest tak samo a szkoda bo dobrze się zapowiadało. 😜

Aha zapomniałem jeszcze, że „Grafika to nie wszystko” co nie? 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, Userkamil napisał:

Tu jest identyczna sytuacja

Tak identyczna, kolejny raz pokazujesz, że nie potrafisz ocenić poszczególnych elementów i gatunków gier. W grze której core jest narracja i klimat tworzony za pomocą świetnej oprawy i udźwiękowienia za mało ci akcjii :E A w grze usłudze która z założenia ma przyciągać graczy na miesiące i dawać i fan zabawy w end game gdzie ten główny element gry był zwalony to już dla ciebie git, super gra :E itd. Serio szkoda z tobą dyskutować na tematy gier.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie dla mnie tylko 90% na steamie przy premierze też tak uważało. 🤷 To Wy się na te recenzje powołujecie nie ja. Aczkolwiek rozumiem, że w zależności od narracji raz są brane pod uwagę a raz już nie. 
Tutaj ludzie zagłosowali portfelem = gniot. 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Kamilowi się gra podoba to znaczy że za niedługo umrze czy o co chodzi :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisali odwrotnie. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Userkamil napisał:

Tu jest identyczna sytuacja. Gra sie słabo sprzedała i praktycznie nikt w to nie gra. Za to recenzje od osób co kupiły są pozytywne. 
Tam był gniot a tu GOTY 😅

 

Chwilę mnie nie było, ale widzę, że pewne rzeczy się nie zmieniły - nadal robisz za miejscowego "kawalarza". Niestety nikt się nie śmieje.

To jest identyczna sytuacja tylko w oczach osoby, która postrzega wszystko zero-jedynkowo, nie posiada żadnej elastyczności i za grosz przyzwoitości w ocenie dwóch bardzo różnych do siebie gier. A co porównywać na tym gruncie, nie mam zielonego pojęcia. Produkcje całkiem odmienne, skierowane do innych odbiorców, oferujące skrajnie różne doświadczenie gejmingowe. Senua w założeniach nie miała szans na wielkie otwarcie i szerokie zainteresowanie, bo to mocno niszowy tytuł, który w dzisiejszych czasach ma niewielkie szanse osiągnąć finansowy sukces. Zwłaszcza jeśli oferuje się go w GP. I nie ma w tym nic złego, takie gry też są potrzebne, stanowią dobrą równowagę dla produkowanych taśmowo przeciętniaków pokroju Suicide Squad. Przeciętniaków wyglądających jak milion innych. Jak więc można cokolwiek tutaj porównywać, zarówno w kontekście jakości jak i na gruncie finansowym?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

🤣

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom to już całkiem odpierdziela ... Niektórzy piszą, że przez tych, którym się ta gra podoba, cały rynek gier zmierza ku zagładzie bo wszyscy będą teraz robić takie gry ;)

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie na razie nie ma pogody, aby dobrze je wytestować, wczoraj w dzień wiało 50-60km/h Wieczorem dopiero trochę zluzowało to zrobiłem ~35km, ale w większości miasto, ścieżki/bruki i z 20% szutrów. Dzisiaj znowu większość dnia padało, nie jakoś mocno, ale padało, wieczorem zluzowało i wyjechałem na krótką traskę przed nocą bo miało już nie padać i oczywiście przed połową trasy zaczęło padać, a ja nie wziąłem kurtki przeciwdeszczowej, ale 20minut przeczatowałem pod drzewami i ruszyłem dalej. Tutaj już było więcej szutrów bo z 40% trasy na odcinku 30km i w zasadzie jestem zadowolony suną jak głupie. Ale wróciłem cały uwalony, plecak, nawet przez dziurę w siodle waliło wodą i błockiem Tylko mam pytanie z jakim ciśnieniem jeździsz po gravelach w stosunku do swojej wagi. W Specu te opony mają podane minimum 2.4bar, ja jeździłem na dętkach wczoraj przy 2.7, dzisiaj 2,6 bar przy mojej wadze ~86kg i było spoko w odczuciach, ale nie wiem do ilu można bezpiecznie max zejść na ciśnieniu.
    • Może nie pracował (wcześniej) w starszej wersji Excel, który tak reagował jak komórka była za mało "rozciągnięta". Inne arkusze kalkulacyjne (inne wersje) reagują inaczej (inaczej oznaczają to "przepełnienie") i może się przyzwyczaił do innej "sygnalizacji". Także trzeba też trochę wyrozumiałości. 😉
    • No to spoko są ss-tier jak nic:) Dla mnie każdy co spokojnie robi 100+ to już s-tier.No to ma być fix + buff do obszaru: Fixed an issue Rapid Fire with Scoundrel's Kiss equipped couldn't properly hit close targets and could sometimes fire projectiles behind the player. This also increases the radius of the explosions by 25%.
    • Można też dać 7500F trochę taniej - https://www.sferis.pl/procesor-amd-ryzen-5-7500f-tray-i353983  Lepszy zasilacz w fajnej cenie: https://www.proshop.pl/Zasilacz-do-komputera/Seasonic-Focus-GX-750-ATX-30-Zasilacz-do-komputera-750-wat-135-mm-80-Plus-80-Gold/3207243 albo troche drozej na Proline jesli zalezy na czasie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...