Skocz do zawartości
Jaycob

Star Wars: Outlaws | PC | XS | PS

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Prawie mam ochotę to kupić, tylko po to by to zwrócić, na Steamie. 

Tylko przed zwrotem adekwatną reckę zapodać;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już znaleźli winnych - ŹLI GRACZE -  to już z góry wiadomo, czym skończy się to całe pseudo-dochodzenie.

Conclusion : les mauvaises ventes de nos merveilleux jeux, polis et très bien notés, sont uniquement dues aux discours haineux des utilisateurs de PC-Lab (à l'exclusion de notre plus fidèle fan, Lis22). 
Une fois que nous aurons aboli ce forum, les ventes reviendront à nouveau au bon niveau, et nous nous vautrerons dans des pets de dollars. 

(W podsumowaniu: słaba sprzedaż naszych wspaniałych, dopracowanych i wysoko ocenianych gier wynika wyłącznie z mowy nienawiści użytkowników PC-Lab (z wyjątkiem naszego najwierniejszego fana, Lisa22). 
Kiedy zlikwidujemy to forum, sprzedaż wróci do poziomu, na którym powinna być, a my będziemy tarzać się w pierdyliardach dolarów.)

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze?

"Gracze muszą się przyzwyczaić do nieposiadania gier, twierdzi Ubisoft"

https://www.miastogier.pl/wiadomosc,53311.html

Trzeba przyznać, że swój cel osiągnęli. Kto by pomyślał, że gracze tak szybko się przyzwyczają do nieposiadania ich gier :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można porównywać RDR2 do Outlaws bo Outlaws to gra AAAA a RDR2 tylko AAA, wiadomo że będą różnice w jakości... oh wait.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na premierę wziąłem tą wersję Ultimate to dopiero teraz przez weekend usiadłem. (Wukong mnie totalnie pochłonął) Mam 15h przegrane i dotarłem do tej zimowej planety. Świetnie to miasteczko w ruchu wygląda! Te drobinki śniegu, masa efektów cząsteczkowych (ile tam się obiektów rusza w jednym kadrze) w tym świetle robi robotę. Wszelakie detale od dymu w kratkach czy zniekształcony delikatnie obraz od gorącego powietrza. Nawet para z nozdrzy tych bawołów na ulicy! Masa mikro detali, które tworzą kapitalny klimat tego miasteczka. HDR w nocy na OLEDzie z tymi kolorami dla mnie bajka. Niby tylko kompana do napadu trzeba było tam odnaleźć a pojawia się polityczna intryga w tle...

Mam wrażenie, że teraz jest w modzie jechanie po Ubi ale mi się podoba i bawię się naprawdę świetnie!

1jKeEja.jpegdHsfQ3r.jpeg 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna sprzedaz, spadek akcji i niezadowlenie inwestorow oraz kiepskie i mieszane oceny to tez pewnie moda ;) To jakas nowa definicja swietnej gry?? Bo ja myslalem, ze dobra gra ma wysokie noty, gracze bardzo dobrze gre ceniaja, sprzedaz szybuje pod niebiosa, a akcje rosna, a na forach jest w temacie totalny kociol jak to gra jst dobra :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie graczy czy recenzje nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem. Ja po tych 15h jestem bardzo zadowolony i bawię się świetnie ;) 

Edytowane przez userKAMIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@userKAMIL

A możesz coś więcej napisać niż tylko o grafice i Oledzie :E

Wiedziałem, że po miesięcznym banie jednak płyta ci się nie zmieni.

Cały gamingowy świat nabija się z Ubisoftu i tej gry, weź nam napisz czego my nie widzimy :E Czy trzeba wtopić ponad 400zl, aby to zobaczyć 🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajo Najsmieszniejsze jest to ze gra jest ladna i ma piekne artystyczne lokacje. Tylko co z tego jak cala, kompletnie cala reszta jest poprostu skopana. Nawet nie musze wymieniac bo wszystko jest w tej grze skopane...po za grafika i lokacjami.

A mial byc RDR2 w kosmosie :E 

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...