Skocz do zawartości
Szambo

Mężczyźni a podryw w 2024 roku.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Kamiyan napisał:

No ja np. z partnerką mamy takie myśli, że dzieci mogą być bez sensu, skoro trudno powiedzieć, czy za te 20-30 lat będą jakieś sensowne warunki do życia na Ziemi.

Takie myśli towarzyszą ludziom już od 70-80 lat. Były czasy, kiedy wojna atomowa wydawała się wręcz nieuchronna. Lęki i fobie naszego pokolenia to przy tym małe piwo.

Tak mi się przypomniało, piosenka z 1963 r.

"You've thrown the worst fear
That can ever be hurled
Fear to bring children
Into the world"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Damian-32 napisał:

moze jestem staroswiecki, ale :

fryzura - ma sie podobac mi

zarost - wystarczy sie golic (chyba ze ktos lubi to to samo co wyżej)

ubranie - ubieram sie tak jak mi pasuje, komus nie ? trudno jego problem

siłka - nie dla mnie, kulturysta nie jestem

jakies 15 lat temu jak mowilem ze nie chce miec kobiety do zwiazku, to mi wrecz wmawiano "zobaczysz po 30 przyjdziesz z kobieta" heh mam 35 i jakos jej nie ma .

na siłe nie ma co szukać, bo można sie mocno negatywnie zaskoczyc.

 

Fryzura - masz po prostu nie wyglądać jak piwniczak albo menel, regularne wizyty u barbera/fryzjera. Fryzura ma być zadbana to samo zarost jeśli masz brodę.

No to dalej ubieraj się jak chcesz bez jakiekolwiek wyczucia stylu, jeszcze jak ktoś jest do tego ulańcem to już wgl dramat, ma być schludnie żeby był skład i ład nie trzeba masy pieniędzy ładować w ciuchy żeby dobrze wyglądać.

Jak nie siłka to jakikolwiek sport, masz być wysportowany i zdrowy twoja sylwetka to lustro twojego zdrowia. Siłka to najlepsze co można zrobić dla siebie jako facet, nie dość że pomaga budować fajną sylwetkę i poprawia zdrowie to jeszcze wyrabiasz sobie dyscypline. Wtedy nawet zwykły t-shirt wygląda na tobie jak złoto.

 

Na siłe nie ma co szukać ale jak jesteś typowym ulanym tatuśkiem z wyjebanym estrogenem w kosmos a testosteronem na poziomie swojego 70 dziadka to czekaj do usranej śmierci nawet aż ci kobieta z nieba spadnie, otwórz oczy człowieku sam miałem kiedyś takie lekceważące podejście na szczęście ogarnąłem łeb mając 24 lata i teraz mając 30 uważam że to była najlepsza zmiana w moim życiu bo wszystko przewraca się o 180 stopni na lepsze (charakter, sylwetka, zdrowie fizyczne i psychiczne, relacje z ludźmi, samoocena)

 

Jak ja widzę jak poziom zaniedbania mają dzisiaj ludzie to się wcale nie dziwię że mają problemy w kontaktach z płcią przeciwną :E serio nie musisz wyglądać jak model wystarczy mieć ogarnięte to co możesz zmienić.

Edytowane przez Broly
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Broly napisał:

Serio nie musisz wyglądać jak model wystarczy mieć ogarnięte to co możesz zmienić.

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nie jest super ważny. Wystarczy nie odpychać drugiej osoby i myć się regularnie 😜 to jest super ważne. Najlepiej prysznic i świeże ciuchy bezpośrednio przed każdym spotkaniem. 

Trzeba też pozbyć się lub dobrze ukrywać lęk przed odrzuceniem. Dziewczyny nie lubią zakłopotanych facetów. Często nie musisz nawet dużo mówić. Po prostu oddawaj trochę znudzonego zamiast zestresowanego 😂 niech myśli, że to jej wina 😂

Zaproś dziewczynę na pierwszą randkę do ładnej restauracji. Zapłać (trzeba liczyć się z rachunkiem ponad 200 zł jeśli to kolacja z drinkami). Poproś, aby dała znać jak będzie w domu. Jak już wróci do domu to podziękuj za miły wieczór i powiedz, że masz nadzieję, że jeszcze się spotkacie. 

Skuteczność około 75% 😂

Nie mów dziewczynie zbyt często, że jest ładna, bo tego nie lubią. Przed pierwszą randką nie mów tego więcej niż 1 raz. Na 1 randce najlepiej nie odnoś się wcale do jej wyglądu. Nie mów jej, że jest fajna, bo wyczuje desperację. Ograniczaj komplementy nawet jeśli masz ochotę być miły. Zostaw to na 2 lub 3 spotkanie. Możesz rzucić coś drobnego, np. że podoba Ci się, że ona często się uśmiecha. Nie mów tego jeśli ona mało się uśmiecha 🤣

 

Ciekawe czy dałbym radę napisać na to algorytm 🤣

Edytowane przez michasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kamiyan napisał:

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

Sam mam 175 cm

Ale powiem ci z doświadczenia twarz > wzrost jeśli chodzi o wygląd ale przede wszystkim twoje nastawienie do ludzi i świata.

A to że laska twojego wzrostu płacze że masz być 10-15 cm wyższy niż ona to jej sprawa :D spuszczaj w kiblu takie pustaki zapewne jedyne co ona może zaoferować to szpara między nogami.

Edytowane przez Broly
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kamiyan napisał:

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

Wtedy musisz mieć dużo na koncie bankowym ;) 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, michasm napisał:

Ciekawe czy dałbym radę napisać na to algorytm 🤣

Pewnie ze byś dał radę. Tylko co z tego, jeżeli ludzie i tak robią po swojemu? ;) 

Ja bym dodał żeby w ogóle olać gadanie o wyglądzie i zachwyty urodą. To nie jakiś XIX wiek. Dziewczyna, która jest ładna, wie że jest ładna. Dziewczyna, która nie jest debilką, jest ładna i nie ma wybujałego ego może wcale nie chcieć być oceniana jak jakieś psy na wystawie rasowców. Jeżeli nie jest debilką to wie też, że uroda jest względna. Mamy przecież całe przemysły żyjące z utrzymywania urody jak najdłużej. Jak się postara przed randką, to będzie wyglądać zupełnie inaczej niż przed randką i doskonale o tym wie.

Jak dziewucha zrobi piorunujące wrażenie, to będzie to widać bez słów :P Komunikacja werbalna to jakieś kilkanaście+% całości komunikacji :>

Edytowane przez jagular
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Broly napisał:

Siłka to najlepsze co można zrobić dla siebie jako facet, nie dość że pomaga budować fajną sylwetkę i poprawia zdrowie to jeszcze wyrabiasz sobie dyscypline.

Jak byłem 20paro latkiem i mówiłem ojcu że idę na siłownie to ojciec mi odpowiadał: " ja ci tu zaraz siłownie znajdę, masz tu tonę węgla do przerzucenia do piwnicy" 😁

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kamiyan napisał:

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

A ile masz? 150 cm?

36 minut temu, Broly napisał:

Sam mam 175 cm

Witaj w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że najlepszym miejscem na podryw i szukanie przyszłej żony jest kościół 🙃

Edytowane przez Wercyngoteryx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wercyngoteryx napisał:

Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że najlepszym miejscem na podryw i szukanie przyszłej żony jest kościół 🙃

I zagadajka się znajdzie - "hej, opowiesz co było na kazaniu, bo w tym czasie, wyobrażałem sobie nas w scenie filmu Eurotrip w konfesjonale"  :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Wercyngoteryx napisał:

Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że najlepszym miejscem na podryw i szukanie przyszłej żony jest kościół 🙃

Tylko wtedy jeżeli jesteś gotów na trójkącik :P 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Wercyngoteryx napisał:

Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że najlepszym miejscem na podryw i szukanie przyszłej żony jest kościół 🙃

Byś się zdziwił. Poznałem jedną dziewczynę mocno wierzącą i to była naprawdę nieprzyjemna i toksyczna osoba. 

To, że ktoś mocno wierzy i chodzi regularnie do kościoła nie znaczy, że jest dobrą osobą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zagorzałym katolikiem traktujący słowa księdza z ambony wypowiedziane jako świętość, to faktycznie może być z taką osobą coś nie tak. W przeciwnym razie toksyczności w takiej osobie należałoby szukać gdzie indziej.

47 minut temu, bbandi napisał:

Jak byłem 20paro latkiem i mówiłem ojcu że idę na siłownie to ojciec mi odpowiadał: " ja ci tu zaraz siłownie znajdę, masz tu tonę węgla do przerzucenia do piwnicy" 😁

U mnie to było podobnie, różnice, że musiałbym do najbliższej pojechać z kilka km, to dwa, zamiast węgla do przerzucenia było drewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamiyan napisał:

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

Jak nie możesz urosnąć wzwyż, urośnij wszerz ;-) Trochę żartuję, ale naprawdę niski wzrost sprawia, że masę mięśniową buduje się nieco szybciej/łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamiyan napisał:

To w jaki sposób można urosnąć te 8 centymetrów?

A najlepiej tak z 12-13 centymetrów.

Operacja. Widziałem już filmy w necie, że idiota z 185cm jeszcze robił przedłużanie nóg aby mieć te ~193-195cm :szczerbaty:

Po zabiegu jest się w mniejszym lub większym inwalidą przez rok i pewnie na starość też to wychodzi. Aktualnie w fazie testów są koralowce których budowa jest 1:1 z ludzkimi kośćmi więc pewnie w przyszłości ta "technologia" przedłużania kości pójdzie do przodu

Edytowane przez FataIity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, michasm napisał:

Byś się zdziwił. Poznałem jedną dziewczynę mocno wierzącą i to była naprawdę nieprzyjemna i toksyczna osoba. 

To, że ktoś mocno wierzy i chodzi regularnie do kościoła nie znaczy, że jest dobrą osobą. 

Raz poznałem zagorzałą katoliczkę, jej zachowanie było wręcz odwrotne ale nie było na co narzekać :szczerbaty:

Z tym toksykiem to też prawda, wyspowiada się i nie ma problemu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że byłem aż takim desperatem, że kupiłem kilka książek o uwodzeniu. 🤪

Teraz z perspektywy czasu można się z tego pośmiać.

Te wszystkie sposoby na uwodzenie lasek SH10 albo innych...

Traktowanie kobiet na dystans i "pushowanie" ich... ach...

Szkoda, że to były ksiązki przeznaczone dla super przystojniaków, bo zachowujący się tak brzydal raczej budzi politowanie wśród kobiet :D

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś przystojny to liczy się gest i ułańska fantazja :) A później już tylko gest .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szambo napisał:

Ja pamiętam, że byłem aż takim desperatem, że kupiłem kilka książek o uwodzeniu. 🤪

 

Pewnie te książki są autorstwa Frywolnych, którzy zarabiają na innych chłopach 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Broly napisał:

No to dalej ubieraj się jak chcesz bez jakiekolwiek wyczucia stylu, jeszcze jak ktoś jest do tego ulańcem to już wgl dramat, ma być schludnie żeby był skład i ład nie trzeba masy pieniędzy ładować w ciuchy żeby dobrze wyglądać.

Moj styl to zwykle fajne mi sie podobajace spodnie/spodenki i bluza/sweter/cos krotkiego.

Nie mam zamiaru ubierac sie jak stróż w boże ciało.

raz mialem rozmowe z panna, zaczeła mowic że to i to bym w sobie zmienil, ja do niej na to " a to Ty szukałas ksiecia z bajki" ehh te laski ino wyglad kasa i by jeszcze wozic sie z nimi .

a gdzie te zapomniane wartosci jak miłosc, szacunek....

10 godzin temu, Arqon85 napisał:

Twoja matka / babka / ciotka / rodzina / normy społeczne (niepotrzebne skreślić) - żarcik ofc. To każdego indywidualna sprawa. Jest sporo osób które wręcz nie powinno decydować się na dzieci, toteż jeśli ktoś czuje że to nie dla niego jest rodzicielstwo to lepiej tak.

Co do samego tematu to już praktycznie wszystko zostało powiedziane. Kiedyś było inaczej, teraz jest inaczej: zarówno sposoby na zapoznawanie kogoś, jak i wzorce jakimi się ludzie kierują. I nie ma sprawdzonego systemu, ale oczywiście jest większa szansa, że zapoznana osoba np. na spacerze / w alejce w sklepie okaże się lepszą partią na związek, niż ktoś w poznany w klubie czy na tinderze (tak, są tacy którzy tam szukają ludzie do zwykłego związku).

Sam jestem ojcem dwóch córek (LvL 6 i 3 ) i z dość dużą dozą niepokoju spoglądam na Ich przyszłość. Nie tylko od strony związków, ale ogólnie tego w którym kierunku nasza cywilizacja zmierza.

Ja sie na ojca nie nadaje, i nie nie dla tego że nie umialbym wychowac, tylko po prostu nie nawidze krzyku na dziecko, siostra ma i nieraz przy mnie krzyknie, bardzo ciezko (nieraz pekam i jest wojna) mi sie powstrzymac by nie zwrocic na to uwagi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Broly napisał:

ogarnąłem łeb mając 24 lata i teraz mając 30 uważam że to była najlepsza zmiana w moim życiu bo wszystko przewraca się o 180 stopni na lepsze (charakter, sylwetka, zdrowie fizyczne i psychiczne, relacje z ludźmi, samoocena)

dobrze, to moze rozwiń co rozumiesz poprzez "ogarnąłem łeb" 

dodam tylko jeszcze ze mam 2 wady (tzn zalety)ale wady  bo przez to nie jestem towarzyski, nie pale i nie pije, imprezy omijam szerokim łukiem, za duzo tam alkoholu i dziwnych akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Damian-32 napisał:

raz mialem rozmowe z panna, zaczeła mowic że to i to bym w sobie zmienil, ja do niej na to " a to Ty szukałas ksiecia z bajki

Kumpel co był na randce mówił że laska do niego wypaliła czemu ma takie brwi zrośnięte 🤣 

Monobrew – co to jest, jak się jej pozbyć? - wylecz.to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Broly napisał:

Sam mam 175 cm

Ale powiem ci z doświadczenia twarz > wzrost jeśli chodzi o wygląd ale przede wszystkim twoje nastawienie do ludzi i świata.

A to że laska twojego wzrostu płacze że masz być 10-15 cm wyższy niż ona to jej sprawa :D spuszczaj w kiblu takie pustaki zapewne jedyne co ona może zaoferować to szpara między nogami.

Wzrost to tylko jedna z cech. Co komu po dodatkowych centymetrach jak ma się nieatrakcyjną twarz i sylwetkę. Być długim jak patyk to nic ciekawego. Tak się utarło, że jak facet jest wysoki to kobieta czuje się bezpiecznie. Dużo osób też idealizuje wzrost, uważa że jakby miały te dodatkowe cm to by wszystko zmieniło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...