Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vulc

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay'u za dużo tam nie ma... :E Fajnie, że zmienia się otoczenie, ale jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie z tym cąłym animusem ? bo w poprzednich czesćiach to był taki totalny cocknlock , człowiek się wczuwa by potem wrócić do tej myśli że to w sumie jest ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o czym piszesz.

 

 

na gre czekam, cudów nie oczekuję.

Już się przyzwyczaiłem do głupiego AI, łatwych walk, ogólnie łatwego poziomu trudności, jeszcze głupszego AI i idiotycznych niepotrzebnie kompletnie bajerów wrzucanych na siłę - jazda powozami, latanie za powozem WTF

 

ciekawe co głupiego wymyślą w trójce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy te gameplaye które na E3 pokazywali to są z wersji na konsole czy PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy te gameplaye które na E3 pokazywali to są z wersji na konsole czy PC ?

 

Nie wiem, o które Ci chodzi. Większość była z PS3, ale były też z WiiU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle Assassiny są pokazywane w wersjach konsolowych. Z resztą, to jest jedna z tych gier, w której różnice pomiędzy wersjami konsolowymi, a PC są pomijalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę nowej rozgrywki :) Jak dla mnie wygląda absolutnie rewelacyjnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę sobie na filmiki z tego nowego AC i prócz zupełnej zmiany scenerii to jakichś wielkich zmian w gameplayu nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę sobie na filmiki z tego nowego AC i prócz zupełnej zmiany scenerii to jakichś wielkich zmian w gameplayu nie widzę...

 

Dla mnie to pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na rozgrywkę został ten sam, ale mechanika uległa zmianie i to widać. Moim zdaniem doczekamy się podobnej rewolucji jak w przypadku "dwójki". Z początku sam byłem sceptycznie nastawiony do nowego Assassyna, ale coś mi się wydaje, że po premierze szybko się w niego zaopatrzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardziej obawiam tego czy się do Connora przyzwyczaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same obawy miałem, ale w przypadku Ezia. Myślę, że bohater nie będzie się zbyt wiele różnił od poprzednich pod względem charakterów. Ezio i Altair mieli ze sobą wiele wspólnego, więc i tu raczej będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=blQtMlLwUN4&feature=player_embedded#!

 

Fajnie to wygląda, jednak osobiście bardziej do mnie przemawiało średniowiecze i renesans niż Nowy Świat ... Jakoś nie czuję tego klimatu, jakim się jarałem biegając po Bliskim Wschodzie i na półwyspie Apenińskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Connor jest jakiś taki niepodobny do Altaira i Ezia :)

A dlaczego ma być podobny? To pewnie przez tę indiańską krew. :E

 

Nowy okres historyczny, zmiana miejsca akcji, nowy bohater - to jak zbawienie. Poprzednie AC mi tak zbrzydły, że apetyt na kolejne zmizerniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, jednak osobiście bardziej do mnie przemawiało średniowiecze i renesans niż Nowy Świat ... Jakoś nie czuję tego klimatu, jakim się jarałem biegając po Bliskim Wschodzie i na półwyspie Apenińskim.

Mi się te klimaty kompletnie przejadły, tutaj widzę szansę na coś nowego. Atmosfera rzeczywiście jest wyraźnie inna, nie znaczy to jednak, że gorsza.

 

Ciekawią mnie te bitwy morskie - niby efektowne, ale równocześnie wyglądają na strasznie uproszczone. Wiem, to nie symulator, mimo wszystko średnio mi się to podoba. Samej gry na pewno nie kupię przed premierą, mam za to nadzieję, że recenzenci staną na wysokości zadania i ocenią grę dość "surowo", tak jak to zrobili w przypadku Revelations.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam się podoba seria ac.

Ac 2 zdobyłem wszystkie achivy.

Brotherhoodzie wszystkie offlinowe.

Aktualnie gram w 1 wymieniłem się na miesiąc za l.a noire.

Zapewne w święta kupie sobie revelation a trójkę jak stanieje do 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że trzecia część będzie taką samą rewolucją, jak dwójka w stosunku do pierwszej części. Nie ukrywam, że seria mi się trochę przejadła, wszystko zaczęło się przez Brotherhood, Revelations był odrobinkę lepszy, ale w grze muszę zobaczyć powiew świeżości, by zachęcić mnie do kupna. Jak na razie filmiki z rozgrywki mnie nie przekonują na tyle, by zamawiać w ciemno. Stałem się chyba trochę nieufny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy brać wersję konsolową czy poczekać trochę na PC. Do tej pory we wszystkie części grałem na x360, coś mi się obiło o uszy że w wersji PC były kłopoty z DRM, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie mialem za duzej stycznosci z AC jest sens siadac do AC3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie mialem za duzej stycznosci z AC jest sens siadac do AC3?

Moim zdaniem jest sens, bo każda, pełnoprawna odsłona, to w miarę niezależna produkcja. Kontakt z poprzednimi częściami na pewno się przydaje, ale to nie Mass Effect, nic bardzo ważnego raczej Ci nie umknie. Zresztą pewnie jakiś filmik wprowadzający Ubi zaserwuje, możesz też ogarnąć fabułę za pomocą jakiejś stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...