Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może kiedyś ale nie teraz w przypadku pis ze swoimi autokratycznymi zapędami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michaelred napisał:

Jakie urojenia? Przeciez historia lubi sie powtarzac. Natepny obrazony na rzeczywistosc?

No tobie się musiało coś zdrowo pokićkać, skoro te partie nigdy nie były w koalicji. Zresztą PiS jedyne zdolności koalicyjne ma z Konfą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamiyan Masz problem z oczami, obrazki ci sie nie wczytuja? Czy tak jak myslalem, twoja wiedza na temat polityki w tym kraju jest tak samo zenujaca jak twoje posty? W 2005 byly kolejne rozmowy

5378f51d22ab14cfab77e5387f4747a2.jpeg

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Michaelred napisał:

@Kamiyan Masz problem z oczami, obrazki ci sie nie wczytuja? Czy tak jak myslalem, twoja wiedza na temat polityki w tym kraju jest tak samo zenujaca jak twoje posty? W 2005 byly kolejne rozmowy

XD

Dobra, szkoda mi klawiatury. A bardziej to osłupiałem, że można bez ironii napisać coś tak głupiego :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Michaelred napisał:

@Kamiyan Masz problem z oczami, obrazki ci sie nie wczytuja? Czy tak jak myslalem, twoja wiedza na temat polityki w tym kraju jest tak samo zenujaca jak twoje posty? W 2005 byly kolejne rozmowy

To ja też poproszę o oświecenie nas głupich, kiedy istniała koalicja PO-PIS? Taki ekspert oczywiście o tym wie, ale dla innych głupich -  wspólny samorządowy komitet wyborczy to jeszcze nie koalicja.

Edytowane przez Boldwyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Boldwyn napisał:

To ja też poproszę o oświecenie nas głupich, kiedy istniała koalicja PO-PIS? Taki ekspert oczywiście o tym wie, ale dla innych głupich -  wspólny samorządowy komitet wyborczy to jeszcze nie koalicja. 

tak o tym wtedy mowili "Koalicyjny komitet wyborczy". Porozumienie potocznie zwane koalicja. Byla to jak najbardziej koalicja wyborcza.  No faktycznie trzeba byc glupim zeby nie rozumiec znaczenia prostych slow. Te partie od lat ze soba wspolpracowaly a pozniejsze rozmowy w 2005 roku byly juz mocno zaawansowane.

7 minut temu, Kamiyan napisał:

Dobra, szkoda mi klawiatury. A bardziej to osłupiałem, że można bez ironii napisać coś tak głupiego :szczerbaty:

Mysle dokladnie to zawsze kiedy czytam twoje posty :)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Michaelred napisał:

tak o tym wtedy mowili. Te partie od lat ze soba wspolpracowaly a pozniejsze rozmowy w 2005 roku byly juz mocno zaawansowane.

Czyli rząd po wyborach w 2005 złożony z PiS, LPR i Samoobrony to jest ta koalicja PO-PIS?

Dziwne, zdawało mi się, że koalicja PO-PIS powinna się składać z PO i PiS, ale widocznie to brak tego mitycznego IQ wyborców konfederacji nie pozwala zrozumieć. 

Edytowane przez Boldwyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boldwyn Wyzsze IQ, rozumienie gospodarki nie jest mityczne tylko realne, prostych wykresow slupkowych tez nie rozumiesz?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Michaelred napisał:

@Boldwyn Wyzsze IQ nie jest mityczne tylko realne, prostych wykresow slupkowych tez nie rozumiesz?

To znaczy, że z tych wykresów słupkowych wynika, że koalicja PiS-LPR-Samoobrona to koalicja PO-PiS?

A "mityczne IQ" oznacza tylko tyle, że syntetyczny wskaźnik umiejętności rozwiązywania zagadek logicznych niekoniecznie jest wskaźnikiem inteligencji. Co ktoś naprawdę inteligentny powinien pojmować. Podpowiem jeśli masz problem ze zrozumieniem - w moim poście nie było mowy o mitycznym wyższym IQ, tylko o mitycznym IQ. 

Edytowane przez Boldwyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Boldwyn napisał:

To znaczy, że z tych wykresów słupkowych wynika, że koalicja PiS-LPR-Samoobrona to koalicja PO-PiS?

A "mityczne IQ" oznacza tylko tyle, że syntetyczny wskaźnik umiejętności rozwiązywania zagadek logicznych niekoniecznie jest wskaźnikiem inteligencji. Co ktoś naprawdę inteligentny powinien pojmować. 

Nie, byla koalicja do wyborow samorzadowych PO PIS w 2002r i druga byla planowana po wyborach parlamentarnych w 2005. Co ty mi tu o inteligencji piszesz jak przerasta cie sprawdzenie takich banalow w google:lol2: No i mimo wszytko ten syntetyczny wskaznik nie jest najwyzszy u POPISowych tumanow :)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michaelred napisał:

Nie, byla koalicja do wyborow samorzadowych PO PIS w 2002r i druga byla planowana po wyborach parlamentarnych w 2005. Co ty mi tu o inteligencji piszesz jak przerasta cie sprawdzenie takich banalow w google:lol2: No i mimo wszytko ten wskaznik nie jest najwyzszy u POPISowych tlumanow :)

No przyznam, że całkiem imponujący fikołek XDDDDDDDDD

:szczerbaty::szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamiyan ale napiszesz cos co ma jakikolwiek argument czy tylko takie pierdy, ze niby wiesz jakie to smieszne co ja pisze ale jakos nie chcesz napisac co? Myslisz, ze wszyscy sa tacy glupi, ze pisanie "heheh ale glupio napisal, szkoda klawiatury na odpisywanie" wezma za argument?

Cytat

XDDDDDDDDD

:szczerbaty::szczerbaty:

 

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Michaelred napisał:

Nie, byla koalicja do wyborow samorzadowych PO PIS w 2002r i druga byla planowana po wyborach parlamentarnych w 2005. Co ty mi tu o inteligencji piszesz jak przerasta cie sprawdzenie takich banalow w google:lol2: No i mimo wszytko ten syntetyczny wskaznik nie jest najwyzszy u POPISowych tumanow :)

Czyli koalicji nie było, ale partie planowały żeby była więc była. No ok, to jest widocznie to wyższe IQ niedostępne dla wyborców nie-konfederacji. 

Edytowane przez Boldwyn
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz problem ze zrozumieniem co oznacza slowo koalicja. Wroc do szkoly, zajrzyj do slownika zanim zaniczesz komus zarzucac braki w IQ. Byla jedna koalicja w 2002r a druga byla planowana. Teraz rozumiesz?
 

Cytat

W demokratycznym życiu politycznym często dochodzi do zawierania porozumień między partiami politycznymi nazywanymi koalicją. Najczęściej mamy do czynienia z koalicją wyborczą, skupiającą partie polityczne chcące razem iść do wyborów parlamentarnych lub samorządowych.

 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Michaelred napisał:

@Kamiyan ale napiszesz cos co ma jakikolwiek argument czy tylko takie pierdy, ze niby wiesz jakie to smieszne co ja pisze ale jakos nie chcesz napisac co? Myslisz, ze wszyscy sa tacy glupi, ze pisanie "heheh ale glupio napisal, szkoda klawiatury na odpisywanie" wezma za argument?

Ale co mam napisać, jak sam wiesz, że to fikołek jak stąd do Chin i udajesz głupiego :szczerbaty:

2 minuty temu, Boldwyn napisał:

Czyli koalicji nie było, ale partie planowały żeby była więc była. No ok, to jest widocznie to wyższe IQ niedostępne dla wyborców nie-konfederacji. 

Pisanie o niezrealizowanej koalicji jako o kolejnej koalicji to chyba wyższy, niepojęty dla mnie stan umysłu XD

Jeszcze fikołek zrobił z samorządowymi sprzed 21(!) lat, żeby mu cokolwiek pasowało do teorii. No niezłe dragi były brane :szczerbaty:

Edytowane przez Kamiyan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kamiyan napisał:

Ale co mam napisać, jak sam wiesz, że to fikołek jak stąd do Chin i udajesz głupiego :szczerbaty:

Pisanie o niezrealizowanej koalicji jako o kolejnej koalicji to chyba wyższy, niepojęty dla mnie stan umysłu XD

pisalem o kolejnej planowanej. Nie zarzucaj komus fikolkow kiedy sam masz problem z laczeniem prostych faktow. No a z tym umyslem to u ciebie nie za ciekawie, nic dziwnego, ze nie pojmujesz.

5 minut temu, Kamiyan napisał:

Ale co mam napisać, jak sam wiesz, że to fikołek jak stąd do Chin i udajesz głupiego :szczerbaty:

Zadalem pytanie czy ci sie obrazki nie laduja? Pisalem o koalicji z 2002 i tej niezrealizowanej z 2005 tez. Mam ci transkrycje z obrazkow zrobic?

  

5 minut temu, Kamiyan napisał:

Jeszcze fikołek zrobił z samorządowymi sprzed 21(!) lat, żeby mu cokolwiek pasowało do teorii. No niezłe dragi były brane :szczerbaty:

Wizyta do okulisty wskazana:szczerbaty: moze masz jakas wade i nie rozrozniasz napisow na kolorowym tle? Co z tego, ze sprzed 21 lat? W dalszym ciagu maja bardzo zbizone do siebie programy.

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michaelred napisał:

Zadalem pytanie czy ci sie obrazki nie laduja? Pisalem o koalicji z 2002 i tej niezrealizowanej z 2005 tez. Mam ci transkrycje z obrazkow zrobic?

A wynajdziesz jeszcze coś z lat 90? Może też będzie pasować do teorii xD

Jezu Chryste, rozmowa z Konfederatami przypomina próbę porozumienia się z istotą pozaziemską.

Edytowane przez Kamiyan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kamiyan napisał:

A wynajdziesz jeszcze coś z lat 90? Może też będzie pasować do teorii xD

Jezu Chryste, rozmowa z Konfederatami przypomina próbę porozumienia się z istotą pozaziemską.

Czyli dalej ciagniesz ta swoja blazenade i brak argumentow chcesz zwalic na swoje urojone fikolki? Jak sie cofniesz do lat 90 to juz w ogole zrozumiesz, ze to wszystko sa kolesie :)
Musze cie zmartwic bo Inni nie maja problemu ze zrozumieniem. Problemow szukaj raczej u siebie:D

O widze, ze juz sobie kolega zapasy porobil. Hmmm inteligentnie, prawie jak ODIN:lol2:

@kamiyan6 @Kamiyan2 @Kamiyan

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Michaelred napisał:

O widze, ze juz sobie kolega zapasy porobil. Hmmm inteligentnie, prawie jak ODIN:lol2:

@kamiyan6 @Kamiyan2 @Kamiyan

Oj, akurat takie pomówienie się chyba kwalifikuje na raport. Lol.

Chociaż zastanawia mnie, czy to pierwsze to nie jakiś duplikat z przenoszenia forum. Dziwne, że ma ten sam avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michaelred napisał:

O widze, ze juz sobie kolega zapasy porobil

I o to mości panowie jest to mityczne IQ w akcji.

Chapeau bas.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michaelred napisał:

O widze, ze juz sobie kolega zapasy porobil. Hmmm inteligentnie, prawie jak ODIN:lol2:

@kamiyan6 @Kamiyan2 @Kamiyan

Widzę kolega niby wolnościowiec ale haków szuka jak Ziobro :szczerbaty:

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy temu cymbałowi płacą od wpisu, czy też jest totalnym idiotą, któremu wmówiono, że ma IQ wyższe od paprotki i odnalazł misję w promowaniu partii. Właśnie tak będą realizowane obietnice konfy jak jest analizowana rzeczywistość przez tego oszołoma.

  • Haha 1
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Michaelred napisał:

Nie, byla koalicja do wyborow samorzadowych PO PIS w 2002r i druga byla planowana po wyborach parlamentarnych w 2005.

Była, ale tylko do sejmików wojewódzkich i nawet nie we wszystkich województwach się dogadali - w mazowieckim były osobne  listy PO i PIS. Pamiętam dobrze, bo to były moje pierwsze pełnoletnie wybory. Przed wyborami parlamentarnymi w 2005 i Tusk i Kaczyński zapowiadali otwartość na koalicję, ale nie można tego nazwać współpracą, nie było żadnego porozumienia. Obie partie miały plan w rodzaju: "zebrać jak najwięcej mandatów, a po wynikach będzie się negocjować". I jak wyszło w praktyce to  już wiemy.

Edytowane przez 209458
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bergercs napisał:

Zastanawiam się, czy temu cymbałowi płacą od wpisu, czy też jest totalnym idiotą, któremu wmówiono, że ma IQ wyższe od paprotki i odnalazł misję w promowaniu partii. Właśnie tak będą realizowane obietnice konfy jak jest analizowana rzeczywistość przez tego oszołoma.

Ten kolega to nawet na bycie PiS-owskim trollem czy trollem Konfy,którzy mają płacone od wpisu jest za głupi. :E

Dodatkowo w międzyczasie można go ścigać za co najmniej 3 paragrafy: stalking + publikowanie wrażliwych danych osobowych jednego z użytkowników tego forum oraz groźby skierowane do innych użytkowników forum w postaci wysyłanych PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...