Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ALE sie odjeba**o!!, cyrk i skandal:

 

 

Posłanka PiS do Marszałek Sejmu: „Trzeba anulować, bo przegramy”. Jest na nagraniu.

 

Link

 

 

 

8sIeOte.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentne złamanie regulaminu sejmu. Ale to nie dziwi, oni mają w dupie prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poważnie brał jeszcze Gowina? Typ wiernie wspierał PiS przy psuciu państwa. W dodatku to ten człowiek, który po opuszczeniu PO zaczął twierdzić, że ta partia wszystko robiła źle(kiedy jego rączka przy określonych ustawach też szła do góry :D...). Dla mnie całkowicie skompromitowana i zdemoralizowana(dla władzy i z płynących korzyści zrobi wszystko) jednostka. Pomijam jego konserwatywne(na zachodzie - skrajne) poglądy.

 

A co do tego głosowania... to chyba wiele osób już zapomniało, jak obrady sejmu przeniesione do sali kolumnowej(gdzie nie wpuszczono dodatkowo posłów opozycji, a potem sfałszowano wyniki, bo nie wszyscy posłowie PRL bis byli obecni...). To jest standard tej władzy. Im wolno. Prawo i Konstytucja nie obowiązują w naszym kraju od 4 lat wybranych ludzi(i ich rodzin, znajomych, przyjaciół).

 

Pamiętacie sztandarowe hasło PiSu w/s dekomunizacji(co było oczywiście kłamstwem, bo tam był chyba tylko 1 taki sędzia) w SN? To teraz jej dokonują dając UBeka :), a przepraszam, szanowanego prokuratora(z godną biografią :D).

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawłowicz nie jest lepsza. Pomijając jej kulturę, ogładę, zależność od Uber-Patrioty i zacietrzewienie ideologiczne mamy pierwszy przypadek sędziego oceniającego zgodność z Konstytucją, który jeszcze niedawno mówił

"z powodu umowy politycznej będę głosowała tak jak mój klub. Natomiast podzielam w pełni pogląd ministra Warchoła i uważam, że zapis jest wprost jaskrawie sprzeczny z konstytucją w swoim brzmieniu"
. I wtedy cześciowo upisowiono Sąd Najwyższy.

 

 

A jakichś nadziei co do Gowina też nie rozumiem. W kwestii popełnianych przez PiS przestępstw szedł z nimi ręka w rękę, w kwestii gospodarki to też firmuje najbardziej jej populistyczny kierunek w historii III RP. Wiem, że niewiele ma do powiedzenia, ale nie oszukujmy się. Tam tarcia idą o posady i spółki, a nie o jakiś program.

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poważnie brał jeszcze Gowina?

Zacznijmy od tego że totalnie nie wierze Gowinowi że troszczył się o budżet ZUS nie chcąc zlikwidowania 30 krotności składek.

Jego prawdziwą intencją było to że sam by stracił na tym (i jego rodzina) a wszyscy pamiętamy narzekania Gowina że pensja ministra (posła) jest za niska i ledwo do pierwszego mu wystarcza.

Łże jak pies, a tak na prawdę dba o swoją wypłatę a nie kondycję ZUS' aby nie wypłacali w przyszłości dużych emerytur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo po dozwolonym terminie?

W stanie NY na ten przykład dozwolone do niedawna było "tylko" aż do samego porodu, zabijanie dziecka.

Rozmawiamy o filmie pokazywanym polskim dzieciom i o projekcie ustawy złożonym w Polsce przez polską organizację. Nie odwracaj kota ogonem jakimś Nowym Jorkiem. Poza tym:

1. Płód nie jest i nigdy nie był dzieckiem, ani pod względem prawnym ani medycznym. To jest nowomowa lansowana przez prolajfowych ortodoksów. Zapewne skalkowana od jeszcze większych protestanckich narwańców z USA, jak większość religijnego oszołomstwa, które dotarło do nas w latach 90.

2. Może jeszcze w ramach edukacji prowegańskiej pokazywać dzieciakom filmy z uboju, rozbierania maszynowego itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzysta z ofert czarnego piątku? :lol2::hmm:

 

Będzie na pewno wyszarpanie tworów w przecenie i być może będzie Fatalities torebką przez łeb. :cul:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński w ten dzień podobno zamawia karmę dla kota na cały rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.energetyka24.com/chiny-morduja-swiatowy-klimat-weglem-komentarz

 

Przy walce z ociepleniem (lub ocipieniem, jak kto woli) globalnym, warto mieć świadmość tego co podlinkowane. By się przypadkiem nie okazało, ze nasi światli eurpejscy wodzowie zafundują nam i ocieplenie i pracę u Chińczyka za miskę ryżu. Bo mechanizm jest prosty - Chiny leją na CO2 i obnizają sobie cenę energii węglem, mając tanszą energię są bardziej konkurencyjni na globie i wchodzą (produktem przemysłowym) tam, gdzie Europa "zwalnia miejsce". A jakoś nie widzę, by ktoś poważniej dyskutował nad blokadą na chiński towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jakoś mało prawicowy bo po prostu wierzę naukowcom.

 

Ale zgadzam się, że warto by było zastanowić się nad jakimś podatkiem od śladu węglowego.

 

A żeby było ciekawiej to jednak nawet Chiny robią dużo aby palić mniej węgla, po prostu wzrost zuzycia energii jest zbyt duży aby w całości przerzucić go ma OZE czy atom. Fajnie wyglądają statystyki co do wzrostu emisji w 2018. Jesteśmy tu na pierwszym miejscu w Europie. Artykuł W końcu coś się udało :E

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój link :lol2: :lol2: To już nawet moja dziewczyna stwierdziła dziś że ją trzeba zamknąć w pokoju bez klamek :D Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, w każdej partii są takie niegroźne trolle :)

 

Szkoda, że jak Krysia z Piotrowiczem dostali się do TK i to ostatnie głosowanie "przerwij bo przegramy", to zaraz pisiorskie media i trolle podchwycątemat Jachiry i będą nim bębnić, aby zaciszyć ten syf w parlamencie. 

 

 

Edytowane przez different

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, w każdej partii są takie niegroźne trolle :)

 

Szkoda, że jak Krysia z Piotrowiczem dostali się do TK i to ostatnie głosowanie "przerwij bo przegramy", to zaraz pisiorskie media i trolle podchwycątemat Jachiry i będą nim bębnić, aby zaciszyć ten syf w parlamencie. 

Myślę że jednak całowanie w rękę to za mało na wiadomości, to po prostu śmieszne :D

Jak czytam informacje z Polskiej polityki od jakiegoś czasu, to czuje się jakbym przeglądał jebzdzidy albo demotywatory w młodości :E

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co jest w tym kontrowersyjnego? Tu akurat ma pełną rację. Sam znam wiele kobiet i dziewcząt, i nie kojarzę takiej, która akceptuje ten zwyczaj. Młodsze to zawsze mówią, że nie pozwolą, żeby je całował i dotykał jakiś stary dziad :D. Ale nie obracam się w środowisku konserwatywnym(nie znam w ogóle kobiet o takich poglądach i nie żebym je jakoś unikał, po prostu widzę je tylko w programach TV jako przedstawicielki partii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link :lol2: :lol2: To już nawet moja dziewczyna stwierdziła dziś że ją trzeba zamknąć w pokoju bez klamek :D

We łbie się przewraca kobicie pani posłance czy jak jej tam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym kontrowersyjnego? Tu akurat ma pełną rację. Sam znam wiele kobiet i dziewcząt, i nie kojarzę takiej, która akceptuje ten zwyczaj. Młodsze to zawsze mówią, że nie pozwolą, żeby je całował i dotykał jakiś stary dziad :D. Ale nie obracam się w środowisku konserwatywnym(nie znam w ogóle kobiet o takich poglądach i nie żebym je jakoś unikał, po prostu widzę je tylko w programach TV jako przedstawicielki partii).

Dokładnie. Tylko po co zakaz? Odmówić i tyle. Dziad będzie pamiętał bo niewątpliwie się oburzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko po co zakaz? Odmówić i tyle. Dziad będzie pamiętał bo niewątpliwie się oburzy.

No, można nie lubić takich zwyczajów, nie podawac ręki i już. Ale zakazy? Seksizm? Albo może wpisanie tego na jakąś listę czynności zakazanych? No bez kur** jaj.

Mi się nie podoba podawanie ręki, jestem za tym żeby karać za to więzeniem :D Nie chce żeby dotykały mnie jakieś dziwne osoby.

 

Dla mnie to jeden wielki żart i tyle.

 

Czekam na zakaz używania form żeńskich i nakaz zwracania się do kobiet w formie obojętnej, BO TO SEKSIZM. Albo wgl. uznać słowo kobieta za obraźliwe i seksistowskie, można będzie mówić tylko "człowiek" :D

 

-Witam panią

-Jaką panią? Co to za seksistowski i szowinistyczny zwrot?

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zwyczaj naturalnie zniknie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zwyczaj naturalnie zniknie i tyle.

 

Mnie się wydawało, że zwyczaj całowania kobiet w ręke już zaniknął

 

"No, można nie lubić takich zwyczajów, nie podawac ręki i już. Ale zakazy? Seksizm? Albo może wpisanie tego na jakąś listę czynności zakazanych? No bez kur** jaj.

Mi się nie podoba podawanie ręki, jestem za tym żeby karać za to więzeniem :D Nie chce żeby dotykały mnie jakieś dziwne osoby."

 

Podpisuje się pod tym.

 

Z innej beczki:

 

Europoseł PiS kopał "z glana" w drzwi europarlamentu!

 

Twitter

 

Co oni w tym PIS-ie...? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Nie można tak, pani marszałek": zastrzeżeń kancelarii brak w stenogramie

 

Państwo z dykty: W opublikowanym dziś stenogramie z nocnych i burzliwych obrad Sejmu brakuje słów Dariusza Salamończyka, zastępcy szefa Kancelarii Sejmu. W brakującym fragmencie urzędnik zwraca marszałek Elżbiecie Witek uwagę dot. trybu ponownego głosowania nad kandydatami do KRS.

 

Link

 

 

 

gbzEeeY.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko po co zakaz? Odmówić i tyle. Dziad będzie pamiętał bo niewątpliwie się oburzy.

 

Czasami ludzie tutaj przesadzają :). Przejaskrawienie jest po to, żeby mówiło się o czymś(o problemie). Przecież to chyba jasne, że żadnych kar nie będzie, a że seksizm i że u niektórych kobiet narusza to bardzo strefę prywatną(lub nawet intymną, bo całować w dłoń może jedynie partner) to chyba nikt nie zamierza dyskutować. Sam nigdy tego nie robiłem, bo też mi ten zwyczaj nie pasuję(a zwłaszcza stawianie kobiety w sytuacji niezbyt komfortowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fota

 

 

Kolejni nielegalni sędziowie w TK, marszałek sejmu z bardzo prawdopobnym, podejrzeniem popełnieniem przestępstwa urzędniczego, czyli złamania kodeksu karnego. W TK to już jawna awantura, a oskarżenia profesora prawa, są więcej niż poważne. Etc...

 

Kadencja rozpoczęta z typowym pislamskim, hukiem, dymem i pierdolnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

A siedzący obok marszałek Witek urzędnik zwraca uwagę, jaki jest regulaminowy tryb anulowania głosowania. Wszystko da się normalnie zrobić, tylko nikomu już nawet nie chce się udawać, że zachowywana jest praworządność. Poza tym, osoba, która wypowiedziała to już słynne "Pani marszałek, trzeba anulować, bo my przegramy." się zdyskwalifikowała jako polityk, ale to pewnie przejdzie znowu bez konsekwencji. Były powody do powtórzenia głosowania, ale trzeba to było zrobić zgodnie z literą prawa a nie bez żadnego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...