Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

@tomcug W końcu tytuł sponsorowany przez zielonych więc jakoś bardzo mnie nie dziwi taka polityka. No ale w pewnych scenariuszach karta odstaje od 6600 non-xt więc tam nieźle namieszane musi być. Zawsze mogę zainstalować linuxa i mieć 15 klatek więcej 😁

Edytowane przez Lameismyname

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lameismyname napisał:

W końcu tytuł sponsorowany przez zielonych

Nie ma to najmniejszego związku z sytuacją starszych Radeonów na patchach nowszych od 1.5. Partacze ze Szrotoprojektu po prostu nie ogarniają swojego silnika, na kartach NV też srogie bugi się trafiają.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - ludzie, którzy ogarniali ten silnik i go tworzyli już dawno nie pracują w cdp red, a nowi robiąc Cyberpunka przy okazji się go uczyli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jadą na UE i takim sposobem optymalizują koszty. Nie muszą uczyć dydków RedEngine tylko z masy znawców UE wybiorą najtańszych, znaczy najlepszych. Obyśmy jeszcze nie zatęsknili za RedEngine. 

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy różne zakończenia można odgrywać jak w podstawce jedno po drugim, czy trzeba będzie wczytywać save?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladalem recke quaza i nie wiedzialem, ze sa dwa zakonczenia dodatku, ponoc bardzo mocno rozni sie dalsza gra w zaleznosci od sciezki, moze mi ktos na priv napisac lub w spoiler kiedy to nastepuje zebym sobie save osobny zrobil :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

Ja gram od zera, na normalu jak na razie ogarniam. Zastanawiam się tylko kiedy będzie dobry moment na DLC bo jeszcze zbytnio nie pchnąłem całego scenariusza do przodu a już mam wybór DLC w misjach.

Na normalu to ogarniesz bez stresu - Problem się zaczyna na very hard w niektórych momentach i  to nawet było na streamach u redów,że lekko niezbalansowane są niektóre segmenty xD 

 

 

+Kolejny raz apeluje - Proszę nie spoilerrować albo używać  funkcji

 

Spilery tu były i się zmyły :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skypan napisał:

A teraz jadą na UE i takim sposobem optymalizują koszty. Nie muszą uczyć dydków RedEngine tylko z masy znawców UE wybiorą najtańszych, znaczy najlepszych. Obyśmy jeszcze nie zatęsknili za RedEngine. 

Przewiduje że zatęsknimy za Red engine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic dla tych co już widzieli ale fajnie zrobili ten mały quest dotyczący Davida Martineza.

Po zobaczeniu braindance z anime przez ułamek sekundy nawet widać na chodniku projekcję/postać Davida kiedy V zdejmuje z głowy maszynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spieszę i liże w sumie ściany. ;)

Nowa furka:

VDaDnRO.jpg

Edytowane przez Userkamil
  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Kiedy po raz pierwszy spotykam ukrytego agenta i jedziemy jego czarnym samochodem, jest zasadzka i po strzelaninie Elba mówi żebym wsiadł do samochodu.

Nie mogę tego zrobić, jakiś bug nie pozwala mi wsiąść.

Poza tym na filmikach widziałem,  że nikt nie ma zasadzki, tylko jadą od razu do prezydent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kptEnter napisał:

Mam problem.

Kiedy po raz pierwszy spotykam ukrytego agenta i jedziemy jego czarnym samochodem, jest zasadzka i po strzelaninie Elba mówi żebym wsiadł do samochodu.

Nie mogę tego zrobić, jakiś bug nie pozwala mi wsiąść.

Poza tym na filmikach widziałem,  że nikt nie ma zasadzki, tylko jadą od razu do prezydent.

Pełno jest bugów, przed chwilą w jednej z głównej misji reed cały czas ma przyspawany pistolet do ręki 😆, wcześniej też misja główna i zabagowana rozmowa z mr handsem.

Przynajmniej widoczki ładne

ODNHFTW.png

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cały gameplay zauważyłem 2 bugi. Raz wcięło dosłownie parę dialogów i zostały tylko te po stronie V - niestety nie mogę sobie przypomnieć dokładnie które.
Raz jednej postaci na chwilę zniknęła głowa ale z naprawdę bliska - trwało to 1 sekundę.

Tak to nie mam zastrzeżeń. DLC jest świetne.
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden bug na ten moment, jedna z misji z samochodami do zajumania, wsiadam do auta, probuje jechać do przodu, do tyłu, a V sobie wtedy wysiada z auta :E odpuściłem, auto zniknęło, następne jak się pojawiło już było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenix. napisał:

Nie ma czegos takiego jak najlepsze misje, bo kazdemu moze sie podobac co innego.

Prawda. Jak z kolei uwielbiam wątki poboczne i questy towarzyszy, ale Silverhanda i wszystkiego związanego z nim i kapelą unikałem jak ognia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Ja się nie spieszę i liże w sumie ściany.

Ja już bym skończył, ale aktualnie czekam na poprawki i niech mi quest odblokują.  Chciałbym mieć już wszystko skończone przed głównym wątkiem. 

17 minut temu, JeanPepin napisał:

Jeden bug na ten moment, jedna z misji z samochodami do zajumania, wsiadam do auta, probuje jechać do przodu, do tyłu, a V sobie wtedy wysiada z auta :E odpuściłem, auto zniknęło, następne jak się pojawiło już było ok.

Koło te drzewa? Jeśli tak to miałem to samo, ale ostatecznie udało mi się wyjechać z tej strefy. 

3 godziny temu, voltq napisał:

Przewiduje że zatęsknimy za Red engine

Ja zatęsknię za Cyberpunkiem, nie mogę uwierzyć, że to ostatnie rozszerzenie.:( 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

 

Koło te drzewa? Jeśli tak to miałem to samo, ale ostatecznie udało mi się wyjechać z tej strefy. 

 

Drzewa tam nie było raczej, obok były jakieś kontenery i kanał, ja się poddałem po 2 minutach prób, robiłem też 2 razy quick loada

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaycob napisał:

Ja zatęsknię za Cyberpunkiem, nie mogę uwierzyć, że to ostatnie rozszerzenie.:( 

Przyjęło się dobrze, więc kto wie. Może jeszcze sprawią nam niespodzienką drugim porządnym dodatkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji na nowy dodatek, cala epika leci do USA niedlugo wraz z Sasko na kilka lat tworzyc nowa czesc. Co jak co ale pomijajac kwestie gry to sporo wyrzeczen zmienic miejsce zamieszkania od tak na kilka lat i zostawic wszystko w kraju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Phoenix. napisał:

Nie ma opcji na nowy dodatek, cala epika leci do USA niedlugo wraz z Sasko na kilka lat tworzyc nowa czesc. Co jak co ale pomijajac kwestie gry to sporo wyrzeczen zmienic miejsce zamieszkania od tak na kilka lat i zostawic wszystko w kraju.

CP2077 2 będzie bardziej "amerykański" ?

Osią głównej fabuły będzie:

Ranking fast food w USA - najlepsze hamburgery w Ameryce

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...