Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wątkiem romantycznym z Panam a dokładnie mimo zakończenia wątku z Panam i mimo zainstalowanego patcha 2.1 nie otrzymuję od Panam wiadomości SMS co nie pozwala mi zaprosić jest do mojego mieszkania?

 

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zakończyłeś go pozytywnie? U mnie spamuje tymi smsami od niej non stop jak tylko skończę spotkanie po chwili pojawia się prośba o kolejne. :E 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewyżyta jakaś  ;)  

 

Dzisiaj zrobiłem sobie kilka nowych wyścigów i kurcze ciasno jadą  :E - Na szczęście technika wymorduj konkurencje działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie. Wszystko zgodnie ze skryptem.

Dziwne bo nigdy nie dostałem SMSa który umożliwia jej zaproszenie do mieszkania ale miałem SMS z firmy dostarczającej kwiaty i wysłałem bukiet  za 200$, za który Panam mi podziękowała w kolejnej wiadomości i to był ostatni kontakt z Panam.

Jak dzwonnie do niej albo pojadę do obozu to Panam stoi w pojedzie Ripera i mogę z nią rozmawiać ale są tylko stare opcje dialogowe

EDIT. Dodatkowo nie mogę użyć łózka w mieszkaniu w Megabloku. W Pozostałych mieszkaniach mogę

 

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, koniu22 napisał:

EDIT. Dodatkowo nie mogę użyć łózka w mieszkaniu w Megabloku. W Pozostałych mieszkaniach mogę

 

I dlatego Panam nie chce przyjść. Proste. 

:E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panam na darmo nie przyjdzie jak część atrakcji nie działa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jadanym z tym bugiem. Poszperałem trochę w sieci

Z tego co wyczytałem to ktoś sprawdził save edytorem ze u niego sam guest z zaproszeniem do mieszkania jest aktywny w zapisie gry ale coś blokuje pojawienie się samej wiadomości SMS.  Dlatego też nie mogę użyć łózka w megabloku bo to mieszkanie jest traktowane jako domyśle a ido czasu zakończenia odwiedzin łóżko w apartamencie do którego zaprosiliśmy jest blokowane do uzycia i dlatego nie dostaje nowych wiadomosci od Panam bo dla gry jestem w trakcie quest z zaproszeniem do mieszkania

Jakoś przeżyje, wszystko inne działa dobrze, a tymczasowe rozwiązanie to cofniecie się do save zapisanego przed aktualizacją 2.1 a w moim przypadku to jakieś 20h+ gry wiec opcja ta odpada (nawet nie jestm pewien czy mam jeszcze save z wersji 2.0.x

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś przewinąć w grze jakiśtydzień czasu do przodu? mi to pomogło kiedyś na brak możliwości rozpoczęcia Questu z ratowaniem Saula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam testowo obrazek, żeby zobaczyć czy działa ok

 

EDIT: Fotosik lepszy niż imgur

4ae4f69c6290c30b.png

[/spoiler[

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, caleb59 napisał:

(...)pojawił się nawet pewien bonus, na który czekałem od dłuższego czasu! :E

A teraz masz go myć i odkurzać co dwa dni, bo napiszę do REDów, aby wysłali po niego lawetę 😅

Edytowane przez .PaVLo.
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, misieq napisał:

a próbowałeś przewinąć w grze jakiśtydzień czasu do przodu? mi to pomogło kiedyś na brak możliwości rozpoczęcia Questu z ratowaniem Saula

Przewijałem, przewijałem. Tak mocno ze jak wchodzę do gry to mam logo CP2177 :)

Naczytałem się trochę i jest spore prawdopodobieństwo ze zawaliłem poprzez użycie moda Phone Messages OVERHAUL. Przed aktualizacja do 2.1 odinstalowałem go, ale teoria jest taka ze jeden z SMS z tego moda używał tego samego ID co wiadomość pozwalająca zaprosić Panam do mieszkania Jeśli wcześniej otrzymaliśmy sms z moda to ID jest oznaczone jako wysłane i po aktualizacji( nawet gry usuniemy moda wcześniej) gra widzi wiadomość jako wysłaną i już jej nie wyśle ponownie.

Jedyne co tracę to spotkania z Panam (obejrzę sobie na YT). Jakoś wytrzymam. Nieszczęście inne questy które wymagają kontaktu z Panam (jak np pomoc w transporcie 2 żołdaków poza Dogtown) nadal działają

 

 

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, caleb59 napisał:

Ogólnie zarówno @Phoenix. jak i @Lameismyname macie w podglądzie zdarzeń ciche crashe REDLaunchera tak jak ja ale za to poprawnie odpala się nowa wersja i mam jak u Was, czyli "normalnie". Obecnie aby to miało ręce i nogi trzeba jeden raz po świeżej instalacji gry odpalić ją jako admin dla pliku REDprelauncher.exe, zalogować się i odebrać bonusy w grze, wyłączyć ją, usunąć tryb admina dla REDprelauncher.exe i dalej już cały czas odpalać grę z parametrem: --launcher-skip we właściwościach gry na Steamie inaczej znowu będzie cichy crashfest i cały log zasrany przy każdym odpaleniu gry.

Mało tego pojawił się nawet pewien bonus, na który czekałem od dłuższego czasu! :E

 

Crash jest ale nie ma to dla mnie zadnego znacznia bo gre odpala i wsio. Gdyby nie forum to bym nawet nie wiedzial, ze apka ma crasha.

Nie ma to na nic zadnego wplywu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzięki Bogu, że nie rzutuje to w żaden sposób na samą grę, dzięki za potwierdzenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem całe DLC i mam mętne odczucia. Znowu podsuwają mi się porównania do obu DLC z Wiedźmina 3 i uważam, że to z Cyberpunka 2077 nie ma do nich startu. Co prawda dobrze się bawiłem, był klimat i nie nudziło ale czegoś mi tam zabrakowało, takiej przysłowiowej iskierki czegoś wyjątkowego co czułem w przypadku obu DLC do Wiedźmina 3. Z drugiej strony to jest nowe IP w ich dorobku i tak ciągle porównywać do Wiedźmina 3 nie wypada bo co by było gdyby to Cyberpunk 2077 pojawił się przed Wiedźminem 3? No właśnie - wszyscy równali by do Cyberpunka 2077. :E 

Ogólnie fajna historia, wszystko się spina, chyba miałem te gorsze zakończenie

 

musiałem zabić So Mi, nie dostałem lekarstwa od prezydentki tylko 5000 kasiory

ale też nie będę szukał w tym DLC dziury w całym. Moim zdaniem dzielnica jest za mała, mało tam zwiedzania na dłuższą metę ale na szczęście ma swoją unikalną architekturę względem podstawki, która przykuwa oko.

Nie wiem jak mam to ocenić - chyba nie będę oceniał i napiszę tylko, że warto było dać te 99zł bo contentu było dosyć sporo jednak ponownie - zabrakło mi tego błysku, tej iskierki, którą widziałem w przypadku Wiedźmina 3 (wiem, wiem niby nie powinno się porównywać ale nie wytrzymam). W sumie inna ekipa to robiła więc lepiej to może będzie w przypadku 2 części gry o ile doczekamy.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59 Podstawka jak i dodatek są dla mnie wyśmienite. Od wielu wielu lat żadna produkcja mi tak nie siadła.
                    Z całym szacunkiem dla Wiedźmina 3 nie moje klimaty, nie wciągnął mnie niestety, a trochę w niego pograłem.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boże, nawet w ostatnim filmie na koniec podstawki widać V z przyklejonym nieudacznie pistoletem do ręki. :E Super edycja ultimate bulwy! Aż się przypomina słynny Jackie z pistoletem w głowie w limuzynie Delamaina.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w połowie gry, teraz robię sobie zadania poboczne ale mam już misję z PL pytanie czy zaczynać od razu, ma to jakieś znaczenie? I drugie pytanko po której misji najlepiej zrobić save żeby móc sobie potem wrócić i rozegrać wszystkie zakończenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamcioGF Przed misją bez odwrotu masz ostrzeżenie, którego ciężko nie zauważyć. "Spotkaj się z Hanako w Embers", a jak się misja nazywała nie pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Komu bije dzwon" 

 

ja bym zrobił save przed tą misją. W PL jedno z zakończeń jest takie

że także nie ma powrotu

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob Phantom Liberty przeszedłem tylko raz (z różnymi zakończeniami) więc nie pamiętam jak nazwała się z dodatku misja bez powrotu. Ale fakt, trzeba pilnować aby jej nie zrobić ani "Komu bije dzwon" - polecam porobić wszystko co poboczne, dzięki temu postać będzie miała lepsze staty.
                  
A co do RTX 4060 i ustawień 1440p - polecam preset HUB Quality (z Hardware Unboxed) w połączeniu z samymi ustawieniami Ray Tracing: Średnie +generator klatek włączony +DLSS: Zbalansowane +gęstość tłumu: niska +rozmycie w ruchu: wyłączone
Dodatkowo jak ktoś ma procek AMD z serii 7xxx to SMT: Włączone, z serii 5xxx to SMT: Wyłączone - warto samemu sprawdzić wydajność, na którymś ustawieniu poprawia się klatkarz minimalnie i podnosi niższe wartości.
Powyższe ustawienia gwarantują wysoką jakość przy zachowaniu sensownej płynności - nawet w Dogtown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah te bugi, oj CDP.

Ucięty screen bez większych spoilerów z zakończenia z dodatku, ukazujący jak postać trzyma broń w ręce, mimo, że nie powinna.

k7eOlhw.png

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem przechodzić grę po raz drugi. Pierwszy raz zacząłem zaraz po premierze.

Odczucia są całkiem inne, rozgrywka jest dużo bardziej wciągająca.

To co zauważyłem to Smasher już nam się nie "przygląda" na miejscu zbrodni Hanako jak to bywało wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra- z odbicia niewiarygodne, mgła i chmury wolumetryczne ultra + mod na FG + dlss jakość, bez dlss w natywnym 50-60 i chrupie. Z FG nie zauważyłem na razie problemów, gram na padzie, zaraz sprawdzę na myszce jak to wygląda. ale według mnie jest różnica, to nie jest Forspoken gdzie miałem 100fps a czułem co innego.

Cyberpunk2077_2023_12_17_23_13_45_864.pn

 

edit:
Brak screen tearingu przy vsync off. Zero problemu z obrazem jaki miałem w Forspoken używając VRR- czyli gsync.

edit2:
FG mod wyłącza vsync w grze, jak i reflex- ale reflex mimo to działa.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć, mam pewien problem od paru miesięcy z obiektywem XF18-55 2.8-4.0. Zakupiony wraz z XT-3 w 2020 roku. Jeden z najlepszych kit-ów ever. Problem, w tym, że zaczął piszczeć przy zmianie ogniskowej. Na samej 18 mm jest ok, ale jak zacznę przybliżać zaczynają się piski, a mikrofon je zbiera, gdyż głównie filmuję. Teraz pytanie czy serwis (autoryzowany), lub bezpośrednio u FUJIFILM (tu wołają za diagnozę ~200 zł. + nieznane koszta naprawy. Obiektyw bardzo zadbany, zero kurzowych warunków, deszczu itp, raczej większość w pomieszczeniach, a jednak go coś dopadło. Pytanie zasadnicze, czy opłaca się go reanimować, czy olać i robić foty, ewentualnie traktować jako stałkę 18 mm na 2.8? Bo używki w okolicach 1200 zł. Co sądzicie? Poproszę o porady, może jakiś serwis, któremu ufacie? Dźwięki z XF18-55 2.8-4.0
    • 2 lidze to możesz grać bez kupowania czegokolwiek. Sprawa wygląda zupełnie inaczej jak, masz zamiar dominować w FUT Champions z osobami z najlepszym możliwym składem z jakością połączenia 7 ms. Prawda jest taka, że nawet mając skilla to na 20 meczów finałowych, wygrasz max połowę, mając słaby team bez zgrania na poziomie 33, przez co nagrody otrzymasz słabe i nadejdzie moment, w którym rozważysz sięgnięcie po skarbonkę.
    • Witam mam problem z monitorem Gigabyte M27U.  Jeśli odpalę HDR to po jakimś czasie pojawiają się czarne niepodświetlone paski na monitoże przez które ledwo widać zawsze po prawej lub po lewej stronie.  Dzieje się tak w każdej grze jeśli odpalony jest HDR. Bez HDR jest ok. Zaiwazyłem dziś grając w starfield że jak jest jest jasno to też widać takie jak by pasy i miganie stroboskopowe. Raz mi się tak z robiło też w BG3. Pomaga na chwile przestawenie opcji  "RGB Range" na co kolwiek i problem znika i po losowym czasie znowu się pojawia.  Oddałem już raz monitor na gwarancję i stwierdzili że wszystko jest ok. Nie wiem w czym szukać problemu ? Karta graficzna ? (RTX 3060) Dodam że jeśli odpalam gry na telewizorze (samsung the frame) wszystko działa jak trzeba i nie ma takich problemów. 
    • Ukraina w ogóle nie bierze pod uwagę kapitulacji. Także kompletnie odlecieliście łykając proruską propagandę. Która jest taka sama od ok 2 lat. Jak Rosjanie ogłosili u siebie mobilizację i zaczęli wojnę na wyniszczenie po kilku miesiącach to zaczęli ta właśnie narrację. Że Ukraina nie da rady na wyniszczenie oprzeć się Rosji i lepiej poddajcie sie teraz, każdy dzień wojny to tylko większe straty a nic nie osiągniecie, etc. To czego ruscy nie ogarniają, to to, że Ukraińcy nie zgadzają się na powrót do ruskiego miru. Niezależnie od ceny.   W najbardziej pesymistycznych scenariuszach mówi się o przegranej, jako o utracie czterech wschodnich obwodów. Tyle że to jest najgorszy ze scenariuszy już od ok 2 lat. Nie ma tu dużych zmian jeśli chodzi o kontrolę nad terytorium. To wojna na wyniszczenie i trwa w takiej formie większość tego konfliktu.   W tym roku ogarnęli mobilizację, wygląda że dadzą rady zmobilizować 150-200 tys nowych żołnierzy. Do tego ich ranni są leczenie w całej Europie. Dobrym poziom opieki medycznej i znaczna część będzie wstanie z czasem(kilka miesięcy do roku) wrócić do walki.
    • Zestaw baza: Procesor: Ryzen 5 5600, nowy Płyta główna: Asus PRIME B450M-A II - nowa kupiona w zadowolenie.pl Pamięć ram: G.SKILL 16GB (2x8GB) 3000MHz CL14 Trident Z RGB B-DIE (F4-3000C14D-16GTZR) używane na wieczystej gwarancji producenta, kości na samsung b-die, zrobią 3600mhz CL-14-14, nie to co nowe, tanie syfiaste 3600mhz CL 18-22-22. Cena 950zł. Allegro: klik
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...