Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie upgrejda nie doczekalem przed ograniem CP z brakow sklepowych, teraz juz 3080 siedzi w budzie ale dopiero zerkne jak cos poprawia, oby dali powod na dluzsza sesje w tym patchem. RT jest kuszace samo w sobie no ale juz zaczekam na wiecej dobrodziejstw.

Od ponad tyg w nic nie gralem na pc, tylko sobie kopie a ps5 wrocil do lask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja sie upgrejda nie doczekalem przed ograniem CP z brakow sklepowych, teraz juz 3080 siedzi w budzie ale dopiero zerkne jak cos poprawia, oby dali powod na dluzsza sesje w tym patchem. RT jest kuszace samo w sobie no ale juz zaczekam na wiecej dobrodziejstw.

Od ponad tyg w nic nie gralem na pc, tylko sobie kopie a ps5 wrocil do lask.

Days Gone fajnie działa na PS5. No i w ogóle fajny, wydajny sprzęt do ogrywania kupki wstydu z PS4.

A z Cyberkiem myślę, że warto poczekać do pierwszego dodatku fabularnego. W przypadku Wiedźmina 3 dodatki ukazały się 5 i 12 miesięcy po premierze gry. No ale tu wiadomo, ze 2-3 miesiące trzeba doliczyć.

Ja na RTX ciągle czekam, w międzyczasie wpadła PS5. Na szczęście mój komp ze stopki w FullHD śmiga aż miło w Cyberpunku. Kluczowy okazał się chyba procesor, który kupiłem sobie pół roku temu rozpoczynając upgrade sprzętu.

Edytowane przez tgolik
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, eagle napisał:

Czekam jak na moshiah :E Może dorzucą coś darmowego w ramach przepraszam i spóźnienia.

Tez czekam, w koncu chcialbym to ograc. Z racji iz obecnie mam XSX tylko to bede zaczynal on nowa i bedzie trzeba zaislic budzet redow w posacji wersji na xbox.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogram, mimo że W3 był i jest genialny, to ta gra pokazała jak można cofnąć się w czasie i wypuścić szajs, oprócz miernej fabuły to reszta leży i kwiczy, a zachwyt nad tym czymś jest śmieszny do granic możliwości. Dostaliście Alpha wersję i  pocieszanie się fabułą, jest daremne, żenujące i słabe. Tej gry updaty nie uratują.

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tgolik No to teraz rozumiem czemu nigdy nie dostałem od Ciebie tej bardzo oczekiwanej listy "fantastycznych zwrotów fabularnych" z drzazg którymi tak się chwaliłeś. No cóż, wpierw się pisze bzdury a potem wrzuca się ludzi na listę ignorowanych. Logika na miarę AI w CP2077.

18 godzin temu, Sawyer1916 napisał:

Ja w tę gry nigdy na żadnej platformie nie zagrałem... Od pierwszego wejrzenia nie przejawiałem żadnego zaintersowania tą grą. Kompletnie nieciekawie to dla mnie wyglądało. Nie lubię gier umiejscowionych w przyszłości, robotów, laserów i latających ludzi. Od pierwszego trailera nie widziałem w CP niczego, co mnie mogłoby zaciekawić. Nie rozumiałem fenomenu tej gry, tego ogromnego wyczekiwania.

Nie każda gra jest dla każdego. Jedni lubią duże tytuły AAA, inni wolą gry indie. Ja ostatnio ograłem grę sprzed 6 lat którą recenzenci prawie zniszczyli w swoich recenzjach, a bawiłem się o niebo lepiej niż w niedawno ogranych CP2077 czy Deus Ex MD bo fabularnie ta gra niszczyła system na każdym kroku. Ale jak sam widzisz kolega o którym pisałem wyżej nie potrafi tego zrozumieć no i dał Ci antylajka. 

3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Ja nie ogram, mimo że W3 był i jest genialny, to ta gra pokazała jak można cofnąć się w czasie i wypuścić szajs, oprócz miernej fabuły to reszta leży i kwiczy, a zachwyt nad tym czymś jest śmieszny do granic możliwości. Dostaliście Alpha wersję i  pocieszanie się fabułą, jest daremne, żenujące i słabe. Tej gry updaty nie uratują.

To jest po prostu kolejna gra, żaden wielki przełom czy żaden GOTY. Ktoś napisał wcześniej że ta gra mogłaby być lepsza bez tego całego hajpu, bez Keanu i jego "breathtaking" które w dużym stopniu zmieniło kierunek w którym oryginalnie podążał ten tytuł i ja się absolutnie z tym zgadzam. Same nazwisko gwarantuje rozpoznawalność ale nie gwarantuje żadnej jakości czego CP jest najlepszym przykładem. Są inne gry serio ale jak ktoś chce tu ciągle siedzieć ich pisać ochy achy jaka super gra jaką super sukienkę znalazłem dla mojej V i takie tam to jego sprawa. 

@Steam.Team.X jak zwykle nic nie zrozumiał. Chłopie może przerzuć się na jakiś inny temat, łatwiejszy w odbiorze może Pokemony albo coś ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrażam swoją opinię o tym czymś. Bo jak zapowiadało się na hit, to wyszło mielone i każdy co to zaprzeczy jest ślepy i głupi. Kończę i już w temacie tego szrota nic nie napiszę. Powodzenia w granie w Alpha i czekanie na upgrejdy. Coś takiego trza było olać na początku, a tylko ułomne istoty to kupiły i się zachwycają...  Straszna przyszłość nas czeka. Dziękuję, miłej niedzieli. A dzięki to wam twórcy będą pierdzielil optymalizacje, i kwestie techniczne.... Bo macie zachwyt nad Tym czymś... Żałosne. The End

  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AndrzejTrg napisał:

(...) a tylko ułomne istoty to kupiły i się zachwycają...  (...)  Żałosne. The End

Trochę to "grubo" argumentujesz. Nie uważasz?
Jakoś nie czuję się specjalnie ułomnym, tylko przez to, że kupiłem grę, na którą liczyłem i czekałem kilka lat i która... Cię rozczarowała.
Zresztą... aby mieć opinię sam nie musiałeś jej kupić i sprawdzić? Ułomne i żałosne? ;)

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sawyer1916 napisał:

Nie lubię gier umiejscowionych w przyszłości, robotów, laserów i latających ludzi. Od pierwszego trailera nie widziałem w CP niczego, co mnie mogłoby zaciekawić. 

Tego futuryzmu w tej grze to aż takiego nie ma. Szczerze to bardziej jest to Punk niż Cyber. Sporo rzeczy z tej gry pojawiły się na długo przed już w realnym świecie.  Roboty, wszczepy (chociaż nie tak doskonałe jak w CP), autonomiczne samochody, broń naprowadzająca, wirtualna rzeczywistość (aka Braindance)... to wszystko już praktycznie istnieje, tylko w nieco uproszczonej formie.  Z samymi androidami walki jest bardzo mało, dlatego moim zdaniem także nie warto ładować perka przeciw nim. Latające ludzie? Lasery? Przesadziłeś. :E  Nie ma czegoś takiego.  Chyba, że ktoś się zglitchuje, albo użyje podwójnego skoku na wieżowcach to można sobie trochę polatać.;) 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Trochę to "grubo" argumentujesz. Nie uważasz?
Jakoś nie czuję się specjalnie ułomnym, tylko przez to, że kupiłem grę, na którą liczyłem i czekałem kilka lat i która... Cię rozczarowała.
Zresztą... aby mieć opinię sam nie musiałeś jej kupić i sprawdzić? Ułomne i żałosne? ;)

Zgodzę się, ale nikt dosadnie o tym nie powiedział, więc jestem pierwszym.... Ponieważ "ludzie" to nawet chwalą, a w innych tematach o grach i i gadają co to za gniot, ale tutaj tego nie widzą.... Tylko o to mi chodzi. Hipokryci .... To jest żałosne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Zgodzę się, ale nikt dosadnie o tym nie powiedział, więc jestem pierwszym.... Ponieważ "ludzie" to nawet chwalą, a w innych tematach o grach i i gadają co to za gniot, ale tutaj tego nie widzą.... Tylko o to mi chodzi. Hipokryci .... To jest żałosne ?

Hehehehe jakim pierszym? Nikt czego dosadnie nie powiedzial? Ty czytales w ogole ten watek? Przeciez po premierze byl tu tylko i wylacznie hejt i wcale nie miekki :)

 

Odnosnie gry...wiadomo kozak. Moze i niedopracowany, ale wciaz kozak gierka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Zgodzę się, ale nikt dosadnie o tym nie powiedział, więc jestem pierwszym.... Ponieważ "ludzie" to nawet chwalą, a w innych tematach o grach i i gadają co to za gniot, ale tutaj tego nie widzą.... Tylko o to mi chodzi. Hipokryci .... To jest żałosne ?

No ale to świadczy tylko o... krótkowzroczności i niedojrzałości opiniotwórcy, bo powszechnie wiadomym jest, że nie wszystko wszystkim się podoba - i nad tym przechodzimy zupełnie "ze zlewem". Powiedz ile czasu i tygodni poświęci fan (lub antyfan) RAMMSTEIN debatujący o tym, czy ich ostatnia płyta to majstersztyk? Jeden wpis? Dwa? Jeden się rozpływa w onanizmie nad płytą, a drugi napisze "kiszka - poprzednia była lepsiejsza", i... koniec tematu. :) Komuś pasi, komuś nie pasi. I tyle. Dlaczego w tematach dotyczących gier WALCZYMY całymi miesiącami dzieląc się na obozy i próbując przekonać już przekonanych (mających zdanie). O ile parskam śmiechem na arty "zabił prezenterkę w realu, bo był graczem CSa!" :), o tyle - pewnego rodzaju upór maniaka i zacietrzewienie do granic w głoszeniu swoich teorii - to niezaprzeczalnie "domena" i skrzywienie graczy. Potrafią miesiącami się bić! :) Tylko gracze IMO tak mają. ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 godzin temu, voltq napisał:

Problemy pojawiły sie juz przy krwi i winie , a cp dojechał aktor keeanu reeves nie wiem czy dobrze napisalem jego imie i nazwisko nie oceniam jego umiejetnosci aktorskich ale przez jego zatrudnienie w 2018 roku musieli przebudowac cala gre pod niego bo marketingowcy uwazali ze nie mozna zmarnowac takiego potencjalu jaki wniesie tak znana osoba

Ale głupoty. Tak przyszedł Kijanu i zaczął zarządzać CD Projektem a gra w tragicznym stanie to jego wina.

Zejdź na ziemię chłopie i przestań wierzyć w bajki wypisywane gdzieś w internetach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie każda gra jest dla każdego. Jedni lubią duże tytuły AAA, inni wolą gry indie.
(...) Są inne gry serio ale jak ktoś chce tu ciągle siedzieć ich pisać ochy achy jaka super gra jaką super sukienkę znalazłem dla mojej V i takie tam to jego sprawa. 

Hehe. Niby tak, ale... nie. :) Grałem w CP z córą ('24) i nawet nie wiesz ile CZASU (!!!) "marnowała" właśnie na stylówki i inne pierdy dla V. :)
Ja siedziałem obok zniecierpliwiony - i jak u Barei - "To co panowie? Walczymy, czy przyglądamy się na siebie?!" ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Radziuwilk napisał:

Hehehehe jakim pierszym? Nikt czego dosadnie nie powiedzial? Ty czytales w ogole ten watek? Przeciez po premierze byl tu tylko i wylacznie hejt i wcale nie miekki :)

 

Odnosnie gry...wiadomo kozak. Moze i niedopracowany, ale wciaz kozak gierka.

Taa czytam i mnie bierze jak się  tym czymś zachwycają.... A hejt widać tu... Grasz w Alpha wersję i się zachwycać , end

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, wompierz napisał:

Ale głupoty. Tak przyszedł Kijanu i zaczął zarządzać CD Projektem a gra w tragicznym stanie to jego wina.

Zejdź na ziemię chłopie i przestań wierzyć w bajki wypisywane gdzieś w internetach.

 

 jak nie jesteś wstanie tego zrozumieć to trudno

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam na ten wiele miesięcy temu zapowiedziany upgrade graficzny dla nextgenów do Wieśka. Miał się pojawić po premierze CP2077 :poke:

Edytowane przez enzo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, enzo napisał:

A ja wciąż czekam na ten wiele miesięcy temu zapowiedziany upgrade graficzny dla nextgenów do Wieśka. Miał się pojawić po premierze CP2077 :poke:

I będzie, ale przez problemy techniczne cały plan został opóźniony. Na planie który CPD Red przedstawił teraz czekamy na patcha 1.2. Potem w dalszej kolejności mają być wypuszczane kolejne update'y i darmowe DLC. Upgrade dla PS5 i XBX jest przewidziany na późniejszą część roku. Upgrade ma obecnie niższy priorytet

EDIT: Nie zauważyłem, że chodzi o Wieśka 3 ?

Edytowane przez JohnyWol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade to pewnie kolo dlc fabularnego sie pojawi, na rocznice wydania moze obstawiam?

1 godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

No ale to świadczy tylko o... krótkowzroczności i niedojrzałości opiniotwórcy, bo powszechnie wiadomym jest, że nie wszystko wszystkim się podoba - i nad tym przechodzimy zupełnie "ze zlewem". Powiedz ile czasu i tygodni poświęci fan (lub antyfan) RAMMSTEIN debatujący o tym, czy ich ostatnia płyta to majstersztyk? Jeden wpis? Dwa? Jeden się rozpływa w onanizmie nad płytą, a drugi napisze "kiszka - poprzednia była lepsiejsza", i... koniec tematu. :) Komuś pasi, komuś nie pasi. I tyle. Dlaczego w tematach dotyczących gier WALCZYMY całymi miesiącami dzieląc się na obozy i próbując przekonać już przekonanych (mających zdanie). O ile parskam śmiechem na arty "zabił prezenterkę w realu, bo był graczem CSa!" :), o tyle - pewnego rodzaju upór maniaka i zacietrzewienie do granic w głoszeniu swoich teorii - to niezaprzeczalnie "domena" i skrzywienie graczy. Potrafią miesiącami się bić! :) Tylko gracze IMO tak mają. ;) 

Na szczescie nie wszyscy na tym forum tak maja ale rodzynek z mojszym patrzeniem na swiat nie brakuje?...niestety.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, enzo napisał:

A ja wciąż czekam na ten wiele miesięcy temu zapowiedziany upgrade graficzny dla nextgenów do Wieśka. Miał się pojawić po premierze CP2077 :poke:

Wersją nextgenową Wieśka Trzeciego zajmuje się firma portująca - Saber (ta, która zrobiła port W3 na Switcha). Problemy CD Projektu nie powinny mieć bezpośredniego wpływu na ten port.

https://www.tweaktown.com/news/74981/saber-interactive-is-developing-witcher-3s-ps5-xbox-series-port/index.html

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tgolik napisał:

Jestem ciągle jeszcze fanem Cyberpunka i Redów więc trudno mi przyjąć tak ostrą krytykę CDR...

Dobrze, że mówisz bo ciężko zauważyć.

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tgolik napisał:

Widzę, że potrafisz na luzie podejść do Dijkstry.

Ja musiałem skorzystać z dobrodziejstw listy ignorów. Jestem ciągle jeszcze fanem Cyberpunka i Redów więc trudno mi przyjąć tak ostrą krytykę CDR jaką serwuje kolega Elementy W. Ciągle jeszcze mam nadzieję, że uda się CD Projektowi jakoś naprawić i rozwinąć grę. 

Musisz mieć chyba wykupionych sporo ich akcji, skoro tak bardzo to wszystko przeżywasz i kasę im liczysz ;)

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kszyrztow napisał:

Musisz mieć chyba wykupionych sporo ich akcji, skoro tak bardzo to wszystko przeżywasz i kasę im liczysz ;)

abo jest zwyczajnie wiernym kibicem, pragnącym powodzenia dla swojej drużyny

 jakoś nie słyszę takiego tekstu pod adresem kibiców legii czy górnika ...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kibiców Legii czy Górnika ktoś ze strony ich ukochanej drużyny zrobił w bambuko, to myślisz, że z tego powodu byliby zadowoleni? No chyba nie.

Wejdź w skórę takiej osoby, która dla przykładu zamówiła preorder tej produkcji na PS4, kupiła kolekcjonerkę z nadzieją, że dostanie naprawdę dopracowany produkt. Taka osoba jest karmiona świetnymi trailerami, mamiona jest kolejnymi wymuskanymi odcinkami Night City Wire, no ogólnie super i bomba. Do tego może sobie kupić nowe Adidasy z motywem z CP2077, włożyć wypasioną koszulkę czy założyć szałową czapeczkę z logo gry, popijając przy tym Sprite'a z limitowanej edycji, oczywiście z motywem z Cyberpunka. Na telekonferencji z inwestorami Kiciński mówi, że wersja tego tytułu na bazowe wersje PS4 i XO działa "zaskakująco dobrze", była wręcz mowa, że produkcja ta działa "świetnie" na każdej platformie docelowej. Spoko. Potem przychodzi moment kulminacyjny - premiera gry. Wspomniana osoba odbiera paczkę, otwiera pudełko i podniecona wkłada płytę do czytnika swojej konsoli i jej oczom ukazuje się kupsko. Gdybyś się znalazł w takiej sytuacji, dalej byłbyś wiernym kibicem swojej ulubionej drużyny?

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

która dla przykładu zamówiła preorder

Taka osoba zamiast czapeczki z logo CP powinna nosić taką ze śmigiełkiem.

06OqaYV.png

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh i znowu te problemy z CP. Nie dość że gra jest jaka jest to nawet teraz kiedy już prawie nikt w nią nie gra nadal dzieli ludzi...

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...