Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz ich szukać - wystarczy jedna grupka i mój tip - czyli: zabić  odwrócić się,  pobiec 10 metrów i masz respawn wrogów :E

Nie dziękuj pewnie tego nie widziałeś... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Nie musisz ich szukać - wystarczy jedna grupka i mój tip - czyli: zabić  odwrócić się,  pobiec 10 metrów i masz respawn wrogów :E

Nie dziękuj pewnie tego nie widziałeś... 

Mylisz się.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, tgolik napisał:

Ja się rozglądam szukając przeciwników, Ty szukasz samochodzików 2D i sklonowanych kolesi. Dobrze, że obaj znajdujemy to, czego szukamy. W końcu CP to jest piaskownica.?

Wiesz wydaje mi się że moglibyśmy zgodzić się w wielu kwestiach w wielu różnych tematach, ale zdecydowanie nie w tym.

Sorry stary ale ja po prostu nie wierzę że u Ciebie wszystko działa cacy, nie wierzę w to. Robiłem loading spod z miejscówki Victora chyba z 20 razy i za każdym razem ten sam syf, tylko w innej konfiguracji. Na tym konkretnym fragmencie mapy jest coś ostro spieprzone. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Element Wojny napisał:

Wiesz wydaje mi się że moglibyśmy zgodzić się w wielu kwestiach w wielu różnych tematach, ale zdecydowanie nie w tym.

Sorry stary ale ja po prostu nie wierzę że u Ciebie wszystko działa cacy, nie wierzę w to. Robiłem loading spod z miejscówki Victora chyba z 20 razy i za każdym razem ten sam syf, tylko w innej konfiguracji. Na tym konkretnym fragmencie mapy jest coś ostro spieprzone. 

Jak się człowiek zafiksuje na jakimś zjawisku, to nie sposób przestać o tym myśleć....

Oglądałem wszystkie materiały przed premierą CP2077 i byłem przerażony. 'To się nie może udać w tej skali'.

Grę udało mi się odpalić ok. 2 nad ranem w noc premierową - było nas w tym momencie ponad milion na STEAM i GOG - niezapomniane wrażenie. Pograłem trochę (bo nie długo trzeba było wstawać do pracy) i odetchnąłem z ulgą. Gra była daleka od tej z prezentacji, ale na mnie wywarła oszałamiające wrażenie. Nigdy w grach nie zwracałem uwagi na tłumy, wygląd własnej postaci, unikałem zawsze pojazdów, dostałem więc więcej niż oczekiwałem.

.....No i jak się człowiek zafiksuje na wadach gry, to często nie sposób pozbyć się natręctwa. 

Edytowane przez tgolik
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, tgolik napisał:

Mylisz się.

Z czym? Że tak jest? Jest. Ma rację. 

Czy z tym, że nie wiedziałeś? To wiedziałeś? I uznajesz to za dobre rozwiązanie? 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tgolik napisał:

W końcu CP to jest piaskownica.?

Akurat z tym się nie zgodzę. Prawdziwe sandboxy to gry typu Minecraft. RPG akcji typu CP2077 czy gry Ubi zostały tak określone bez wyraźnego powodu i w sumie nie wiadomo co jest tego źródłem (może marketing?). Gra która jest piaskownicą oferuje graczom ogromny wpływ na jej świat, oraz wszystko co się w nim znajduje. W CP2077 mamy może wpływ na losowo odradzających się przechodniów, którzy i tak za chwilę znikną i jakieś losowe "obozy" przeciwników. Ale ogólnie świat jest bardzo statyczny. I nie ma w tym nic złego - nie każda gra musi być sandboxem. Tym bardziej nie rozumiem czemu niektóre się  tak nazywa, mimo że nie mają z tym określeniem nic wspólnego. ;)

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, tgolik napisał:

Nigdy w grach nie zwracałem uwagi na tłumy, wygląd własnej postaci, unikałem zawsze pojazdów, dostałem więc więcej niż oczekiwałem.

Jak się niczego nie oczekuje ciężko się zawieść - ja za swoje oczekiwania co do tej gry i krytykę tego co w niej nie działa poprawnie bądź wcale przepraszać nie będę. Zapłaciłem (a raczej moja żona zapłaciła bo to był prezent) za produkt który miał być inny od tego który dostałem, i o ile jestem zmuszony pogodzić się z tym że ta gra nie jest taka jaka miała być i już nigdy taka nie będzie, z pewnością nie pogodzę się z tym że jej stan techniczny zamiast się poprawiać to się pogarsza. Gdyby to już był koniec Cyberpunka i koniec wsparcia dla tej gry - to może bym powiedział było minęło, zapamiętam sobie tę lekcję na przyszłość, pieprzyć CDPR i jadę dalej z koksem - ale ta gra niby za chwilę ma zostać rozbudowana, ma dostać fabularne DLC i kto wie co jeszcze ! 

Jak można rozwijać coś co nie działa ? Nie rozumiem tego. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testował ktoś może CP  z Loseless scaling FSR ?

czyli narzędziem które wymusza FSR w grze, co prawda to początki i nie wszędzie działa, niektórzy piszą ze nie jest źle, inni wręcz odwrotnie

Podejrzewam ze wszystko kwestia ręcznego ustawienia, dopasowania indywidualnie do każdego tytułu.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odpalilem dla jaj i powiem, ze ta gra jest kozacka. Pojezdzilem troche poogladalem miasto. No kopara opada.

Jest mnostwo drobnych smaczkow. Jakies male obiekty latajace w oddali. Muzyka i wiele innych rzeczy ktore powoduja ze ta gra jest super.

A znikajace samochody? No znikaja sobie i komu to przeszkadza. Wczoraj to widzialem i poczulem niewyobrazalna biernosc. Znikaja fajnie... jak by nie znikaly tez fajnie.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snickers? Fajnie. Stolec? Też fajnie. 

• Haha 4
  • Sad 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, crush napisał:

Snickers? Fajnie. Stolec? Też fajnie. 

Dziwny masz gust. Ja jednak poproszę Snickersa.

Edytowane przez tgolik
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, crush napisał:

Czy z tym, że nie wiedziałeś? To wiedziałeś? I uznajesz to za dobre rozwiązanie? 

Nie licz że Ci odpowie.. wystarczy spojrzeć na jego awatar by stwierdzić że nic obiektywnego o grze nie napisze :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tgolik napisał:

Dziwny masz gust. Ja jednak poproszę Snickersa.

Ja też, a dostałem takiego w którym polewa znika jak się obrócisz. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Radziuwilk napisał:

A znikajace samochody? No znikaja sobie i komu to przeszkadza. Wczoraj to widzialem i poczulem niewyobrazalna biernosc. Znikaja fajnie... jak by nie znikaly tez fajnie.

Widzę, że gracze mają coraz mniejsze wymagania. To tylko woda na młyn dla producentów, by wydawać coraz większe buble. 

• Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, crush napisał:

Sprawdziłem przed chwilą. Nie odradzają się. A szkoda.?

• Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To te 300h chyba w menu nabiles :E

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, baron6b napisał:

Widzę, że gracze mają coraz mniejsze wymagania. To tylko woda na młyn dla producentów, by wydawać coraz większe buble. 

Lepszy CP z paroma gliczami na 100 godzin niż "dopracowana" korytarzówka na10-15.

• Confused 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, tgolik napisał:

Lepszy CP z paroma gliczami na 100 godzin niż "dopracowana" korytarzówka na10-15.

Umówmy się, w większości te 100 godzin to wykonywanie kontraktów w stylu idź - zabij oraz odkrywanie pierdyliard pytajników. 

Edytowane przez baron6b
  • Confused 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, tgolik napisał:

Lepsza dopracowana korytarzówka niż CP z toną błędów, pustym światem, kulawymi mechanikami, który tak naprawdę jest korytarzówką bo na nic tu nie mamy żadnego wpływu poza jednym "wybierz swoje zakończenie" a eksploatacja świata-makiety niczemu nie służy.

Edytowane przez bleidd
  • Confused 1
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, baron6b napisał:

Umówmy się, w większości te 100 godzin to wykonywanie kontraktów w stylu idź - zabij oraz odkrywanie pierdyliard pytajników. 

Otwierasz kolejny temat, gdzie można się nad cyberpunkiem poznęcać ? Celem pewnie było aktywność analogiczna do wiedźmińskich kontraktów. Schemat niby podobny, ale wykonanie inne. Może to kwestia tego jak gracz jest angażowany w tego typu zadania. Pomysł z telefonem mnie irytował, bo idę sobie spokojnie wykonywać coś i nagle jeb - dzwoni coś gada i tylko chcesz, żeby już skończył nawijać o czymś co cię w tej chwili mało obchodzi, bo jesteś skupiony na innym. Potem musisz to czytać, a to już nie to samo i lecisz po łebkach - kto, z kim dlaczego już tak interesuję. U mnie ostatecznie skończyło się na tym, że zostało mi trochę tego typu zadań to leciałem od jednego do drugiego bez zastanowienia, bo schemat jest identyczny i tylko detale są różne. Nie muszę dodawać, że raczej nie było to za ciekawe. Lepiej by było jakby gracz musiał się pofatygować do fixera, albo sam zadzwonić - wtedy to twoja inicjatywa i zupełnie inny odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, baron6b napisał:

Tgolik i sheenek to trolle i  psychofani , nie mają nic wspólnego z typowym graczem

• Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MrHardy napisał:

Otwierasz kolejny temat, gdzie można się nad cyberpunkiem poznęcać ? Celem pewnie było aktywność analogiczna do wiedźmińskich kontraktów. Schemat niby podobny, ale wykonanie inne. Może to kwestia tego jak gracz jest angażowany w tego typu zadania. Pomysł z telefonem mnie irytował, bo idę sobie spokojnie wykonywać coś i nagle jeb - dzwoni coś gada i tylko chcesz, żeby już skończył nawijać o czymś co cię w tej chwili mało obchodzi, bo jesteś skupiony na innym. Potem musisz to czytać, a to już nie to samo i lecisz po łebkach - kto, z kim dlaczego już tak interesuję. U mnie ostatecznie skończyło się na tym, że zostało mi trochę tego typu zadań to leciałem od jednego do drugiego bez zastanowienia, bo schemat jest identyczny i tylko detale są różne. Nie muszę dodawać, że raczej nie było to za ciekawe. Lepiej by było jakby gracz musiał się pofatygować do fixera, albo sam zadzwonić - wtedy to twoja inicjatywa i zupełnie inny odbiór.

W moim przypadku, dla odmiany, te telefony fajnie budowały nastrój i pozwalały pełniej zanurzyć się w świat gry. Z resztą pasowały też do mojego stylu gry, gdzie zamiast posuwać fabułę do przodu, czyściłem kontrakty i wszystkie niebieskie znaczniki w okolicy.  

• Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, tgolik napisał:

Lepszy CP z paroma gliczami

paroma

PAROMA

PAROMA

Czy dziś jest 1 kwietnia ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, voltq napisał:

Tgolik i sheenek to trolle i  psychofani , nie mają nic wspólnego z typowym graczem

Tak, bo typowy gracz to malkontent (to jest właściwe mundre słowo)  jak voltq i jemu podobni. 

Takich "typowych" na STEAMie jest 1\4 i pochodzą głównie z Chin.

Edytowane przez tgolik
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te. Tobie się mundre słowa nie pomyliły? Co ma bycie abnegatem do opinii o grze? 

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi