Skocz do zawartości
L.A Darkman

Battlefield 4 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż z ciekawości ściągnę CTE i zobaczę co tam zrobili z tą mapą i napiszę wieczorem jak coś ;)

 

 

No cóż, całe ku... dice/origin i mimo tematów na ich forum zero rozwiązania...

 

 

24vo2zq.jpg

Edytowane przez czopor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napraw szybko i podziel się wrażeniami z mapki :D

Z kilku screenów to i video widzę, ze kilka flag jest zbyt pustawyh... Przydałoby się kilka budynków lub niezniszczałych kamieni :)

 

Tu ciekawy gameplay z Dragon Valley z perspektywy pilota helki +teamwork +roadkill helką DANNYonPC :E :

http://www.youtube.com/watch?v=ZBb79dYX5U4

Edytowane przez Hawk_v90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, człowiek odpuścił sobie tego bfa a oni dragon valley robią, chyba czas najwyższy do gry powrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z bf4. Po długiej przerwie zainstalowałem go ponownie i nie mogę uruchomić kampanii. Multiplayer działa normalnie, wchodzę na serwery, gram bez problemu. Jak próbuje uruchomić kampanię to gra się uruchamia, oglądam scenki podczas wczytywania gry a kiedy już mam zacząć grać to wywala mnie do przeglądarki z komunikatem "connection to the server has been lost".

 

Gra oryginalna, zpaczowana, w multi wszystko ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś duży problem. Odpalam BF4 do Orgina się loguję normalnie a nie mogę się zalogować do battleloga. Cały czas komunikat że nieprawidłowe @ lub hasło. Jęsli które z tych żeczy było by nieprawidłowe to nie mógł bym zalogować się do orgina. O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo... Origin zalogowany ale po odpaleniu przeglądarki Battlelog wylogowany, czyli coś kombinują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś duży problem. Odpalam BF4 do Orgina się loguję normalnie a nie mogę się zalogować do battleloga. Cały czas komunikat że nieprawidłowe @ lub hasło. Jęsli które z tych żeczy było by nieprawidłowe to nie mógł bym zalogować się do orgina. O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że wyłączyli dowódcę na tablecie na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na chwilkę do BF4, tym razem na PC - co do cholery jest nie tak z ładowaniem map? 5-minutowy loading to jakiś chory żart. Ogólnie jednak widzę, że nic się nie zmieniło. Nadal marny teamplay, nadal bluzgające dzieciaczki, jak im headshota z czołgu sprzedasz, ewentualnie kosę w plecy. Community tej gry chyba nigdy się nie zmieni, choć przecież nie tylko BF'a to dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem battlefield`a, ale chrome wyrzuca mi błąd "ta witryna korzysta z wtyczki (application/x-battlelog-game-launcher-2.7.1), która nie jest obsługiwana. Jak to włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem battlefield`a, ale chrome wyrzuca mi błąd "ta witryna korzysta z wtyczki (application/x-battlelog-game-launcher-2.7.1), która nie jest obsługiwana. Jak to włączyć?

 

Mnie to pomogło Battlelog .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF4 podstawkę (za zbędną kasę przez sms). Warto zainwestować w Premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF4 podstawkę (za zbędną kasę przez sms). Warto zainwestować w Premium?

 

Sam ocenisz , jak Ci się spodoba to kupisz :) ja kupiłem zaraz po premierze razem z premium i było warto , po przerwie wracam do tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BF4 podstawkę (za zbędną kasę przez sms). Warto zainwestować w Premium?

Uważam, że warto bo premium daje Ci wszystkie dodatki jakie powychodziły do tej pory z każdego po cztery mapy plus te odświeżone z poprzedniego Beefa. Nie ma jak się nudzić bo map jest tyle, że daje to naprawdę mnóstwo zabawy. Oprócz map to masz jeszcze nowe bronie, kamuflaże itp. Tak więc moim zdaniem warto zwłaszcza, że premka trochę staniała.

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, ale jeżeli jest w promocji, za jakieś 50zł. Nie więcej ;-) Jak nie masz parcia, to poczekaj, co chwilę jest jakaś przecena, więc na pewno się załapiesz na jakiś ciekawy "dil" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podobna mapa do Noshahr Canals z BF3 na której się najszybciej farmi odblokowania? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operation Locker Kappa.png

najdurniejsza mapa świata...ten kto ją zaprojektował powinien wylecieć bo tylko kretyn tworzy mapę gdzie są dwa lub trzy ciasne przejścia na środku...

mapa nadaje się co najwyżej na TDM. Polecałbym raczej Metro, ale w TDM lub mały podbój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra logika, obsmarować OL i polecać metro, które ma mniej ścieżek i przejść niż OL :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdurniejsza mapa świata.

Polecałbym raczej Metro

 

O qrwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie mapy są siebie warte, aczkolwiek pytanie było o szybkie odblokowania, więc nadają się znakomicie do tego celu. O ile chodzi o odblokowania dla piechoty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy jak mapy każdy coś znajdzie dla siebie, ale netcode, system zabijania, naliczania puktów i wszystko z tym związane to jest jeden wielki absurd. Nie ma rundy w tej grze, abym nie zauważył coś dziwnego. Nie dziwię się, że 3/4 graczy odeszło z tej gry przez to właśnie. BF 4 pozostanie zawsze największym bublem pod tym względem. Najbardziej jeszcze w tej grze przeraża mnie broń AEK-971 to jest absolutnie nr. 1 dla spray noobów broń. Powinna być tak znefriona jak Famas i skończyła, by się ta sieczka, bo ta broń ma zbyt mały odrzut i za daleki zasięg, ale przecież ktoś musi grać :E

 

Ostatnia sytuacja rzucam granatem RGO prosto w głowę przeciwnika wybucha i co 47 HP mu zabrało :E a najsłabszy granat w grze wybucha daleko ode mnie i 100 HP zabiera - tak właśnie działa cudowny system w BF 4. Dla mnie gra na max - 1-2 godziny w tygodniu, bo na absurdy i śmieszne rzeczy jakie wymyśliło DICE to szkoda nerwów. Szkoda, że tego nigdy nie naprawią, bo tej grze właśnie tylko tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do BF4 po dłuższej przerwie i muszę powiedzieć, że problemy z netcodem są IMO niecoo wyolbrzymiane. Tak, "dziwne rzeczy" się zdarzają, ale nie na tyle często, żeby odrzucało to od gry. Zrobiłem prawie 25h na nowym żołnierzu i może z 10 tego typu sytuacji miałem, skutkujących niesprawiedliwym zgonem, tak to nazwijmy. Oczywiście to kwestia losowa, cały czas byłem zdziwiony, bo gra obecnie wydaje się w miarę... stabilna? Żadnych crashy do pulpitu, problemy ze znikającym dźwiękiem tylko przez 2-3 minuty, raz na 10 rund.

 

Najbardziej boli to, że niewiele się zmieniło w kwestii teamplay'u, nadal stężenie nieogarów zdecydowanie za wysokie. Podpier... czołgu, który właśnie sobie naprawiasz, wyskakiwanie strzelca z heli, bo musi sobie pokampić na wzgórzu, niereagowanie na prośby o ammo czy apteczki. Każdy patrzy tylko na siebie i swoje k/d, a flag nie ma komu zdobywać. Częściej niż zwykle dochodzi do sytuacji, że jedna z drużyn ma wyraźną przewagę nad drugą, przez co ciężko mówić o ostrej rywalizacji, robi się zwyczajny pogrom. Co zrobić, zmusić do gry zespołowej i realizacji celów nikogo się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez powrocilem do gry. Gram glownie na nowych mapach. Fakt, nieogarow jest tak duzo, ze sam latam zdobyc flagi i praktycznie dzieki temu moj team wygrywa. Zawsze tworze wlasna druzyne, z poczatku jestem sam, ale jak pare graczy zauwazy moj team play to chetnie sie przylaczaja, a wtedy dzieje sie to o czym mowi Vulc, czyli wielki pogrom, bo caly czas pilnujemy flag by miec przewage, inni to podlapuja i czasem jest tak ze trzymamy prawie wszystkie flagi przez cala runde, a enemies tylko wypisuje na czacie !balance !balance :E. Jak ktos tu pyka jeszcze, to dodajcie MrHermand. Gram gdy tylko jestem w domu, czyli wieczorami, badz przed poludniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...