Skocz do zawartości
bacho5991

Suicide Squad: Kill the Justice League

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2024 o 19:21, caleb59 napisał:

Skończycie wszyscy w tym samym rynsztoku, w którym pływa Gotham Knights.

Mark my words...

Wykrakałeś 🤣

W dniu 30.01.2024 o 21:54, ToCav napisał:

Kolejna gra dla Debilów. Przykre czasy nastały. 

 

Przynajmniej wiadomo jaki mają target 😁

W dniu 2.02.2024 o 14:43, Jaycob napisał:

Wow, czy deweloperka się cofnęła w rozwoju? Czemu teraz taki wysyp gier wyglądających gorzej niż z przed dekady? 

Gdzie tu cienie, gdzie oświetlenie? 

 

 

Obejrzałem ten fragment i dosłownie ziewałem. :E 

Graficznie sztos :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko opinie ludzi co grę widzieli ma YT 🤷 Ci co zakupili na steamie zdanie mają odmienne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2024 o 16:28, GTM napisał:

Totalna żenada na każdym polu.

A nie kolejna najlepsza gra :szczerbaty:🤣?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy crap na Steamie ktoś ukończył, i dobrze się przy tym bawił, to żadne uzasadnienie. Gra jest prawie martwa, nie cieszy się popularnością, jeśli byłaby dobra, to takie coś jak teraz nie miałoby miejsca.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tutaj troche bede trzymal strone @Userkamil . Mimo ze dla mnie ta gra to scierwo to nie zabraniam nikomu sie dobrze bawic grajac w ten crap . Wiecie, sa dzieciaki co biora patyk, wkladaja w gowno i sie swietnie bawia :E :E :E .

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ditmd napisał:

Najgorszy crap na Steamie

Teza z tyłka bo na steamie recenzje użytkowników mówią co innego. Miło jak będziesz trzymał się minimum merytoryki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możecie tu oczywiście szczekać jak na filmiku wyżej. Wysuwać kolejne teorie o smokach rodem z baśni ale fakty są takie, że 80% ludzi, którzy zakupili na steamie. Wyrazilo opinie, że to dobra gra. Możecie też się z tym nie zgadzać ale to nic nie zmienia. Matematyka jest tu bardzo prosta. 
 

Ci co zakupili bawili się dobrze (w znacznej większości) Ci co nie zakupili z takich czy innych względów nie jest to gra dla nich. 🤷

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilku to, ze gra ma takie a nie inne oceny to fakt ale w swietle ilosci graczy jest totalna porazka, jak widac tak dobrze ocenianej gry nikt nie chce kupowac ;) No ale Ty jak zwykle bedzie nazywal gunwo miodem :szczerbaty:

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko nie mam problemu z tym, że te 150 milionów ze steama, które nie kupiło gry uważa je za gówno wg tego co piszesz. "Matematyka jest tu bardzo prosta."

images.jpeg-37.jpg

Edytowane przez lpcl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tylko punktuje absurdalną logikę co niektórych tutaj, że gra z ocenami 80% od graczy to totalny crap. Nigdzie nie neguje, że to sprzedało się słabo czy też jako gra usługa to niewypał. Sam podszedłem do tego jak do singla i bawiłem się dobrze. 
 

Następnym razem nie dawajcie jako argumenty oceny ze steama bo te pokazują co innego. 🤷

5 minut temu, lpcl napisał:

Spoko nie mam problemu z tym, że te 150 milionów ze steama, które nie kupiło gry uważa je za gówno

Kolejny argument z tyłka. Cyberpunka też nie kupiło 150mln wiec idąc Twoja logiką to crap. Czy tam akurat oceny graczy bierzemy już pod uwage. 😅

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ty się teraz tutaj wachlujesz tym argumentem, tylko to chyba jedyna gra nie będąca żółtkiem, bo wszystkie inne twoje gotg wg tych standardów to crapy ale i tak ich broniłeś, więc to chyba ty tutaj masz jakiś problem typu bo mi gierkę obrażajo.

4 minuty temu, Userkamil napisał:

Kolejny argument z tyłka. Cyberpunka też nie kupiło 150mln wiec idąc Twoja logiką to crap. Czy tam akurat oceny graczy bierzemy już pod uwage. 😅

Ale to przecież Twoje słowa.

Ci co zakupili bawili się dobrze (w znacznej większości) Ci co nie zakupili z takich czy innych względów nie jest to gra dla nich. 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znowu smoki wjezdzaja? GOTY miałem 3 w zeszłym roku. Nie wiem skąd taka teza ale śmiało możesz zacytować moje wpisy na ten temat ;) 

Raz jeszcze 80% tych co zakupili uważa, że to dobra gra nic więcej nic mniej. Nie masz tu z czym dyskutować takie sa fakty. 🤷

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Userkamil napisał:

Ja tylko punktuje absurdalną logikę co niektórych tutaj, że gra z ocenami 80% od graczy to totalny crap. Nigdzie nie neguje, że to sprzedało się słabo czy też jako gra usługa to niewypał. Sam podszedłem do tego jak do singla i bawiłem się dobrze. 
 

Następnym razem nie dawajcie jako argumenty oceny ze steama bo te pokazują co innego. 🤷

Zeby moc obiektywnie ocenic gre chociazby po ocenach steam musi byc ich wystarczajaco duzo, zeby mozna brac pod uwage. A patrzac na ilosc lacznych ocen to rownie polowa moze byc od ludzi kotrzy dostali gre gdzie przed premiera setki streamerow dostalo za friko kopie i w zamian chwile w nia pograli. No ale Ty to masz klapki na oczach i nie spojrzysz szerzej na temat.

2 minuty temu, lpcl napisał:

Ci co zakupili bawili się dobrze (w znacznej większości) Ci co nie zakupili z takich czy innych względów nie jest to gra dla nich. 🤷

To juz jest niezla odklejka :boink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Phoenix. napisał:

Zeby moc obiektywnie ocenic gre chociazby po ocenach steam musi byc ich wystarczajaco duzo, zeby mozna brac pod uwage

Aby obiektywnie ocenić to trzeba w nią zagrać drogi kolego. Tobie może się podobać zupełnie co innego niż mi. Współczuje ludzia dla, których opinia jakiegoś „Janka” jest jakkolwiek znacząca. 

5 minut temu, Phoenix. napisał:

rownie polowa moze byc od ludzi kotrzy dostali gre gdzie przed premiera setki streamerow dostalo za friko kopie i w zamian chwile w nia pograli.

Tej historii jeszcze tu nie bylo. 😅

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest totalnym generykiem co widać bez potrzeby grania, gdzie taki 35 assassyn to jest szczyt kreatywności przy tym i akurat nie mam z tym problemu, że ktoś lubi takie gry ale tak samo jak widać jednak te 99% użytkowników steama nie za bardzo czerpie przyjemność z tego typu wątpliwej rozrywki. I chwała im za to.

5 minut temu, Userkamil napisał:

Aby obiektywnie ocenić to trzeba w nią zagrać drogi kolego. Tobie może się podobać zupełnie co innego niż mi. Współczuje ludzia dla, których opinia jakiegoś „Janka”  

Już to pisałem ale jak widzisz srającego psa to pewnie lecisz zobaczyć czy to co jest na trawie to nie przypadkiem nutella?

Edytowane przez lpcl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Userkamil napisał:

Współczuje ludzia dla, których opinia jakiegoś „Janka” jest jakkolwiek znacząca. 

 

Janek przyganial jankowi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic bawicie się tu dalej dobrze i koniecznie zawołajcie jak za kilka miesięcy spadnie do 70% 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech te rocksteady już zdechnie, jeśli ma nas raczyć takimi sztosami. 

Teraz mnie to nawet nie dziwi, że nikt tego wb games nie chciał kupić. Widać, że upadł mit twórców trylogii arkham, tak samo jak ostatni mortal z tej samej stajni to też najgorsza część od dziesiątki. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Userkamil napisał:

Aby obiektywnie ocenić to trzeba w nią zagrać drogi kolego. Współczuje ludzia dla, których opinia jakiegoś „Janka” jest jakkolwiek znacząca. 

Ale nie da się sprawdzić wszystkich gier, zwłaszcza że nie robią już wersji demonstracyjnych, więc polegasz albo na recenzjach albo na tym jak ta gra wygląda na trailerach/gameplayach, w jednym i drugim przypadku dla większości nie wyglądała zachęcająco.

Poza tym nie ma się co znęcać, ta gra już otrzymała najwyższy możliwy wymiar kary tzn. prawie nikt jej nie kupił i prawie nikogo ona nie obchodzi, to jest najgorsze dla wydawcy/developera a nie jakiś tam hejt który tylko podbija zasięgi, mam przekonanie graniczące z pewnością że oni bardzo chętnie zamienili by się ze Starfieldem na liczby, co z tego że Starfireld ma kiepskie recenzje na steamie skoro sprzedały się tego miliony kopii.

1 godzinę temu, azgan napisał:

A nie kolejna najlepsza gra :szczerbaty:🤣?

Chyba nie zrozumiałem przesłania, mógłbyś wyjaśnić? Może mnie z kimś pomyliłeś. :heu:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gta online tak niektórym molochom miesza się we łbie na punkcie gry usługi, która długimi latami po premierze przynosi wywrotki kasy. Tylko chyba się im zapomina, że najpierw trzeba zbudować odpowiednią jakość bazy. Tymczasem korpo jedne z drugim sobie myśli, że wsadzą licencję super bohaterską czy anty i miliony zaraz na to się rzucą z portfelami gotowymi bulić za mikropłatności. Otóż nie:E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

He, he, nawet lubiany przeze mnie Drinker zajął się tym tematem:

Kurator "Sweet Baby Inc detected" ma aktualnie 170 tysięcy obserwujących na Steam. Plus moją skromną osobę.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK, jeszcze jeden filmik, druga połowa trochę bardziej konkretna. No i są fragmenty z tekstami szefa BlackRock. które pokazują dokładnie w jakim szambie jesteśmy. i że czas zacząć się tu urządzać bo lepiej nie będzie.

I żeby nie było złudzeń, są to tak potężne firmy, że ich działania mają wpływ na cały gamedev (oczywiście na wiele innych zielonych rzeczy również), nawet w naszym kraju.

 

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...