Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dlatego pewnie wywalilo bo minimalizowałem grę w ciagu minuty kilanascie razy.. tak od paru miesiecy bf chodzi stabilnie na wszystkich ustawieniach/mapach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ dawidoxx Robisz 50-6 w 4 minuty ? :);)

 

O czym Ty piszesz ... widzisz co jest na screnie ? mecz trwa nie całe 4 minuty a gosć ma prawie 60 kilii .... no kolejny pros :)

 

Zrobić dobry wynik po całym meczu to co innego ja też zrobię na podboju czy przełamaniu 50-12 ,50-20 ale to po całym pełnym meczu .

 

Zresztą można zobaczyć na YT ost. filmy z BFV mas ludzi wrzuca akcje z czituchami to idzie poznać od razu kto odpalony a kto dobrze gra .

 

Rozwala mnie to jak taki odpalony gość wsiada do czołgu i ze spowna rozpieprza cały mecz same hedy lecą i co leci raport zmiana servera uda sie zagrać mecz do końca normalny ,kolejna gra i znowu jakiś rambo co leży w krzakach i RKM hedy rozdaje

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rhfg-w_ZRuU

 

https://www.youtube.com/watch?v=_i4-iC46T00

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ dawidoxx Robisz 50-6 w 4 minuty ? :);)

 

O czym Ty piszesz ... widzisz co jest na screnie ? mecz trwa nie całe 4 minuty a gosć ma prawie 60 kilii .... no kolejny pros :)

 

Zrobić dobry wynik po całym meczu to co innego ja też zrobię na podboju czy przełamaniu 50-12 ,50-20 ale to po całym pełnym meczu .

 

Zresztą można zobaczyć na YT ost. filmy z BFV mas ludzi wrzuca akcje z czituchami to idzie poznać od razu kto odpalony a kto dobrze gra .

 

Rozwala mnie to jak taki odpalony gość wsiada do czołgu i ze spowna rozpieprza cały mecz same hedy lecą i co leci raport zmiana servera uda sie zagrać mecz do końca normalny ,kolejna gra i znowu jakiś rambo co leży w krzakach i RKM hedy rozdaje

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rhfg-w_ZRuU

 

https://www.youtube.com/watch?v=_i4-iC46T00

Mnie z tym ch#$em Exotic_Orange54 dzisiaj wylosowało, raport poszedł - ale czy to cokolwiek da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ raiders nie spojrzałem na czas rozgrywki - myslalem ze to końcowy wynik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zmienić serwer najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym threadzie siedzi co najmniej 1 cziter ,tak mówią statystyki . Rzecz jasna on będzie najbardziej skill pro po statsach.

 

Głupich cziterów system kasuje w kilku godzin gry , Ci cwani mogą grać miesiące bez wykrycia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przez pajaców nie można sopkojnie pograć, a jestem jakoś wybitnie uzdolniony gracz wink.gif chyba jestem juz za stary szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś polski discord do tej gry ? Z kolegą szukamy osób żeby zawsze w pełnym, 4 osobowym składzie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupich cziterów system kasuje w kilku godzin gry , Ci cwani mogą grać miesiące bez wykrycia .

Bzdura.

System anty chitesrki w BF praktycznie nie działa. Te same osoby, które kilka miesięcy wstecz na bezczela jechały z aimbotem-wh, były na nagraniach AK-ART na kanale yt nadal grają i nadal grają z cheatami. Możesz sobie zgłaszać dowoli dana osobę ale i tak tego nikt nie weryfikuje.

W BF brakuje systemu anty cheaterskiego pokroju punkbuster.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "antyczita" w BF nie ma. Gdzie jest ten ich słynny i nieomylny FairFight ? Ostatni raz go widziałem w BF1 i koniec. Gdzie są jakieś raporty z banów ? Na czacie nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze za kulisami dzieją się bardzo złe rzeczy i decyzje czy BFV jest jeszcze warty ratowania, może oni już pracują pełną para nad nowa częścią a BFV tylko na podtrzymaniu życia będzie... Smutne to trochę bo nadal uważam ze pod tym wszystkim jest świetny FPS.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFV to jak najbardziej mój klimat. WWII - klasyka. Mam wielką nadzieję, że wrzucą konflikt we Francji i jakieś przełamanko na Omaha.

Ale jeżeli faktycznie gdzieś tam w EA już spisali BFV na straty to trochę lipa. Wrzucają coś żeby tylko odbębnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Dice swiadomie nie wrzuca pewnych charakterystycznych miejsc z II WS jak np. Normandia czy Stalingrad. Specjalnie skoncentrowali sie na mniej waznych oraz rozpoznawalnych miejscach. Szczerze? Czy komus te mapy kojarza sie z tym konfliktem? Nie zamykaja sobie furtki na ewentualnie nowe czesci w tych czasach za iles tam lat. Bedzie Omaha i Stalingrad w V jeszcze? Jak tak to zmienie swoja teorie spiskowa i uderze sie w piers mowiac a jednak nie mialem racji.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "antyczita" w BF nie ma. Gdzie jest ten ich słynny i nieomylny FairFight ? Ostatni raz go widziałem w BF1 i koniec. Gdzie są jakieś raporty z banów ? Na czacie nic się nie dzieje.

 

Trudno się nie zgodzić ,szkoda ze tylko nie liczni to dostrzegają :) a odpaloną grę wolą tłumaczyć niezwykłym "refleksem" gracza

 

Mam wrażenie ze za kulisami dzieją się bardzo złe rzeczy i decyzje czy BFV jest jeszcze warty ratowania, może oni już pracują pełną para nad nowa częścią a BFV tylko na podtrzymaniu życia będzie... Smutne to trochę bo nadal uważam ze pod tym wszystkim jest świetny FPS.

 

Ten BF był już reanimowany przynajmniej dwa razy i po ostatniej reanimacji do czasu patcha 5.2 było całkiem ok z jakąś tam perspektywą na przyszłosć ,ale wyszedł patch 5.2 i czar prysł :E

 

Zaraz minie 2 lata od wydania BF 5 (wydany 20 listopada 2018) także z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy się podziewać lada dzień jakiejś zajawki z kolejnego gniota przygotowanego na szybko na kolanie bo gra musi się ukazywać co 2 lata

 

BFV to jak najbardziej mój klimat. WWII - klasyka. Mam wielką nadzieję, że wrzucą konflikt we Francji i jakieś przełamanko na Omaha.

Ale jeżeli faktycznie gdzieś tam w EA już spisali BFV na straty to trochę lipa. Wrzucają coś żeby tylko odbębnić.

Ten temat czyli przedstawienie historii w BF V był szeroko poruszany na premierę .... o czym tu mówić kompromitacja ,obłuda ,poprawność polityczna ,zakłamanie historii . Bliżej tej grze do Fantasy niż do w temacie IIWŚ .

Jeśli tak mają wyglądać gry o tematyce IIWŚ to niech lepiej zostawią ten temat w spokoju i zajmą się fantazy bo niestety młodzież gra w te gry i jednak jakąś wiedze chłonie nie wiedząc ze to co jest przedstawione w grze jest zamnipulowane ,przeinaczone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostawia BFV w takim stanie i wydadzą kolejna część to zaszkodzą poważnie marce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie wyjdzie żaden Battlefield choć zawszę wydawali co 2 lata.

Tłumaczyli się że chcą dokładnie przygotować produkcję.

Ogólnie bf5 trzymał się dobrze do patcha 5.2. Później DICE tym patchem jak kamikadze samo się roz......

Na pewno pojawi się kolejna zawartość do gry i nowe mapy. Mam nadzieję że ttk wróci takie jakie było i pojawi się system antychiterski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tej gry? pykam codziennie i bawie się świetnie, dla mnie np wojna na morzu pogorszyła grę a inni pisali że ją uratowała :D dalej tne na klasycznych mapkach jedynie operacja podziemie z tych dodanych pózniej jest extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chce pograć razem ? Mikrofon + discord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Przychodzę z pewnym problemem. Mój zestaw to r5 3600 +gtx 1060 3gb. Użycie karty czy to na ultra czy na low ustawieniach w full hd wynosi max 80%.Karta podkręcona +150 rdzeń, +600 pamięć. Synchronizacja wyłączona. Czy może w BFie takie zużycie karty to nic nadzwyczajnego? Wiem też że moja karta to absolutne minimum do tej gry, ale kartę wymienię dopiero po premierze Ampere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użycie twojej karty nawet na low przy tym cpu powinno dobijać do 95-99%, no chyba ze grasz w jakiejś niskiej rozdzielczości (poniżej 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 1080p. Problem "rozwiązany" jeśli włączę renderowanie przyszłych klatek wtedy jest 95% mam wtedy 115 fpsów na low ale co z tego jak gra zlagowana z tym FFR. Ale nadal nie rozumiem dlaczego bez FFRa gra nie wykorzystuje pełnego mocy mojej karty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX11 czy 12?

dx11 z ffr, dx12 bez.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DX11:

FFR ON użycie gpu 65-80%

FFR OFF użycie gpu 90-99%

DX 12 identycznie

Edytowane przez retjaF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dx 11 jak sie wylaczy ffr to nawet jak 4k ustawisz i ultra to karta bedzie na 70% leciec a fps w dol. nie da sie przy wylaczonej tej opcji zmusic karty do pracy na maksa. bardzo dziwnie to jest zrobione ale coz. w dx 12 ta opcja nie ma zadnego wplywu na fps i uzycie GPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eltik jednak masz rację grałem na dx11 po zmianie na dx12 i resecie gry wszystko jest ok wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...