Skocz do zawartości
KILLER289

Doom Eternal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczę taką grafikę jak mają CGI to będzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pchają na siłę to RT, to jestem ciekaw jakie efekty zaoferują osobom, które nie mają kart z RT. Może chociaż cienie będą obsługiwane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pchają na siłę to RT, to jestem ciekaw jakie efekty zaoferują osobom, które nie mają kart z RT. Może chociaż cienie będą obsługiwane ...

Kazdy gtx od 1060 w gore obsluzy RT, tylko wiadomo z jaka wydajnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę dziwne bo w FH4 te całe odbicia jak ray tracing są i działają na każdej karcie, a tu nagle potrzeba karty za 6-7k PLN ? :lol2: Skok na kase i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FH4 nie ma RT tylko jest SSR ale odbicia faktycznie dobrze tam wyglądają i działa przy tym jak złoto w 4K i max detalach w grubo ponad 60k/s https://i.imgur.com/Y97Jd6N.jpg (screen z mojego sprzętu)

 

Doom Eternal jeśli otrzyma takie wsparcie jakie zapewniła NVIDIA w Quake II RTX to przy nowoczesnej oprawie graficznej będzie to zupełnie nowa jakość grafiki generowanej w czasie rzeczywistym i pewnego rodzaju przełom okupiony gigantycznymi wymaganiami dla uzyskania pełnego efektu śledzenia promieni

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom wieszczono już przy Metro i BF. Skończyło się na detalach zarzynających sprzęt. Przełomy się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom wieszczono już przy Metro i BF. Skończyło się na detalach zarzynających sprzęt. Przełomy się skończyły.

 

Będąc realistą zapewne tak to będzie wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT jest potrzebny deweloperom a może nawet bardziej wydawcom gier (no może jeszcze NVIDII która chce opchnąć nową serie kart za jeszcze więcej pieniędzy) a nie graczom, którzy i tak nie zobaczą różnicy. Jedyna różnica jest taka że użycie RT oszczędza czas (czyli pieniądze) bo wystarczy ustawić źródło światła i wszystko potem robi się samo, to zabawne jak technologia która ma jedynie za zadanie ułatwić i przyspieszyć prace nad grą stała się nagle niemal synonimem nexgenowej grafiki lol, pic na wodę, fotomontaż.

Edytowane przez GTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie śledze tematu, kiedy premiera :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już czy będzie wersja box na PC? Da się to gdzieś taniej kupić czy standardowe 60$ na STEAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na internetach już płacz, jakim prawem, zwykła strzelanka ma być tak długa? Siedem godzin to maks, a przecież już poprzedni "Doom" to crap ;)

Ja bardzo się cieszę, że gra będzie tak długa.

 

Azgan, będzie wersja pudełkowa, np. w Empiku, niestety, nie chce wkleić całego linku.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka źle, długa źle. A przecież wyraźnie napisali, że wszystko jak zwykle rozbija się o styl grania. Niektórzy pewnie skończą grę w niewiele ponad 10 czy 12h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cdkeys.com promocja Doom Eternal za 150 zł minus jest taki że klucz do Bethesda.net Launcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra typu, masz w nieskończoności amunicji i napierdzielasz w co pojawi się na monitorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie grałem w tego typu gry, ostatnią to był FC3, choć tam troszkę chodzenia było. Czyli gearsy 5 to jest podobnie? Czyli strzelać we wszystko co naruszy Twoją granicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wolf albo Shadow Warrior to jest podobne.

 

 

A w czym to przeszkadza?

 

Niektórzy nie lubią rozbijać biblioteki gier między kilka klientów ;) Sam mam Steam, GOG, Origin i Uplay, nie mam zamiaru zakładać kolejnego konta dla 1 czy 2 gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym to przeszkadza?

 

Mi? Absolutnie w niczym ale są tacy co jak nie ma na STEAM to nie grają ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup ten klucz i nie marudź że przepłacasz na własne życzenie.

 

Tak zrobię :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom się przestraszył RDR i premiera przesunięta na połowę marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednią odsłonę grałem. Wiem że to tak troszkę bezmyślna rozwałka ale jednak na poziomie.

Jeśli Eternal będzie trzymał podobny poziom to kupię. Oczywiście kiedy już cena będzie bardziej przystępną i połatają to troszkę.

Nie śpieszy mi się mam w co popykać. :-)

 

EDYCJA: +d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...