Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Sheeneek napisał:

Jak obiecalem, zachwycajace widoki Tsushimy, statuczne zdjecia tego w pelni nie oddaja, wszystko sie rusza od wiatru i jest pelno latajacych lisci i innyc czasteczek. No i HDR tez dodaje do odbioru. Osobiscie sie czuje jak dziecko w swiecie bajek

Graficznie +/- poziom Assassin’s Creed Odyssey

48 minut temu, SNC napisał:

 Ale z tego co widze to miejscami i tak wyglada fenomenalnie choc wiadomo ze to nie poziom animacji 

Animacje zwłaszcza walka wyglądają tutaj świetnie zdecydowanie lepiej od ostatniego Assassyna. Tutaj walka bardzo mi się podoba, jucha się leje, kończyny odpadają, przeciwnicy nie padają jak kłody i jeszcze można ich dobić  - niech się UBI uczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Sheeneek napisał:

Co do zadan jak dla mnie sa swietne, nie mialem jeszcze nic co by bylo nudne i nie ciekawe. Moze poprostu bardzo sie wciagnalem ale wszystkie jakie do tej pory mialy sens i byly powiazane z watkiem inwazji na nasza wyspe i jak to wplywa na ludzi. Czuc ta filmowosc dzieki czemu mozna sie utozsamic z bohatermem i mamy ochote pomagac ludziom a nie traktowac jako konieczny quest zeby zlapac XP. 

Porownanie do Breath of The Wild ma sens, i tez to widze. Co do wspomnianego wczesniej AC to widze przepasc fabularna, naprawde warto sprawdzic samemu, w razie watpliwosci wziasc fizyczna i po strachu. Mysle ze GoT wpisze sie w historie exow i bedzie godnie reprezentowal Sony.

Jestem wystarczająco zachęcony i biorę GoT jak tylko kupię PS5. Dzięki za obszerne opinie a nawet screeny łap plusa za całość i za to że Ci się chciało?.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ODIN85 napisał:

Ja się w niego zaopatrzyłem dla Tlou2 i tego☺️

Jaki model i jakie wrazenia ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model dla plebsu B9

 

Szkoda, że nie zrobili głównego bohatera jak Kazuma Kiryu tylko takiego kaszalota trzeba oglądać, ale to jedyna wada póki co.

 

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hennepin napisał:

Model dla plebsu B9

Który jest w topce sprzedaż podobnie jak C9. Dla plebsu to są Samsungi Q60R lub Q70T. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio zaczęły się podobać Philipsy z Ambilight (fajny to daje efekt w grach)

HAt5n03.jpg

foto nie jest moje pochodzi z HDTVPolska

i wolałbym takiego OLED'a 854 dla plebsu niż E9 dla "szlachty". Kolejny organiczny panel kupię już chyba z tym bajerem i będzie OLED + HDR + Ambilight

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno gadałeś jaki to Philips jest bee, jak chorągiewka u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tam się Wam podoba oprawa graficzna GoT to ja czekam na to:

 

 

 

81aBh0a8RbL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, hennepin napisał:

Jeszcze niedawno gadałeś jaki to Philips jest bee, jak chorągiewka u Ciebie.

Bo jest ale tylko oni mają Ambilight a w grach te światełka w nocy za ekranem potrafią dawać fajny efekt jak się to dobrze ustawi. 

BkKikjG.jpg

 

23 minuty temu, ODIN85 napisał:

Badziewie te światełka,fajne na 5min chyba że ktoś ma 12 lat to może na dłużej.

Ale podświetlanie w budzie i czerwony napis który tak dumnie eksponujesz to już jest śliczny?? To nie jest to samo co Ambiglow w Momentum gdzie świeci tylko dolna listwa tutaj jest to lepiej zrobione i masz podświetlanie z 4 stron w kolorach tego co widać na ekranie. W TLOU2 fajnie to u nich wyglądało i GoT też na zdjęciach w nocy wygląda ciekawie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mają TV z pełnym ambilight i całkiem fajne, ciekawe. Sam bym używał... przy ipsie ;p. Na oledzie bym z tego nie korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bocieque a grając w GoT na OLED'zie korzystałbyś z wbudowanych głośników TV czy z osobnego nagłośnienia audio? Jakiś dobry soundbar albo kolumny? Czy grasz na słuchawkach? 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla grajacych, nie jest to nic odkrywczego ale podazajcie za ptakami zlotymi. Prowadza do roznych lokacji, swietnie wykozystali ten motyw folkloru japonskiego ze znakami przyrody i uduchowienia jej, wiatr nas prowadzi zamiast kompasu, ptaki pokazuja ciekawe lokacje ktore latwo przeoczyc, lisy prowadza do kapliczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Przecież w grze o tym mówią.

No mowia mowia ale mozna przeoczyc, dlatego wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimacik z tego co widzę na yt. Może looknę sobie dłużej u Sarge'a kiedyś tam w wolnym czasie :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robicie screeny to polecam opcję "SHARE" na padzie? Telefonem to niezbyt fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 10h i uważam że gra jest bardzo dobra. Zaczynając od oprawy, to świetnie oddaje klimat Japonii z tego okresu. Nie ma to jak z lasu bambusowego wyjechać na koniu w pole z  trawą pampasową. Do tego ten wszechobecny wiatr, który zdmuchuję liście. Liście potrafią się wymieszać i wtedy mamy piękną paletę barw. Nie ma w grze HUD co jest dla mnie świetne. Tapniemy na touchpadzie i drogę do celu wskazuje nam wiatr. Jest malowniczo i pięknie. Wschody i zachody słońca wymieszane z tym wiatrem i ogólnie bogatą roślinnością tworzą piękną krainę, po której chce się podróżować. Jeśli chodzi o walkę to mamy postawy tak jak kiedyś w Wieśku 1. Postawa przeciw szybkim przeciwnikom czy postawa przeciw przeciwnikom z tarczą czy włócznią. Po rozwinięciu cech widać że gramy samurajem z prawdziwego zdarzenia. Ścieżka ducha również ciekawa bo dostajemy ogrom narzędzi do mordu. Walka jest urozmaicona a ilość kombinacji jest ogromna. Zadania to też bardzo dobry kawałek chleba. Oprócz głównych i pobocznych, spotykamy również zadania owiane legendą opowiadaną przez muzyków. Po wykonaniu zadania dostajemy ekwipunek, potężny cios, talizmany itp. Gra premiuję eksplorację bo same znalezienie źródełka daje nam podwyższenie zdrowia, czy kapliczka kolejny slot na talizmany, które dają boost do statystyk. Nie powiedział bym że Sucker Punch nie przyłożyło się do detali, przykładowo wchodząc w trawę pampasową pieszo nasz samuraj wyciąga ręce i napawa się dotykiem tej trawy. Krew która po schowaniu katany jest strzepywana z miecza  itp. Jak się przyjrzymy to znajdziemy wiele tego typu smaczków. Kwestia audio. Japońskie głosy dodają klimatu i ma się wrażenie że faktycznie jest się w Japonii, sam nie wyobrażam sobie aby grać z Polską ścieżką głosową. Raz że tracimy klimat, dwa to każdy wie jak teatralnie aktorzy podchodzą do dubbingu. Reasumując. Nie spodziewałem się że Sucker Punch może zrobić tak dobrą grę. Godne pożegnanie PS4 w klimatach samurajskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra poczytałem więcej opinii graczy, pooglądałem trochę miodnych screenów i przekonaliście mnie. Właśnie kupiłem, ściąga się i zaraz wieczorkiem siadam do zabawy :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpadłem. Pojechałem po preorder podjarany a te młotki w euro na sobotę mają jedną kasę. 15 osób myślę ja pierd***** może szybko pójdzie. Podbija typ zamówienie internetowe? ja tak nabił mi kartę ale w kolejce muszę stać wracam już mam wbite 3 kolejne osoby. Twardo stoję kolejka się prawie nie rusza. Za mną jakaś grażyna się bulwersuje zgarną ją typ bo też z neta. Wróciła wpierdziela się przed typa przede mną gość ją morduje wzrokiem ale że wygląda na podstarzałą i podniszczconą polską karen to widać, że się boi bo jeszcze go podrapie i tężec złapie czy innego syfa jak się walka wywiąże po zwróceniu uwagi. Myślę ja pierdziele jeszcze 5 minut i będą w tym euro mieli the way of the samurai. Kolejka się zaczyna się burzyć jakiś typ robi sobie bękę na głos z obsługi xD Przeliczam stosunek grażyn do januszy z poprawką na normalnie wyglądających to będzie z 1,5 h w tym tempie. Walić to odniosłem im ten badziewny plastik i niech sobie sami odbierają gierki w takich warunkach. Pierdziele więcej nie zamawiam z odbiorem osobistym.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, lukadd napisał:

No dobra poczytałem więcej opinii graczy, pooglądałem trochę miodnych screenów i przekonaliście mnie. Właśnie kupiłem, ściąga się i zaraz wieczorkiem siadam do zabawy :D

Od początku mówiłem, że to tylko kwestia czasu. :E

Kolejne 3h za mną, zaczynam się powoli wkręcać w klimat. Kilka misji pobocznych okazało się nieco lepszych od poprzednich, zwiedzanie bez celu pochłania coraz więcej czasu. Rozwój postaci zauważalnie wpływa na gameplay, system dodatków dość sensownie skonstruowany. Fabularnie coś się ruszyło, choć wyraźnie jestem jeszcze na etapie "dojazdowym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyłamałem dzisiaj też, nie składałem wcześniej pre-ordera, ale kupon mi wisiał w MM na koncie, a okazało się, że jest gra dostępa do odebrania od razu w ciągu 30 minut w MM 300m od domu.

Początek bardzo fajny, nie mam tego uczucia zażenowania co w przypadku AC i Far Cry'a ostatnio gdzie od tak z d**y podchodzi jakiś losowy NPC z Questem, mówi parę słów bez żadnych emocji i z tego powstaje zadanie typu fetch quest albo jakaś informacja o skrytce (Far Cry).

@Art385 Zalety małego miasta - jak poszedłem do MM dzisiaj (sobota) o 12 to nie było ani jednej osoby przy kasie, całość znalezienia zamówienia + paragon itd. i moja płatność kartą trwałą 1.5 minuty xd

 

IwuGLIo.jpg

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdro ale nie ma tego złego bo powoli męczę RDR2 i jakoś to idzie powoli ale idzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prolog machnąłem, ale konsolka coś w trakcie prologu mocno przymuliła z ściąganiem i okazało się, że aby dalej grać trzeba dociągnąć jeszcze 15giga. Wyłączyłem grę i zaczyna lecieć, zaraz siadam dalej.

Japoński faktycznie robi klimat w grze, widoczki całkiem fajne jak na razie. Ale z tą pracą kamery podczas walki faktycznie czasami trochę lipa, pewnie w patchach poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...