Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pewnie dlatego,  że cała praca poszła na modernizację itemów.

Ja na razie także odpuszczam, wbiłem 2 postaciami na 100lv, porobiłem pity na 80lv i nawet dostałem się na ranking w top 1000.:E Dalej mi się niechce grać. Nadrabiam inne zaległe gry.

 

23 minuty temu, Dominix1910 napisał:

zbiera, jakby byl na speedzie

Cindry także, cool!

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram, od czasu do czasu ale gram. Bardzo mi sie podoba bo w koncu mozna pograc a nie przegladac itemy. Jest o wiele bardziej przejrzysto. Helltide jest swietny, pity sa ok ale pewnie tez dlatego ze nie gram jakos czesto i gesto, tylko z doskoku wiec jeszcze sie nie przejadalo ;)

18 Lipca pokaz nowej klasy.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pity są fajne faktycznie, gdyby nie trzeba było robić dungeonów dla glifów to bym tylko tam wbijał

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wrobel_krk napisał:

Super pieseł, tylko szkoda że pieseł nie rozbiera żółtych itemów na matsy:) - już ktoś pisał że idzie d4 w stronę d3 na sterydach i mi to pasuje

Ludzie od D3 przejęli D4 w połowie S1 bodajże, i jak widać gra w końcu wygląda jak powinna na start. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w zwykłym game pass na PC jest diablo 4 ? , chce tylko fabułę kampanię przejść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Fajne te pety, zbierają mi materiały, które czasami mi się nie chciało podnosić, a przede wszystkim cindry na HT. Duża oszczędność czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre order złożony. O dziwo 70 zł mniej niż podstawka :E Jak zwykle poszedł Ultimate, chociaż w diablo gram bardzo mało :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię Diablo® IV: Vessel of Hatred™ – Deluxe Edition to mam w tym podstawową wersję gry czy to tylko cena dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie. Tylko w Expansion bundle jest podstawka + DLC.

https://diablo4.blizzard.com/en-gb/

 

WTF z tego co widzę Ultimate także nie zawiera podstawki. :E Sam dodatek za prawie 400zł, kogoś tam ostro powaliło. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupuje skiny i BP to jest to najlepsza opcja. Bo masz w tym BP na następne 4 sezony, kilka setów i grę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać łotrzykiem, lvl 76 i jest dramat. W porównaniu z barbem i necro, którymi wcześniej grałem to ta postać jest po prostu słaba, ciągle gine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ginie, bo to trzeba umie uciekać, jak się nauczysz grać to jest ok, ale mi się dobrze gra rapid fire, nawet podobno s-tier, , zbliżam się pod 80 pit, bez problemu, ale nie grałem dużo i  kwestia dorwania tego pierścionka - ‍Scoundrel's Kiss,  build -  https://maxroll.gg/d4/build-guides/rapid-fire-rogue-guide#season-4---loot-reborn-header.

Ten masterworking i te tempered affixes naprawdę dają odczucie, że dłużej rozwijasz postać a nie jak we wcześniejszych sezonach. No i
Wiadomo Necro jest OP w sezonie, ale nudny jak falki z olejem wiec pograłem do 60lvl i out. Gram jeszcze sorkiem już 76lvl - Ball LIghting - https://maxroll.gg/d4/build-guides/ball-lightning-sorcerer-guide

Kolejną postacią to się bardzo szybko wbija t4, to spoko bo to było najnuniejsze:)

No i w sumie nie mogłem się zabrać do sezonu ale mnie skusiły te bonusowe skórki i boost do xp i jednak mnie wciągnęło.

I Jak piszesz że barb spoko to też spróbuje tylko na pewno nie thorn bo też nudny podobno:) Jest niby całkiem nowy buidl w s-tier - https://maxroll.gg/d4/build-guides/flay-barbarian-guide - wiec po sorku pewnie zrobię i sobie tak 3-ma na zmianę będę robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Slayer napisał:

Zacząłem grać łotrzykiem, lvl 76 i jest dramat. W porównaniu z barbem i necro, którymi wcześniej grałem to ta postać jest po prostu słaba, ciągle gine.

Rogal obecnie najsłabsza klasa w tym sezonie. Mocno zależna od itemów, i to głównie od Uber Unique. Mi poleciał Andariel Visage to jakimś cudem ogarnąłem Pity 80, ale powyżej to już one-shoty wchodzą od zwykłych mobów (ale moja postać ma ledwo 18h gry :E ) . Shaco mogę zrobić i spróbować Rapid Fire ale mocno średni ten build jeśli chodzi o gameplay. Barby, Necro latają na pitach 130-140 bez problemów. Na szybko koledze zrobiliśmy barbę to wbił 80 poziom w niecałe 3h :E Exp jest po prostu chory. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Druid słabszy niż Rogal, a gameplay też nudny i wolny - w d2 moja ulubiona klasa, a tu wg mnie potrzebuje rewroka:)

Druid nie ma nawet builda na maxroll w s-tier, a gameplay rapid fire wg mnie taki jak powinien być dla strzelca z dystansu trzeba się nabiegać naustawiać i nacelować ale jest fun wg mnie - ale wiadomo co kto lubi, a nie jak necro, w sumie necro jak jest teraz pies to chyba można tylko stać i na drugim ekranie oglądać film:)

Wiadomo Rogal potrzebuje itemów żeby błyszczeć ale nie mam shako, ani innego ubera tylko ten pierścień ale on z bosa wypada często, i pity spokojnie robię, masterwoking  8/12, jeden miecz tylko z 2 gwiazdkami tak po jednej itp, powoli bo gram na zmianę z sorkiem, a nie mam glifów też pod 21 itd, bo jak przychodzi już do tego grinda jak masz już 100lvl to mi się tak bardzo nie chce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druidowi to bym zrobił fizyczne rework :E w dwójce był co prawda rudy ale chociaż nie był ulańcem:E

Cytat

 tylko ten pierścień ale on z bosa wypada często,

Z jakiegoś konkretnego bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z lorda zira, ja korzystam zawsze z tego, lista gdzie co wypada:
https://maxroll.gg/d4/resources/boss-loot-table-cheat-sheet#lord-zir-header

Mi wypadł akurat gdzie indziej, a bosa nie ale bosa może 4 ubiłem tylko bo mi brakło materiałów:), a potem już nie musiałem, a bossy nudne więc dobrze

Edytowane przez wrobel_krk
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TheMr. napisał:

Rogal obecnie najsłabsza klasa w tym sezonie

Na maxrollu w S-tier, faktycznie najsłabsza. :E  Ja tam Rougue nigdy nie lubiłem grać, te 3-kombo, aby wyciągnac max dmg jest irytujące.  Widziałem jednak, że niektórzy robią 90+ pit w całkiem dobrym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego od poniedziałku dostaje buffy do większego tankowania :E Z buildami pod korek robią nawet 120, ale co z tego jak inne klasy pod korek robią 145-150? 
S tier na maxrollu, kiedy maxroll nie ma nawet Visage poison buildu :E 

I tak jak wyżej napisałem, mocno zależny od itemow i roli, barba i necro potrzebują zdecydowanie mniej żeby robić więcej.

Edytowane przez TheMr.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Na maxrollu w S-tier, faktycznie najsłabsza. :E  Ja tam Rougue nigdy nie lubiłem grać, te 3-kombo, aby wyciągnac max dmg jest irytujące.  Widziałem jednak, że niektórzy robią 90+ pit w całkiem dobrym czasie.

No niby tak ale próbowałeś tym grać? Trzeba cholernie uważać żeby nie zginąć a takim barbem wpadam na pełnej w chmarę potworów bezstresowo. 

Męczyłem tego łotrzyka (pod rapid firee), męczyłem, potem opdaliłem swojego nekro (miniony) i stwierdziłem, że jednak ten łotrzyk przy nim to bieda.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, wrobel_krk napisał:

Jest Andariel puncture to nie to samo?

https://maxroll.gg/d4/build-guides/andariels-puncture-rogue

Też w s-tier jak rapid fire. Pewnie też nie chodzi jak pod korek robią tylko w miarę dla zwykłego gracza a nie full 12/12 3*

Nie, jest A-tier z potencjałem do S-tier od poniedziałku po buffach. Ale jak Rogal jest S-tier z tym buildem to Necro i Barb to SS+. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy w sumie który pit robicie ja przed chwila 73 i powoli pcham tym rapid rogalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

Sorc nie ma pod korek itemów, brak perf rolli na wielu itemach, także 145-150 jest do zrobienia u niego. Necro to samo. Od poniedziałku po buffach 150 siądzie wielu postaciom. Rogal będzie w plecy 5-10 pitów, albo może buffy dadzą mu kopa którego potrzebuje. Obecnie nie czyści 140-144. 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...