Skocz do zawartości
dawidoxx

Diablo 4 PC, PS5, XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dominix1910 napisał:

imo gdyby było 3/10 to za pewne przestali by juz grać bo po co? ;)

Nie przestaną bo to generuje ruch, suby, followy itd.

Jest taki gość, który nazywa się Enders i bardzo dużo gra w BF 2042, takiego wyklinania DICE, gry, mechanik i całej otoczki to ja dawno nie widziałem a mimo to gra od bety bo ta gra generuje mu widownię i tym samym kasę.

Tak, to jest aż takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak na tym zarabia to co tak marudzi, jak bedzie wychwalal to moze jeszcze wiecej zarobi :D

to ze na tym zarabia i bedzie gral to wiem, ale wtedy takie piepszenie jest po prostu bez sensu i debilne i pokazuje ze jest debilem, bo normalnie jak komus cos sie nie podoba to to odpuszcza, a jak jedziesz po czym a nastepnie siekasz dalej to tylko pokazuje ze cos z toba nie halo.

rozumiem konstruktywna krytyke ale w takich wypadkach nie ma o czyms takim mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś pooglądać kilka jego streamów by zrozumieć.

Co do Diablo 4 to jeden pan kilka postów wyżej wołał 200zł za klucz z promocji Nvidii tak dla przypomnienia bo w temacie "Kupię" widziałem sporo chętnych.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dominix1910 napisał:

to jak na tym zarabia to co tak marudzi, jak bedzie wychwalal to moze jeszcze wiecej zarobi

 

A może właśnie to generuje mu większy ruch. Zmielenie nowiutkiego iphona blenderem też daje więcej kasy niż rzetelna recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym w to Diablo, ale ten level scalling tak mnie odrzuca... Do gry opartej głównie na rozwoju postaci dodać mechanizm, który zaprzecza temu rozwojowi. Takie idiotyzmy to już chyba plaga w AAA. Mam wrażenie że kiedyś gry projektowało się z większym sensem, dziś twórcy są jak dzieci we mgle, znają mnóstwo mechanik z innych gier i bez oporów je kopiują, ale nie zastanawiają się nawet czy mają sens czy nie.

Co myślicie o tym skalowaniu, szczególnie po kilkunastu godzinach gry?

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem tę matkę, teraz wlazłem do jakiejś jaskini, żeby zrobić quest dla Klanu Niedźwiedzia i, masakra, Kazrowe Plugastwo jest jeszcze gorsze ;) Ci bossowie mają za dużo życia jak na jedną osobę, ledwo zbijam mu pierwszą część paska, jeszcze żeby można było gromadzić więcej leczenia niż 4 fiolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem odblokujesz więcej flaszek. Na jakim poziomie grasz? Jak WT2 to  może zmniejsz na niższy i się nie stresuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś robiłem tę misję Łotrem i nie miałem problemów.Masz chyba postać skopana że tak ciężko Tobie idzie.Gram na T2 i bywa ciężko jak twierdzę sam zdobywam.

Ale wy lecicie z tą fabuła.Ja mam 29 lvl i jeszcze u Inariusa nie byłem 🙂.

Edytowane przez dan254
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Isharoth napisał:

Pograłbym w to Diablo, ale ten level scalling tak mnie odrzuca... Do gry opartej głównie na rozwoju postaci dodać mechanizm, który zaprzecza temu rozwojowi. Takie idiotyzmy to już chyba plaga w AAA. Mam wrażenie że kiedyś gry projektowało się z większym sensem, dziś twórcy są jak dzieci we mgle, znają mnóstwo mechanik z innych gier i bez oporów je kopiują, ale nie zastanawiają się nawet czy mają sens czy nie.

Co myślicie o tym skalowaniu, szczególnie po kilkunastu godzinach gry?

Skalowanie ma swoje plusy i minusy, ale przy tak dużym świecie ma to duży plus bo cała mapa jest grywalna, to nie jest tak że konczysz kampanie i farmisz tylko w ostatnim akcie bo wszystko wczesniej jest słabe.

Mi to nie przeszkadza bo takie cos jest w wowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Walker1982 napisał:

Z czasem odblokujesz więcej flaszek. Na jakim poziomie grasz? Jak WT2 to  może zmniejsz na niższy i się nie stresuj.

Obniżyłem poziom trudności i dlatego pokonałem matkę ale z tym czymś idzie mi gorzej - teraz miałem najlepszy obieg i ... gra się wykraczyła do pulpitu i zamknęła, teraz pewnie mnie cofnie do miasta i cała jaskinia od nowa, trzeci raz ( za pierwszym razem na zbyt długo zapauzowałem grę i mnie wylogowało, to też jest spora wada gry ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, galakty napisał:

Koniec fabuły, 38 lvl 

Ja nawet niemam 1 aktu a mam 39 lvl

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na T1 masz takie problemu to musiałeś coś z Czarką nie tak zrobić. Ale spokojnie za którymś razem dasz rade. Praktyka robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aspekty dla maga masz zrobione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, galakty napisał:

Koniec fabuły, 38 lvl 

7 poziomów poniżej aktu VI? Nieźle. Poniżej dwóch dostawałem one shoty :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag, 17 poziom

Zamarznięta Kula - 1/5

Kula Ognia - 2/5

Bicz Wyładowań - 5/5

Iskra - 1/5

Ognista Wiązka - 1/5

Co to są te aspekty? Teraz widzę, że nie ruszyłem, chyba głównych umiejętności dla danego drzewka albo ich jeszcze nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lis22 napisał:

Mag, 17 poziom

Zamarznięta Kula - 1/5

Kula Ognia - 2/5

Bicz Wyładowań - 5/5

Iskra - 1/5

Ognista Wiązka - 1/5

Co to są te aspekty? Teraz widzę, że nie ruszyłem, chyba głównych umiejętności dla danego drzewka albo ich jeszcze nie można.

Za dużo skilli, za mało upgradów skilli. 

https://maxroll.gg/d4/build-guides/chain-lightning-sorcerer-leveling-guide

https://maxroll.gg/d4/build-guides/firewall-sorcerer-leveling-guide

Dodaj sobie skille jak w tych poradnikach, i przejdziesz bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lis22 napisał:

Obniżyłem poziom trudności i dlatego pokonałem matkę ale z tym czymś idzie mi gorzej - teraz miałem najlepszy obieg i ... gra się wykraczyła do pulpitu i zamknęła, teraz pewnie mnie cofnie do miasta i cała jaskinia od nowa, trzeci raz ( za pierwszym razem na zbyt długo zapauzowałem grę i mnie wylogowało, to też jest spora wada gry ).

A właśnie, oglądałem wczoraj przed zakupem kilka streamów i widziałem parę spektakularnych "wywrotek" gry do pulpitu. Zrypane komputery czy bugi w grze? Jak ogólnie wygląda stabilność? Będę bluzgał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same ofensywne skille to faktycznie może być ciężko. Na spokojnie ogarnij to Co kolega wyżej zalinkował i będzie dobrze.

 

@ Up Jeśli chodzi o stabilność u mnie chodzi elegancko. Zero crashy jak na razie.

Edytowane przez Walker1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dominix1910 napisał:

Skalowanie ma swoje plusy i minusy, ale przy tak dużym świecie ma to duży plus bo cała mapa jest grywalna, to nie jest tak że konczysz kampanie i farmisz tylko w ostatnim akcie bo wszystko wczesniej jest słabe.

Mi to nie przeszkadza bo takie cos jest w wowie.

Niby tak, ale imo dało się to lepiej rozwiązać w D3 miałeś różne poziomy trudności. Skalowanie to zawsze najbardziej leniwe rozwiązanie.

2 minuty temu, TheMr. napisał:

Za dużo skilli, za mało upgradów skilli. 

https://maxroll.gg/d4/build-guides/chain-lightning-sorcerer-leveling-guide

https://maxroll.gg/d4/build-guides/firewall-sorcerer-leveling-guide

Dodaj sobie skille jak w tych poradnikach, i przejdziesz bez problemu. 

A grał ktoś sorcem pod ice skille? ;) Jak już wcześniej pisałem, w becie trudno mi było znaleźć klasę dla siebie, ale ice sorc chyba najlepiej mi podpasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

Niby tak, ale imo dało się to lepiej rozwiązać w D3 miałeś różne poziomy trudności. Skalowanie to zawsze najbardziej leniwe rozwiązanie.

A grał ktoś sorcem pod ice skille? ;) Jak już wcześniej pisałem, w becie trudno mi było znaleźć klasę dla siebie, ale ice sorc chyba najlepiej mi podpasował.

Ice skille to end game i pushowanie ;) Pod lvling są słabsze niż dwa wyżej buildy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

Niby tak, ale imo dało się to lepiej rozwiązać w D3 miałeś różne poziomy trudności. Skalowanie to zawsze najbardziej leniwe rozwiązanie.

A grał ktoś sorcem pod ice skille? ;) Jak już wcześniej pisałem, w becie trudno mi było znaleźć klasę dla siebie, ale ice sorc chyba najlepiej mi podpasował.

no ja tym obecnie próbuje coś ugrać pod ise shardy, taki mały karabin maszynowy, ale dopiero zrobiłem respec, teraz zbierac itemy i sie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TheMr. napisał:

7 poziomów poniżej aktu VI? Nieźle. Poniżej dwóch dostawałem one shoty :D 

Tylko że ja grałem na T1, więc sporo łatwiej. Mnie tam fabuła guzik obchodzi w Diablo i chciałem to po prostu przejść :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Co do Diablo 4 to jeden pan kilka postów wyżej wołał 200zł za klucz z promocji Nvidii tak dla przypomnienia bo w temacie "Kupię" widziałem sporo chętnych.

Te klucze działają tylko dla posiadaczy nowych RTX?

11 minut temu, TheMr. napisał:

Dodaj sobie skille jak w tych poradnikach, i przejdziesz bez problemu. 

I tyle w temacie grania "gram dla frajdy, nie potrzebuje builidów". :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...