Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2024 o 08:35, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Xbox Series X Disc-Less Design Leaks Online (gamerant.com)

 

Odpowiedz na pro. Wersja X bez dysku :E :E

Szczerze? Nie widzę najmniejszego powodu do wypuszczanie XSX Pro.
Żadne sensowne gry nie wyszły, które by pokazały na co stać te 12TF mocy.
Wolałbym bez XSX Pro, a za 2-3 lata dostać kolejną generację Xbox'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, szybkie pytanie - musze dokupić drugiego pada do Xboxa series X - czy musze patrzeć na jakąś konkretna serię (jak w PS5 - gdzie pierwsze pady były padakami), czy brać po prostu najtańszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazonie masz w dobrej cenie pada do XSX a możliwe, że jeszcze kupon na 20zl na Ciebie czeka, za 168zł cena sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady w kolejnch rewizjach nie dostały zauważalnych usprawnień, śmiało bierz co tańsze.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Xone/SeriesX to dostaje Apple TV na 3miesiące, nie można mieć aktywnej usługi, dla nowych i powracających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox hardware down 31%. A miało być tak pięknie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I będzie jeszcze spadać, bo kto kupi teraz Xboxa, jak zaczną wydawać wszystkie gry na PS i PC? :E  MS poszedł droga Segi niestety.

Gaming revenue +51%, bo pewnie zaczęli wydawać gry na inne konsole i w końcu zaczęli zarabiać, bo jak widać XGP się zaorali.:E;) Sama baza graczy XGP nie wzrośnie, jak sprzedaż hardware maleje. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Gaming revenue +51%, bo pewnie zaczęli wydawać gry na inne konsole i w końcu zaczęli zarabiać, bo jak widać XGP się zaorali.:E;) Sama baza graczy XGP nie wzrośnie, jak sprzedaż hardware maleje. 

Total Gaming Revenue: +51% (-4% w/o ABK)
Content and Services Revenue +62% (+1% w/o ABK)
Hardware Revenue -31%

Tylko i wyłącznie przejęcie Activision i Blizzarda ratuje im 4 litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

bo kto kupi teraz Xboxa, jak zaczną wydawać wszystkie gry na PS i PC?

Ja bym kupił, ale "wiem" że zaraz będą obniżki :E. Kupiłbym, ale cebula każe czekać. Tzn. i tak nie mam jakoś czasu na używanie, więc jak mam  dać 1900 i nie używać, a "zaraz" będzie taniej to wiadomo. Po prostu kupno monitora pod konsole wzmogło chęć kupna jakiegoś sprzętu, który by go wykorzystał.

Myślę że raczej na pewno xsx u mnie zagości w tym roku. Pc to raczej większy wydatek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Ja bym kupił, ale "wiem" że zaraz będą obniżki :E. Kupiłbym, ale cebula każe czekać. Tzn. i tak nie mam jakoś czasu na używanie, więc jak mam  dać 1900 i nie używać, a "zaraz" będzie taniej to wiadomo. Po prostu kupno monitora pod konsole wzmogło chęć kupna jakiegoś sprzętu, który by go wykorzystał.

Myślę że raczej na pewno xsx u mnie zagości w tym roku. Pc to raczej większy wydatek. 

Obstawiam, że tak samo zagości jak Pro Controller :E btw ponoć będzie można go używać przy Switchu2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gry kupione w cyfrze działają na konsoli i PC, czy o co chodzi z tym play anywhere? Można grać na dwóch sprzętach na raz? Darmowe gry online miewają dostępne multi bez abonamentu? 
Wiem, jestem leniwy że sam tego nie poszukam, ale może jednak ktoś ma tą konsolę w Polsce i zna odpowiedzi z własnego doświadczenia :E 
Złożyłem siostrze tani komputer z używanych części i tego co leżało po domu, ale oświeciło mnie, że XSS wyjdzie podobnie, a używany nawet taniej z padem gratis. 

Gdyby XSS miał napęd to już dawno byłby u mnie, ponieważ obracałbym pudełkami + do filmów przydałby się... Mógłby kosztować nawet 300 zł więcej...

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PCLabGPT pomóż mu bo sobie nie poradził 8:E

6 godzin temu, musichunter1x napisał:

Gry kupione w cyfrze działają na konsoli i PC, czy o co chodzi z tym play anywhere?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wu70 Funkcja "Play Anywhere" od Microsoftu pozwala na to, by gra zakupiona cyfrowo na platformie Xbox mogła być także grana na PC z systemem Windows 10 lub nowszym, bez konieczności kupowania gry oddzielnie na obu platformach. Kluczowym elementem tej funkcji jest to, że postępy w grze, osiągnięcia i dodatkowy kontent są synchronizowane między urządzeniami, co jest szczególnie wygodne dla graczy, którzy chcą przełączać się między konsolą a komputerem.

Jakakolwiek gra, która jest oznaczona jako "Xbox Play Anywhere" umożliwia Ci dostęp zarówno na Xbox, jak i na PC pod jednym zakupem cyfrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz AI może googlać za mnie :E Skoro synchronizuje to pewnie niezbyt idzie grać na dwóch na raz, przynajmniej we wygodny sposób.
Ciekawe czy save z goga można przenieść do wersji z MS store, ale zgaduje że nie bez kombinowania. 

Eh, szkoda że nie brałem tego 3 letniego gamepass na wszelki wypadek, wtedy mógłbym dokupić XSS do niego 🤣

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2024 o 14:29, Gonzo3211 napisał:

Ja bym kupił, ale "wiem" że zaraz będą obniżki :E. Kupiłbym, ale cebula każe czekać. Tzn. i tak nie mam jakoś czasu na używanie, więc jak mam  dać 1900 i nie używać, a "zaraz" będzie taniej to wiadomo. Po prostu kupno monitora pod konsole wzmogło chęć kupna jakiegoś sprzętu, który by go wykorzystał.

Myślę że raczej na pewno xsx u mnie zagości w tym roku. Pc to raczej większy wydatek. 

Masz za 1899, złotówa w kieszeni, zamawiaj ;) https://www.x-kom.pl/p/577874-konsola-xbox-microsoft-xbox-series-x.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł, czy ktoś ma może xsx lub xss z gamepassem i sprawdzi czy w Manor Lords działa mysz i klawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wersja Manor Lords jest wydana jedynie na PC (nie obsługuje nawet pada). Nie da się jej odpalić na konsolach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? A tak się wszyscy cieszyli jak MS przejmował studia...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo. :E Tych od Redfalla to mi nie żal, ale Tango szkoda. To bardzo dobre studio The Evil Within było świetne, nawet ostatnio liczyłem, że trójka w produkcji, a teraz to będzie klops.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak mawiają tango down.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2024 o 15:30, slafec napisał:

WTF? A tak się wszyscy cieszyli jak MS przejmował studia...

Cieszyli się jedynie ci co chyba się jeszcze na M$ nie poznali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...