Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się.Masakra z tymi questami,bez YT nie ogarniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatni rozdział to niezły przeskok trudności. Prawie wszędzie same elitarni wrogowie i jakieś pułapki. Poza tym etap potwornie nudny, chyba już na szybko zrobiony. Mam tu na myśli level poziomów. Wszystko jest bardzo podobne do siebie jak z jakiegoś generatora.  Utknąłem na Laxasie. Najtrudniejszy boss dla mnie do tej pory, pod str build z ociężałą bronią nie jest łatwo nadążyć z jej szybkością. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarzuć sobie grindstone na perfect party przy początku 2 fazy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem.

Nie mój setting, słaba eksploracja (większości liniowa, płaska gra) i graficznie nieco odstaje od konkurencji, ale nadrabia świetną walką. 

Podobała mi się mechanika łamania broni, przeciwnicy wtedy zadają mniejsze obrażenia i dystans się także skraca.  Poza tym rezponsywaność wydaje mi się, że jest na wyższym poziomie niż w LotF.  Samych broni nie jest tak dużo, ale możliwość prawie dowolnego łączenia części jest świetna. Szkoda, że broni bossów nie można także modyfikować.  Brakuje zasięgu przy sztyletach? Nie ma problemu, można domontować "kijek" od włóczni albo braki w obrażeniach zstąpić jakimś ciężkim klockiem itd.  Moveset także się zmienia. W LotF moveset dla każdej grupy broni jest zawsze taki sam. :E

Dla mnie to była trudna gra,  jeden z trudniejszych soulslików i kilkukrotnie korzystałem z widm spamując przy tym przedmiotami do rzucania. :E 

Najtrudniejsi bossowie: Laxasia, Simon Manus, King of Puppets, druga walka z Black Rabbit Brotherhood i Green Monster of the Swamp

Jak dla mnie 8/10. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpaliłem i póki co jestem mile zaskoczony. Klimat nie mój, ale to co najważniejsze, daje radę tj. WALKA i chęć rozwoju postaci. Graficznie plastikowo, być może celowy zabieg lalkowatości świata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi